Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
18. čer 2009

Hm, taky bych si užívala a hned hupky šupky na nemocenskou! Mimi není chřipka, co kdyby se něco stalo. Takhle jsi v klídku doma a můžeš plánovat budoucnost. Já když budu OK, tak budu chodit do posl. chvilky. Ale ne za cenu zdraví! Vždyť po LPS jsem byla po týdnu od zákroku v práci. Ale kdybych se na to necítila, tak nejdu. Takovej blázen zase nejsem.

SEB, tak už jenom 1/2hodiny!

dennisa
18. čer 2009

To jo, jde o to, jak se člověk cítí. Já jsem byla pravej opak, já jsem po LPS chtěla být dlouho doma a naštěstí se to dalo zařídit a moooc mi to pomohlo.
Celej život jsem se furt hnala do práce, nebrala jsem si nikdy na nic nemocenskou, ale teď nějak pohár přetekl a potřebovala jsem vypnout.

To sama uvidíš, jak všechno bude, až to nastane, třeba budeš chodit dlouho do práce, třeba to nepůjde a budeš doma, to ukáže čas 🙂

seb
18. čer 2009

holky třesu se strachy, už se to blíží ... ☹

lucbra06
18. čer 2009

Neboj,jsme všichni stebou 🙂

dennisa
18. čer 2009

seb, jsme tu a čekáme a držíme palce maximááálně 🙂

zuzka.o
18. čer 2009

SEB, myslíme na tebe 😵

seb
18. čer 2009

děkuju, jste zlatý, já už mám nervy v kýblu, tedy obrazně, ani jsem neobědvala dnes, nemám chut nic vařit

andree01
18. čer 2009

Seb, uz tam zavolej... je maji urcite na stole...my jsme snad nedockavejsi nez ty 🙂

lucbra06
18. čer 2009

No jo,já jsem jak na trníííí

dennisa
18. čer 2009

Tak coooo? Hořím zvědavostí....

mar26
18. čer 2009

Taky jsem přiběhla ze slunění,abych četla dobré zprávy od seb tak kdepak jsiiii?

zuzko tohle je trošku nevýho podnikání...nemocenská atd. Ale jinak to má hodně výhod 😉 .
Včera jsem doktorovi říkala,že jsem ani nečekala po tom všem,že i v 9.měsíci se budu cítit tak výborně a on říkal,že je to i tím,že jsem prostě od začátku doma...bez stresů atd. a má pravdu...spousta času na sebe a žádné stresové prostředí, snad díky tomu bude Natálka pohodové miminko 😅

lucbra06
18. čer 2009

Nelča už je k neudržení,musím jít ven,takže nakouknu až večer 😒

andree01
18. čer 2009

Seb, no tak... snad mas dobre zpravy

dennisa
18. čer 2009

Pořád nakukuju a čekám....to jsou nervy...

seb
18. čer 2009

jsem tu

seb
18. čer 2009

je tu někdo ? 😕

mar26
18. čer 2009

seb tak co?

seb
18. čer 2009

hcg 1232, v pondělí bylo 471 , co myslíš, je to dobrý ?

andree01
18. čer 2009

TY BLAHO?! TAK MAME TEHULKU A VYPADA TO ZE TO MALY JE SPRAVNE TAM KDE MA BYT::::JUPIIIIIII

mar26
18. čer 2009

seb a Dr. ti k tomu nic neřekl? Já myslím,že je to jasné a jsi těhulka 🙂

seb
18. čer 2009

ne dr. tam už nebyla, řekla mi to sestra, k drl jdu zítra na utz

andree01
18. čer 2009

tomu rikam vystrel HCG... super, tak se pekne drz a opatruj a uz se nestresuj...ja teda nevidim duvod...krasna hodnota, to ti vystrelilo pekne nahoru 🙂.

dennisa
18. čer 2009

seb, tak to je jasný 😉 😉 Hurááá 😅 Konečně krásná zpráva po těch nervech 🙂
Seb, zatím potichounku gratulujuuuu 😲

seb
18. čer 2009

holky, já měla fakt dva testy po sobě slabší a slabší, takže sme tomu s přítelem nevěřili ani jeden, že to naroste, já mu to volala a říkám, že nevím , jestli jsem slyšela dobře, že to není možný a on prý at tam zavolám znova, že se mu to taky nezdá, no tak sem tam jak blbka volala podruhý, at mi znova tu hodnotu řeknou 😎

andree01
18. čer 2009

ja bych teda nepochybovala o tom, ze se to chytilo v deloze...🙂 a i kdyby to zitra jeste nebylo videt, tak za tyden uz bude 🙂 jeee, kez by se nam to taky podarilo brzo

mar26
18. čer 2009

seb uvidíš,že po zítřku tě Dr. úplně uklidní, když Hcg stoupá obden ...tak ti to krásně vychází a hodnota je krásná 😵

seb
18. čer 2009

říkám si , že jestli ten hrášek přežil ty stresy doteď , že už snad přežije všechno 😅

andree01
18. čer 2009

testy jsou jen orientacni, to je pouze a jedina informace, ze je zena tehotna, ale o hodnote hcg a dobe tehotenstvi to nerekne nic... fakt bych se orientovala jestli ano/ne tehotenstvi a konec...ja tehotna byla a dr mi dal test v ordinaci, ze si ho mam jit udelat a byl negativni, taky zalezi jak dlouho ten test uz lezi v lekarne...

seb
18. čer 2009

díky moc za držení palečků, mám chut vás všechny obejmout 😵

andree01
18. čer 2009

uz se nestresuj, ta hodnota pri mimotehu takhle nevystrely nahoru... tak uz se muzes myslim radovat a doufat, ze se ted bude drzet jako klistatko 🙂