Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

kalimero11
3. srp 2009

Ahoj holky,

Teda ten weekend byl fakt strašně parný 😒 Také jsem byla v práci, bohužel bez klímy a celých 12hod. Mně to jednou zabije. 😒 Dohnaly mne ranní nevolnosti, bolavá prsa, únava a protivná nálada. 😔 Hrůza.
Dnes jsem se konečně vydala k Mudr. Měla bych začínat 7tt. I když při té nepravidelné MS se to těžko přesně počítá.
No tak holky, co myslíte, jak to dopadlo u Mudr.?

dennisa
3. srp 2009

kalimero, teda ty napínáš..... No dopadlo to dobře neeee? 😉

eleanthis
3. srp 2009

ahoj holky - teda vikend byl super - od patku jsme byly na baraku u mati - grilovacka, opalovacka, sekani travy, akorat pro me neradostna - neustala zravost :D (ze by cerstvej vzduch?) - nastesti ma mati nasazeny hromady mrkve a okurku, takze jsem se ladovala zdravym, abych zakryla neskutecnou nenasytnost... vcera jsme sli na koupak do vojkovic - bylo to super, porad jsme cekaly ty sileny deste, no neco prislo asi v 11 vecer, ale ani to nezvladlo provetrat dusno v byte :D

dneska jsem mela sileny sen... no teda i vcera.. planujeme svatbu, tak se mi zdalo, ze jsme meli ten nejotresnejsi obrad na svete, ze jsem se uplne stydela a mela chut utect a ve finale se mi dneska zdalo, ze mi muj mily s usmevem sdelil, ze se zamiloval jinde a ze s novou kosti uz i stihl spat... tak jsem se probudila s brekem... nastesti ten pravej MUJ spal klidne vedle me a tak si me k sobe pritulil a uhyckaval ke klidnejsim snum... nevim, co to mam za stavy, asi ty zmeny pocasi :D

kalimero - tak rikej rikej 🙂

dennisa
3. srp 2009

Elea, teda to jsou sny 😅 Neboooj, nic z toho se nestane a svatba bude nádherná 😵
Kdypak se berete??? Já se chci taky znova vdávaaaat. Ale jen za stejnýho chlapa 🙂

zuzka.o
3. srp 2009

Teda, Ele, ty máš ale sny!!! Já jsem na sny taky hrozná. Nedávno se mi zdálo, že jsem hromadu známých ukecala a zařídila lístky na koncert The Rasmus. No, ... stáli jsme pod podiem, čekali, těšili se.... a najednou tam vpadla úplně jiná kapela, byli hrozný, nedalo se to poslouchat.... no a všichni se na mě sesypali, cože jsem to sehnala za lístky, ... a já koukala na ten lístek a zjistila jsem, že jsem koupila lístky na kapelu The Jasmus 😀 😀 😀 A to "J" tam tak krásně blikalo (myslím na tom lístku,...) no magor, no! A ve stejnou noc se mi zdálo, že ségra se vdávala, brala si svého souč.manžela (jsou svoji už 10let), měli to v pravoslavným kostele, na zdi byly napsaný jejich jména a kněz nás vyzval, kdo je od nevěsty, ať svítí na její jméno na zdi (měli jsme mini baterky a laserový ukazovátka) a kdo je od ženicha, tak aťsvítí na jeho jméno,.... a všichni jsme buleli,..... To jen z poslední doby.... jsem blázen!

Kali: nenapínej, holka, copa?????

zuzka.o
3. srp 2009

Hmmm, svatbička.... tu bych si dala ještě jednou, ale hned od rána, žádný přípravy. Krásný šatičky, vlásky, všichni tě obdivují,....

zuzka.o
3. srp 2009

KALIMERO .....KDE JSIIIIII???????? Začínám být nervózní, nemůžu pořádně pracovat,...... copa u doktorky? Je všechno v pořádku??????

eleanthis
3. srp 2009

no,kdy se bereme to je otazka :D Pritel ted menil praci, ve stredu nastupuje a dohodli jsme se, ze jak prijde prvni faktura, tak vybereme datum 🙂 nastesti jsem puvodne z maly vesnice, takze verim, ze terminy budou. Puvodne jsem myslela uz na konec rijna, ale ted to nevidim tak ukvapene, mozna se hodi vic casu na zarizovani... no zase nehodlam se vdavat s bachorem! - no reknete holky, tehotensky svatebni saty teda nic moc :D, tak uvidime, co vybereme v zari.

