Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
20. dub 2007

je tak to mas fajn, tak to si to uzijte a pak dej vedet, jake to bylo 😀 .
no ja uvidim, snad bude hezky, abychom mohly ven, jinak se s tema psama zblaznime doma a ani bych moc nechtela....
a taky jsem uz davno nic takoveho nepodnikala, to je vyjimecne, ze neni peta doma.

zuzan
autor
20. dub 2007

Má se každým dnem oteplovat, tak bude určo hezky 🙂
A již tradiční otázka ze včerejška 🙂)) Luci, tak co, pořád NIC???

lucikpetik
20. dub 2007

zuzi porad nic... 😅

zuzan
autor
20. dub 2007

Tak to je super 🙂 Vypadá to nadějně 🙂 Akorát ten hloupej test to pořád tají a napíná ☹

lucikpetik
20. dub 2007

no myslim ze jsem to asi spatne spocitala, takze jsem jeste v norme, uvidim, nechavam volny prubeh do pristiho tydne to uz musi dorazit tak nebo tak a vrhnu se na testik..uvidime

zuzan
autor
20. dub 2007

Tak se necháme překvapit...třeba v pondělí už bude jasněji, každopádně Ti budu moc držet pěstičky 🙂 Jinak se pro dnešek loučím, budu finišovat a práce mám až na hlavu, tak všem přeji krásný a pohodový víkend 🙂

lucikpetik
20. dub 2007

dekuji, ja se taky loucim, jdu douklizet, zajedu pro kamosku, bude mi delat nehty a pak vyrazim do ulic, tak pekny vikend

ivusa1
20. dub 2007

Ahojky.
Moc děkuji za podporu. Taky se chystáme na dovču, pojedem asi v červnu do Řecka (už jsem mohla mít pěkný bříško ☹
Řekla jsem si že na to nebudu myslet a budu se těšit na dovču a snad to do konce léta vyjde. Dnes mám dostat MS, bude to asi hrozný po 3 měsících a po 6 letech práškama upravovaný. TAk jsem zvědavá, břicho mě bolí už od včerejška- Jak jste na tom byli poprvé s MS po operaci?
Mějte se moc krásně a všem držím palečky!!!
PA 😉

lucikpetik
20. dub 2007

ahoj ivus, no jak mela prvni MS po tehu a operaci des a hruza...mohla jsem non stop sedet na wc, a to nikdy predtim tak nebylo, ale zase se to upravilo a dobry...ale treba to nebudes mit hrozne... a uz dorazila?

ivusa1
21. dub 2007

Ahojky, měla dorazit včera 28 den a nic, pořád nic. Tak jsem fakt zvědavá.

maova
22. dub 2007

Ahoj holky 🙂
Právě mám v troubě kuře, tak jsem sem na chvíli zaskočila 😉 Všechno jsem dočetla a abych taky odpověděla, já jsem byla na operaci 11. prosince a první MS po byla úplně normální a dorazila přesně od poslední, jako kdyby se mezi tím vůbec nic nedělo.
Holky myslím na vás, pořád MS nedorazila? 🙂 Já jí budu čekat přibližně příští víkend, tak je ještě čas. Jinak bulka docela mizí, už to nebolí a je jenom malinká, takže už to bude dobrý, mám radost 🙂

zuzan
autor
23. dub 2007

Ahojky po víkendu 🙂
Ivuš, já měla MS po operaci přesně za 28 dní, ale když jsem se ptala doktora, tak prý může dorazit v rozmezí 2-8 týdnů a je to naprosto v pořádku, tak vydrž 🙂)) Jinak já jsem brala antikoncepci 9 let a s pravidelností nemám problémy žádné, zatím bylo skóre 31 (první MS po vysazení prášků) a pak už 28 a 27 dní, tak jsem zvědavá, co mě čeká tenhle měsíc...
Marti, je paráda, že to mizí, za chvilku budeš mít po problému a bude zase všechno v pořádku 🙂
Luci, netrpělivě čekáme na zprávy od tebe??? Já čekám dneska (je to 28.den od poslední), ale břicho mě pobolívá už pomalu týden a pořád nic...
Jak jste si užily víkend? Už aby byl zase další, co?

lucikpetik
23. dub 2007

ahoj holky, tak ja porad nic, ale bricho uz me boli tyden, uz jsem nervozni, uz by to mohlo prijit at nestresuju... 😉 jinak marti je fajn, ze uz jsi skoro zdrava....
ivus, co ty, uz dorazila?
a zuzi vse nej k narozeninkam.....

