Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzan
autor
26. dub 2007

Luci a proč léto??? Asi jsem trošku mimo 🙂

lucikpetik
26. dub 2007

jinak zuzi, taky to tento mesic nejak vydychavam, uz jsem si rikala, ze je to fakt nadejne a prd.. ☹ tak pristi mesic budeme cekat uplne spolu...na den... 😉
blani tak az vyberete, tak dej vedet, ale jestli zvolite Egypt, doporucuji pod 4 hvezdy nejit, a to nejsem narocny klient 😉

zuzan
autor
26. dub 2007

Luci, uvidíme, co nám příští měsíc přinese... Po kolika dnech od minulé MS to u tebe na konec bylo? Já měla tenhle cyklus 31 dní... Nevíte některá, od kdy se mluví o nepravidelném cyklu a který je ještě pravidelný??? Já měla od vysazení prášků 31-28-27-31 (mezitím krvácení kvůli mimoděl.těhu,tak to nepočítám)

lucikpetik
26. dub 2007

tak to ja to po vysazeni mela porad pravidelne po 28 dnech, az po tech laznich se mi to nejak zblaznilo...ted to bylo presne nevim, asi jsem si to blbe posledne napsala, protoze mi to nejak nesedi, ale vic nez 30 urcite...ted to zacnu sledovat poctiveji...

blanuleplus
26. dub 2007

Luci, heslo znělo: "Do konce léta všechny //" Takže můžem klidně už příští měsíc 😀

lucikpetik
26. dub 2007

no jo, ja to chtela trosku odlehcit, aby jsme tady zase pristi mesic nebrecely, vis... 😉

lucikpetik
26. dub 2007

jeste uvidime co ivus...ta nedala vedet...

zuzan
autor
26. dub 2007

Jo, tak teď už tomu taky rozumím 🙂)) Mě nějak unikla ta souvislost s létem-ani jsem nepostřehla, že proběhla úmluva tohoto znění 🙂 Holky, mám poprvé MS kalíšek a nevím, zatím mám takové smíšené pocity... jako bych v sobě měla vetřelce, ale je to jen otázka zvyku...

lucikpetik
26. dub 2007

aha, tak to potom musis dat vedet na konci MS, jestli to stoji za to..

zuzan
autor
26. dub 2007

Jak je Luci? Mě najednou přepadla nějaká nostalgie ☹

ivusa1
26. dub 2007

Ahoj holky. 🙂
Tak já pořád nic. Lucíku taky mě už dva dny bolí záda a mám takový nažloutlý výtok, ale nijak nesmrdí. Tak fakt nevim. Zítra ráno si zkusím skočit tady u nás do laborky na krevní těhotenské testy, prý je tam děají každé která chce a nemusíte mít ani papír od doktora, tak jsem zvědavá.
Už to má týden zpoždění, tak nevim, začínám se bát, jestli to bude negativní nebo jen malé množství HCG že je to zas mimoděložní, fakt hrůza. Už mám ale zas větší bradavky a včera mi bylo tak nějak divně nevolno.
Co myslíte? Už se z toho asi fakt zblázním!!
Vám držím palečky ať to dopadne jak si přejete.
PA 😉

maova
26. dub 2007

Ahoj holky, jenom jsem na chvilinku zaskočila 🙂 Moc děkuju za odpovědi. Já jsem právě žádné příznaky neměla, jedině, že jsem jeden den skoro celý prospala, ale to jsem si říkala, že jsem prostě za poslední dobu unavená a pak, že jsem si jednou vzala kyselou okurku a hned na to nutelu 😀 Jinak mi nebylo špatně, prostě nic.

Zuzko a Luci, to je mi líto, že MS přišla. Ale holky, hlavně nesmutněte, musíme to brát sportovně a radovat se z jiných věcí. I když vím, že jsem taky vždycky zklamaná, ale na druhou stranu se mi uleví, že už vím na čem jsem. Tyhle dny před jsou nejhorší, psala jsem, že jsem tenhle měsíc v pohodě, ale dneska už nějak ne, čekám MS v sobotu, tak to na mě už nějak přišlo a jsem děsně nervní. A příště to máte holky hezky nastejno 🙂

ivus, určitě dej vědět, jak dopadly testy, ale neboj, druhé mimoděložní to určitě nebude. Držím moc palce.

