Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

martina26
24. pro 2007

Ahoj holky,
také Vám všem přeji krásné, klidné, šťastné, zkrátka NEJ Vánoce. A věřím, že příští rok už u nás všech bude u stromečků mnohem živěji. 🙂 Krásně si to užijte. 🙂

zuzan
autor
27. pro 2007

Ahoj holky 🙂 Tak Vás všechny zdravím po Vánocích a pevně věřím, že jste si je užily podle vašich nejkrásnějších představ... U nás začaly opravdu idylicky - manžel přivezl v pátek 2 kapry, tak jsme si je chtěli nechat ve vaně až do Štědrého dne...v sobotu ráno jsme jeli nakoupit a na náměstí měli rybáři opět káď, tak manžel neodolal a koupil ještě další 2 🙂)) Ve vaně už bylo trošku narváno, ale líbilo se nám, jak to k té Vánoční atmosféře patří, manžel k nim v noci vstávám každé 2 hodiny, aby jim připustil vodu a oni-zrádci si i tak klidně pochcípali ☹ Ale jinak bylo fajn 🙂))
A jak jste si je užily vy? Co plánujete na Silvestra? My už jsme takový ty "gaučáci", co je jim nejlíp doma u televize 🙂 Nějak je to pro nás den jako každý jiný a nemám ráda takový to nucený slavení 🙂)) Vloni jsme si vzali 2 flašky šampaňského, skleničky a vyrazili na pozemek, kde nebylo nic jiného, než studna, tak jsem slavili na víku od studny, flašky jsou tam zakopaný navěky 🙂))
Mílo, jak se cítíš? Už máš nějaké těhu příznaky? A Marti, vy už jste s Tomáškem fit?
Těhulky, jak vám je? Už vám bříška určitě krásně rostou a jsou z vás pyšný maminy 🙂))

blanuleplus
27. pro 2007

Ahoj holčiny, tak máme po vánocích... Doufám, že jste je prožily příjemně 🙂
Zuzko, naši byli podobně úspěšní při chovu králíků 😅 Co jste nakonec jedli? A jak ti je? Bříško roste závratnou rychlostí a už jsem se dostala do fáze, kdy přešlo to báječné období a teď bojuju s bolestí zad a nevyspáním...ale co, hlavně, že za dva měsíce budem mít už doma mrňouska. Teď nás čeká "budovatelské období" 🙂
V sobotu se MM vzpamatovával z pracovního šílenství, tak jsme k našim jeli až v neděli na oběd a večer si udělali Ježíška...v pondělí jsme dorazili ve 2, místo stromečku ozdobili pár větviček ve váze a byli jsme tak přejeděný, že jsme neměli večeři, jen skleničku vína a dali si dárečky 😅 Neodhadla jsem velikost, tak musím MM mikinu vyměnit, ale líbila se mu. No a úterý a středu jsme byli u MM rodičů a naši překvapili a dorazili na oslavu MM maminky šedesátin... A dnes jsem úplně mrtvá. Byla jsem na odběrech, nakoupit a vyřídit věci v bance a teď asi zalezu, protože mám nějakou rýmu...
Mějte se krásně 😉

mila30
27. pro 2007

Ahoj holčinky moje 🙂 .
Zuzi to je sranda s těma kaprama 😀 , já jsem se málem počůrala smíchy 😀 .My měli 3 kousky kapra od naší mamky a taky nám dala polévku a od druhé mamky jsme dostali salát. To já zase měla příhodu když jsem sušila ovoce na vánoční stůl. Hezky jsem si nakrájela jablíčko a citron na kolečka a dala sušit na umělým tácu na topení.Jenže se mi zdálo, že to schne pomalu, tak jsem to šoupla do vyhřáté trouby. No a záhy asi za 20 minut mi došlo, že to nebyl nejlepší nápad 😀 .Tác se roztekl po celém plechu 😀 😀 .No, tak jsem to nechala vychladnout a pak to vyhodila, ovoce ale zůstalo..naštěstí... 😀 . Jinak jsme vánoce strávili moc pěkně a taky jsme se pěkně přežírali, hrůůůza. Můj manža dostal nabídku na nové zaměstnání kde byl před měsícem na konkurzu a v pátek mu volali, že ho berou. Tak měl velkou radost, je to velká firma ELTODO a pracovat bude asi 1km od baráku 🙂 .Silvestra budeme trávit s našimi známými, minulý rok nás bylo 6, 3 páry. Z toho byli jedni už těhotný, tenhle rok jsme zbyly tedy 4 a ten druhý pár je také těhotný..takže příští rok budeme sami...
Jinak Zuzi žádné těhu příznaky nemám..asi mě 4 a poslední IUI v lednu nemine.
A jak ty, cítíš něco ?????
Blani ty si hezky zalez do postýlky a vykurýruj se 🙂 .

