Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

maova
27. dub 2008

kapunko, tak hlavně, aby to nebylo nic špatného. Ale ovu už jsi měla někdy je to pár dnů nazpátek ne? Takže MS by asi měla dorazit dřív než za deset dnů 😉 A nebo třeba už nedorazí 🙂

maova
27. dub 2008

kapunko, teď jsem ještě koukala, když jsi psala, že jsi měla // na ovu testu. Bylo to už 17. a dneska je 27., takže si myslím, že brzy budeš vědět, jak jsi na tom 😉 Tak držím moc palečky. Břicho jako na MS bolí i při těhu, tak to může být tak i tak 😉

kapunka
27. dub 2008

no právě.... 😒 to čekání je hrozný..... 🙄 ale to by byl zázrak, kdyby to dopadlo....hned napoprvé... 😝

maova
27. dub 2008

Ale příjemný zázrak 😉 a stává se to 🙂

lucikpetik
27. dub 2008

i zazraky se deji, informuj nas

lukynka
27. dub 2008

ahoj snažilky a maminky 🙂
tak ja byla u doktorky a přeptala se na ty mé otázečky 😉 ,pravý vejcovod prý vypadal dobře,ale jak už bylo psáno,dovnitř nevidí,ale měla jsem v pátek bolesti na pravá straně a tak jsem šašila co to je a ouvej,byla to ovulace 😀 ,takže jsem byla za hypochondra 😀 ,no a další odpovědi byli stejné jak od vás,jen se prý pak nemám uvázat na to že hned otěhotním,ale copak se to dá 😝

kapunka jsem moooc zvědavá jak to dopadne,ale já když byla "těhotná" tak mě taky bolelo břicho jako když to mám dostat,takže to vidim zdárně,ale jen můj názor 😉

luci:ty jsi ten zázrak a náš příklad 🙂 ,krásné mimí

kapunka
28. dub 2008

ahoj holky..

tak týden před očekávanou ms mírný zánět močových cest..už se to lepší...trochu výtok - ale bílý a bez zápachu - dnes ráno divný pocit jako že teplota, ale ta je jenom 36,6, trochu jakoby divně od žaludku, ale fakt jenom trochu...a celkově jsem slabá..jako kdyby byla chřipka...bříško bolí míň než v sobotu 😝

lucikpetik
28. dub 2008

kapu nechci ti davat falesne nadeje, ale ja se tak taky citila, bolest briska jako kdyby mrska mela prijit kazdou minutu, pocit na teplotu a ta nebyla...moc na tebe myslim...
luky jojo nemysli na to, ze otehotnis, ze? ja na to myslela asi 24 hodin denne...
hlavne nevzdavat...

kapunka
28. dub 2008

ahoj luciku - děkuju za podoru..je mi fakt divně..ani pořádně neudržím hrneks kafem....jenže blbě mi bylo, ale i s teplotama, když se usazvalo to mimoděložní tam, kde nemělo..takže mám ještě k tomu i černý myšlenky. 🙄 ..ale zase mě tehdy vůbec nebolelo bříško. 😨 ..jsem už na to připravená, že se to může opakovat, aspon budeme mít nějakou jistotu... 😕

zuzan
autor
29. dub 2008

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a Lucíku, tobě hlavně moc a moc poděkovat za krásné a milé přáníčko 🙂 Blani, tobě přeji brzké uzdravení - je to hodně nebezpečný - kamarádka měla taky zánět prsou a nakonec skončila v nemocnici se 40tkama horečkama, tak je moc dobře, že jsi pod antibiotikama a věřím, že už teď je mnohem líp 🙂
Holky - snažilky, na vás moc myslím a držím všechny palečky, ať se taky brzy dočkáte - my jdeme na první větší kontrolu ve 12. týdnu zítra, tak doufám, že bude všechno v pořádku - jinak skorošvagrovou si včera nechali v nemocnici a píchají jí provokačky, tak ze mě bude už hooodně brzy tetička 🙂

kapunka
29. dub 2008

Ahoj zuzan!!!! držim palečky!!!!!! tobě i drobečkovi 😀
mě bolí pěkně bříško jako před mrškou...ale už skoro týden..má přijít o víkendu...ale je fakt, že to víc píchá nejen po stranách ale i děloha..tak já fakt nevim..jinak žádný jiný příznak ani náznakem... 😠

kapunka
30. dub 2008

dobré ráno - Zuzan - dej pak vědět jak dopadla kontrola!!🙂
Mě bolí bříško ted furt,tak asi potvora přijde každým dnem.... ☹

blanuleplus
30. dub 2008

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a popřát na zítra krásný prvomájový den 🙂
Zuzko a Kapunko, určitě sem nahlídnu, abych si přečetla krásný zprávičky...držím palce a myslím na vás 😉
Dnes dobírám antibiotika. Prso sice ještě pořád trochu bolí, ale jinak už to jde. Fakt to nebyla sranda. Tak blbě mi už dlouho nebylo... 😒 No zvládli jsme to a dokonce dál plně kojíme. Tak snad nám to vydrží ještě celých 6 týdnů. Už teď mám blbej pocit z toho násilnýho ukončení...já i malej to těžko ponesem 😖

lucikpetik
30. dub 2008

ahoj holky, kapu moc na tebe myslim, dej vedet...
zuzi at dobre dopadne kontrola, taky dej vedet.
blani to jste sikulky, ze jste zvladli plne kojit..a proc chces za 6 tydnu skoncit?

