Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
27. lis 2007

holky ahoj, jste moc hodne, ze na me myslite, ale ja jako obvykle nestiham, tady jsem to necetla uz ani nepamatuju, tak abych vam mohla napsat, musim to nejdriv vse precist...
zaucovala jsem novou pani misto me, spousta ztraceneho casu, zdrzovani a nakonec jsem ji stejne vyhodila, tak me to ceka zase nanovo...tak konik ted musi stranou...

lucikpetik
27. lis 2007

je neco noveho? nez se tu tim prokousam?

mila30
27. lis 2007

Mukuláčku, já jsem to nepoznala a byla jsem už v 8 týdnu 😒 . MS jsem měla pořád, takže nebylo z čeho usuzovat, že jsem těhu. Takže já ti moc neporadím 😒 . Mimoděložní u mě začalo tak, že jsem z ničeho nic, cca 13DC začala krvácet a dostala jsem velký bolesti do břicha no a pak už to šlo ráz na ráz. Doufám ale, že tebe se nic takového týkat nebude 🙂 .
Lucíku, u mě nového nic není, mám za sebou 2 IUI a chystám se v prosinci na 3. Celkem mám plánováno 4 IUI a pak pokud se nezadaří, tak se uvidí co dál 🙂 .

makulacek
27. lis 2007

milo díky moc a hlavně moc držím pěstičky, aby Ti to v prosinci vyšlo

mila30
27. lis 2007

Děkuju moc a doufám, že ty jsi ok a mimoděložní se ti velkým obloukem vyhne 🙂 .

lucikpetik
27. lis 2007

makulacek, tak ja to taky nepoznala, ale tusila, pichalo me na jedne strane, skoro porad...
milo a tehu byt nemuzes? vis to jiste? netestujes? nebo jak to ted mas?
jinak moooooc gratuluji romcatku, jsem moc rada, ze to vyslo a doufam, ze je to prukopnice pro ostatni.
Blani co ty a brisko?
a marti co ty a spatne obdobi, je to uz alespon castecne pryc?
zuzi diky za vira....napadlo mi to cely pocitac 🙂)

zuzan
autor
27. lis 2007

Makulacku, Mila uz popsala, jak se to projevuje, u mě to bylo trošku jinak - já MS nedostala, 30.DC jsem si udělala test, který vyšel pozitivně a špinit jsem začala až za další týden od testu-tedy 38.den cyklu... Šla jsem k dr., která mě nechala týden doma, kdy jsem pořád krvácela, ale jinak mi nebylo vůbec nic, i přesto jsme ale raději jeli na pohotovost, protože po tom týdnu doma krvácení trošku zesílilo, kde mi nabrali krev na HCG a poslali domů, za 3 dny jsem šla na kontrolu, znovu krev a to už si mě nechali v nemocnici na pozorování a 4.den pobytu mě vzali preventivně na laparoskopii jen z diagnostického důvodu, kde mimoděložní těhu zjistili (v 7.týdnu), protože kromě krvácení mi nebylo vůbec nic a na ultrazvuku taky nic neviděli...jen to, že těhu není v děloze...
Ty máš nějaké podezření? Určitě je všechno v pořádku...tohle se zas tak často nestává, tak hodně štěstíčka 🙂

zuzan
autor
27. lis 2007

Lucíku, jak je to možný??? Vždyť tvojí adresu ve firemním mailu nemám... Tak to je teda průšvih...je mi to moc líto a omlouvám se za něj...holky, pokud by vám ode mne přišlo něco v angličtině nebo ve španělštině, tak to neotvírejte... Ach jo... Jedině se to mohlo stát tím, jak mám soukromou poštu přesměrovanou na firemní, tak se ten hajzlík rozeslal na všechny adresy uvedené i v došlých mailech a ne jenom v adresáři... Tak ještě jednou promiň...

zuzan
autor
27. lis 2007

Ach jo, Luci...ani nevíš, jak mě to mrzí... Už jsem taky dostala vynadáno i od manžela, že takový zprávy vůbec otvírám, ale nikdy mi žádnej vir nepřišel, tak jsem nebyla dost obezřetná, ale příště už budu, slibuju...Vůbec mě nenapadlo, že by to mohl být a jen tím, že jsem otevřela přílohu, se rozeslal na všechny e-maily, které mám uložené (a zřejmě teda i na ty, které uložené nemám, ale mám od nich přijatou poštu)... Holky, jdu se stydět, zpytovat svědomí a zalézt do kanálu...

