Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzan
autor
5. dub 2007

Papa, Luci...a užij si hezký zbytek slunného dne

zuzan
autor
5. dub 2007

Holky, právě se našel můj balík s MP3 přehrávačem!!! Jupíííííí!!! Teď mi spadl obrovský kámen ze srdce a odteď-ať budu posílat poštou cokoli, tak to pojistím!!! Psala mi paní z firmy mail, že dorazil-po 9 dnech (na poště mají lhůtu na dodání 2-3 dny), ale to je jedno...hlavně že je na světě 🙂))

lucikpetik
5. dub 2007

tak zuzi to je parada.... 😎

maova
6. dub 2007

Ahoj holky, dneska mám teda den 😒 Všechno je divný, doufám, že se to přes den zlepší. Včera jsme celé odpoledne opravovali plot, samozřejmě pes udělal díru zase úplně jinde, dvakrát zase utekl. No a další věci, prostě hrůza.

Zuzko, hurá, přehrávač se našel 🙂 Příště taky všechno posílám pojištěné 😉

lucikpetik
6. dub 2007

ahoj marto, co se deje???jakeho mate pejska, ze tak utika? a co se jeste deje? spatny den? spatne pocasi? a co MS dorazila?
ale je patek, hura, naposledy a tri dny volna... 😉

maova
6. dub 2007

Ahoj Luci, ono by to bylo asi na dýl, tak tím nechci otravovat. Prostě znáš to, někdy je to všechno najednou. Ale na druhou stranu mě do některých věcí asi nic není, tak by bylo lepší to neřešit. Ale jde o ségru, tak o ní mám i strach a ona si to vůbec neuvědomuje ☹
A MS dorazila už včera dopoledne, už to bylo jasný. Přiznávám, že trochu smutná jsem z toho byla, ale pak přijel jeden kamarád na návštěvu na kole, tak mě zase tak navnadil, že se těším, jak budu jezdit a jsem rozhodnutá, že od příštího týden jdu zase na spinning a začnu něco dělat, ať mám úplně jiné myšlenky.
A taky hurá, že je pátek, sice budu celé tři dny doma sama, ale mám naplánované různé tvoření, tak už se těším 🙂

maova
6. dub 2007

A pejska máme takového křížence vlkodava s vlčákem, je hrozně hodnej, roztomilej ... Ale když hárají ty feny, tak udělá cokoliv, aby se dostal ven. Včera když jsme opravovali plot, tak mu tam jedna kroutila zadkem 😀 a on z toho byl chudák úplně mimo 😀 A miláček říkal, že se mu chudákovi vůbec nediví 😀

maova
6. dub 2007

A co ty, máš dneska hodně práce?

zuzan
autor
6. dub 2007

Dobré ráno, holky...Marti, je mi líto, že dneska máš den blbec...včas ono se to všechno spraví a i se ségrou bude všechno v pořádku... Je to těžký, sice si můžeš říct, že to jde mimo tebe, ale když se jedná o někoho blízkého, tak to prostě nejde...Myslím, že můžu mluvit i za Lucku a věř, že nás tím, co tě trápí rozhodně neobtěžuješ...vždyť tu jsme i proto, abychom se svěřovaly se starostmi...Uvidíš, zas bude dobře...Jinak máte pejska asi taky velkého 🙂 Já vím, že je to dost drastický, ale nemáte nějaký kotec, kam by se dal dočasně zavřít? Třeba by se pak aspoň trošku zklidnil...

maova
6. dub 2007

Jste moc hodný holky 😵 Už jsem se trochu uklidnila 🙂
Zuzko, kotec nemáme. Má jenom boudu. Dřív měl kotec, ale stejně to bylo jedno, protože on rozkousel i to dřevo ze kterého byl. Prostě se dostane ven vždycky když chce. Museli bychom udělat jedině nový plot, nejlíp betonovou zeď 😀 Snad se brzo uklidní. Jak je docela velký a hodně chlupatý 🙂 Ale je to takovej mazel, když zrovna nezlobí 🙂

zuzan
autor
6. dub 2007

A nemáš náhodou fotečku? Musí být krásnej, obzvlášť když je chundelatej 🙂 Jsem ráda, že už je to lepší-aspoň o trošku 🙂