blanuleplus
30. dub 2008

Luci, musím...kvůli nemoci. Doktoři to nevidí rádi. Dovolili mi max. 4 měsíce.

lucikpetik
1. kvě 2008

aha, to jsem netusila...

zuzan
autor
1. kvě 2008

Ahoj holky, Blani, to jsem moc ráda, že už je to lepší 🙂 Bude to určitě těžký, ale oba to zvládnete, tak si těch 6 týdnů ještě hezky užívejte a nemyslete na to, co bude 🙂
Kapunko, na tebe moc myslím a držím všechny palečky, kdybys náhodou nevydržela, tak určitě písni 🙂
A naše kontrola byla naprosto úžasná 🙂 Dr. prohlédl, jestli má mimísek všechno, co má mít, ukazoval mi žaludek, mozek, ručičky, nožičky, srdíčko - to dokonce pustil i nahlas, takže vážně nádhera 🙂 Máme přes 6cm a další kontrolu až za měsíc, což bude nekonečný 🙂))
Také vám všem přeji krásný prvomájový den a nezapomeňte najít nějakou tu rozkvetlou třešeň, já pádím vařit 🙂

lucikpetik
1. kvě 2008

jj, zuzi taky si vzpominam, jak jsem se na kazdou kontrolu tesila...jen si to hezky uzivej, utece to a po brisku se ti bude styskat...

zuzan
autor
2. kvě 2008

Lucíku, teď se strašně moc těším, až bude bříško pořádně vidět a budu se s ním moct pyšnit 🙂)) Stýská se ti po bříšku? Já myslela, že to musí být strašná úleva, najednou ho nemít 🙂))
Holky, pořád si prohlížím vaše miminka, jsou tak krásný, plyšovoučký, roztomilý a kouzelný 🙂)) Moc vám přeju to krásný štěstíčko 🙂
Kapunko a jak to s tebou vypadá??? Jsem celá nedočkavá, až se nám pochlubíš s // 🙂

lucikpetik
2. kvě 2008

zuzi to vis, ze to byla obrovska uleva, protoze konec uz byl opravdu umorny, ale zavzpominam na brisko, to vis, ze jo...navic mam pocit, ze tam jeste jedno dite mam, ale ted je to jenom kus zulcu 😀
tak krasny vikend, my mame tatku doma, tak nebudeme internetit, zatim je tam hezky, tak asi vyrazime na nejaky vyletek

kapunka
2. kvě 2008

ahoj..tak nic..dostala jsme to..nechápu ale že mě břicho bolelo už vlasně od ovu.... 🙄

kapunka
2. kvě 2008

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😢 😢

andy24
2. kvě 2008

Ahoj holky
chtěla bych se vás zeptat jaká je šance otěhotnění s jedním nepruchodním vejcovodem.Dr.mi pomalu nic neřekl, akorát že šance tu je.Díky

akras
2. kvě 2008

No jo, Kapu, neklesej na mysli, však až to budě mět přijít, tak to přijde, neboj 😉 bude to určitě brzy 🙂

kapunka
2. kvě 2008

😵

ratatooy
3. kvě 2008

andy.ahoj ja bych ti to zkusila vysvětlit,lékař nejsem ale mám zkušenost.šanci máš ůplně stejnou jako ostatní ale s tím rizikem že při neprůchodnosti vejcovodu to bude mimoděložní těhotenství.

lucikpetik
3. kvě 2008

kapu 😒 tak pristi mesic...
andy sance je, ale tim ze je nepruchodny..hrozi mimodelozni, protoze prcek nedoputuje kam ma...

andy24
3. kvě 2008

Ahoj holky,já jsem to tak trochu tušila.Akorát nechápu proč mi ten vejcovod při lapadoskopii tam nechali.Já jsem po lapadoskopii otěhotněla ale těhotenství bylo neprosperující tak jsem byly na revizy,a kdybych měla mít jěště mimiděložní tak to bych nepřežila ☹

luciik
3. kvě 2008

Ahoj Andy, já taky byla na laparo, poté jsem hned otěhotněla a v 9 tt zamlklý potrat, tak jsem na tom obdobně. Mám taky jen jeden funkční vejcovod. Ale nebudeme se vzdávat a budeme bojovat dál 😉

andy24
3. kvě 2008

Luciik a co tobě říkaj doktoři,já mám k tomu ještě diagnozu pco.Muj gynekolog mi nasadí tet clomhexal a pak prej jedině ivf.V gestu v Praze mi chtěj zkusit iui ale až po létě,prej je šance že normálně otěhotním.Doufám že se nám to podaří 🙂