martina26
27. pro 2007

Ahoj holky,
tak jsem si přečetla vaše Vánoční zážitky a musím říci, že jsem se opravdu Milo a Zuzi pobavila. A tak přidám taky jednu historku o tom, jak nám začal Štědrý den. Také jsme den předem koupili 2 kapry, abychom je měli ve vaně přes noc. Kapříci byli jedna báseň a tak jim manžel nechal kapat kohoutek, aby se voda okysličovala. 😉 Vše bylo v pohodě. Já ranní ptáče ráno vstala a zjistila jsem, že je voda ve vaně už i na vanovém sedátku a tak jsem ji odpustila. Asi za 10 minut volala ze zdola tchýně, že mají v koupelně fůru vody. Nejdřív si myslela, že se stalo něco u nich, ale když pak zvedla hlavu tak viděla, že to kape od nás. No stalo se to, že mám vypadl přepad v odpadu z vany a všechna voda, co se odpouštěla, tak jim tekla dolů do koupelny 😀 . No zážitek. Taky jsme v noci strojili stromeček, to jako, že nám ho Ježíšek přinesl přes noc 😉 . S výzdobou jsme skončili v 0:30 a ráno ta příhoda s těma kaprama..... Jinak ale Štšdrý den se opravdu povedl. Bylo nás 7 tak bylo veselo. Sice jsem se od rána nehla z kuchyně, ale výsledek stál za to. Musím se pochválit, letos se mi obzvlášť podařila rybí polévka. Byla u nás na večeři i tchýně s tchánem a tak jsem byla ráda, když chválili a přidávali si. Ježíšek byl bohatý, hlavně STomik dostal spoustu krásných dárků. Největší radost měl asi z vláčkodráhy a hry Veverka Terka. I já byla hodná. 😉 Ježíšek mi nadělil nový telefon Nokia 6300. 🙂
Na Silvestra nikam nejdeme. Budeme doma s Tomikem. O půlnoci půjdeme na místní hřiště na ohňostroj. tam se schází vždy skoro celá vesnice, fůra dětí ....Letos si chcem koupit nějakou pyrotechniku 😉 Samozřejmě jen tak lehce.
Jinak jsme dnes byli zase na baráku a do Silvestra tam budeme jezdit na celé dny a makat a makat, abychom mohli na jaře konečně do svého.
Dnes jsem taky byla na kontrole na gyndě. Od 2/1 jdu do práce, už se docela těším. Dle doktorky je vše v pořádku a to, že břicho pořád cítím, je prý normální. Nesmím ho namáhat a když neotěhotním přirozeně do března, tak to začneme řešit jinak. Už na mimi opět pracujeme... 😉 Tak uvidíme jak je příroda mocná.
Tomik už je taky fit, já dnes dobrala antibiotika a doufám, že mám na dlouhou dobu vybráno.
Blani a ty zalez do pelíšku, teplý čajík a kurýrovat. 🙂