maova
6. dub 2007

Nějakou tu mám, tak vám jí pošlu. Ale nelekněte se 😀 Máš hodně práce? Já moc ne, ale za chvíli jdu na oběd 🙂

zuzan
autor
6. dub 2007

Moc děkuju 🙂)) Je náhodou roztomilounkej 🙂)) A psi z útulku jsou prý za všechno strašně vděční...mamka odtud má 3měs. štěňátko, které roste a roste a už se docela děsí, co z něj nakonec bude 🙂)) Ale to je risk 🙂)) Tak já vám na oplátku pošlu fotku naší stavby 🙂

maova
6. dub 2007

Jé, pošli, už se těším 🙂 To je pravda, že tyhle pejsci jsou moc vděčný. Ten náš byl chudák asi týraný, protože se všeho hrozně bál, ale když zjistil, že mu nic neuděláme, tak se pak otrkal a teď když něco provede, tak sklopí uši, ocas, udělá smutný oči a jde se někam schovat 😉

blanuleplus
6. dub 2007

Ahoj holky, přeji krásný den a užijte si báječný prodloužený víkend. Dneska to taky na velkej pokec moc nevidím...peru, balím a ještě poletím nakoupit věci sebou, pojistit nás...ale už se moc těším. Jen se bojím, že to nebudu zvládat. Stačí nést něco těžšího a břicho se rozbolí...a přitom to teď bude už 6 týdnů. ☹
A doktor mi tvrdil, že mi pojišťovna lázně nezaplatí, že máme prý jet raději na dovču s manžílkem a věnovat se sobě...

blanuleplus
6. dub 2007

Holky, vy mě zanedbáváte, žádný fotky mi nepošlete ☹ a to jsem takový zvědavý stvoření 😅 Všem chystajícím se na oběd přeji dobrou chuť. Já dnes dělám jen pórkovou polívku a budem dojídat zbytky...

zuzan
autor
6. dub 2007

Ahoj Blani...tak to je paráda, že ses dneska mohla ukázat už takhle brzy...pošli mi do IP tvou mailovou adresu a já ti taky pošlu to naše staveniště, recept na velikonoční hlavičku a další recepty na dobrůtky 🙂)) A jinak-6 týdnů není žádná doba na to, abys nosila těžký věci, tak neblázni!!! Já se taky nijak nešetřila, ale teď si to vyčítám, fakt to za to nestojí!!! Manžel to těžké určitě rád odnosí za tebe a ty si užívej pohodičku 🙂))

blanuleplus
6. dub 2007

Díky Zuzi, těším se. Teď budu muset sice odejít, ale odpoledne sem ještě přijdu. Manžílek mi určitě pomůže, ale mám strach z ježdění na snowboardu, protože je to na spodní část břicha docela makačka...a to jedem na celý týden. Naštěstí byl muž nemocný, tak jsme domluvení na volnějším tempu 🙂

zuzan
autor
6. dub 2007

Tak to jsi docela kaskadér, ale pokud se na to cítíš, tak proč ne 🙂)) Ptala ses doktora, jestli je to vhodné? Zvažovala jsem taky lyže, dokud byl ještě sníh, ale pak z toho sešlo a nakonec jsem byla ráda, chtěla jsem se odreagovat, ale nechtěla jsem riskovat... Každopádně si to moc užijte a vychutnejte si báječnou dovču 🙂))

blanuleplus
6. dub 2007

Díky. Tohle plánují manželovi rodiče rok dopředu, jede i švagrová s rodinou a původně to vypadalo, že budu chodit jen na procházky...ale takhle to zkusím. Doktor nadšenej nebyl, ale slíbila jsem, že se nehodlám přetěžovat. Spíš jen takový odreagování, volný dny s manžílkem a čerstvý vzduch, sluníčko...moc se těším. V nejhorším případě vezmu muži lyže a on se bude muset učit na prkně 😀

