Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
24. srp 2009

Ahoj Kalimero a Andreee 🙂

No, já si pamatuju všechno....a moc jsem toho nevypila...prostě všechny okolnosti najednou.... nebyla jsem moc opilá, ale najednou mi ta opice skočila za krk a nedalo se s ní už nic dělat. A hlava mi vůbec nebolela....divný!

Kali: ty jo, to byla super dovča, nejvíc si utahala sama sebe, co? 🙂

Andree: já už pít nikdy moc nebudu, stačilo mi to, fuj! A teď bych už ráda byla těhu, ta mám tak na rok a půl pokoj. Myslím, že jsem si to vybrala tak na 10let dopředu 🙂

jarka09
24. srp 2009

Čau holky!
Kalimero: tu těhudemenci bych brala 😉
Zuzko, v okolí jsem zažila, že z takovýchto akcí často ženský jezdí těhotný, člověk se uvolní, v hlavě prázdno - žádný cílený snažení a tak, a už je to tam 😀

vinie
24. srp 2009

Ahoj holky, tak už mám vyšetření za sebou a snad jako by se tam něco malého začínalo rýsovat 😅 , ještě to není jisté, ale vypadá to nadějně??? 🙂 vzali mi krev a víc budu vědět odpoledne podle hodnoty hcg, neměla by být zatím totiž přes tisíc - protože to by svědčilo, že je to moc malé a u hcg přes 1000 už má být na ultr vidět víc. takže snad je to opravdu zač těhu 😵 byla bych nesmírně šťastná. Jinak skoro celou noc jsem nespala - pořád se mi to honilo hlavou..Vám moc děkuji za povzbuzující zprávičky a držte palce..
zuzi: jak se říká jednou za rok je třeba vypálit červa 😀

jarka09
24. srp 2009

Vinie, to jsem ráda, že je naděje, to fakt vypadá slibně. Moc ti přeju, aby to bylo v pořádku!!! Takže odpo. čekáme potvrzení dobré zprávy 😵

kalimero11
24. srp 2009

Andree, píšu si 9tt + nějaký den k tomu 😉 Cítím se absolutně netěhotně, jen jsem víc unavená a vůbec mi nechutná kafe.. 😨 Což je u mne co říct. nejsem schopna vypít ani jediný kalíšek kafíčka a to jsem si pořídila bez kofeinu. 🙂

Zuzka, já toho tehdy taky vypila málo, ale nějak ty nepříznivé okolnosti nevyspání a hladu a domácího vínka zapůsobily... už je to přes deset let a ve sklíkpu jsem od té doby nebyla. 😀

Jarka, jen počkej, až Tě bude těhudemce trápit, jen budeš kroutit hlavou... 😀 A máš pravdu, že z takových akcí, jak byla Zuzi, se vrací ženské těhotné... Svatá pravda. 🙂

Vinie, no tak vidíš, už se rýsuje... Já se chtěla vyhnout tomu stresu, že Mudr. v břiše ještě nic neuvidí, tak jsem si šla těhu potvrdit až v 7tt. 😉 To už Mudra viděla vše i srdeční akci. 😅 Tak se opatruj a věř tomu malému... 😉

zuzka.o
24. srp 2009

Vinie: to bych ti moc přála, aby to bylo všechno v pořádku 🙂

Holky, já jsem teda v tom stavu souložit fakt nemohla, druhý den taky ne....takže jestli jsem, tak se to povedlo tak ve středu, kdy byl ovu test pozitivní. ...... Ale bylo by to takový symbolický...poslední velká pařba!
(snad jsem to mimi nevyzvracela 😀 )

kalimero11
24. srp 2009

Zuzi, jó... Ve středu, spermíci určo trefili, vždyť takováhle akce, to byla pro ně velká šance Vás překvapit... 😀
Hele já měla ovulku 3.7. poslední tulení 1.7. a toho 1.7. mne manžílek vyložil na táboře a přijel si pro mne až za tři týdny... Vypadá to divně, ale já otěhotněla bez něj... 😀 😀 😀 Spermíci si počkali a to mne fakt velmi překvaplilo, neboť jsem si byla jistá, že to prostě v červenci nemůže vyjít, když v době ovulky nebudeme spolu... 😉 Tož jsme na táboře po večerech popíjeli pivko, vínko, kafíčkovali ve velkém, ponocovalo se denně, no a teď doufám, že to na mimísovi nezanechá následky... V té době už se dělily buňky. 🙂

