Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
11. čer 2009

V Písku jsou slavnosti, tak půjdeme juknout, v pátek jsou tady Mig21, v sobotu Šum svistu.....

zuzka.o
11. čer 2009

A hlavně se moc těším na kukuřici a Gyros...mňááám 🙂

dennisa
11. čer 2009

Mňam, děláš mi chutě 🙂 Tak to budete mít taky fajn víkend, mám ráda takovýhle podobný akce 😉

Minulý týden mě manžel překvapil a přivezl rotoped, teď jsem na něj pověsila to vlhký prádlo z balkónu, obávám se, aby to nesloužilo jako věšák 😀

zuzka.o
11. čer 2009

Hele, my máme Orbitrac k podobnýmu účelu 😅 😀 😀 😀 Teda abych nekecala, občas si na něm zaběhám, to jo..... ale jako věšák je to bezva!

dennisa
11. čer 2009

Já jsem jezdila zatím dvakrát, ale jen aby se neřeklo a pěkně mě bolely nohy 😀

Teď jsem se dívala do mapy, kam to zítra vlastně jedeme. Docela kousek od německých hranic, tak přemýšlím, že sjedeme mrknout do Německa 😉

V sobotu je to tedy rok od svatby, to se mi ani nechce věřit, jak ten rok utekl. Za měsíc se mi žení brácha, tak se těším, ale asi tam budu plakat, že to není moje svatba 😀

lucbra06
11. čer 2009

zuzka třeba se to nerozjede 😉 a kdyby jo bud statečná přijde to určo brzo 🙂 Holky berete naky vitamínky na podporu těhu?Jako třeba tu listovku nebo něco jiného?

zuzka.o
11. čer 2009

Denni: no jo, my to 2.8. už taky budeme mít rok od svatby! To to letí. A myslela jsem si, že bych už v ten datum byla ráda těhule! Ale co, uvidíme, jak to dopadne.
To by bylo fajn, juknout do Němec na nákupky.....

Luci: snažím se nesmutnět, ... a docela ti mi to i jde. Minulý měsíc jsem měla depku jako prase! Věřila jsem,že to dopadne... no a tak jsem si to zakázala.... a jde to, nesmím se na to moc upínat.

Brala jsem Listovku, ale už jsem se na to vyprdla..... ono se to nějak povede i bez ní. A v těhu chci zdravě a rozmanitě jíst než abych musela tláskat vitamíny.

dennisa
11. čer 2009

Luc, já beru Mamavit, ten obsahuje i např. lkyselinu listovou. Ale občas zapomínám, takže to vyloženě neberu každý den...
Já myslím, že ta obyčejná kyselina listová bohatě stačí.

lucbra06
11. čer 2009

denis ja měla calibrum,mužu zase brát?tim asi nic nepokazim,ikdyž se ještě nesnažíme??

dennisa
11. čer 2009

To můžeš klidně už brát. Mně doktor říkal brát nějaký vitamíny třeba už 3 měsíce před začátkem snažení.

zuzka.o
11. čer 2009

já jsem calibrum brala ten první měsíc po laparce

lucbra06
11. čer 2009

asi si zajdu jen pro tu listovku,to seženu asi taky v lékarně?

dennisa
11. čer 2009

Určitě v lékárně. Stojí to asi kolem 30 korun, takže pohodička 😉

zuzka.o
11. čer 2009

já jsem si listovku koupila za 60,- a je to na 3měsíce (90tablet)

mar26
11. čer 2009

Ahoj holky,tak vás zase kontroluju, jak tu válčíte ....hlavně že s dobrou náladou 😵

zuzko, ona ta mrcha jednou nedorazí a možná až to budeš nejméně čekat 😉 , i když teď jí člověk nečeká nikdy co 😅

Jinak určitě stačí ta listovka....já sice brala listovku i calibrum,ale myslím,že ta listovka je nejdůležitější a všechny vás dovede ke zdravoučkým mimískům 😵

Se moc těším na novou těhulku,to bude pro ostatní nový náboj 🙂

U mě nic nového, jen mě pár dní pálí žáha, blééé...Natálka už tlačí na žaludek. Na úterní kontrole měla hlavičku trošku nastranu,tak že doufám,že se ještě dootočí a půjde přirozenou cestou..no a když ne,tak sekce..nic nenadělám,hlavně že bude zdravá 😵 . Jinak mám nahoře 10kg a cítím se výborně 🙂 ,tak že jsem si to asi vybrala na začátku a při mimoděložním...tak že věřte,že už tu smůlu máte taky za sebou a už na vás čeká jen štěstíčko 😵

lucbra06
11. čer 2009

děkuju holky 🙂 ted jen tak jako pro zajímavost jsem z časopisu našla výklad z karet 😎 tak jsem tam napsala jestla otěhotním do konce roku.A napsala mi že šanci mam ano,a jestli jsem pod lekařským dohledem a to jsem jí ani nepsala co se mi stalo tak docela čumim.Uvidíme teda zda má pravdu 🙂 ale udělala jsem to jen ze zvědavosti nak se na to nespoléham.

zuzka.o
11. čer 2009

Ahoooooj mar 😵
Jukala jsem na fotky, ty máš tak malé bříško.... kams dala těch 10kg??? Tak snad se Natálka dootočí a půjde to pak jako po másle. A když ne, tak se nic neděje, hlavně že už budeš mít tu svojí princeznu u sebe. Už se ti to krátí, co?

Já už bych taky moc ráda blahopřála nové těhulce.... ale pořád nic!

Mar, už aby to bylo, aby mrcha nebyla!!! Ale nenadělám nic ani když budu depkařit.

dennisa
11. čer 2009

mar, koukám, že se máš stále dobře, to je fajn 🙂 A 10 kg to je máálo, to pomalu necháš všechno v porodce 😉
Můžu se zeptat, kde budeš rodit? Koukám, že jsi z Prahy, já bydlím kousek od Prahy. Tam je asi docela šrumec, že se musí všude brzy registrovat ne?

Luc, to je jasnačka, že to do konce roku bude. Vždyť my tu budeme do konce roku všechny těhotný víš 😝 😅

zuzka.o
11. čer 2009

holky, tak takovou princeznu bych brala
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

dennisa
11. čer 2009

Zuzko, roztomilá holčička 😵 Já chci taky holčičkuuu 🙂 Teda ono mi to bude ve finále jedno, ale holčičku bych trochu radši.

lucbra06
11. čer 2009

mar to je přený,že nová těhule bude náboj pro ostatní 🙂 DENIS tady určitě všichni otěhotníte,ale já jsem hodně pozadu od vás,než se budu moct snažit já tak už budete těhule 😀

zuzka.o
11. čer 2009

Luci:nekoukej se na to tak pesimisticky. Kdys říkala, že bys výhledově mohla? Od září?.... to je do konce roku hoooodně času.

mar26
11. čer 2009

dennis -taky bydlím kousek za Prahou 😅 😅 ,ale rodit budu úplně na druhou stranu za Prahou 😀 , v Neratovicích. Můj gynekolog je tam jako externista-v pondělí tam operuje a bude mě rodit on...přijede až to začne,tak proto výběr téhle porodnice a když jsme se tam byli podívat,tak rozhodně nelituju...krásné domácí prostředí..nic jak v Podolí nebo u Apolináře v Praze...hlavně přístup na šestinedělí.
Registrace v Praze do 14tt....děs, mě Dr. automaticky registroval u Apolináře, kdybych rodila před 37tt,to Neratovice neberou.
Ještě něco naberu,ale z toho si hlavu nedělám 🙂

zuzko- mám to fakt jen v břiše a Natálku přemlouvám,ať se umoudří a ještě trošku otočí, ještě tam snad místo má..nebo až břicho klesne dolů,tak se jí prostor udělá. Už se na ní doma těšíme,hlavně manža,ti chlapi z toho těhotenství tolik nemají jako my 😵 .
To máš recht,že nic nenaděláš a depky je lepší hodit někam ze skály 😀 , já věřím,že už to bzry přijde a pak se s novými těhulkami roztrhne pytel.

Tady máte těžce nakažlivé těhu bacily:
Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!!
Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!! Prsk!!!

zuzka.o
11. čer 2009

Tééééda, díky za bacílky......... budu se snažit hodně rychle nakazit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

To je fajn, že jsi spokojená s výběrem porodnice. Domácké prostředí je lepší než "továrna na děti". To se fakt musí v Praze registrovat do 14tt????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

dennisa
11. čer 2009

V Neratovicích bude rodit známá. Je teď cca ve 20 tt a taky si hrozně chválila to domácký prostředí.
My bydlíme mezi Prahou a Ml.Boleslaví, takže já se pak budu rozhodovat asi mezi těma dvěma městy.

Teda tolik prskanců, to si musíme s holkama rychle rozebrat 😀

dennisa
11. čer 2009

Zuzko, v podstatě ve všech pražských porodnicích...je to šílený. Tam se rodí jak o závod 😅

zuzka.o
11. čer 2009

No to je děs!!! Ještě že jsem na menším městě, tady to snad taková katastrofa nebude.

JJ, musíme si ty prskance rozebrat do posledního...... musí se dostat na všechny 😉

lucbra06
11. čer 2009

Tak já nevim nedělam si iluze,jste na řadě tak chytejte ty baciky.Já si počkam na bacilky až od vás 🙂

mar26
11. čer 2009

zuzko fakt, je to děs, porodnice k prasknutí a na oddělení šestinedělí málo sester,tak že moc nepomáhají v kojení atd......zlaté Neratovice 😵

dennis možná spíš vol porodku mimo Prahu, na porody jsou v Praze machři,ale potom...4-5 dní trápení 😝 ...je to i tady v diskuzích, prostě nic moc.
Jinak naštěstí na monitory do Neratovic jezdit nemusím, můj Dr. ho má v ordinaci a tím,že budu rodit s ním,tak je to v pohodě. Porodopis tam mám sepsaný,tak že až na to přijde,nemusím tam už nic vyplňovat 🙂

Plánujete nějaké letní dovči? Já bych jela hned 🙂 . Loni jsme rušili moře kvůli mimoděložnímu a letos nic kvůli Natálce,ale to mi samozřejmě nevadí 🙂 ...ráda to oželím a příští rok se už někam vydáme 🙂

dennisa
11. čer 2009

Mě jen děsí, že k porodu budu muset dojet...mám strach, že to nestihnu nebo že tam pojedu párkrát zbytečně, jsem hroznej plašan 😀