• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

16. května 2017 
kééž byste měli pravdu holky, mar, nevzpomínáš si ještě na začátek těhu, jestli si cítila takový bublinkování v břiše ? já ho cítila, včera ještě dost hodně a dnes už to necítím :unamused:
17. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEB, já myslela, že tě testíkem trošku rozptýlím :frowning2:
Vydrž, zítra už budeš vědět na čem jsi.
17. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Nějak poslední dny nic nestíhám....

seb, pevně věřím, že to bude v pořádku a moc na Tebe budu zítra myslet!!!
Až to půjde, tak nám tu podej zprávu.

Jinak já o víkendu čekám mrchu, tenhle měsíc jsme časově úplně propásli ty správný dny, takže se z MS ani hroutit nebudu a pojede se dál :slight_smile:
Hlavně, aby mi nebylo tak zle, jako posledně :confounded:
Já po tý laparce mám šílený bolesti, tak bolestivý MS jsem nikdy předtím neměla...
17. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si došla do lékárny pro další test, ale neměli mamatesty, tak mám jiný proužky, ale citlivost 25, což myslím, že mamatest má stejnou a vyšla mi druhá čárka mnohem slabší, asi tak jako před 4 dny, taky už vůbec nemám zvýšenou teplotu, tak čekám , že klesne i BT a dorazí mrcha co nevidět, možná ještě dřív, než půjdu ráno na krev, stojí to za kočku všechno :frowning2:
dennis: děkuji, jinak já po laparce taky měla silnou a bolestivou ms, ale pak mě to přešlo za čas, teď se ale dost děsím co mě čeká za masakr až dorazí mrcha, jestli teda dorazí a neskončím na revizi (pořád by to teda bylo lepší řešení než mimoděložní).
17. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEB nemysli tak moc dopředu :unamused: Já pořád věřim že to bude dobrý,zítra na tebe taky budu myslet :wink: držim palečky všechny co mam :wink:
17. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb bublinkování určitě ne, jen od ovu jsem měla bolesti jako by měla přijít MS a nepřišla :slight_smile: ...myslím,že to bublinkování nebylo asi od těhu a přiznaky se můžou měnit ze dne na den..bolení prsou,pak zase nebolí atd.
zkus myslet pozitivně, i když vím, že to není lehké....
17. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEB, ten testík jsi dělala večer?
18. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAR: krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...... Moc ti to tam s bříškem sluší. :wink:
18. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla na další krvi , výsledky budou po třetí, já se hrozně bojím, čárka na testu nesílí, tak už se jen bojím, aby to fakt zas nebylo mimo :( klepu se sama doma strachy
18. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, testík jsem dělala, ráno, pak večer a dnes ráno zase,
dnes ráno oproti včera večer trochu zesílil, ale pořád je asi o 4 dny pozadu oproti jiným ranním testům :(
já se bojíííííííííííííííííííííííííííííííííííím :(
18. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb a kolik DPO jsi dnes? Držím palečky, ať jsou odpoledne dobré zprávy

zuzko děkuji :slight_smile:

Včera jsem byla na kontrole, Natálka se po týdnu přetočila do ideální polohy a už prý můžu rodit kdykoliv :grinning:
18. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar: hodně štěstí, a v kolikátém teď jsi ?
jsem 18DPO
18. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
za čtyři hodiny se dozvím svůj ortel :(
18. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEB: no vidíš.....zesílil.Ono nemůžeš srovnávat s ostatníma. Je ti individuální.

MAR: tak to je super, že Natálka je krásně připravená na cestu k mamince a tatínkovi. :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb jsem 37tt, termín mám 15.7.
tak se koukni ke mě do alba...taky mi nesílil nějak extra rychle
18. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
mar, tý jo, to už máš za pár :slight_smile: A jak se cítíš, jako že ještě ne nebo myslíš, že se Natálce bude chtít ven o pár dní dřív?

seb, jak už tu holky psaly dřív, ty lékárenský testy nejsou až tak průkazný, i primář v nemocnici mi říkal, že na síle čárky až tolik nezáleží....test detekuje těhotenství, ale u každýho může být různě silnej. A 18 DPO si myslím, že vůbec nemusí být čára jak hrom. Neboooooj!
18. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennis no břicho mi párkrát za den ztvrdne a poslíčci už taky jsou...ale netroufám si to odhadnout, doktor včera říkal,že už hezky tu hlavičku tam tlačí. Vůbec bych se nezlobila, kdyby už za 14 dní chtěla vylézt :grinning:
18. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Deni :wink:

Mar: to je jasný, kor když teď nejsou takový vedra, aby ten porod byl úmornější než ne nutný. Bojíš se?
18. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím vykoumat, jak se zakládá album a hodit vám tam ty testy
mar: tý jo, tak to budeš mít mimíska každým dnem doma ! to bude změna :dizzy_face:
dennis: když já po tom jednom zážitku mimodě., před dvěma měs. samovolný potrat taky v úplném počátku a ted slábnoucí čárka, tomu už nevěřím, že to dopadne dobře, i když naděje odejde samo až poslední
18. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEB, hoď je sem, my je vyhodnotíme :wink:
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mar. Tak mám ten dnešní test asi tak tlustej jko ty 15 DPO a jsem 18DPO a měla jsem ho 14DPO silnější
18. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, jasný, vyčkej, co se dneska dozvíš a podle toho se uvidí. Já vím, že to jsou šílený nervy. Taky teď plaším ze všeho a plašit asi budu, nejvíc, až bude pozitivní test.

mar, o těch 14 dní před termínem by to bylo dobrý, horší je asi přenášet co?
18. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko kupodivu se nebojím...fakt strach to není,spíš zvědavost
18. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslím, že když už jsi takhle na konci, tak se spíš než bojíš, těšíš, až bude mimi u tebe. Já ve fázi snažení se spíš teda bojím :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: no jo Mar maš to za pár,budeš mít krásný letní miminko.A porod at je jakej je tak je krásnej :slight_smile: Já měla porod hroznej 3dny bolesti a stašně pomalounku jsem se otvírala,ale už je dávno zapomenuto :wink: A těším se na další porod :grinning:

SEB držim palečky,at ti to do těch 15.hod uteče.

Konečně od rána venku krásně,nakoupeno,uvařeno Nelinka pujde spinkat a pak ven,jako na kolotoči :slight_smile: ,strašně to utíká :frowning2: v září do školky no to nevim která z nás to snese líp :grinning:
18. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz, musím někde nejdřív najít kabel od fátáku k pc, což bude asi problém :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbra tak to je fajn,že se to všechno zapomene a i se těšíš :grinning:

zuzko porodu se nebojím,ale spíš takové to, aby byla zdravá a taaaak...prostě jak člověk najde // tak už se jen bojí :grinning:

Jdu pověsit prádlo a jdu na sluníčko :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda :frowning2:

Luci, 3dny??? :astonished: :astonished: :astonished:
18. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tu zas rodíte :sweat_smile:
No já se porodu bojím už teď takhle předčasně. Ale zvládne to každá, takže asi i já :grinning:
18. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano,ano v sobotu rano začli bolesti ,večer mě manžel odvezl a já porodila v pondělí večer v 18:30.Měla jsem kousek od císaře,ale nakonec to dopadlo dobře.To se mě primářka ptala jestli neposiluju nebo necvičím,že mam pevny sval,a já nikdy necvičila možna ve škole na tělocviku :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek