Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

seb
13. črc 2009

zuzka: jůůů to je supr, jak jsi nabitá energií, optimismem a štěstím a jak ho tu hezky mezi nás šíříš 😵 ... jen tak dál 😀

dennisa
13. črc 2009

seb, výsledky budu vědět až ve středu večer. Takže zase čekání 😒
Ve středu mě propouštěli z nemocnice a měla jsem 75 jednotek, tak teď by to snad mělo být už úplně dole.
Akorát mě zarazila ta paní doktorka v nemocnici, že pauza půl roku a řekla, minimálně půl roku....ještě se zeptám nezávisle na ní svýho gyn., co on mi doporučí. Zdá se mi to zbytečně dlouhá doba, na druhou stranu se bojím něco uspěchat, aby další těhotenství neskončilo jako tohle. Takže vůbec nevím. A docela se i bojím příště otěhotnět, chce to čas.

zuzka.o
13. črc 2009

Denni: nebuď smutná, teď je potřeba myslet pozitivně, za pár týdnů budeš mít zase chuť do snažení. A určitě to vyjde. A kdyby ne, tak si dej nějaké reálně datum a podku to do té doby nepůjde, zajdi si do nějakého centra na vyšetření a pak uvidíš, jak to umělé půjde fofrem. Ani se nenaděješ a mimi bude v bříšku 😵

zuzka.o
13. črc 2009

Seb: fakt mi ten fesťáček moooc pomohl. Jsem teď sice totál unavená,nevyspalá, ale šťastná! Chce to vypadnout, vykropit tykev.... zkrátka vyčistit si hlavu! Moooc by mi bodla dovča, ale protože to teď nejde, tak to budu řešit nějakými akcičkami. No a moji milovaní Rasmus mi fakt totálně nabili..... Jsou prostě úžasní, profíci.... no a ten zpěvák je fakt kočičák!!!!! 😎 😎 😎

seb
13. črc 2009

dennis: já tě chápu, že se bojíš, taky jsem se bála po těch zkušenostech už to nikdy nebude bez strachu, ale stejně mi ten půlrok připadá moc dlouhý, no uvidíš co ti na to řekne tvůj gyn.
zuzka: jo přesně vím o čem mluvíš, taky mě takovýhle akcičky vždycky nabijou, Rasmus neznám, co hrají ? já mám ráda Manu Chao, Gorana Bregoviče a spoustu jiný veselý hudbičky 🙂

adikab
13. črc 2009

Ahoj baby. Ste tu? Mohli by ste mi poradit?

adikab
13. črc 2009

Dnes som bola u lekara s pozrenim na tehotenstvo, kedze uz 4dni mam pozitivne tehotenske testy. Poslednu menstruaciu som mala 13.juna a ovulacia prebehla 29.jula, takze dnes som po ovulacii 14dni.
A teraz k veci, moj lekar mi len povedal, ze vidi, zlte teliesko na lavom vajecniku a zvacsenu sliznicu..nic viac nevidel. Vzal mi krv a teraz som zistila, ze vysledky z krvi su negativne. Ako je to mozne?? Teh.testy pozitivne, bolia ma prsia..netusim a neviem si rady. Myslite, ze keby som tehotna krv by uz bola pozitivna? Alebo co ine to moze znamenat?
Alebo som sla k dokymu zbytocne skoro? Alebo to moze byt mimomaternicove?

mar26
13. črc 2009

Ahoj holky,
zuzko mrzí mě,že MS dorazila,ale vidím ty jsi dorazila taky to v pozitivní náladě, to je super a věř,že takhle se ti bude těhulkovat mnohem snadněji 😉

denni chce to opravdu čas a věřím,že pak najdeš znovu sílu, chuť a odvahu do toho znovu jít a už se dočkáš zdravého uzlíčka...bohužel těch případů,kdy je samovolný potrat třeba 2x, 3x už míň je víc a bezdůvodně...a pak se dočkají zdravého mimíska..zrovna do srpnovek chodí jedna co se jí to stalo 3x a teď je ve 36tt. Tím nechci říct,že by se ti to mělo opakovat,ale spíš dodat naději..že určitě to už příště dopadne dobře 😵

adi na copak se chceš zeptat?

zuzka.o
13. črc 2009

Seb: např, to musíš znát z rádia, Justify (nádherný text)

https://www.youtube.com/watch?v=Lt9SYEqFtGM

nebo Guilty, ta mě dostává!

https://www.youtube.com/watch?v=GBXpAj1SE10

teda, je to super kapela! A naživo na fesťáku jsou prostě úúúúžasnýýýýý!!!!!! Maj dokonalý texty. Dost mi teda po tom mimotěhu pomohli. Poslouchala jsem je a bylo mi dobře. Jinak bych asi zmagořila!!!

