Jsou bolesti podbřišku po revizi normální?

petramana
18. zář 2017

Ahoj všichni, v pátek jsem byla na revizi v 6+2tt (ale přišlo se na to až už jsem byla skoro v 10 tt), v ten pátek mě po revizi nic nebolelo, lehce jsem krvácela... V sobotu odpoledne mi začaly jakoby menstruační bolesti, které mívám na začátku menstruace (tzn. bolest v podbřišku, která vystřeluje až do stehen).. Dá se to vydržet, žádné léky proti bolesti neužívám.. A krvácení už není skoro žádné, jen spíš na papíře na wc jasná krev... Jen se chci zeptat, jestli jsou tyto bolesti normální nebo si mám zajít zítra na gyndu? Jinak tam mám jít až v pátek na kontrolu po revizi... Na té revizi jsem byla poprvé, tak vůbec netuším, jak to po ní má probíhat... Díky za každou reakci s Vaší zkušeností 😉

matysikovad
18. zář 2017

Ja jsem.to.mela taky po revizi - zaniklé v 9 tt ,prislo se na to ve 12tt a myslim si,ze to bylo zavinovani dělohy. Ale byla jsem si pro sichr pro antibiotika

lucievitackova
18. zář 2017

@petramana
Ja jsem to mela po revizi stejny,bolesti v podbrisku a v zadech jako pri menses,spineni/krvaceni,do tydne to preslo.
Ale jestli se ti neco nezda,tak si dojdi k doktorovi a do patku necekej

lmartinkova85
18. zář 2017

Ahojky me to potkalo pred týdnem, byla jsem 7tt :( naštěstí to odešlo vsechno samo bez revize, bolelo me břicho jako při ms, každým dnem to bylo lepší, dneska uz dobrý, určitě ale zajdi kde noc tím neskazis.. já byla naposled v pátek na kontrole. Je lepší jak jsi pod dozorem.

vendelinka08
18. zář 2017

Přímo po revizi mě také nic nebolelo, ale pak mě začal bolet podbřišek a záda a jak jsem byla po týdnu u Dr na kontrole, tak mi nasadil atb, že tam začíná zánět. Bolest se spíše stupňovala každý den, hlavně záda. Tak jsem si řáíkala, že to asi v pořádku není. Raději bych si tam zavolala a zeptala se. Byla jsem také v 10tt. Po atb se bolest ztratila... ale na další kontrole to také ještě nebylo na 100%. Ale teď po 3 týdnech už nešpiním a cítím se fajn.

petramana
autor
19. zář 2017

Děkuju za vaše zkušenosti... dneska už mě nic nebolí, tak snad bude kontrola v pátek v pořádku... Nevím, jestli mi to nemohla udělat ta listovka - začala jsem ji brát od soboty každý den a každý den mě to bolelo.. dneska ráno už jsem si ji nevzala a je to v pohodě... Nemůže to mít nějaký vliv?

markyzzaa
20. zář 2017

Ahojky, já to měla stejně. Taky moje první revize a hned v prvním těhotenství. Mně teda ale nasadili hned po zákroku antibiotika. Pro jistotu. Břicho mě bolelo jako při menstruaci 2 dny, měla jsem i křeče jako při MS ale zvládla jsem to bez prášku proti bolesti. Po dvou dnech mě už nic nebolelo, krvacela jsem taky jen ty dva dny a pak už jen špinění až do teď a to budu ve čtvrtek už měsíc po revizi. Našli mi akorát cystu, ale ta sama odejde s menstruací. Hlavně dodržuje hygienu a tak a bude to v pohodě. Uvidíš na kontrole, myslím ze to bude OK, každé tělo reaguje jinak . Dej vědět jak jsi dopadla 🙂

markyzzaa
20. zář 2017

Jinak listovku beru celou dobu už od těhotenství, neprestala jsem a nic mi to nedělá. Zasáhli ti do dělohy, to je pro tělo velký zásah tak se s tím musí nějak popasovat 😉

linee
20. zář 2017

@petramana listivkou to nebude.Bolesti i krvaceni je normalni.Pockala bych do patku.Pokud by to byly nesnesitelne bolesti a nebo by zacalo silne krvaceni,tak pockej do patku.Ja krvacela ruzne asi 2-3 tydny.Bolest je take normalni.Moc drzim palce at se brzy dockas.

hannafri
18. říj 2018

@vendelinka08
Já mám uplně stejný problém ☹( zítra mě čeká kontrola, tak jsem zvědavá, co mě řeknou. Bolest v podbříšku, krvácím a hlavně ty záda. Jsem týden po rev.