Žena PCO, muž špatné spermio. Je nějaké řešení?

spagatice
9. únor 2009

Ahoj holky, vím že je Vás tu hodně, které máte syndrom PCO. Jsem jedna z Vás. U nás je to ale trochu komplikovanější tím, že manžel má špatné spermio. Víte o někom, komu se i přesto přirozeně otěhotnět? Nebo alespoň pomocí umělého? Jak se dá tento problém řešit? Zatím jsem dostala od známých a rodiny dvě rady (mimochodem ani jedna teda neberu): 1) rozvést se a najít nového partnera 2) vzdát se dětí a vůbec je nemít. Obojí stoprocentně zamítám, tak co dál ☹ Poraďtě

spagatice
autor
9. únor 2009

Proboha to jsem tu jediná, nebo to žádné řešení nemá? 😲

mmmk
9. únor 2009

Spagatice, bud zajdi do tematu o PCO nebo PCO - clostil nezbaral, co dal. Myslim, ze tu rozhodne poprve nejsi 😉

zubajda
9. únor 2009

ahoj spagatice..... souhlasím s tebou, na rodinu bych rozhodně nedala ☹.. to jsou teda rady.... no, já bych ve tvém případě to řešila s nějakým centrem, kde by vám nabídli tu nejlepší a nejvhodnější variantu....

spagatice
autor
9. únor 2009

Holky díky, tak já se tedy přesouvám 🙂

pikusa
9. únor 2009

Tak já PCO,anovulační cykly,nepravidelná MS chodící i jednou za 2 měsíce 😖 partner SPG dost špatný....no nakonec nám pomohlo IVF-ICSI

spagatice
autor
9. únor 2009

Jé takže čekáte miminko, to je krásný a ještě Matyáška, to jméno se mi taky líbí. Jak dlouho vám trvalo, než se vám to povedlo?