zuzka.o
24. srp 2009

Kalimero: tak to je hezký...ono asi když to nejmíň čekáš, přijde to.
Taky mám trošku provinilý pocit, pokud by to vyšlo, že jsem trochu víc bumbala.... 😕

andree01
24. srp 2009

holky nebojte, priroda to ma dobre zarizene... klidne jeste 2-3 tydny po oplozeni ta pecicka neni nijak spojena s telem, takze muzete pit jak chcete a pecicce to neublizi...az se zacne vyvijet placenta, to uz musi byt zahnizdene v deloze - cca 5-6 tyden, tak uz by se nemelo, ale to uz davno zena pozna, ze je tehule, protoze ms nedorazi...

priroda je fikana... 😀

misa1982
24. srp 2009

Ahoj holky jak se tady mate?A co je noveho?Ja se mam dobre jen to posledni dobou strasne leti ve ctvrtek jdu na kontrolu tak jsem zvedava bude mi delat ultrazvuk se tesim a vam tady preju at se brzo zadari... 😉 😉

zuzka.o
24. srp 2009

Andree: čoveče, ty jsi jako chodící encyklopedie.... díky za info 🙂

Ahoj Miso, tý jo...už 32tt??? 😲 🙂 Ať ti UTZ dopadne dobře.... a děkujeme za přání 😵

vinie
24. srp 2009

takže na 90 procent ok 🙂 - víc budu vědět až po dalším ultrazvuku.. hcg mám přes tisíc - bála jsem se, že to nebude odpovídat velikosti, ale vypadá to nadějně... první dny mi taky nechutnalo kafe a už ho zase piju - sice jen 1 denně, ale když ho někdy nemám - bolí mě hlava kofein no..

zuzka.o
24. srp 2009

Vinie: zatím ti ještě negratuluju.....ale potichoučku držím všechny palečky co mám, ať to dobře dopadne 😵 Je to skvělé, když sem někdo napíše dobré zprávičky ...jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Kdy budeš vědět na 100% že je vše tam, kde má být?

mateta888
24. srp 2009

Vinie: no vidíš že to je ještě brzo, zbytečně jsi plašila 🙂 , tak a od ted už jen povinně pozitivní myšlenky

Já jsem dneska šla do města s pesánkem na vytáhání stehů a potkala jsem známou z malým děckem a už měla znovu bříško, docela mě to sebralo . . . . to už jsem si fandila a vybečela max a myslela že už mám vybráno. Večer mám jít se švagrovou do kina a představa že tam potkám někoho těhotný . . . nevím jestli to vydejchám.
jsem na začátku ☹
Omlouvám se za ne moc pozitivní energii

eleanthis
24. srp 2009

ahoj holky, teda clovek tu den neni a pak se malem zamota v tech prispevcich :D

dneska rano podle bazalky nic moc... ale v praci me prepadlo pichani na levym vajecniku, tak jsem si po vasem vzoru supajdila do lekarny pro ovutest - prijdu domu, testuju a najednou carka jak prase, o moc silnejsi nez ta kontrolni - takze doufam, ze ovulace jak krava :D, nastesti pritel po ruce, tak jsem ho hned znasilnila a ted uz jen doufam, ze spermici vali ke svymu cili nebo co lip, ze uz tam jsou... nekteri tam cekali uz od vcera, ale kdyby nahodou byli nejaky ospali, tak jsem chtela prilozit novou davku. pichani se nezmenilo, takze zrejme ovu v pohode probiha nebo vajicko putuje, ach jo, ja bych tak chtela!

vinie - moc ti gratuluju a tise zavidim - jen v dobrym - je to krasny!

misa - tobe to leti, at ti vsechno dobre dopadne

jarka - ja jsem nejak na to ruzovy nemela ani naladu, sice jsem mrchu temer privitala, kvuli tem bolestem a strachu, ale mela jsem takovou chut na pivo, ze se na vinko ani nedostalo - navic nam tu u baraku cepujou svijany! kam se hrabe nas oblibenej pegas a krystal - pamatujes? 🙂

kalimerko - uz se tesim, az ukazes fotecky z utz!

