Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
12. dub 2008

Lucíku je nádhernej a strašně moc ti to závidím i když samozřejmě v dobrém 🙂 . Je miloučkej...no kráása, tak ať vám krásně roste 🙂 .

lucikpetik
12. dub 2008

dekuji, snad se brzo dockas....moc to vsem preji

mila30
12. dub 2008

Díky Lucíku 🙂 .

kapunka
13. dub 2008

luciku - ještě jednou gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 začínáme se ted snažit, tak se ráda od tebe nakazím!!!! jen aby ten jeden vejcovod byl ok... ☹

lucikpetik
14. dub 2008

kapu rada ti poslu bacilky maminkovske a milo tobe

mila30
14. dub 2008

LUCÍKU DÍKY A CHYTÁM JE PLNOU NÁRUČ.
BUDU JE POTŘEBOVAT, BOBÍSCI SE PRÝ MAJÍ K SVĚTU A ZÍTRA SI MÁM VOLAT JESTLI UŽ MÁM PŘIJÍT NA EMBRYOTRANSFER.

lucikpetik
14. dub 2008

tak to je super!!!

martina26
14. dub 2008

Ahoj holky,
Lucíku moc ještě jednou gratuluji k miminku. Je moc sladkej, miloučkej bobeček 🙂 🙂 🙂 Tak ať Vám roste k samé radosti.

Já zase budu pokračovat s utrogestanem, no a uvidíme. 😕

Mám taky novinku. V sobotu se stěhujeme do svého. Sláva, tak snad se nám brzy zadaří, když utro nezabere tak v květnu nějaké další léky. No uvidíme. Můžu ale říct, že po tom utrogestanu se mi nějak začala kazit pleť 😒 . Já která nikdy neměla s pletí problémy. Nemáte s tím někdo zkušenost? Druhá dobrá zpráva je, že Tomik se konečně naučil jezdit na kole bez koleček. Hurá, tak jsem se dnes na ulici, když po ní drandil pyšnila. 🙂 🙂 🙂

mila30
15. dub 2008

Marti, gratuluji ke stěhování a ať se vám tam hezky bydlí a množí 🙂 .
A prckovi musím gratulovat taky, bo jezdit na kole bez koleček je teda umění, se nedivím, že jsi na něj tak moc pyšná 😵 , taky bych byla 🙂 .
Jinak mě se po všech hormonech kazí pleť...vždycky až když jsem je vysadila, tak se to zlepšilo.

lucikpetik
15. dub 2008

marti dekuji a gratuluji ke stehovani a preji krasne bydlenicko
a maly je sikula, tak hlavne jizdu bez nehod

martina26
15. dub 2008

Ahojda, dík za gratulace, už máme za sebou pár karambolů, ale je chlap tak ani neceknul. 😉

Milo tobě taky moc držím pěstičky 🙂 🙂 🙂 .

Já už začala balit, to je hrozné co máme krámu. 😀

lucikpetik
15. dub 2008

marti dobra prilezitost vyhodit zbytecnosti 😉

zuzan
autor
15. dub 2008

Ahoj holky, Marti, taky moc gratuluju a přeju vám do nového hnízdečka lásky jen samé štěstí, lásku, pohoda a klidný domov 🙂)) Prý co se zdá první noc v novém bydlení se vyplní, tak si prohlídni fotečky Tomáška jako miminko, ať nabudíš myšlenky a to by bylo, aby nebylo 🙂))
Lucíku, co ty, jak to zvládáte? A co porod??? Určitě je to krásný, nepopsatelný pocit, moct se k tomu malýmu uzlíčku přitulit, pomazlit se s ním 🙂))
Jinak my máme ode dneška těhu průkazku - byli jsme si pro ní s manželem spolu, tak to bylo takový hezký a taky jsem si na sestřičce vyškemrala fotečku z poslední kontroly, kterou mi dr. nechtěl dát, tak to doma nafotím, ať jí můžu hodit do albíka 🙂))
Mílo, ani nepracuju, jak neustále držím palečky!!!

lucikpetik
15. dub 2008

zuzi gratuluji k prukazce, no a porod byl docela mazec, nebudu vas strasit, ale kazdy to ma jinak

zuzan
autor
15. dub 2008

My se vystrašit nedáme 🙂)) Bylo to vážně tak hrozný? A dlouhý?

martina26
15. dub 2008

Zuzi moc gratuluju k průkazce 🙂 a děkuju za povzbuzení a gratulaci a jak píše Lucík, porod má každý jinak, já to měla naprosto v pohodě za 5 hodin byl Tomik na světě 🙂 . Říkám, že zubař je horší.

Lucíku máš pravdu, už jsem vyházela 4 velikánské pytle a stejně mi připadne že tohomáme moc a to ještě nejsem u konce, i když většina je už v krabicích. Zítra na baráček něco dovezu, aby nám tady to skladiště ubylo. Tchýně tady kolem toho chodí a tváří se uraženě a nešťastne, jak jí tady budeme chybět, jak tu bude smutno, znáte to 😉 .

kapunka
16. dub 2008

ahoj holky - tak jsem přišla od dr - mám prý ukázkovou sliznici /revize byla 22.2./
😎 - pití kontryhelu a femigardu fakt funguje!! 🙂 🙂
Navíc mi potvrdila, že mam folikul 22mm, takže ovu bude každou chvíli - a pozor - 😅 ovulje mi ten vaječník, u kterého je ten jedinej vejcovod - takže prostě snažilkujeme a hotovo..dr nám to nezakázal... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzan - pracuju stále na hledání hezkých fotek - manžel je totiž všechny odvezl ke tchyni a ted je po troškách vozí zpátky... 😝

mila30
16. dub 2008

Kapunko, tak držím palce a třeba to vyjde hned napoprvé..udělejte si krásnej večer, dobré jídlo a vínko a hlavně...na to nemyslet, prostě si užít super sexík 🙂 .

kapunka
16. dub 2008

ahoj milo...tak nějak si to představuju.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 snad bude ten vejcovod ok. 😕

martina26
16. dub 2008

Ahojky,
kapunko tak to jsou dobré zprávy, taky poctiě piju kontryhel a užívám femigard 😉 🙂 . Tak držím pěstičky.

kapunka
16. dub 2008

ahoj marti,
fakt to funguje...ta sliznice je uplně super a klidně můžeme začít se snažením...bylinkám zdar!!!! 😎

monnni
17. dub 2008

Ahoj holky... 😵

mila30, držím také pěsti, aby to dopadlo ...

zuzko, jak je tobě, týdny naskakují docela rychle viď... 🙂 . Já jsem od druhého měsíce do čtvrtého měla žaludek pěkně na vodě, ale to už přešlo. 😉

Lucy.....jéééééééééé já se těším, až budu mít taky porod za sebou a mimi doma. MOOOOC gratuluji 😵

Kapunka, tělo si dokáže často pomoci, až je to skoro zázrak. Nemám pravý vejcovod a přesto jsem otěhotněla z pravé vaječníku..doktorka mi vysvětlila, že že někdy si tělo dokáže pomoc a vajíčko prošlo levým vejcovodem. Už jsem před tím o tom něco slyšela, ale upřímně jsem tomu nikdy nevěřila...zdála se mi to blbost, ale když to šlo u mě tak je to vážně možné...tudíž šance otěhotnět je někdy mnohem větší než si třeba myslíme 😉 . Moc to všem přeju, aby to dopadlo a byla v děloze krásná miminka. 😵

michina
17. dub 2008

AHoj holky, monni, poznáš sama, kdy je ovulace na té straně, kde je vaječník. Zkoušeli jste holky někdy měřit BT, je tam rozdíl? Už se pokoušíme druhý měsíc, kdy po laparoskopii můžem. Zatím jsem nezkoušela měřit, moc se nezkoumám a věřím přírodě... Jak moc se změní tělo, či hormomnální hladina, nevíte?

kapunka
17. dub 2008

ahoj monni - ted jsem udělala ovu test a jsou tam jasné // 😎 😎 😎 😎 tak to bysme asi měli co nejdřív, vajíčko prý čeká jen několik hodin...

monnni
17. dub 2008

michina, já teda nepoznám na jaké straně mám ovoluci, ale doktorka mi to řekla proto vím, že to šlo tak jak to šlo.

kapun, jéééé tak honem na to ... 😀 a hlavně si to pořádně užít 😉

kapunka
17. dub 2008

😀 😀 😀 😀 já bych za // na těhu testu dala nevim co... ☹

monnni
17. dub 2008

kapunka, to příjde já jsem čekala od operace rok, ale dočkala jsem se .... brečela jsem jak malá a teď jen, aby bylo vše v pořádku. 🙂

maova
17. dub 2008

Ahoj holky,
michina, já jsem BT měřila a podle ní nepoznáš na jaké straně je ovulace. Ten graf je pokaždý trochu jiný, takže se to podle mě poznat nedá. Ale jinak mi to měření BT vyhovovalo, věděla jsem, kdy je ovulace, kdy dostanu MS a zabere to jen minutku 😉

kapunka
17. dub 2008

holky , jak dlouho si umějí spermijky počkat na vajíčko?? když dneska byly // na ovu testu a pak milování, ale ovu může proběhout od té chvíle kdy to test ukáže v následujících 6.48 hodinách.... tak jestli počkají.. 😅

kapunka
17. dub 2008

teda 6ti až 48mi hodinách tam mělo být.. 😎