blanuleplus
28. pro 2007

Ahoj holky, těm, které pracují, přeji pěkný konec pracovního týdne 🙂
My jsme včera pěkně klepali kosu, protože nám netopili, tak mě večer už bolelo i v krku...ale snad z toho nic nebude. Dnes zůstanu doma, akorát zajdu na poštu poslat zpátky MM mikinu.
Koukám, že vánoce máte plné zážitků k zfilmování 🙂 To nám akorát jednou chytl umělohmotný stojánek na svíčku a bylo z toho takových mastných sazí, že mě druhý den čekal kompletní úklid pokoje 😒 Tenhle rok jsme nic nehrotili, vše bylo podle naší chuti a nálady, ale příští rok budem mít i poctivý stromeček kvůli malýmu 😉
Počasí pěkně zradilo a navíc se plně necítím, tak se asi o víkendu vrhnem konečně na přestěhování pokojíčku a potřebujem vymalovat alespoň jednu stěnu, kam přijde skříň. Další teprve rozhodujem, protože by to chtělo nějak vyřešit zvukovou izolaci, budu spát s hlavou přímo u stupaček a to se takhle nedá... 😒 Na Silvestra nic nechystáme. MM bude v práci, spíš se půjdem projít 1. do centra. Už jsme dlouho nebyli...
Milo, to je fajn, že má manžílek lepší práci a budete to mít k sobě blízko. To byla určitě už první předvánoční dobrá zpráva a držím palečky, aby přišla dodatečně i ta nejvíc očekávaná... 😉
Marti 26, jsem ráda, že kontrola dopadla dobře a že už je vám s Tomíkem lépe 🙂

monnni
28. pro 2007

Ahoj nikdy jsem nebyla pro nějaké diskuze a fóra a na internetu a říkala jsem si, že mám kolem sebe dost kamarádek,, abych si vše probrala. Jenže je to už více jak rok co jsem prodělala stejnou zkušenost jako vy a nikdy jsem to s nikým pořádně nerozebírala. Vlastně o tom ví snad jen rodina. Dala jsem si půl roku pauzu jak mi doporučil primář,ale ani ta nepomůže od toho strachu, že se to bude vše zase opakovat. Pokud Vám to nebude moc vadit tak to zde napíšu jak to proběhlo. V pátek jsem byla u mého gynekologa s tím, že mám opožděnou ms cca o 1O dní a slabou čárku na tt. Bohužel ultrazvuk nic neukázal a tak mi bylo řečeno, abych se chovala jako těhotná a přišla za týden. Celý den jsem se radovala, až do večera, kdy mě chytla bolest na pravé straně a když neustávala tak jsem jela do nemocnice. Ultrazvuk ukázal zárodek v děloze a také krev v břiše. Výsledky krve špatné. Do neděle se nic nedělo jelikož si doktoři nebyli jistí, kde se tam ta krev vzala. V neděli večer jsem začala silně krvácet a už jsem jela na sál. Čekala jsem prý dvojčata, kdy to druhé zůstalo v pravém vejcovodu a ten prasknul proto ta krev v břiše. Měla jsem prý velké štěstí, že se krvácení zastavilo jinak by mě prý už nikdo živou nedovezl. No jo,ale já byla ten den u doktora a ten nic nepoznal a do večera už bylo málem pozdě ☹ ????? Primář mi řekl, že druhá strana je naprosto v pořádku a můžu s ní mít celé fotbalové hřiště dětí, ale nikdo mi nezaručí, že se to už nebude opakovat. A také mi řekl, že vajíčka neodchází pravidelně levá, pravá, ale jak dozrají a to může být klidně 2x pravá za sebou.... Bude to chtít velkou dávku trpělivosti. Ufff to bylo fajn to sem napsat 😕 Ale jinak nejsem žádný pesimista jelikož jedna známá to prodělala také a vím, že už má každou chvilkou rodit 😉 Jen kdyby to okolí dalo pokoj, kdy si pořídíme miminko .... 😒 😠

blanuleplus
28. pro 2007

Ahoj Monni, je mi líto, že máš za sebou také tuhle smutnou zkušenost a asi si to poneseš sebou životem ještě dlouho a skutečně to bude chtít pořádnou dávku optimismu a trpělivosti...ale na druhou stranu, neztrácej hlavu, není důvod, aby jste mohli být za rok už tři 😉 Důležité je, že jsi s manželem v pořádku a děti mít můžete a o pravý vejcovod tu přišla většina, protože stačí aby se párkrát lehce zanítil slepák, ani si toho nemusíš všimnout a můžou se tam nadělat srůsty. Ale levá strana zůstane většinou v pořádku a i tě v nemocnici zkontrolovali, tak se na to snaž nemyslet. Není důvod, aby se to opakovalo a aby jste se miminka nedočkali. A na ultrazvuku skutečně nemusel dr. nic poznat. Mě to prasklo asi hodinu po tom, co jsem od dr. odešla...