dennisa
3. srp 2009

Elea, září je pěkný, kamarádka má svatbu na konci září. Tak si koukejte pospíšit, s těhotenským břichem budeš mít malej výběr šatů 😝

Zuzko, tak to jsou taky dobře ujetý sny 😀 😀 😀 The Jasmus, to jsi mě rozesmála 😀

Kalimerooooo, já uklízím tu ložnici po malování a pořád odbíhám, jak jsem zvědavá 🙂

zuzka.o
3. srp 2009

Ele: září je krásný a určitě vyjde počasí a bude babí léto. Ono to těhu na tobě nebude dlouho vidět, takže klíďo píďo můžeš těhulit co nejdřív. Horší je, aby ti nebylo blbě a svatbu sis kvůli tomu moc neužila. Takže září vítězí 😵

Denni: jj, tím "Jasmus" jsem pobavila spoustu lidí.... já nechápu, jak se mi taková kravina může zdát. Jak ta to vůbec přijdu... A to je jenom špička ledovce,... já mám tolik blbejch snů.... že bych je mohla vydat knižně! 😀

kalimero11
3. srp 2009

Jé holky, pardón.... 😀 Já tady dcerce vařím oběd a pořád mě nutí hrát nějaké hry. 😉 No jó, prázdniny. Do práce jdu až na noční, takže teď musím fungovat jako máma... 😀

Mudr. - no, je to blbý... Nebyla tam, má dovču. 😒 Bude tam až za týden, takže první možný den, kdy se ji mohu předvést je 11.8. 🙄 Takže zatím nevím nic a musím jen čekat. To je pruda... 😠

Teda, vy máte ale podivně veselé sny... 😀 Otevřete snář a hledejte, třeba mají nějaký význam... 😉

Svatba, hm... Dala bych si říct. 🙂 Elea, i svatba s těhotenským bříškem může být krásná, vždyť se v pupíku schovává nový život, ne? 😉

dennisa
3. srp 2009

Zuzko, taky mám debilní sny, fakt kraviny, jenže můj neduh je ten, že je v podstatě hned po probuzení zapomenu, takže se nemůžu teď ani o žádnej podělit 🙂 Asi bych si ty největší perly měla zapisovat hned jak vstanu.

dennisa
3. srp 2009

Kalimero, ahaaaa. A já čekala s jakou přijdeš zprávou 😅
Tak to už určitě bude srdíčko 😵 Ty se máááš 🙂

andree01
3. srp 2009

Cau holky, u me nic novyho. v sobotu jsmem byla na ceskych hradech a vcera jsem odpocivala a byla v bazenu. Jinak my tehu priznaky nejak slabnou, teda uz nejsem nafoukla, pridalo se mi sice napeti v prsou, ale spis si myslim, ze mi treba mrcha dorazi tentokrat driv. uvidime. zkousela jsem si delat test - rapiclear, pry ma ukazat tehu uz od 5 dne po oplozeni. Vysel mi negat, ale pry je to nejhorsi test co je...navic jsem se docetla, ze se hcg zacina uvolnovat az kolem 7 dne po oplozeni. No ale beru to jako fakt a spis teda ocekavam, ze mrcha se v nedeli prihlasi.

jak tu pisete o tech dotazech, jestli uz jste tehu apod... me se nastesti nikdo nepta, ale zase me stve, ze kamosky - obe maji 0,5 roku po sobe deti a ted je jedna v 5. mesici a vcera jsem se dozvedela, ze ta druha je ve 2. mesici. me spis zamrzi, ze si treba planujou dovcu, nebo vylety a s nami nepocitaj, protoze ty deti jeste nemame ☹

zuzka.o
3. srp 2009

Kali: docela jsi mě vyděsila, myslela jsem, že je něco špatně..... ufffff! Takže vlasně žádné zprávy, dobré zprávy,....

Ještě jsem zapomněla takový divný sen. Já nevim, jestli jsem vám to tady už nepsala, ale v noci na 20.7. se mi zdálo, že mi totálně vykradli cestovku, byla jsem z toho mimo. Jenom jsem si odběhla ke gyndaři a bylo to. Vypáčili dveře a všechno vzali .... no a u gyndaře mi řekli, že čekám dvojčata. A ta největší sranda byla, že mi v pondělí ráno do cestovky přijeli klenti, co je vykradli v Tunisku. A já vůbec nevěděla, že mají přijet a že chtějí, abych jim to pomohla vyřešit na pojišťvně.... tak jsem trošku věštila a docela bych byla ráda, kdybych si vyvěštila i to miminko.... A zrovna tak nějak měly být plodný dny..... (jestli jsem to tady už říkala, tak pardooon za opakování) 🙂

kalimero11
3. srp 2009

Andree, třeba kámošky nenapadlo, že bys měla zájem jet s nima na dovču, když mají malé děti. Znám hodně lidí, kteří s námi na dovče jezdili a když jsme měli malé dítko, tak už zájem neměli, neboť s prckem se nemohlo jet podle jejich programu (celodenní túry, noční akce a tak). A kdyby Ti bezdětní dodržovali režim vhodný pro prcky, tak by se asi dost nudili...

zuzka.o
3. srp 2009

Andree: nezoufej, třeba mrcha nedorazí. Těhu příznaky jsou mrchy. Posl.dobou mám po ovulajdě stavy divně od žaludku, jako na blindění.... a pak to přejde. Takže když to bylo poprvý, myslela jsem si, že jsem těhu....no a pak jsem to blbě snášela, že mrcha dorazila. Takže teď už nic na sobě neokukuju a čekám na mrchu. Někdo příznaky nemám vůbec, někdo až třeba v 10tt,..... takže ještě to není ztracené 😉

kalimero11
3. srp 2009

Zuzka, tý jo, dvojčata? 😲 😵
A víš, že já si na ně také tajně myslím? 😀 U nás v rodině se dědí obgeneraci... 😉

zuzka.o
3. srp 2009

Manža je z dvojčat, takže by dvojčátka měli mít naše dětičky... ale kdo ví 😅 😀

zuzka.o
3. srp 2009

Já jsem v tom snu viděla ultrazvuk, 2 bublinky s miminkama... 😵 Už blbnu!

kalimero11
3. srp 2009

Zuzi, já myslela, že se dvojčata dědí jen po ženské linii. 😉 Že buď se musí uvolnit dvě vajíčka (dvojvaječná) anebo se vajíčko rozdělí na dvě embryjka (jednovaječná) a na to snad spermíci vliv nemají... 😉

andree01
3. srp 2009

taky jsem to slysela, ze kdyz jsou dvojcata na strane partnera, tak se nededi...

dennisa
3. srp 2009

Holky, já to snad do večera neuklidím, když za váma pořád lezu 😀

Jéé, to já dvojčátka radši ne, to bych fakt měla strach, jak bych to zvládala a taky to těhotenství s dvojčatama, nevím, nevím. Prosila bych pro začátek jen jedno, děkuji 😅

zuzka.o
3. srp 2009

Oni mají v rodině jednovaječná .... ale nevím, jak se to dědí... tak ještě že tak 😅

Denni: taky bych nebyla nadšená, ale holt, co by se dalo dělat 😉 Prď na uklízení, stejně se to zase zašpiní!

kalimero11
3. srp 2009

Holky já se tu tlemím.... 😀 😀 😀

Denni : "Prosila bych pro začátek jedno, děkuji." Super hláška... 😀 😀 😀 Já také chtěla pro začátek jedno, ale teď po té smutné zkušenosti s mimoděložkem, bych klidně brala i dvě... 😀