mila30
27. lis 2007

Zuzi, to nebude taková tragedie 🙂 . Pokud máš dobrý antivirák, tak ten to chytne a nepustí 🙂 . To se může stát každému 😉 .
Lucí, já teď beru od prvního dne co byla 2IUI Utrogestan, ten teď v neděli což jsem 16DPO vysadím, to jsem si naordinovala sama 😀 , a udělám si test. Jelikož jsem ale měla jeden folík na levé (nesprávné) straně, tak si teda těhu neplánuju 😀 . Doufám že příští měsíc mi ta 3IUI vyjde.. 😉 pokud se teda umoudří ten pravý vaječník 😉 .

zuzan
autor
27. lis 2007

Mílo, určitě vyjde - vždyť Vánoce jsou časem zázraků a plnění tajných přání 🙂

lucikpetik
27. lis 2007

no ja si uzila, vcera mi neslo par programu, ale to nemuselo byt tim, byl tu chlapik co to zpravoval a nespravil uplne, porad mi tu vyskakuje trojsky kun a uz nevim jak se ho zbavit

lucikpetik
27. lis 2007

ale za to nemuzes, tak klid...
milo verit..verit...

blanuleplus
27. lis 2007

Ahoj Luciku, to je taky dost, ze se zastavis 😉 My se s pupikem drzime a uz se nemuzu dockat, az po novem roce budem predelavat pokojicek a nakupovat vecicky... 😵 Teda aspon doufam. Zatim mam z MMB par oblecku a nechala jsem usit zaclony jako darek od budouci prababicky. A taky uz mi obcas probleskne hlavou tema porod...zatim mam smiseny pocity. Docela se tesim, ale mam i strach, aby bylo vse v poradku a nevytrpela jsem si to se vsim vsudy... 😖 Tak se drzte, jdu zas sprtat... Jo a uz mate vybrany jmeno? Ja uz jsem celkem smirena 😉

mila30
27. lis 2007

Blani a jaké budete mít jméno?
Lucí, když ti pořád vyskakuje Trojský kůň, tak je nejlepší, aby ti to IT přeinstaloval. Moje kolegyně to měla taky a můj manža jí to musel všechno přeinstalovat. Ale ono se to třeba zlepší 😉 . Držím palce 🙂 .

blanuleplus
27. lis 2007

Milo, odpoved mas v IP, nemuzu to zverejnovat kvuli odhaleni 😅

mila30
28. lis 2007

Hezké ráno holky 🙂 .
Tak co u vás nového? U mě nic, venku je hrozná zima!!! -6 stupňů !!! tfuuujjj 😀 . No, ale jelikož je zima, tak nemůžu ani nic jiného očekávat, že? 😀
Holky, přeji vám všem moc hezký den 🙂

zuzan
autor
28. lis 2007

Dobré ráno všem 🙂 To moje bylo hodně bouřlivý, ale až se pustím do práce, tak to určitě zase přejde 🙂 Tady je taky pořádná zimice-dokonce i v práci, kde máme topení puštěný na maximum...
Holky, na porod nemyslete...to je všechno ještě daleko, teď si užívejte to hezký 🙂

mila30
28. lis 2007

Zuzi a co se stalo???

blanuleplus
28. lis 2007

Ahoj holčiny, copak se děje?

zuzan
autor
28. lis 2007

Ale nic vážnýho, ani si nechci stěžovat, protože se fakt nic nestalo 🙂)) Jen můj manžel rád kritizuje za věci, který vzápětí udělá sám, ale to je v pořádku a mě už došly nervy 🙂)) Ale už je to dobrý 🙂)) A jak se dneska máte vy? Tady krásně svítí sluníčko, i když mráz je pořádnej!!! Blani, co bříško? Mílo a pozoruješ ty nějaké změny?

blanuleplus
28. lis 2007

No jo, taky známe... 😉 Bříško tvrdne každou chvíli i v klidu a pobolívá, ale díky tomu, že jsme jeli minule do nemocnice, tak jsem klidnější a věřím, že to nic není. Jinak náš brouček bude asi po tatínkovi noční tvor, to si s ním užiju, já bych byla schopná chodit spát i v devět 😅 Holky, už jsem pěkně vyklepaná ze zkoušky...jdu zas šprtat. papa

mila30
28. lis 2007

Zuzi, tak to jo, někdy je to s chlapama težký 🙂 .
Já žádné změny nepozoruji, proto chci ten Utroš v neděli vysadit, pokud bych pozorovala něco jako minulý měsíc s těma bradavkama, tak bych ho určitě nevysazovala..Těhu test si teda pro jistotu udělám, tak jako tak si ho dělat musím a hned v neděli Utroš přestanu brát a doufám, že to někdy v pondělí nebo úterý dostanu..
A jak ty???