mila30
28. pro 2007

Ahoj Monni.
Vítám tě mezi námi, i když to není zrovna to nejlepší téma, jsme tu ale zase super parta holek. To poznáš určitě sama 🙂 .
A s tím co píšeš...já ani nevěděla že jsem těhu a najednou jsem začala 11DC krvácet a dostala jsem velké bolesti břicha, takhle jsem to vydržela do druhého dne večera a pak už jsem pro jistotu jela na pohotovost. Tam i přes UTZ nic nezjistili, snad jen, že mám v břiše tekutinu,ale mysleli, že to je z prasklé cysty. vzali mi ale krev a čekalo se. pak přišel lékař a sdělil mi krásnou větu"jste těhotná". Všichni mi gratulovali, jenže za 10 minut jsem jela na sál a druhý den ráno jsem slyšela větu"těhotná nejste, bylo to mimoděložní" a na pravém vaječníku jste měla 3 velké cysty, takže jsme tu největší odstranili i s kusem vaječníku. Takže na pravé straně kde jsem měla vejcovod mi sebrali kousek vaječníku a levý vejcovod nemám vůbec. No a za měsíc, to už jsem chodila týden do práce, přišli znovu bolesti a velké a už to bylo jen tak tak. Šla jsem znovu, opět mimoděložní na té stejné straně, čekala jsem totiž také dvojčata a při první operaci mi odstranili jen to jedno..Když mě otevřeli měla jsem v břiše 1,5 litru krve a lékař myslel, že už to nezvládnu...Zvádla jsem to a jsem šťastná i přes to všechno že žiju a vím, že když jsem přežila, tak jen proto, abych zvládla i další věci a i to vytoužené miminko. Bojuju od poslední operace už 14 měsíců a věř, že někdy se chce člověku brečet a třeba i nežít, ale druhý den je člověk rád, že žije a věří, že i na něj se 100% štěstí usměje. 🙂 .
Chodím do CAr a už jsem podstoupila 3IUI, v lednu mě čeká poslední a pak asi IVF. Díky cystám na správné pravé straně totiž napravo neovoluju ani z hormonama...ale i tak jdu do toho a bojuju a hlavně...vidím tady holčinky, kterým se zadařilo přirozeně a třeba Romčátko, která mezi nás chodí už málo, tak už čeká také malého bojovníčka a věř, že tenhle mimísek je teda velký bojovník. 🙂
Neztrácej naději a na ostatní kašli a ty co se ptají, tak těm řekni, že jste si dali zatím pauzu a o miminko se nesnažíte 🙂 .

monnni
28. pro 2007

Blanule děkuji 😵 máš krásné album....hned jsem se tam šla podívat 😉 a gratuluji k bříšku 🙂 Mohu se zeptat za jak dlouho se to povedlo u Vás od operace mimoděložního? 😔 .

monnni
28. pro 2007

mila děkuji za tvůj příběh a přiznám se, že jsem se za sebe zastyděla. 😔 A navíc jsem si napsala svoje motto: Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry....takže naděje umírá poslední 🙂 a držím pěstičky, aby nám to všem dobře dopadlo. 😵

blanuleplus
28. pro 2007

Monni díky, to víš, pyšně si to užívám 😅 Podařilo se nám zázrakem 2. cyklus, co jsme se mohli znovu snažit a to dokonce i přes to, že vajíčko uzrálo pravděpodobně na druhé straně, než mi zůstal vejcovod... Ale jinak je to taky už dva roky, co jsme se o mimi začali pokoušet (o první mimčo jsme přišli v 9.tt a druhé bylo mimoděložní). On si to člověk prostě může plánovat jak chce a příroda si to zařídí podle sebe... Hlavně neztrácej naději, i když je to někdy hodně těžké 😉 Držím palce, ať se brzy zadaří a vše dobře dopadne...