eleanthis
24. srp 2009

mateta - drz se holka, musis se radovat, ze uz mas jednu hvezdicku doma a kdyz to slo jednou, prijde to i podruhy. pocity nevrazivosti, nespravedlnosti a podvedenosti vuci ostatnim tehulim jsou naprosto normalni a v norme - je to normalni obdobi vzdoru, vzteku a zklamani, ale bude lip. poperes se s tim. v kine se soustred na film a uzivej si, ze se muzes jit vyvetrat - doporucuju vecer zapit a brzy usnout a uz budes o den bliz k psychicky stabilite a chuti zacit znova a lepe 🙂

vinie
24. srp 2009

mateta: chápu tvoje pocity, ale věř že se znova brzo zadaří a už to bude všechno v pořádku 🙂 ..mě se blížil skoro rok snažení po mimoděl a najednou...

larri
24. srp 2009

Ahoj holky,jak se mate?

U nas nic noveho,tak nemam co psat.Akorat mame od soboty Ramadan,takze vecery travim sama.Ale jsem ted porad v praci,volno mam jenom dneska,tak mi to nevadi.
Porad lepsi byt vecer sama nez byt cely den hlady a vecer se nazrat. 😉

Mateta,ja se na tehulky nemuzu podivat uz dva mesice.Miminka mi nevadi,ale ty briska strasne.A silim,kdyz si nejaka vsimne,ze se kouknu,usmeje se a zacne si brisko hladit.

Snad to bude lepsi,ale ja za to opravdu nemuzu. ☹

sonag
24. srp 2009

Ahojte, ja mám asi takú blbú otázku. Som tiež po mimo...odstránili mi pravý vajcovod... ☹ chcem sa opýtať či máte aj vy jazvy na svojej ľavej strane. Zdá sa mi to divné že mám jazvy na ľavej strane keď mi odstránili pravý vajcovod?
A ešte som tu čítala že ste si robili ovulačné testy. Ja som to tento mesiac skúšala prvý krát, ale vychádzalo mi to nejako divne. Robila som 7 testov, od 14DC prvé dva dni som nemala žiadnu čiarku a potom ďalších 5 dní tam boli dve ale vždy slabé ani raz nie rovnaké, potom bol víkend a už som nemala doma žiadne testy... k tomu ešte beriem Duphaston od 11 do 25 DC tak neviem či je to tým? (tie testy).
Inak blahoželám tehulkám, keď sa to podarilo im určite sa zadarí raz aj nám. 😅

larri
24. srp 2009

sSonag,taky mam jizvy vlevo.Mam tam dve plus v pupiku. 😉

dennisa
24. srp 2009

Ahoj holky.
Jsem doma z práce, hrůza děs po tom super víkendu. Ode dneška zaučuju 2 týdny novou kolegyni. Ale jeví se nadějně, tak snad to půjde jak po másle.

Sonag, taky mi brali pravý vejcovod a jizvu mám nalevo, v pupíku a v podbřišku uprostřed.

Larri, můžu se zeptat odkud přesně je Tvůj manžel?

Zuzko, já taky o víkendu řádila, neboj, nejsi v tom sama 😀 S nej kámoškou jsme se v kempu družily s nějakou partou z Estonska, v pátek jsme s nima kalily až do rána 😝
Popíjely jsme jejich víno a bylo teda silnýýý. Druhý den jsme s kámoškou zjistily, že máme v peněžence samý estonský bankovky a doteď nevíme proč 😀 😀 Teda ne, že by nám za něco platili, to neeee 😅 Jen si matně vzpomínám, že jsme jim na památku dávaly český padesátky, tak asi proto. No zajímavý to bylo 😀

Vinie, gratuluju, vypadá to víc než nadějně 😉

Kalimero, ty už jsi 10 tt? No letí to! Včera jste otěhotněly a zítra skoro rodíte 😀 Viz. Míša (32 tt) 🙂

larri
24. srp 2009

Ahoj Denisko,kdyby si se zeptala pritele,tak ti odpovi,ze je z Prahy. 😉 Odpovida tak vsem co se zeptaji a vlastne ma pravdu.

