Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucbra06
22. čer 2009

no asi to taky necham na ty 2měsíce 😉 stejnak to nepujde hnedka.

dennisa
22. čer 2009

Luc, a co ty víš, třeba to půjde hooodně rychle 😅

seb
22. čer 2009

my jsme ty 3 měsíce taky dodrželi a za další 3už jsem byla zas těhu

lucbra06
22. čer 2009

Denis tak tomu nevěřim 😝 Klidně si počkam rok jen když budu vědět že to bude dobrý.Já už jsem ted hotová že jsem to ještě nedostala 😅 už to chci dostat,at se cítim zas o trošku líp 😎

dennisa
22. čer 2009

seb, tak to máme nějaký stejný. Kdy že jsi prodělala laparku?

dennisa
22. čer 2009

Luc, MS dorazí, zatím tady dorazila každý po laparce 😀 😀

seb
22. čer 2009

já na konci října, listopad - leden pauza, duben první // ale nevydrželo, a ted zas // a snad už se udrží mrnousek

lucbra06
22. čer 2009

Ted už všechno dodrýýýý
Seb kdy jdeš na srdíčko?Už se moc těšíš vid 😀
Denis a kdy jdeš kdy na potvrzení?
RADUJTE SE A VESELTE SE 😀 žádný chmury.

dennisa
22. čer 2009

Luc, já teď uvidím, jestli ten test bude sílit, zatím jsem dělala jeden dneska odpoledne a je to moooc slaboučký.
Zítra ráno testuju zas 🙂
Takže k dr. zatím ani nevolám...

lucbra06
22. čer 2009

Tak ráno dej hnedky informaci 🙂 Ja bych to nevydržela ani náhodou neříct manžovi 😎

dennisa
22. čer 2009

Luc, momentálně není doma, tak to mám jednoduchý 😅
Ale zítra, pokud tam něco bude, tak už mu to řeknu. Stejně ví, že mám zpoždění 🙂

seb
22. čer 2009

lucbra: já se netěším, já se bojím :( zrovna jsem si prohlížela různý fotogalerie ultrazvuků a nikdo tam nemá takovou malinkatou tečku jako já :( všichni i ve 4tt už tam mají v tý černý fazolce bílou skrvnku mimíska a nebo mají tu černou fazolku několikrát větší

seb
22. čer 2009

dennisa: já mu taky řekla až po druhém testíku 😉

dennisa
22. čer 2009

No a mě bolí to břicho čím dál víc, jako na MS. Jestli jsem to moc nezakřikla 😖
Seb, to si ještě užijem nervů, to ti povím.

seb
22. čer 2009

dennisa: mě to břicho taky bolelo v začátku, neboj se to je normální 😉
no fakt mě děsí, jak malá tečka na utz byla ☹

dennisa
22. čer 2009

Seb, to je brzy na nějaký závěry ohledně velikosti. 4tt je málo. Kdy jdeš na další UTZ?

pismenko
22. čer 2009

Ahojky holky,jdu vás pozdravit a popřát vám hodně štěstíčka.Taky mám za sebou mimoděložní a laprku, jsem bez levého vejcovodu a ejhle....dneska mám 5 měsíční holčičku 😵 😵 😵

Seb a Denni...moc vám držím palečky, aby to tentokrát vyšlo a snažte se být v klidu, jak píše mar - těch nervíků už se potom nezbavíte vůbec (mar a to teprv počkej po porodu 😉 😉 )

mar26
22. čer 2009

pismenko ahoj, moc vám to s Dorotkou sluší 🙂
věřím,že pak ty hormony po porodu a mateřská cit udělají své a je to ještě mnohem silnější..mě už stačí teď, jak jí chytnu za patičku a jsem celá na měkko a ochranářská 😀

dennisa
22. čer 2009

Písmenko, děkuju 🙂 Máš krásnou holčičku 😉

lucbra06
22. čer 2009

Teda SEB a DENIS nedělejte si zbytečné nervíky 😉

lucbra06
22. čer 2009

Holky a nevíte jesti kontrolujou ten druhý vejcovod při tý laparce??Asi ne ,co??

seb
22. čer 2009

pismenko: děkuji, snad už to vyjde, jinak budu už fakt zralá na Bohnice 🤐
lucbra: normálně ho kontrolujou, mě to prasklo, tak měli co dělat s tím jedním a nemohli mi zkontrolovat druhý 😖

dennisa
22. čer 2009

Seb, mně právě řekli, že ho nekontrolujou, tak nevím, ptala jsem se na to hned v nemocnici. Prý na kontrolu toho zbylého je pak zase jiná operace, laparoskopie.

pismenko
22. čer 2009

Mě teda mrkli při laparce i na druou stranu a říkali mi, že tam je to OK a asi bylo 😵

Mar, ty už to máš za pár 😵 😵 máš krásný pupíkatý fotky 🙂 🙂

lucbra06
22. čer 2009

Chtěla jsem se na to zeptat doktora,ale zapomměla jsem 😖 ,tak až pujdu tedko po MS tak se musim zeptat.Jinak když řekne že nekontrolovali tak tede nevim,ale kdyby teklo do bot tak bych hold na tu laparku šla.Kamarádka měla dvakrát mimo ☹ měla hodnotu 5000 a neprasklo jí to.Takže si to ani neumim představit dvakrát,to bych do těch Bohnic jela taky 😝

dennisa
23. čer 2009

Ahoj holky. Tak ranní test proveden 🙂
Holky, ona tam ta čárka vážně je, já tomu nemůžu uvěřit. Úplně se mi rozklepaly ruce, modlím se, aby bylo všechno v pořádku!
Už tu čárku nemusím hledat lupou, je slabá, ale vyskočila hned a je viditelná.

seb
23. čer 2009

dennisa: když takhle pěkně sílí hned druhý den vyskočila, tak to určitě bude tentokrát tam kde má být a jsi těhulka, jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ! 😵 😵

mar26
23. čer 2009

Ahoj holky,

mě taky Dr. říkal,že se dívali i na ten druhý a že ok...ale asi těžko říct jak...jestli stejně jako při té speciální laparce nebo jinak a to jsem ten druhý taky měli prasklý a měli co dělat mi z břicha odsát všechnu tu krev...no ale zvládli to na jedničku 🙂

denni paráda,jsi těhulka a není pochyb 🙂 ,neboooj teď je prcek tam,kde má být. 😉 Kdy to řekneš manžovi?

pismenko děkuji za pochvalu pupíkatých fotek 🙂 . Dorotká má krásný kukadla 😵

dennisa
23. čer 2009

mar, já se na to nějak necítím, manžel zatím nic neví, nějak nevím, jak mu to pěkně říct 😅
Možná to i odložím o pár dní.
Ještě chci tenhle týden tak dvakrát testnout, abych měla jistotu, že čárka sílí.
Holky, kdy by tak mělo být na UTZ už něco vidět? Abych se nehnala k dr. zbytečně brzo.

zuzka.o
23. čer 2009

Ahoooooj holky 😵 😵 😵
Jdu zkontrolovat Denni a její testík 😉 No co to čtu? Je tam??? Parádaaaaaaaaa 😵 Tak honem objednad k doktorovi 🙂 Jéééééé,jak vám holky závidím 😵 Už bych taky chtěla testit! Ale ono to přijde. Představte si, jaká jsem. Včera se mi blokla krční páteř, bylo mi na blití, třeštila mi migrénou hlava! No, manžílek krk masíroval asi 2hodiny u telky, já jsem poctivě ležela...... no a pak jsem ho znásilnila! No co, včera jsem byla12DC a minule se nám ten den cyklu povedlo mimi (sice mimoděl, ale bylo tam). Jindy bych byla na umření a teď vyrábím dítě!!!! SE PICNU!!! Jste mě tou těhupandémií tak navnadili, že se chci rychle nakazit 😀