Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucbra06
20. srp 2009

Zuzka jen se zlískej já si taky dam do nosu 😅 mam takovou obavu že už tam bude tlustice zítra a manža dorazí až v sobo ráno.Snad tam ještě něco vytvoříme 😀
jarka zdravi tě 😉 no jasný,vítáme tě v klubu 😀 😀

zuzka.o
20. srp 2009

Ahoj Jarko 🙂 Kujeme, to je jasný, 🙂 že se přidej, protože je lepší, když nás budě těhulit víc najednou, takže kdy máš ovulajdu? 🙂
Já jí mám teď, Lucbra v sobotu. 😉

Lucbra: dneska je čtvrtek, když tlustici budeš mít zítra a manža přijede ve středu, tak ještě není nic ztraceno 😉 Takže hned jak vejde do dveří, tak ho zneužij (místo pozdravu, to bude koukat) 😀

lucbra06
20. srp 2009

Zuzka ne ve středu,ale v sobotu to je za dva dny 😀 😀 přijede.Tak to je dobrý ještě ne?
Takže pak nak i tu mrchu budem čekat společně 😉 teda u tebe se nedočkáš a u mě nevim 😅 ten první měsíc přežiju si řeknu že to bylo ze špatný strany a je to 😎 .

jarka09
20. srp 2009

Ovulajdu..jeje, to já nevím, já netestím, tak nějak naivně tomu pořád chci nechat volnější průběh.. 😖

lucbra06
20. srp 2009

Jarka to jsi dobrá,to poznáš podle příznaku asi ne?Já teda vždy trpim na záda a samozřejmě hleník.A kolikátý jsi DC že jsem tak zvědavá 😀 aby jsme čekali dohromady na čárečky.

zuzka.o
20. srp 2009

ježiš, pročí jsem napsala ve středu??? Myslela jsem v sobotu! Už to se mnou jde z kopce, už ab byl ten víkend! 😀

Já mrchu nečekám v 3.9. 😀 Tak to jí asi nebudeme čekat spolu 😀

Jarko: já jsem to doteď taky nechávala "přirozeně", ale tenhle měsíc jsem chtěla mít jistotu, že vůbec mám ovulaci. Začaly mě přepadat divný myšlenky. Ale tělo funguje,tak je to dobrý.

lucbra06
20. srp 2009

já když mám ted tak brzy ovu tak to asi taky dostanu dřív ne?Měla jsem první 32 a druhou 35 a to jsem tak dlouho nikdy dlouhej cyklus neměla.Jsem z toho jelen 😠
No jasný já jí taky nečekam,zavřu dveře a nepustim 😀 😀

zuzka.o
20. srp 2009

Já ti nevím, já mám pořád standartně cca 28DC a ovu 12,13DC, takže ti moc neporadím. Ale nemusí to znamenat, že budeš mít cyklus 28dní, tu luteální fázi můžeš mít delší ....ale proč to tady rozebírám, vždyť ty žádnou mrchu ani mít nebudeš, tak co 😉

larri
20. srp 2009

lucbro,ja mam nepravidelnou MS,vetsinou tak 33az 38 dni a ovulaci podle krve 25 den.

lucbra06
20. srp 2009

larri já právě měla taky až tak 18.den,ale dneska jsem teprv 13.den 😉 asi dovolená zapusobila se vším všudy 😀

larri
20. srp 2009

bud rada,treba nedorazi ani MS.holkam CO JSOU NA JINE DISKUSI,nevyslo ivf a ted dve otehotnely prirozene. 😉 Treba dela leto divy.

lucbra06
20. srp 2009

třeba jo uvidíme 😉 a kdy se začínáš snažit ty? 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Teď se na diskusi Prvosenky narodila další holčička... krása. Už tam máme Ondráška, Vítečka, Janičku a Davídka.... no a teď Vendulku 😵 A to vše od konce června... to je ale úrodička 😵

larri
20. srp 2009

ja musim na ivf,ale snazim se porad,kdyz to jde. 😉

Pa,bezim do prace.

zuzka.o
20. srp 2009

Léto je lásky čas..... a kdyby se nám to s Lucbra povedlo, tak máme květňátko... to by bylo hezký.... 😵

Pa Larri 🙂

jarka09
20. srp 2009

Luco, jsem teď 9 den, podle příznaků tak tuším, kdy ovulaci mívám, je to spíš kolem toho 13 DC. Ale tento měsíc spíš asi ne, jestli teda funguje ta pravidelnost. 🤐

zuzka.o
20. srp 2009

Prý pravidelnost nefunguje, že je klidně možný ovulovat i 3x po sobě ze stejnýho vaječníku 😔 😠

zuzka.o
20. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Holkýýý, Vendulka, prvosenkový miminko, narodila se dneska ráno...ta je krásná

jarka09
20. srp 2009

no - chápete to??? 😖

zuzka.o
20. srp 2009

Já teda ne. .... ale švagrová mi říkala, že u nich na sídlišti byla jedně baculka těhotná a zjistila to až v 7měsící, byla na kontrole u gyn.... když cítila pohyby, myslela si, že to jsou prdy 😲 😀 😀 😀 Takže možný je asi všechno!

jarka09
20. srp 2009

No já tomuhle prostě nerozumím, to snad ženská musí poznat, ne? Nehledě na to, že já nedostat krámy, tak (i před zkušeností s mimoděložním) letím hned k doktorovi... 😒

lucbra06
20. srp 2009

Tak třeba od nás ze sídliště je jedna ženská je hodně silná a MS dostane třeba jednou za pul roku,takže to zjistit taky nemusí,ale je to síla.Vždyt to musí cítit jak kope,později už cítí že je to třeba i noha,no je to divný.

zuzka.o
20. srp 2009

Pohyby musí prostě poznat, to není asi možný s něčím zaměnit, ne? Teda já jsem těhu nebyla, ale mám z toho takový pocit.

lucbra06
20. srp 2009

No podle mě jo,když už je to větší tak se dělaj uplně boule na břichu 😅 já už chcííííí 😵 😵 každý otočení miminka cítíš,hlavně večer když jsi v klidu 😵 😵

lucbra06
21. srp 2009

krásné ránko,zaase bude vedro 😝
Jsem si tak uvědomila že srpen je náš 😀 😀 nelinku jsme taky počali v srpnu.Tak doufam že budem mít květnatka dvě 😵 😵
Už se určitě těšíte na víkend,máte to pěkně naplánovaný tak jsi to užijte.
Zuzka ty si dej nějakej parádní drink,bude to na dlouho naposled 😀 😀

zuzka.o
21. srp 2009

Lucbra: bude pařák, ale já si ho moc neužiju, jsem v kanclu, kde je docela zima (teda v poměru k venkovním teplotám). Jůůů, to by bylo fajn, mít dvě květňátka. Já bych taky chtěla květnový miminko...... včera jsem zase na něm pracovali 😉

Jo a dělala jsem si včera ovu test... a čárka byla o dost slabší než ve středu, takže ova fakt byla ve středu....

lucbra06
21. srp 2009

No tak už se ti tam prdola zabydluje 😉 já si ho udělam kolem 12hod jako včera.
Diufam teda že nebude čárka slábout že už jsem jí měla 😅 no to by mě klepla pepka 😀

zuzka.o
21. srp 2009

Snad ne, dej pak vědět, jak jsi s testíkem dopadla.
My jsme se v tý době snažili, tak snad to tentokrát vyšlo.... právě že poprvý jsem cítila, že mě bolí na L straně, což je dobře..... tam nejsem vybrakovaná 😀

Kéž bys měla pravdu a mimi se uhnízdilo.... si poslední dobou připadám jako ženská k ničemu, že ani mimi neumím .... Jedna holčina mi radila, že mám hladit bříško a říkat mu, ať se mimi hezky uhnízdí, že se na něj těšíme 🙂 Tak to zkouším.... 😅

mateta888
21. srp 2009

ahoj všichni omlouvám se, že ale jsem zmatená a třeba mi budete moct pomoc. Asi před týdnem jsem začala krvácet zastavili jsme to práškama a ted už vůbec, v děloze nebylo nic moc vidět a tak mibrali krev na hcg abylo dost vysoké kolik mi neřekli. Tento týden jsem šla znovu a hladina mi šla dolů a paní dr mi řekla, že se jedná o mimoděložní těhotenství, ale já nemám žádné bolesti ani jiné problémy. pokud budu mít bolesti tak mám jít okamžitě do nemocnice tak nevím jestli je vůbec možný mít mimoděložní bez bolestí. před rokem jsem potratila spontálně a byla to bolest horší jak porod tak jsem se docela dost na tot mimi upnula, dnes jsem si dělala testík a čárka tam je silnější. Když mi hladina klesá tak mi měla být slabší nebo mizet úplně ne?
Potřebovala jsem se vykecat tak se omlouvám že otravuju ☹