zuzan
autor
28. lis 2007

Blani, tak se hezky uč a ať ti to jde do hlavy snadno, hlavně ale pořádně odpočívej...jsem ráda, že jsi minule byla u dr. a teď jsi klidnější... A kdy máš vlastně přesně termín porodu? Luci, a ty?
Mílo, mě taky není nic, jen ty bradavky, jsem protivná, úzkostlivá, náladová - ale to občas bývám (týden před MS pravidelně 🙂)), takže tomu zas tak veliký důvod nepřikládám 🙂)) Ale tobě moc držím palečky, aby se ten zázrak stal...vždyť přece nemůžeme čekat do nekonečna a už by se k nám to štěstíčko mohlo obrátit čelem 🙂))

mila30
28. lis 2007

Zuzi, také to tak beru a tak nějak cítím, že to máme na dosah 😉 , obě dvě 😉 .Moje sestra mi říkala, jen tak při řeči-mimochodem, že jim přece v březnu přijdu všem říct, že čekám miminko 😀 a to, že to bude holčička už vím od ní asi rok 😀 . Tak jsem zvědavá jestli to vyjde 😀 . Moje sestra má vůbec takové zvláštní schopnosti předpovídat budoucnost, až se mi někdy ježí chlupy 🙂 . Ale pokud by vyšlo tohle, tak bych byla nejšťastnější člověk na světě.Samozřejmě se na to nespoléhám...ale kdo ví.. 😉 .
A Zuzi, třeba ty stavy co máš teď napovídají těhu 😉 , tak třeba... 😉 tfuj tfuj tfuj 😉 🙂 .

zuzan
autor
28. lis 2007

Mílo, tak to je paráda, že ti to ségra takhle předpověděla 🙂 Už jsme tu kdysi tyhle schopnosti rozebíraly s Blankou, které také teta předpověděla, že otěhotní hodně brzy a bude to chlapeček a obojí vyšlo, takže trefa hned dvakrát 🙂)) A já věřím, že to tak bude i u tebe...zasloužíš si to, vždyť už taky čekáš pěkně dlouho!!! A s holčičkama určitě holky těhulky počítají, ať mají nevěsty pro ty svoje rošťáky 🙂))

mila30
29. lis 2007

Hezké ráno holky 🙂 .
U mě nic nového, tak ani nevím co napsat. Snad jen, že už je zítra pátek, juchůůů a už mě docela dost pobolívá podbřišek. Taky kdybych nebrala Utroš, tak bych to měla zítra dostat. Takže když ho v neděli vysadím, tak to bude tak akorát 😉 .

zuzan
autor
29. lis 2007

Dobré ráno, to jsem Mílo zvědavá, co s tebou to vysazení udělá a jaký způsobí zpoždění...u mě taky nového nic, snad jen, že od zítřka do soboty budeme u tchánovců...

blanuleplus
29. lis 2007

Ahoj holky, žádný předčasný závěry! 😉 já sice taky začínám mít pocit, že to zítra nenapíšu, ale říká se tomu "sebenaplňující se proroctví", takže radši si říkám, že budu mít při troše štěstí za sebou aspoň písemnou část 🙂 Kalhoty na zkoušky z MMB včera dorazily a už jsou vypraný, tak teď jdu ještě šprtat. Nejhorší je, že jsem se vůbec nevyspala a zítra to nebude o moc lepší... 😖 Jinak na víkend snad pojedeme k našim a MM si bere lyže, tak budu asi trochu závidět. Tak ať vám to dneska v práci rychle uteče 🙂

lucikpetik
29. lis 2007

ahoj holky, tak Blani jmeno, mozna....ale jiste jeste nic neni, takze vlastne asi nemame...jinak kopanecky jsou decentni, nic extra, tak se to da..a kdyz uz se ozyva, tak hlavne v noci... 😀 tak doufam, ze pres den bude spat a v noci bantovat, to bude fajn 🙂)
zuzi manzu neres, to je tak vsude...ver mi...
a treba jsou ty stavy...co ty vis...
a blani tobe zitra hodne stesticka, tak ja jedu do tesca, tak zatim..