Vyvolávačka nic nevyvolala, test negativní

petuli28
2. led 2014

Ahoj chtěla sem se zeptat jestli má někdo podobnou zkušenost.Po 3 měsících od ukončení kojení bez menstruace jsem šla na gyndu pro vyvolávačku.Dostala sem celkem 4x po týdnu a po té poslední jsem to prý do týdne měla dostat.Dnes je to 1Oden od poslední injekce a stále nic,ani náznak že bych to dostat měla. TT negativní....mám zavolat doktorce?

petuli28
autor
2. led 2014

jo a našla mi cystu na vaječníku 3x3cm může to mít vliv i na vyvolávanou MS?

jani2013
2. led 2014

Já byla taky na vyvolávačce doktorka mi rovnou řekla, že to dostanu asi do 10 dnů. Takže bych o tom zatím zase tak nepřemýšlela a ještě počkala. Na druhou stranu, můžeš být i těhotná, TT není vždy stoprocentní jistota 😎

petuli28
autor
2. led 2014

tak já počkám do pondělí to bude 14 dní od vyvolání a pokud z toho nic nebude,zavolám na gyndu a uvidíme no.... 😉

dadushe
2. led 2014

@petuli28 Moje zkušenost s vyvolávačkou je taková, že navzdory všemu se mi po braní HA vaječníky nekoply až po 6 měsících, vyvolávačka mi vůbec nepomohla 😎 Hlavně aby bylo vše kolem v pořádku, ono se to časem určitě rozběhne 😉

muddledgirl
3. led 2014

@petuli28 kámošce se to stalo 2x, přitom žádné problémy nikdy neměla...a těhu nebyla....Já naopak měla velké problémy,neměla jsem cyklus po vysazení HA /PCOs/ a na mně vždy fungovala...tak uvidíš...těhu být můžeš..nevolej a rovnou tam jdi,když to nedostaneš, vezmou Ti krev nebo i ji píchnou znova... 😉

muddledgirl
3. led 2014

@petuli28 No,jo tak to bude cystou......to pak ms nemusí být vůbec... 😉

petuli28
autor
6. led 2014

tak holky MS se dostavila v sobotu odpoledne strašně slabá a v neděli odpoledne jsem už jen špinila a dnes už zas nic 🙄 myslíte že je to normální?asi ne co...Břicho mě pobolívá furt....tak nevim

muddledgirl
7. led 2014

@petuli28 pokud máš cystu,ano je to normální....jak už jsem psala....nech si ji odsát....já to tak měla od května do září...až v září byla vidět na ultrazvuku,...