• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

27. února 2017 
Hm, taky bych si užívala a hned hupky šupky na nemocenskou! Mimi není chřipka, co kdyby se něco stalo. Takhle jsi v klídku doma a můžeš plánovat budoucnost. Já když budu OK, tak budu chodit do posl. chvilky. Ale ne za cenu zdraví! Vždyť po LPS jsem byla po týdnu od zákroku v práci. Ale kdybych se na to necítila, tak nejdu. Takovej blázen zase nejsem.

SEB, tak už jenom 1/2hodiny!
18. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jde o to, jak se člověk cítí. Já jsem byla pravej opak, já jsem po LPS chtěla být dlouho doma a naštěstí se to dalo zařídit a moooc mi to pomohlo.
Celej život jsem se furt hnala do práce, nebrala jsem si nikdy na nic nemocenskou, ale teď nějak pohár přetekl a potřebovala jsem vypnout.

To sama uvidíš, jak všechno bude, až to nastane, třeba budeš chodit dlouho do práce, třeba to nepůjde a budeš doma, to ukáže čas :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky třesu se strachy, už se to blíží ... :frowning2:
18. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj,jsme všichni stebou :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, jsme tu a čekáme a držíme palce maximááálně :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
SEB, myslíme na tebe :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju, jste zlatý, já už mám nervy v kýblu, tedy obrazně, ani jsem neobědvala dnes, nemám chut nic vařit
18. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, uz tam zavolej... je maji urcite na stole...my jsme snad nedockavejsi nez ty :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,já jsem jak na trníííí
18. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak coooo? Hořím zvědavostí....
18. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem přiběhla ze slunění,abych četla dobré zprávy od seb tak kdepak jsiiii?

zuzko tohle je trošku nevýho podnikání...nemocenská atd. Ale jinak to má hodně výhod :wink: .
Včera jsem doktorovi říkala,že jsem ani nečekala po tom všem,že i v 9.měsíci se budu cítit tak výborně a on říkal,že je to i tím,že jsem prostě od začátku doma...bez stresů atd. a má pravdu...spousta času na sebe a žádné stresové prostředí, snad díky tomu bude Natálka pohodové miminko :sweat_smile:
18. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelča už je k neudržení,musím jít ven,takže nakouknu až večer :unamused:
18. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, no tak... snad mas dobre zpravy
18. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád nakukuju a čekám....to jsou nervy...
18. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu
18. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo ? :confused:
18. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb tak co?
18. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hcg 1232, v pondělí bylo 471 , co myslíš, je to dobrý ?
18. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
TY BLAHO?! TAK MAME TEHULKU A VYPADA TO ZE TO MALY JE SPRAVNE TAM KDE MA BYT::::JUPIIIIIII
18. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb a Dr. ti k tomu nic neřekl? Já myslím,že je to jasné a jsi těhulka :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne dr. tam už nebyla, řekla mi to sestra, k drl jdu zítra na utz
18. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu rikam vystrel HCG... super, tak se pekne drz a opatruj a uz se nestresuj...ja teda nevidim duvod...krasna hodnota, to ti vystrelilo pekne nahoru :slight_smile:.
18. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, tak to je jasný :wink: :wink: Hurááá :sweat_smile: Konečně krásná zpráva po těch nervech :slight_smile:
Seb, zatím potichounku gratulujuuuu :astonished:
18. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já měla fakt dva testy po sobě slabší a slabší, takže sme tomu s přítelem nevěřili ani jeden, že to naroste, já mu to volala a říkám, že nevím , jestli jsem slyšela dobře, že to není možný a on prý at tam zavolám znova, že se mu to taky nezdá, no tak sem tam jak blbka volala podruhý, at mi znova tu hodnotu řeknou :sunglasses:
18. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych teda nepochybovala o tom, ze se to chytilo v deloze...:slight_smile: a i kdyby to zitra jeste nebylo videt, tak za tyden uz bude :slight_smile: jeee, kez by se nam to taky podarilo brzo
18. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb uvidíš,že po zítřku tě Dr. úplně uklidní, když Hcg stoupá obden ...tak ti to krásně vychází a hodnota je krásná :dizzy_face:
18. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkám si , že jestli ten hrášek přežil ty stresy doteď , že už snad přežije všechno :sweat_smile:
18. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
testy jsou jen orientacni, to je pouze a jedina informace, ze je zena tehotna, ale o hodnote hcg a dobe tehotenstvi to nerekne nic... fakt bych se orientovala jestli ano/ne tehotenstvi a konec...ja tehotna byla a dr mi dal test v ordinaci, ze si ho mam jit udelat a byl negativni, taky zalezi jak dlouho ten test uz lezi v lekarne...
18. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc za držení palečků, mám chut vás všechny obejmout :dizzy_face:
18. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se nestresuj, ta hodnota pri mimotehu takhle nevystrely nahoru... tak uz se muzes myslim radovat a doufat, ze se ted bude drzet jako klistatko :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek