Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

seb
15. čer 2009

4.týden už
od 16.5. :(

andree01
15. čer 2009

vzdyt podle toho, co poslala zuzka, tak te hodnote odpovidas 😉

zuzka.o
15. čer 2009

jj, myslím, že bude vše ok, jenom třeba byla později ovulka. Vydrž do příští kontroly, ale bude to určo OK ..... no a budeme tady mít potvrzenou těhulku, jupííííí 😵

seb
15. čer 2009

andree: myslíš že může hcg stresem růst pomaleji ? já nevím :(
mě to první mimoděl. prasklo při nějaký hodnotě 850, a byla jsem cca 6tt
teď jsem 4tt teprve, ale zas ho mám už vyšší, tak aby mi to neprasklo za dva dny :(

seb
15. čer 2009

zuzko, děkuju i tobě za optimismus, já mám ale strašný strach, že to bude zase špatný :( a skončím pod kudlou :(

zuzka.o
15. čer 2009

SEB, myslím, že by ti do čtvrtka neprasklo, ale bude to v poho, jsi teprve na začátku těhu, tak ty hodnoty nemusí být tabulkové.
Hlavně se teď šetři a ve čtvrtek se rozhodne.
A neviděl doktor třeba rozšířený vejcovod?

Kdes měla to mimoděložní?

andree01
15. čer 2009

Seb, zase si vem, ze spousta holek stresem potrati...tak proc by HCG stresem nemohlo jit nahoru pomaleji? urcite se snaz do ctvrtka byt v klidu, protoze ta hodnota zda se byt ok, tak se zbytecne nenervuj a pockej do 5 tt, to uz by se melo i na utz potvrdit, zda to je v poradku.
jsi na zacatku, takze to hcg se teprve rozjizdi a kazda jsme jina

ze by fakt nova tehule mezi nami 🙂

zuzka.o
15. čer 2009

Seb, moc ti fandím, prožila sis toho hodně,....teď to vyjde!!! Musí!!!

lucbra06
15. čer 2009

holky tak co tady čtu tak bulim,nak mě to dostalo ☹ SEB strašně moc věřim že to bude dobrý,uvidíš.Nemužeme mít přece smulu pořád 🙂 Bode to dobrý jen musíš věřit,pak ti spadne obrovský kámen.Cítim s každou co jste tady holky 🙂 MOC,MOC,MOC ti to přeji,všem to přeji 😉

seb
15. čer 2009

zuzka: měla jsem ho ve vejcovodu , prý hned kousek od vaječníku, dr. neviděli nic a to na mě koukali tři různí, dokonce ještě ten den ráno, co mi to prasklo mi dr. řekla, že je na utz vše v pořádku

seb
15. čer 2009

andree, lucbra a zuzko, moooocinky vám děkuji za podporu, kéž byste měli pravdu 😔
holky ted mi psala LEN, že se to hcg má zdvojnásobit každý třetí den, jak to teda je, ob den, nebo každý třetí den, co vám říkali doktoři ? 😕

mar26
15. čer 2009

seb neboj, mě přijde, že ti Hcg narostlo hezky, myslím,že pokud by to bylo opět mimoděložní,že fakt roste mnohem pomaleji.....a na 4tt ti to hezky odpovídá. Vím, že ty nervíky, než prcka uvidíš tam kde má být prostě jsou,ale neboj, určitě to tentokrát dobře dopadne 😵 ...držím palečky a dej vědět. A kdyby náhodou bylo...ale vůbec si to nepřipouštěj..tak by to neprasklo, mě na to přišli až skoro v 8tt a to teprve popraskal vejcovod.

seb
15. čer 2009

mar: mě při prvním mimoděl ob den kontrolovali na hcg a utz a přišli na to až v 6tt když mi to prasklo a už jsem měla krev v břiše a skončila jsem na JIP,tak jsem ted vyděšená, aby se to neopakovalo ☹
jinak všem vám hrozně děkuju za podporu a ve čtvrtek odpoledne vám určitě napíšu, jak dopadla další krev 😔

lucbra06
15. čer 2009

SEB ještě na uklidnění,já při mimoděložnim jsem od poslední MS měla být 8 týdnu a hodnotu jsem měla jen 600j,takže máš hodnotku hezkou jen vydržet 🙂

mar26
15. čer 2009

seb mě na to přišli taky až když jsem krvácela do břicha....ale nikdo mi Hcg nekontroloval, protože v jisté pražské nemocnici jsou blbci!!! Pořád dělali jen utz -víc jak týden,ale mysleli si,že udělali blbě revizi...měla jse double těhotenství 😔
Určitě dej vědět 😉

seb
15. čer 2009

mar: mě taky nejdřív poslali na revizi a týden po revizi mi řekli, že je vše v pořádku a odpoledne na to mi to ruplo, byla jsem v Hloubětíně a ty ?