zuzan
autor
6. dub 2007

Tak to je fajn 🙂)) Hlavně to nepřeháněj a bude to určitě všechno v pořádku...a taky, jen ty sama musíš vědět, na co se cítíš a podle toho se zařídit 🙂)) Ségra dneska odlétá s dětmi do Tunisu - je to jejich první pořádná dovča, tak to jak jí, tak vám moc přeju a docela i závídím 🙂)) Samozřejmě jen v tom nejlepším slova smyslu!!! Taky bych někam vypadla 🙂 My zatím máme plány jen na neděli, kdy bychom chtěli na pouť spojenou s tradiční mší a pak k manželovým rodičům na oběd 🙂 Jinak budeme pravděpodobně jen stavět a stavět 🙂))

maova
6. dub 2007

Ahoj Blani, taky tě tu ráda vidím. Užijte si krásně dovolenou a opravdu hezky v klidu. I my jsme měli jet asi po dvou měsících na hory, ale protože nebyl sníh, tak jsme to zrušili a vlastně jsem byla nakonec i ráda. Ale když budete jezdit opatrně a spíš si uděláte hezký týden a procházky, tak to bude určitě fajn. A pošli mi taky mail do IP, pošlu ti toho naše hafíka taky 😉

Zuzko, byla jsem teď na obědě, ale už se jdu mrknout na fotky 🙂

zuzan
autor
6. dub 2007

Marti a cos mela dobrého? Já vyrazím za chviličku asi taky 🙂))

maova
6. dub 2007

Vypadá to moc hezky, jak to bude asi velký? Je tam krásně ta střecha i balkonek. To bude krásné bydlení a podle fotky i to okolí vypadá nádherně. Hlavně nejsou ty baráky namačkaný na sobě, jak se teď často dělá. A kde, že to stavíte? Takhle od základů máme taky fotky a je to hezký, jak to krásně postupovalo 🙂

maova
6. dub 2007

Měla jsem Boršč a zeleninový salát s pizza chlebem. Moc jsem si pochutnala. Odpoledne jdu s kamarádkama na kafčo, tak jsem si nechtěla dávat nic velkého, protože si určitě potom taky zase něco dám 😉 Tak si taky pochutnej 🙂

zuzan
autor
6. dub 2007

Marti, vy máte taky domeček? Přesně jak píšeš, je to zástavba v lokalitě, kde je ve většině případů dostatek místa kolem baráku a to jsme taky chtěli... Já si dám dneska k obídku asi jen nějakou rychlovku, protože bych si chtěla koupit košili, tak musím oběhnout pár obchůdků v půlhodinové přestávce 🙂)) Tak zatím papa

maova
6. dub 2007

Tak ať nějakou košili seženeš. Pak napiš, jestli sis nějakou koupila 😉

lucikpetik
6. dub 2007

ahoj holky, ja ted jenom na skok, mam dneska hodne prace, patek blbinec a ted jsem slibila kamosce, ze dojedu na chvilku na kafco, prijela u prahy..
jen blani nenech se tema laznema odbyt, mi to dali uplne v pohode....
a pak kouknu na fotecky, ted nestiham... 😉

zuzan
autor
6. dub 2007

Ahoj Luci, máš opravdu nabitý program 🙂)) A kdy vlastně odjíždíte na tu chatu?
Marti, košili jsem žádnou nesehnala...oběhala jsem snad všechny obchody, které jsem měla v plánu, ale nic...buď jsou strašně předražený nebo zase vůbec nesedí tak, jak by měly ☹(( Odpoledne si pro mě přijede manžel do práce a pojedeme na nákup do Tesca, tak snad ještě tam...

blanuleplus
6. dub 2007

Teda vy jste toho zase stihly... 🙂
Díky za fotečky. Zuzko, baráček bude asi moc pěkný a líbí se mi to místo, které jste vybrali... My taky pořád řešíme domek. Bydlíme v novém krásném bytě 3+kk s velkou terasou (teď momentálně teda rozkopanou 😠 , ale až přijedem, tak by měla být hotová), ale domeček je domeček... Zrovna včera se manželovi líbil jeden za Prahou, ale já mám pocit, že bych tam byla dost sama a takový velký dům je tak pro tři děti... Navíc pořád ještě hodně jezdím do centra do školy nebo po doktorech a nerada řídím. Tady máme velký park, obchody, poštu, lékaře apod...
Zuzko, o nakupování oblečení mi vůbec nmluv...buď se mi nic nelíbí a když jo, tak mi to není ☹ A všechno je teď takový šedočerný, velký vzory...a materiály jak po mamce.