martina26
28. pro 2007

Ahoj holky,
Monni, také tě vítám mezi námi, i když jak holky píší ve smutném tématu, ale parta je tu bezva a já jsem taky moc ráda, že jsem tyto stránky objevila. Holky jsou fakt super. 🙂 Všichni tady máme stejné přání miminko a já věřím tomu, že se nám to všem brzy podaří a všem nám bude mnohem veseleji a na ty vlezlé dotazy se vykašli, jak píše Mila. Prostě jim řekni, že to nějak nehrotíte a až to přijde, tak to bude. 😉

mila30
28. pro 2007

Monni a proč si se zastyděla ??? Každá jsme si zažily své a je jedno jak. Důležité je, že jsme to ve zdraví zvládli a že budeme bojovat dál. A jak píšeš o Blance, že má krásné album, tak to tedy má a taky třeba lucka co sem taky chodí a věř, že takové pěkné album budeme mít všechny. Já moc ráda koukám holkám těhulkám do albumu, dodává mi to naději 🙂 .

monnni
30. pro 2007

Ahoj přihlásila jsem se jen na skok 🙂 jsem moc ráda ,že jsem tyto stránky našla a prosím držte mi pěstičky. Včera jsem si udělala ráno test jelikož jsem nedostala MS a jsou tam dvě čárky........teď ještě, aby dopadl dobře UZ a mimo si našlo cestu do dělohy. Mám šílený strach, ale musím vydržet, až do nového roku, kdy tam bude doktorka. Břicho je zatím celkem v pohodě tak uvidím, kdyby něco pojedu na pohotovost dříve. Určitě dám vědět jak jsem dopadla 😉

mila30
30. pro 2007

Ahoj Monni 🙂 .Velkáááánská velikánská gratulace 😵 .Mimi je určitě tam kde má být to je 100% jasné 😵 😵 .Mám obrovskou radost a věř, že teď už bude vše jen dobré 😵 .Tak ještě jednou velká velikásnká gratulace a opatruj se mamino 😵 😵 😵

blanuleplus
31. pro 2007

Tak jsem na chvilku nakoukla a vidím, že Monni nás potěšila tou nejhezčí zprávou, jakou tu moc rády vidíme 🙂 Je to super, určitě se brzy přidají i ostatní holčiny a budou se tu za chvilku probírat "veselejší" témata jako jsou nevolnosti apod. 😉 Moc gratuluji a doufám, že se nám nezapomeneš sdělit po novém roce další novinky. 🙂 😵 A co ostatní holčiny, jak se máte? My včera s MM bojovali, jestli budem malovat pokojíček (zdálo se mu to zbytečný) a máme už přestěhovaný nábytek. Dnes se půjdem asi kolem poledne projít do města a večer budem už jen mlsat u telky 😅

mila30
31. pro 2007

Ahoj holky.
Nevím jestli sem ještě některá zavítáte, ale chci Vám jen říct, že těhu nejsem, test negativní...v lednu mě čeká 4 a poslední IUI.
Holčinky moje, mějte moc krásně stráveného Silvestra, v novém roce táááákhle moooc štěstíčka, zdravíčka a lásky. Těhulkám přeji krásné těhulkování a lehký porod, snažilkám přeji brzy dvě tlustoprďácké čárky a doufám, že se tady v tom příští rok všechny zase sejdeme a všechny naplníme tu druhou část našeho tématu. 🙂
Holčinky moje, mám vás moc ráda 😵 .

martina26
31. pro 2007

Ahoj holčiny, tak předně moc gratuluji Moni a neboj, vše bude OK. Opatruj se, je to nádhera, konečně po dlouhé době radostná zpráva. 😉
Milo, je to smůla, ale neboj, není všem dnům konec a určitě to už příště vyjde 😉 Já taky napětě čekám každý měsíc, jestli se zadařilo či nikoli. Už s manželem na mimi taky opět pracujeme tak se uvidí. Je to asi každé z nás velké přání do dalšího roku.