mar26
15. čer 2009

já v Krči...a měla jsi prokazatelné těhu v děloze? Já jo 😔 ,proto si s tím asi pak nelámali hlavu...prostě najednou nebilo srdíčko a začala jsem krvácet,tak že revize,ale nikdo mi nenabíral Hcg..no a když to prasklo,tak už mě manža vezl do jiné nemocnice, kde panu dr. co mě operoval a staral se o mě,vděčím,že jsem znova těhu,jak mě dal dohromady.

shakra
15. čer 2009

seb: držím moc palečky ať to vyjde 🙂 . A neboj.
Já zase při mimo hodně špinila a i krvácela.

seb
15. čer 2009

shakra: díky, já při tom prvním mimo vůbec nešpinila, dokud mi to neprasklo

mar: ne mě na utz prostě nikde nic neviděli, tak mi udělali revizi
ty dvě oplod. vajíčka jsi měla po přirozeném otěhu ? a v jaké nemocnici tě pak dali do pořádku ? ... prosím

jarka09
15. čer 2009

Seb: moc ti držím palce, vím, že je těžké se nestresovat a neplašit, ale v tuhle chvíli je to to jediné správné, co můžeš udělat. Moc tu na tebe všechny myslíme a já osobně beru tvojí nervozitu na sebe 😉 Uvidíš, že to dobře dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mar26
15. čer 2009

seb jj přirozeně....a nesnažilkovsky 🙂 ...dohromady mě dali Na Homolce, pan doktor Pelíšek. Super přístup,super péče.

seb
15. čer 2009

jarka: děkujuuuuuuu moc, beru si to k srdci a budu se snažit plašit co nejmíň, aspoň do toho čtvrtka, než budu mít další výsledky hcg
mar: a co kdyby se stalo, že to v děloze by se vyvíjelo dobře a to druhý bylo ve vejcovodu ? myslíš, že by to v děloze nechali, že by přežilo narkozu při odstranování toho z vejcovodu ? tak na Homolku to už mám z ruky, kdybych měla za mimoděl, asi bych zkusila Apolináře, jestli by mě tam teda vzali, tam by mohli mít kvalitní utz

lucbra06
15. čer 2009

Holky všude čtu jak se po revizi dělaj záněty,mužu se zeptat jak poznam ten zánět??Jako příznaky jsou nějaký?Moc děkuju

seb
15. čer 2009

já myslím, že bolest je příznak

dennisa
15. čer 2009

Ahoj holky, hlásím návrat z víkendu, bylo to úžasnýýýý 😎 🙂
Vůbec se mi dneska nechtělo do práce.

seb, mooooc Ti držím palce, aby ve čtvrtek HCG krásně vyletělo a ty jsi byla klidnější. Ani nevíš, jak chápu Tvoje obavy, to tady asi každá.....Drž se!!! Tentokrát to musí být dobrý, prostě musí! 😉
A mně se zdá, že Ti HCG na 4tt roste přibližně jak má....mělo by se zdvojnásobit obden.

andree01
15. čer 2009

Seb - ja byla v Podoli a taky super pristup. sla jsem si tam pro druhy nazor a za dva dny na to me tam manzel odvezl a uz jsem tam zustala na pozorovani. a pristup super, kazde rano hcg a utz... a sla bych tam znova kdyby neco...

Lubra - zanet delohy poznas silnym vytokem, kup si ten wobenzym, ja ho taky zacla brat az 2-3 tyden 😉

zuzka.o
16. čer 2009

SEB, vidíš, že všechny stojíme za tebou a držíme ti palečky. To prostě jinak než dobře dopadnout nemůže 😉 Takže se nestresuj a ve čtvrtek dej prosím vědět, budeme na zprávičku od tebe netrpělivě čekat 🙂

Denni: to je paráda, že jste hezky oslavili výročíčko 😵 Jéééé, třeba jste si odsud přivezli malýho vetřelečka 😅

Luci: zánět poznáš.... výtok jako blázen auauauau 🤐

lucbra06
16. čer 2009

holky a ještě za jak dlouho jste to dostali??Já na to pořad čekam,čím dřív tim líp 🙂 Nechci na tu injekci,chci aby přišla sama,nebo se to rozházíí.SEB moc na tebe myslím,bode to dodrééé 🙂

jarka09
16. čer 2009

Luci, já to dostala normálně 39 dní po zákroku, ale někdo to může dostat i později, MS by měla dorazit do šesti týdnů, do té doby bych to neřešila

lucbra06
16. čer 2009

No já snad řešim všechno 🙂 ve čtvrtek budu 3 týdny po zákroku.Jarka a jak máš dlouhý cyklus?Mělo by to asi přicházet jako dříve ne?Já nejdelší cyklus měla 33dní,tak doufam že to zas tak nak zustane 😉