Jukni na odkaz na přeštěnický fesťák (tam jsem teď byla)

https://www.youtube.com/watch?v=aijrbnIWIiM
mar26
13. črc 2009

adi i kdyby to bylo mimoděložní,tak v krvi už bys musela jednotky mít....máš si dojít třeba koncem týdne na zopakování krve?
Určitě je ok,že na utz nic neviděl, je brzy. Takhle je těžko říct,jestli to může být mimoděložní...může,ale pravděpodobnost je malá.
Být tebou,tak bych si zašla na zopakování krve třeba ve středu nebo ve čtvrtek.
Držím palečky 😉

adikab
13. črc 2009

Mam prist na dalsiu kontrolu az buduci tyzden v pondelok.
Velmi sa bojim. Cakali sme s manzelom vyse dva roky kym otehotniem a teraz toto.
A nevies mi povedat, ako by sa prejavilo mimomaternicove? Tak isto ako aj normalne tehotenstvo?
A to nie je divne, ze tam nic nevidel?

zuzka.o
13. črc 2009

Adi: taky si myslím,že to není mimoděložní.

Mar: Ahooooj, takže pořád 2v1? JJ, jsem si prostě asi potřebovala vylejt hlavu, aby se mi v ní roozsvítilo. Mimi chci pořád, ale až to přijde, tak to přijde 😉 (a doufám, že to přijde co nejdřív 😀 )

Seb: ještě jeden odkaz na klipík a nebudu vás tím tady víc otravovat.... je to totiž moje srdeční záležitost!
Lauri z Rasmus, + Vile Valo z HIM + Apocalyptica

https://www.youtube.com/watch?v=OW3g-GT4TAg
dennisa
13. črc 2009

Mar, seb, Zuzko, díky holky, jste zlatý! Já Vás nemít......chodím sem ráda, momentálně sice fňukat, ale časem se zlepším, slibuju 🙂

Mar, 40 tt? Aby jsi tam za chvilku neměla 55 tt 🙂 🙂

Zuzi, tak Rasmus jo a na živo jooo??? Normálně žárlím 🙂 Maj skvělý písničky, vždycky je ohulím, když jedu v autě, mám je taky moooc ráda 😉

Adikab, na UTZ je v děloze něco vidět až od 1 000 jednotek HCG. Pokud máš krev negativní, na UTZ nemůže být nic vidět.

dennisa
13. črc 2009

No Zuzi a HIM samo taky, bereš mi to z pusy (nebo spíš z ruky) 🙂

mar26
13. črc 2009

denni nestraš mě 😅 , už na mě taky občas padá depka,ale TP mám až ve středu,tak se ještě může stihnout ledacos 😀

adi na utz je brzy, stačí že viděl vyšší sliznici, taky jsem 14DPO neměla na utz ani ťuk..neboj,opravdu to na mimoděložní nevypadá. Jevilo by se jako normální těhu..vydrž do pondělí ...nemá cenu se teď tím nějak stresovat 😉

denni jen si zafňukej, ono se není čemu divit,ale věř, že se to zase otočí a budeš jednou dávat to pozitivní někomu ty 😉

zuzka.o
13. črc 2009

Denni: ty brďo, to je skvělý, jsi moje krevní skupina! Fakt, ty jo, proč nebydlíme blízko sebe? Moc ráda bych tě poznala. Máme toho hoooodně společnýho.... 😵
Hele, Rasmum byli naprosto boží! byla jsem hodně vepředu, takže na Lauriho jsem měla bezva výhled! Ke to kočičák! Nehledě na to, maj super texty a fakt mi po tý LPS strašně pomohli. Když se mi chtělo budet, tak jsem si je pustila, ohulila to a bylo po breku. Proto je tak žeru, prostě mi pomohli.
No a HIM jsou taky báječný!