Zuzka, máš recht, ať Denča neuklízí, stejně se to zas zašpiní... 😀

Holky vypínám to tu. Jdu trénovat na klavír a pak na chvíli zelehnout před noční... 😉 Pá

dennisa
3. srp 2009

No ale my spíme v obýváku na matraci na zemi 😀 Takže ta ložnice bohužel nepočká.
Malovali jsme ji před rokem, ale můj drahý se rozhodl, že je potřeba znova. A myslíš, že by ho snad napadlo dát na zem noviny nebo igelit? 😠 Takže tam lezu po čtyřech a drhnu podlahu.
No a za měsíc bude pokládat dlažbu v chodbě. No má cenu tady vůbec uklízet? 😖 😀

zuzka.o
3. srp 2009

Denni: hm, tohle znám. Přesně můj taťka! To můj manžílek je zase docela opatrnej. Když jsme malovali cestovku, tak mě naprosto vytáčel tím, jak oblepoval dlaždičky u země a natahoval igelit na podlahu. Tekly mi nervy, protože já jsem po taťkovi a už jsem to chtěla mít hotový. No a jak píšeš o tý dlažbě, tak na to bych se už vyprdla.... takový práce a stejně budš muset znova za měsíc uklízet.

Teď se vrátili klienti ze SAE, naprosto nadšení a přivezli mi miničokoládičky a přívěšek z Dubaje... prej tam měli 55°C ve stínu a moře bylo jako když si napustí vanu, takže je to rozhodně neochladilo! Chladili se před klimatizací!
Ale prý to fakt stojí za to vidět, projížděli ten umělej ostrov (Palmu) a byli u Burj Al Arabu 7* hotelu. Prý nádhera!!!!

dennisa
3. srp 2009

Zuzko, já jsem šílená na pořádek, až to někdy přeháním, já to o sobě vím. Manžel není žádnej bordelář, ale prostě nemá takovej cit na pořádek jako já.
Když tu byl naposledy brácha na návštěvě, tak seděl v obýváku a ptal se mě, jestli se může napít, že prý si připadá jako ve sterilním prostředí, tak abych po něm nevylítla, až našpiní skleničku 😀
No ale teď je to tady v hrozným stavu, v obýváku ta matrace, všude po zemi bordel, různý nářadí a podobně. Dám do kupy trochu tu ložnici a prdím na to, za měsíc to tu bude stejný.

Tak v SAE to musí být luxus 🙂 Teplo celý rok, prachatý šejkové 😅
Sestřenice pracuje jako letuška u ČSA a do Dubaje lítá celkem často pracovně. Nedávno tam ale byli s manželem na dovče, protože ona má velký slevy na letenky pro sebe a pro manžela. Byli taky nadšený. V tom hotelu se byli podívat. Tenisovej kurt na střeše a tak, no a ceny za ubytování tam jsou taky luxusní 😅

Tak to jsou klienti hodný, že Ti přivezli i dárečky 😉

zuzka.o
3. srp 2009

Už 2x jsem odpovídala a pokaždý někdo přišel, tak jsem to nestihla dopsat a odeslat 😠
JJ, jsou moooc hodní. Já jsem vždycky ráda, když někdo přijde říct, jak se jim líbilo, co bylo dobrý a co ne... pak to můžu posílat dál.
Nooo, ceny za Burj al Arab jsou tak 150-180tis se snídaní na týden na osobu. Ale v ceně už máš dopravu z letiště na hotel buď Rols Roycem nebo vrtulníkem! 😉

to já vůbec nejsem "maniak na pořádek". Můj manžílek mi tuhle řekl, že jsem napůl chlap, že mě tyhle věci moc neberou 😀 Když se mi prostě uklízet nechce, tak vedle může být třeba nakydáno.... a se mnou to nehne! Ale když se mi chce, tak to to potom lítá 😉

dennisa
3. srp 2009

Jo tak to je slušná cena na týden 😅 No nic, prohlídnu si asi fotky na netu 😀
Už mám sedřený ruce, teď jsem drhla rámy u okna, nebaví mě toooo. Ještě umýt okno, dveře a načisto setřít.
Pak ještě připravit večeři pro manžela a končím. Fakt skvělej volnej den po pracovním víkendu.
A něco jsem provedla s nabíječkou na notebook 😢 Zapla jsem ji do zásuvky a divně to prskalo a jiskřilo. Trošku se tam obnažil kousíček kabelu, tak jsem to z hrůzou rychle vypla. Elektriky se fakt bojím. Tak snad to manžel večer nějak zprovozní nebo mě zabije 😀