Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

seb
18. čer 2009

andree: no když jsem viděla jak jiným obden ty testy zesílili , že měly tu testovací stejnou , jak kontrolní a mě slábly místo toho, tak mě to fakt vyděsilo, už vzhledem k tomu, že se mi to před dvěma měsíci stalo a byl z toho spontální potrat, taky ještě dřív než bylo cokoli vidět na utz
dnes mi spadl takový kámen ze srdce, že to muselo zadunět až u vás, snad už to ten prcek nevzdá

zuzka.o
18. čer 2009

SEEEEEEEEEEEEEEEEB, juhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
To je paráda. Ten šutr byl slyšet až u nás v Písku 😵
Těhulééééééééééééé, juhééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak to dneska musíš oslavit, udělej manžílkovi príma véču a dejte si Rychlý špunty

dennisa
18. čer 2009

Tak a teď musí přijít těhotenská vlna, když se to protrhlo 😎 😵
Tak holky pořádně se snažte 😅

Sem teda spíš teď přijde jiná vlna, pěkně se tu zatahuje 😖

seb
18. čer 2009

jasně holky, tímto jsem vám protrhla těhotenskou vlnu a bude těhupandemie 😉

dennisa
18. čer 2009

Těhupandemie 😀 😀 To je dobrý, to si nechám líbit 😅

seb
18. čer 2009

😀

lucbra06
18. čer 2009

Huráááááá,to je bomba,ale já ani nic jiného nečekala 😀 Zítra už bude hrášek na ultrazvuku 😀 Mocinky gratuluju Seb.Tak těhupandemie říkáte?To by nebylo špatný 😀

seb
18. čer 2009

lucbra: snad už se to nějak nezvrtne 😔
těhupandemie 5. stupeň 😎

jarka09
18. čer 2009

Seb: jsem za tebe moc ráda! Byly to nervy, ale teď už to bude dobrý!!! To je báječná zpráva 😅

lucbra06
18. čer 2009

SEB nezvrtne smula už je daleko za náma všema,ted už se budeš jen radovat,příští měsíc jiná mamča 🙂 ,a pak další a další když tady máme tu těhopandemii tak toho musíme využít 😎

zuzka.o
19. čer 2009

Těhupandemie???? No, to beru! 😉 😉 😉

zuzka.o
19. čer 2009

Holky, jsem nadšená. Ta těhupandemie fakt vypukla. Na diskusi, kam chodím, jsou 3nové těhule. 1včera a 2teď ráno!!!! Nádhera 😵

seb
19. čer 2009

ahoj zuzko, tak se koukej brzo nakazit 🙂 a na jaký diskusi jsou ty těhule ?

seb
19. čer 2009

já dnes byla u dr. a viděl na utz nějakou tečku, ale fakt je to piditečka, říkala, že by to mohlo být ono, ale vypadala, že si jistá není, vytiskla mi obrázek a dala zprávu, že při potížích s tím mám jet na pohotovost, tak to moc optimisticky neznělo 😒

lucbra06
19. čer 2009

SEB,ale to je normalní velikost,pamatuju si to dodneška to malé nic 🙂 a je ztoho Nelinka.Přesně doktor říkal to

by mohlo být ono 😀 a taky bylo.Už se hlavně nestresuj bude to v pořádku 😉

seb
19. čer 2009

luc, tak snad to bude už ok 😵 , já prostě po těch všech svých zážitcích nějak tomu pořád nemůžu věřit, že to je pravda 😕

lucbra06
19. čer 2009

TO SI PIš žE JE TO PRAVDA 😀

mar26
19. čer 2009

seb mě taky dlouho nic neviděl, jen když přitlačil tak pidi tečku a nakonec to taky dobře dopadlo a podívej kde jsem 😀 . Nedostala jsi třeba utrogestan?

seb
19. čer 2009

mar, jojo, já si ho nasadila sama, protože mi zbyl z minulého těhu 🙂 tak mi ho už museli napsat i dál 😅
Kde budeš rodit ? Nebojíš se toho ? 😔

zuzka.o
19. čer 2009

SEB: disuse Prvosenky 😵

mar26
19. čer 2009

seb budu rodit v Neratovicích...zatím jsem na ní četla a slyšela vesměs samou chválu 🙂
a nebojím se 🙂 , pak třeba budu mluvit jinak,ale vím,že prostě to k tomu patří a až to přijde,že už brzy budeme mít Natálku u sebe...mám k tomu zatím pozitivní přístup.

seb
19. čer 2009

mar: tak to je bezva, že nakonec radost z narození mimíska ten schrach z porodu předčí 🙂
Aha Neratovice, tak to jsem neslyšela, musíš nám pak napsat, jaké to tam bylo, a jak se o tebe starali 😵

mar26
19. čer 2009

je to privátní nemocnice Almeda...operuje tam a rodí můj gynekolog...pondělky tam má operační a rodit budu s ním. Jinak mají super péči ohledně kojení a tak. Prohlídka nás nadchla, je to tam menší a takové rodinné...víc než Apolinář nebo Podolí v Praze.
Určitě vám pak napíšu....třeba za 14 dní bych už rodit šla...teď si ještě užijeme samoty s manžou a odpočinu si a pak to začne.

Ten pozitivní přístup k porodu je asi nejdůležitější, vím,že to bude bolet,sice nevím jak, ale počítám s tím 🙂

seb
19. čer 2009

a chodíš tam na nějaké předporodní kurzy? to mš supr, že znáš porodníka a on tebe!

mar26
19. čer 2009

seb oni předporodní kurzy jako porodnice nedělají ale jejich dvě PA ano...chodila jsem ale jinam..teda byla jsem na dvouhodinovém...jinak ne a myslím,že to stačilo 🙂
Já jsem taky ráda,že znám porodníka a on mě..je to takové o něčem jiném 🙂

seb
19. čer 2009

to určitě ! to máš fakt velký štěstí, dr. který tě zná, ví co od tebe může čekat a ty od něj, zná dobře tvoje tělo, to je bomba

mar26
19. čer 2009

seb a ty už jsi uvažovala o porodnici? Sice času dost,ale ono to uteče...vidím to na sobě...

seb
19. čer 2009

ještě mě to ani nenapadlo 😀 , ale asi Apolinář nebo Podolí ? nebo Neratovice ? 🙂

mar26
19. čer 2009

mě třeba u Apolnáře vadí společná hekárna..že tam nemůže být ten chlap a třeba namasírovat záda nebo tak a taky porodní boxy by mi vadily....na to je zase dobré Podolí,že má porodní sály samostatné.
Jinak na vytíženost sester si stěžují v obou stejně...prostě podpora při kojení nic moc

Kdybych rodila před 37tt,tak taky u Apolináře,protože Neratovice nemají dětský JIP,ale už jsme v pohodě 😀

lucbra06
19. čer 2009

Holky ted jsem se na koníku dočetla že Kontryhel čaj je pro lepší plodnost,znáte to někdo 🙂 ???