Jestli mi dáš mailovku, tak ti přepošlu nějaký fotečky z koncíku, mám je stažený 😉

adikab
13. črc 2009

A to, ze by ste mali pozitivne testy a krv negativnu sa este asi nikomu nestalo, vsak?
Ci aj na to je skoro?
Lebo si myslim, ze v krvi by to malo byt asi skor ..a testy mi silneju.

mar26
13. črc 2009

adi někdy to laboratoř špatně vyhodnotí..někde je tady na to taky diskuze, krev negativní test pozitivní

zuzka.o
13. črc 2009

Mar, říkala jsem ti, že rodit budeš zítra 14.7. na narozky mýmo manži, žádný ve středu 😉

dennisa
13. črc 2009

Zuzi, mail Ti hned pošlu do IP a budeš hodná, na fotky se těším 😉

No hned jsem si je tu zapla, navnadila jsi mě. Texty skvělý a srozumitelný, takže se je občas učím a piluju anglinu a zpívám si s klukama 😅
Jo jo, je to škoda, že nebydlíme někde poblíž, mohly jsme udělat srazík 🙂 Tak pak nějakej uděláme třeba s dětma 😲 🙂

zuzka.o
13. črc 2009

Ty jo, to teda čučim, to jsem ještě neslyšela,že by krev byla negat a přesto těhu..... slyšelajsem to opačně, negat.test a z krve pozit.těhu.

Adi: držím palce ať to v pondělí dopadne dobře a ty se dozvíš, že jsi těhulka!

zuzka.o
13. črc 2009

Tak jo, beru to.....s dětičkama bude srazík! Už se těším.....tak na kdy si ho naplánujeme??? 😉

dennisa
13. črc 2009

No mně teď dr. v nemocnici říkal, že někdy se může udělat falešně pozitivní test v době menstruace...ale že by sílil, jak píše Adi, to pochybuju. Je to fakt divný....

dennisa
13. črc 2009

Zuzko, hmmm....tak to asi hned nebude, aspoň u mě ne. Ty budeš těhule na podzim a já tak po Novým roce, tak to pak nějak skloubíme 🙂

dennisa
13. črc 2009

Zuzko, téééda, luxusní fotečky, úplně tu slintám 😝 😅

zuzka.o
13. črc 2009

Denniiiii: on je fakt kočičááááák. Dneska teda ty mladý říkají "kunďák". Zkrátka je to kus! Sice na můj vkus prcek, ale jinak uuuuuááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😝 😝 😝 😝

zuzka.o
13. črc 2009

Denni: za pár týdnů se ti náladička zlepší,uvidíš..... no a třeba budeš těhulka dřív jak já a pak mi budeš radit, co mě čeká.... 😉

dennisa
13. črc 2009

Teď mi tu začal chroptět notebook, asi jsem to moc ohulila 😅
Ty jo, co to je za výrazy, to ani neznám, "kunďák" 😅 Asi stárnu 😨 Já prostě každýmu takovýmu říkám kořen a basta 😎

dennisa
13. črc 2009

Zuzko, uvidíme....ptala jsem se v nemocnici doktora, kdy jako budu konečně normálně těhotná, si představ, že neznal odpověď a to si říká doktor 😀 Byl tam takovej mladej, velkej sympaťák, tak jsem v tý bídě tam s ním aspoň dělala srandičky. Je to sice zvláštní se bavit s mladým chlapem, když ležíš s roztaženýma nohama a on mezi nima, ale aspoň řeč nestála 😀

zuzka.o
13. črc 2009

No říkaj to ty o 10let mladší,no? Taky jsem se to dozvěděla až teď. No a víš, jak říkají nám??? PŘEDDŮCHODCI!!! 😠 😠 😠

Denni. no jo, taky mi to řpide maximálně trapný, bavit se s doktorem, když mám nohy od sebe..... ale co, oni už takových viděli..... 😀 😀 😀
A nenavrhoval ti umělý?

JJ, tak ať si moc notebook neodrovnáš 😉