zuzan
autor
23. dub 2007

Luci, moc děkuji za přáníčko...Musím říct, že jsem na tom naprosto stejně, jako ty...taky už mě bolí břicho skoro týden, ale já mám předpokládaný termín až dnes, tak uvidíme 🙂)) Ono se říká, nemyslet na to, ale nedá mi to nemyslet na to, když mi dr.na pohotovosti řekla, že predmenstruační bolesti jsou v těhotenství naprosto normální příznak (roztahuje se děloha), tak pak se tomu nedá přikládat žádná váha, když to může znamenat obojí 🙂)) Jen čekat a doufat, pak si prožít zas to známý zklamání a s nadějí jít do dalšího měsíce...Testovat ale nehodlám, nejdřív o víkendu, ale cítím, že to nebude nutný ☹((

lucikpetik
23. dub 2007

no ja uz si taky asi vsugerovavam, ze me boli prsa atd..at uz to prijde, at je klid, test negativni,takze nic

blanuleplus
23. dub 2007

Ahoj holky, víkend byl sice pracovní, ale fajn. (čekáme návštěvu, tak nás to vyprovokovalo zas trochu pohnout s bytečkem, takže jsme dělali věci, co měly být hotové už tak před měsícem no a najednou to šlo tak rychle... 😅 )

Zuzko, vše nej...ať se Ti splní všechna, i ta nejtajnější přání... 😉

Holky, pěkně nás napínáte s tou MS. Já poctivě měřím, tak snad dojde, jak má. Za 14 dní chceme na dovču a kdyby nám to tam vyšlo, budu mít pro tátu krásný dárek k 55...ale radši si nedělám moc velký naděje. Jen cítím, že jsem připravená. Zbytek už je na přírodě...

lucikpetik
23. dub 2007

blani ja si taky rikala, ze by to byl pekny darek...uvidime.

zuzan
autor
23. dub 2007

Ahoj Blani, moc děkuju za přáníčko... Vidíš, stačí návštěva a všechno nabere úplně jiné obrátky 🙂)) A ty čekáš MS taky teď někdy??? Pak můžeme čekat společně a uvidíme, co se z toho vyklube nebo nevyklube...zastávám názor, že je lepší s ničím nepočítat a pak být příjemně překvapena, než věřit a pak se vyrovnávat se zklamáním 🙂 Jednou to přijde a pak to bude nejen pro nás, ale i pro hodně lidí okolo ten nejkrásnější dárek ze všech 🙂 Blani, ještě jsem se chtěla zeptat, jak jsi psala, že tě odvezla záchranka rovnou ze školy, jaký jsi měla průběh? Ty bolesti začaly náhle, nebo ti třeba už nějakou dobu předtím nebylo dobře? A jaký charakter ty bolesti měly?

blanuleplus
23. dub 2007

Původně jsem myslela, že MS dorazí 27. ale podle měření a ovulace to bude spíš 30. Tenhle měsíc jsme si ještě dávali pozor, takže u nás to žádný vzrůšo nebude...akorát doufám, že to zvládnu do dovolený.
Zuzko, mě občas něco lehce píchlo, ale píchalo mě i na levé straně, tak jsem myslela, že se mi roztahuje děloha a že je to normální...jenže pak se mi ve škole udělalo blbě, dostala jsem křeče do břicha, za chvíli mi střílela bolest do zad a pak i do pravý nohy, chtělo se mi zvracet a bála jsem se, že omdlím... Ještě v sanitě mi dali rychlou kapačku, v nemocnici druhou a ty bolesti ustávaly naopak než jak začínaly (nejdřív noha, pak záda a pak odpoledne i břicho). A při vaginálním UTZ to hodně bolelo, když doktor narazil tou "tyčí" na pravou stranu. Pak mi (asi silou vůle 😅 ) nic nebylo až za dva dny mě začlo zase pobolívat na pravé straně. To už ale nebylo nic hroznýho.

blanuleplus
23. dub 2007

Luci, v jakém hotelu jste v Egyptě bydleli a jak se vám tam líbilo?

zuzan
autor
23. dub 2007

Blani, díky za odpověď...takže tě neoperovali hned, jak tě přivezli do nemocnice, když píšeš, že to ustalo a začalo zas až za 2 dny???
Tak to už znáš své tělo opravdu dobře, když takhle týden dopředu dokážeš odhadnout, kdy by měla dorazit MS 🙂 Občas si říkám, že by to nemuselo být na škodu, ale asi by mě to strašně znervóžnovalo, měřit si teplotu každý den 🙂 Asi by mě to hodně nervovalo a v každém výkyvu bych hledala abnormality obřích rozměrů 🙂)) Taky mám trošku strach, abych pak třeba až za půl roku půjdu k dr., že se to ještě stále nepodařilo, tak aby mi neřekl, že mám další půl rok měřit teplotu a přijít až pak...Abych teď zbytečně nepropásla čas...Jen mi dal menstruační kalendář, abych mu ho zatím vyplňovala (je tam i kolonka na BT), tak fakt nevím... Vás dr. přímo vybídl k měření teploty, nebo měříte z vlastní iniciativy?
Jinak se s vámi dneska loučím a přeji krásný zbytek dne 🙂
Luci, přeji, ať se tady opět zítra sejdeme s negativní odpovědí na otázku ohledně MS 🙂

ivusa1
23. dub 2007

Ahojky holky.
Tak mě MS pořád nedorazila, měla v sobotu, ve čtvrtek večer mě hrozně bolelo břicho a v pátek ráno to přešlo a zatím nic. Ráno si zkusím udělat test (manžel má svátek) tak by to bylo fajn, ale asi budu zase akorát tak zklamaná. Jsem fakt zvědavá. Zatím ani náznak že by měla dorazit 😉 Tak mi držte palce.
Luci jak jsi na tom ty?
Pa Ivuška