Jinak je z Tunisu,ale tady je 11let.

dennisa
24. srp 2009

Larii, aha, děkuju za odpověď. Tak to tu je už dlouhou dobu, to už je pražák 🙂
Mám kamaráda v Turecku, znám ho osobně, ale teď jsme v kontaktu jen přes net. Vím, že jsme si zrovna nedávno psali o Ramadánu, proto jsem se ptala 😉

mateta888
24. srp 2009

díky holky, potřebovala jsem to slyšet .. . . . .hned mi je trochu líp.
Zrovna jsem se vrátila z kina a dala jsem si dvojku červeného na náhradu krve a abych aspon trochu zabrala.
Pokud máte možnost ta Vedi vini vici všem doporučuje docela jsem se i nasmála 😀 konečně se zase nějaký český film podařil. jdu zkusit spát tak dobrou

lucbra06
25. srp 2009

Ahoj holky 😉
vinie potichounku gratuluji a držim palečky jen tak dál 😵
holky včera mi vykládal z ruky kluk neznam ho!!!Ještě moji mamce a kamarádce,to co nám řekl z minulosti byla pravda mě řekl že jsem měla bolest a přišla jsem o mimi,že mam andílka v nebíčku.Ale že se příští týden dozvim dobrou zprávu a ukázal mi na břicho že to bude kluk 😵 😵 nejdřív šla kamarádka já nechtěla bála jsem se,ale po tom co o ní vvěděl jsem neodolala.
Ale samozřejmě že budu těhu beru s velkou rezervou,ale kdyby se trefil tak je borec.
A léčí třeba dlouholetý bolestia taky neplodnost.
Jak nám to začal říkat ten výklad jsme měli husí kuži.

mateta888
25. srp 2009

lubra : ahojky, tak to tě obdivuji, už kolikrát mě lákala kámoška at jdu ke kartářce nebo k někomu kdo to dělá
ale já si říkám, že nevědomost je sladká a nemám odvahu tam jít radši se nechám překvapit a věci řešit
tak jak přijdou. Husinu mám jenom to čtu 😅 , tak držím pěstičky at ti to vyjde a měl pravdu

larri
25. srp 2009

Ja mam v praci kuchare a ten obcas cte z karet.Neumi to nejak extra,ale zkousi.
Kdyz jsem byla zamilovana do sveho budouciho pritele a on mne bral ze zacatku za kamaradku,tak jsem si u kuchare nechala vylozit karty.Rikal,je tam,ulovis ho. 😉

Ted pred ivf jsme meli problem,pritel rekl,ze na ivf nepujde,kvuli problemu,ktery mi nerekl.Ja si sla pro injekce,zacala pichat,pak se rostiloval,ze na OPU nepujde,ale sel.Prislo mi,ze ho ztracim a podle toho,jak se choval jsem si myslela,ze je v tom jina zenska.
Sla jsem ke kartarce=kuchari 😀 a ten videl,ze budeme spolu a dokonce miminko.Tak te nevim,jestli 😉 mimi bylo to mimodelozni nebo uz videl to co bude pri dalsim ivf.A to bude,protoze si dam na Vanoce //.

jarka09
25. srp 2009

Holky, já na ty kartáře moc nejsem. Ani nevím, jestli tomu věřím, nebo ne, ale spíš z toho mám takový respekt. No, svatá pravda - zlatá nevědomost 😀
Larri-to bude ten nejkrásnější dárek 😵

larri
25. srp 2009

No a hlavne mamka ma 25.12. narozeniny,tak bych taky chtela pro ni takova darek.

// a nemusim kupovat zadne darky.Kazdemu bych dala pozitivni test a je to.

musim takhle psat,abych se nezblaznila,doufam,ze to chapete. 😉

zuzka.o
25. srp 2009

Ahoooj holky 😵 ....tý jo, nějak nestíhám dočítat....

Larri: vůbec to tení špatný nápad. // by byl dárek nad dárky jak pro přítele tak pro rodiče...taky bych to tak chtěla.

Ad kartářky... já tomu fakt nevěřím. Je to všechno o psychologii, mají naučené fráze, které na vás zkusí a podle reakce pokračují ve fabulaci dál..... Toť můj názor, ale nikomu to neberu. Ono to je někdy dobré, popovídat si s někým nezaujatým,.... ale radši bych volila psychologa (teda ne že bych to někdy zkusila, ale prostě to na mě tak působí). I když k psychologům mám teda z vejšky vypěstovaný odpor! 😠
Mně víc než kartářky a psycholog pomáhá pokecat si s váma, vypsat se z toho všeho. Vzájemně se tady podporujeme, jedna druhý držíme palečky a radujeme se z blbých // na ovu testech....jste fajn, holky....DÍKY 😵