Jinak Vám všem přeji krásného a veselého Silvestra a hodně štěstíčka a zdravíčka a zdravých šťastných miminek v příštím roce. 😉 🙂

blanuleplus
1. led 2008

Ahoj holky, tak máme nový rok...včera, když jsem seděla s MM u okna a koukala na ohňostroj a malý v bříšku vyváděl, moc jsem na vás myslela, ať je pro vás ten nový rok šťastný a čekají vás v něm jen samá krásná překvapení a radostné zprávičky... 😉
Milo, moc jsem ti přála, aby to už teď vyšlo...ale ty jsi skvělá a silná ženská a víš, že teď už to musí přijít kazdou chvíli, i když s pomocí doktorů 😉

blanuleplus
1. led 2008

Ještě abych vás pobavila...včera ráno jsme dojídali poslední kousky cukroví k snídani, protože nebylo už žádný pečivo, pak jeli do centra na procházku, dali si oběd, pak v cukrárně kávičku s dobrotou a že nakoupíme po cestě zpátky v Tescu, kde mají nonstop, aby bylo doma co jíst...přijeli jsme tam za 5 minut 5 a už nás tam nepustili, tak následoval rychlý přesun do Intersparu a tam taky do 5 a dnes je všude zavřeno... Takže máme nedobrovolnou novoroční dietu 😅 Ale naštěstí aspoň MM koupil minule mlíko apod, tak hlady neumřem 🙂

mila30
1. led 2008

Ahoj holky.
Tak jak jste strávili Silvestra? U nás to proběhlo v pohodě a v klídku, žádná divočina 😀 .
Blani a Marti díky moc, ale abych pravdu řekla, síly mě už opuštějí a naděje také... 😢 .Jinak tvoje hístorka je super, nám se tohle stalo vloni po štědrým dnu, neměli jsme vůbec nic, ani toaletní papír... 😀
Holky a kde máme Lucku a Romčátko??? Už se dlouho neozvaly..

monnni
1. led 2008

Ahoj všem v novém roce. Jdu Vám napsat, kde jsem byla včera v 24:00... na cestě do nemocnice . Už místo MS jsem dva dny špinila a pak dobrý. Včera večer jsem opět zašpinila a byla jsem z toho tak vyplašená, že jsem raději hned jela na pohotovost. Byl tam moc příjemný doktor udělal UZV, ale nebylo tam zatím nic vidět,ale zároveň neviděl ani žádnou tekutinu v pánevní dutině...což byla pro mě asi ta nejlepší zpráva. Řekl, mi že špinění je občas možné, ale také může být první známkou samovolného potratu. Vzali mi krev a za týden mám jít znova na UZV a na krev. Tak zase čekání ..... taky mi řekl, abych myslela pozitivně...aha jak se to dělá??? Od toho včerejška je opět čisto. Břiško je jinak v normálu nijak zvlášt nebolí tak nezbývá než čekat a myslet pozitivně

mila30
1. led 2008

Ahoj Monni. To špinění je v začátcích těhotenství normální. Moje kamarádka takhle špinila vždy 14 dní 3 měsíce. takže nebuj, bude všechno dobrý a věř, že kdyby to bylo něco vážného tak si tě tam pro jistotu nechají. Vím, že je teď těžké myslet pozitivně, ale zkus to, hlaď si bříško, v duchu mluv s mimískem a uvidíš, že to bude ok. A jestli už dnes žádné špinění není, tak to je už určitě ok, mimísek se včera holt na toho Silvestra víc zavrtával 🙂 😉 . Myslím si, že Blanka také špinila když byl termín MS. Takže žádný strachy a úsměv na tvář a do srdíčka ať se má mimísek u tebe dobře 🙂 . Moc na tebe myslím a držím všechny palečky. 🙂

monnni
1. led 2008

Mílo moc děkuju 😵 .... budeme si tedy držet palečky na vzájem 😉 .

martina26
1. led 2008

Ahojky v Novém roce. Moni, já taky při Tomikovi ze začátku trochu špinila a bylo vše OK. Neboj, bude to v pohodě, moc držím pěstičky.