ivusa1
23. dub 2007

Bylo by to fakt hrozný štěstí a náhoda, kdyby se to povedlo hned po operaci. Ještě aby to pak dobře dopadlo!!! 🤐

blanuleplus
24. dub 2007

Krásné ráno 🙂
Zuzko, já mám takovou hrůzu z nemocnic, že mě přejde cokoliv, jen tam vstoupím 😅 Takže jsem zvládla překonat i krvácení do břicha (naštěstí nebylo silný). A protože jsem těsně předtím snědla kus oplatky, čekali, až to strávím a mezitím "jsem se vyléčila". Jen mi neustále měřili tlak a puls, kdyby šlo do tuhýho, vzali by mě pod kudlu hned.
Já se rozhodla měřit teplotu až teď, abych se uklidnila, že se tělo po tom všem nastartovalo správně. Zásadní věci se z toho dají docela dobře vyčíst a nechtělo se mi čekat, až doktor začne např. zjišťovat, jestli mám vůbec ovulaci... Počítám, že budu měřit pro zajímavost ještě příští měsíc a pak to asi nechám být.
Ivuš, držím palce 😉 Uvidíš, že se ani nenaděješ a bude z tebe těhulka (i kdyby to teď nevyšlo). Ber to tak, že je odstraněn problém, asi tě i zkontrolovali a teď už to bude dobrý...

zuzan
autor
24. dub 2007

Krásné ráno 🙂
Ivčo, krásný dárek by to byl, tak čekáme na výsledek testu 🙂 Já zatím taky nic, ale břicho bolí pořád stejně, tak čekám každou chviličkou, už jsem s tím nějak smířená 🙂
Blani, tak to je dobrý s tím tvým vyléčením nemocnicí samou o sobě 🙂 Tomu jsem se zasmála 🙂 Ptala jsem se z toho důvodu, že mě v neděli najednou napadlo, kdyby se to nedej bože opakovalo, jestli bych to poznala, protože mě poprvé nebylo naprosto nic, jen jsem střídavě špinila a krvácela... Nevím, proč mě to napadlo, najednou jsem nad tím začala přemýšlet... Ale jsou to jen úvahy a nic takového už se nám žádné nepřihodí, už jsme si své vybraly a teď už to bude jenom dobrý 🙂
Lucíku, jak to vypadá s tebou??? Doufám, že i tvá MS odjela na dlouhou-min.9ti měs. dovču někam hodně daleko 🙂))

lucikpetik
24. dub 2007

ahoj drahouskove....tak hezky postupne, zuziku porad nic..uz jsem z toho vazne nervozni...navic je mi od vcerejska "nejak divne" akorat si rikam, ze si to vsechno asi vyvolavam v palici a budu zklamana....ale cekam do pondelka a pak delam test, driv ne...
ivusko a co ty? doufam, ze taky stale nic.....co?
a blani..v Egypte jsme byli i v Sharmu i v Hurgade, ktery hotel chces vedet? meli jsme ale v obou pripadech 4hvezdicky a byli jsme max. spokojeni. kdyz jsme se byli podivat v hotelu se 3hvezdama rozdil je znatelny, doporucuji priplatit a nejit do nizsi tridy...

zuzan
autor
24. dub 2007

Luci, to vypadá N-A-D-Ě-J-N-Ě!!! Ale víš co, asi je fakt lepší nedělat si žádný naděje 🙂 Buď to vyjde nebo ne...mě už je to tak nějak celkem ukradený 🙂 Dneska se cítím přehnaně šťastná, uvolněná a naprosto netuším, čím je to způsobený, manžela mám na opačném konci republiky, v práci štosy papírů, doma hromadu prádla na žehlení a všechno je mi úplně jedno 🙂 (že by se ten narůstající věk odrazil i na psychice? 🙂

lucikpetik
24. dub 2007

zuzi tak to je teda pozitivni zpravicka... 😀 tak vis, co, mi je teda taky vsechno jedno a uvidime. 😀

zuzan
autor
24. dub 2007

Jasňačka 🙂 To je asi ten správnej přístup 🙂 Akorát když jste mě tu všechny dneska nechaly úplně samotnou, tak jsem se vnitřně trošku začala prát s myšlenkou testíku, ale snad vydržím 🙂 Taky jsem si říkala, že kdyby to vyšlo, neřekla bych to ani manželovi a dostal by to jako dárek k prvnímu výročí zasnoubení (za 3 týdny 🙂 Luci, co příznaky? Ještě přetvávají? Taky je mi dneska nějak divně, kolega má svátek, ale víno, co přinesl bylo buď nějaký divný, nebo mám divný chutě já-vůbec mi nechutnalo 🙂 Jinak posílám mailem pár nových foteček 🙂

lucikpetik
24. dub 2007

na fotecky kouknu hned jak bude vice casu a taky ti odepisu..priznaky, uz je mi dobre, tak to treba bylo z hladu, 😀 vubec nedoufam...