Jinak u nás oslavy byly taky v klidu. K večeři jsem udělala špízy a hranolky, pak telka, hry s Tomikem a večer jsme bouchli rachejtle a pak hupky do pelíšku. Tomík to vydržel až do půlnoci a z ohňostrojů byl nadšenej. Dnes jsme zvládli oběd u tchýně a pak ještě návštěvu našich a mojí babičky. No a zítra mažu do práce. Po tak dlouhé době se už těším.

Milo, vím že je to těžké, já jsem taky každý měsíc smutná z toho že nic a to mám alespon Tomika, ale .... No neboj, věřím tomu, že tento rok nám to všem určitě klapne. Já dodržuju zdravou stravu a piju kontryhel a devatero bylin a teď jsem si ještě objednala nějaký čaj na podporu těhotenství podle báby Radlické, tak se uvidí 😉 Snad to s tím sortimentem bylin nepřeženu, manžel mi říká, že si tu připadá jak u báby kořenářky.

Blani to miminko vítalo příchod Nového roku taky s Vámi, však už si ho taky prožije a tak už se těší. Opatrujte se. 🙂

Holčinky ještě jednou Vám všem jen to dobré v celém roce 2008. 🙂

martina26
2. led 2008

Hezké ranko, jenom v rychlosti Vás všechny zdravím a přeji pěkný den. Musím si zvyknout na brzké vstávání, za chvilku už mažu do práce. 😉

mila30
2. led 2008

Hezké dobré ráno holky.
Přeji vám všem hezký začátek pracovního roku a těhulkám hezké těhulkování 🙂 .

zuzan
autor
2. led 2008

Krásné ráno a hezký nový rok 🙂 Monnni, tobě strašně moc gratuluju a určitě je všechno tak, jak má být 🙂))
Blani, už jsi úplně zdravá? Marti, tobě ať se v práci líbí a zase si zvykneš na pracovní režim-včetně vstávání 🙂)) U mě to byl dneska boj - zvykli jsme si ve volných dnech ponocovat a vstávat v poledne, tak jsem včera nemohla usnout a dneska jsem myslela, že z postele ani nevylezu 🙂)) Manžel marodil, takže jsme byli přes svátky doma-jen po Vánocích u jeho rodičů a včera na dlouhatananánský procházce kolem řeky, tak to bylo fajn 🙂))
Mílo, tebe jsem si schválně nechala až naposled, protože mě pěkně zlobíš!!! Žádná nostalgie, žádnej pesimismus, žádná ztráta naděje ani síly... Ani nevíš, co jsi tím způsobila-tekly mi slzy jako hrachy a už jsem to vzdala taky!!! A to přece nejde, musíme bojovat a ten náš sen si vybojovat!!! Někdo k tomu přijde ani neví jak a leckdo si toho ani neváží, ale pro nás to znamená strašně moc a jednou budeme hodně dobrý maminy...to mi věř!!! Takže zase hlavu nahoru a ono se to podaří...možná to nebude tenhle měsíc, možná ani ten příští ne, ale jednou určitě ano!!! Mílo, ještě bych tě chtěla poprosit o radu týkající se komínu, mohla bych ti napsat na e-mail?
Jinak Silvestra jsme strávili doma u televize, byli jsme na procházce na stavbě se šampusem, akorát jsme se oba tak nechutně přejedli - udělala jsem raut a nějak jsem to množství jídla neodhadla, ale přece to nevyhodíme 🙂)), kolem 23.hod. jsem usla a manžel mě budil pět minut před půlnocí, dali jsme si skleničku, zašli za mamkou připít si i s ní a šli jsme zase spát 🙂)) Tak ať se vám v tom novém roce daří a splní se všechna přáníčka, holky těhulky na sebe dávejte veliký pozor a netěhulky nepřestávejte doufat!!!

mila30
2. led 2008

Zuzi, ty si mi teda hned po ránu dala 😀 . Omlouvám se za tu nostalgii, ale prostě zatím nemám sílu ..ale určitě to přejde...ono to je určitě způsobený tím, že mě čeká poslední IUI a pak už jen IVF a já tak nějak doufala, že ty inseminace vyjdou. A mailík mi klidně písni a já ti zkusím co nejlépe odpovědět. 🙂