Zuzko, jak sis dneska užila masáž? 😉

zuzan
autor
27. dub 2007

Holky, dneska je tu úplně mrtvo 🙂)) Tak vám všem přeji krásný víkend-někomu prodloužený a já se ukážu zase až ve středu 🙂 Mějte se a užívejte sluníčka 🙂 Marti, máš pravdu, radovat se z jiných věcí a podle toho se pokusím řídit...
Ivuš, mimoděložní to určitě není, musíš myslet pozitivně...já vím, ale jak to udělat, viď? Uvidíš po testech a určitě bude všechno v pořádku, ať už to dopadne, jak to dopadne...jak píše Marťa, aspoň budeš vědět, na čem jsi 🙂

Všechny se dočkáme, i když si musíme asi počkat... je fajn, když je nás tu víc se stejným problémem... NEJSME V TOM SAMI!!! Tak se mějte moc krásně a usmívejte se na svět 🙂

Jo, ještě abych nezapomněla - kalíšek je naprosto super, pomalu ani nevím, že MS mám (sice mám klasické MS bolesti, ale ty bych měla i bez kalíšku)... Je to po 2 dnech (26 hod. užívání, tak na závěry je ještě brzy), ale zatím si fakt nemám na co stěžovat...

blanuleplus
27. dub 2007

Ahoj holky. Mám nějak rozlítáno... Jela jsem domů k zubaři, naštěstí je vše v pořádku, jen mám trošku odhalenej na jednom zubu krček, takže jsem byla vyjimečně statečná (když mi nic nedělali 😀 ).
Koukám, že ty MS sladíme do jednoho týdne... 🙂 Mě už taky začíná břicho pobolívat. Takže do dvou dnů jsem s vámi v červeném poli.
Ivuš, jak jsi dopadla? Byla jsi na těch testech?
Už máme zaplacenou dovolenou. Nakonec jsme hrozně ulítli, protože jsme sehnali přes německé last minute nabídky dovolenou v Dominikánské republice za stejný peníze jak v Egyptě, tak jedem dodatečně po 7 měsících na svatební cestu 😅 (nebyl na to dřív nějak čas...). Moc se těšíme, akorát musíme jet na letiště do Frankfurtu. Jo a babi dnes s manžílkem nezávisle na sobě vymysleli, že si tam pojedem pro malou Dominiku. Tak uvidíme, jak jim to vyjde 😉
Užijte si krásný sluníčkový víkend 🙂

lucikpetik
27. dub 2007

ahoj holky, tak dneska nam nesel proud, tak jsem sem driv nemohla....ale uz to tady docitam a jsem v obraze....
blani tak to je skvela volba, predpokladam, ze ta skvela cestovka je rudolfreisen, ze? podle tech cen usuzuji, my jsme taky chteli s nema na dovcu na maledivy, byly za stejnou cenu jako egypt tenkrat, jen ten Frankfurt...meli jsme z toho trosku obavy....a nechteli jsme o Nemecka sami....
tak si to uzijte, a kdy ficite? a dovezte tu Domcu, to je dobry napad... 😀
Ivi co testy, uz nas nenapinej....
a zuzi kalisek teda dobry, jo?....nedovedu si to predstavit...
jinak zuzi zahajila jsem dneska dietu, chtela jsem si koupit trictvrtaky, ale nejak maji same male 😅 , chytla jsem nerva, tak uz to neodkladam, misto toho jsem dneska mela dobry nakupovaci den, nakoupila jsem i tricka, mam novou hlavu, tak se musim pochlubit... 😀
vsem preji krasny vikend a v tydnu zase papa

ivusa1
29. dub 2007

Ahoj holky.
Tak jsem v pátek šla na ty krevní testy a bavila jsem se s laborantkou, která je provádí a říkala že když je to teprvne 35 den od poslední MS a ještě byla jen kvůli operaci, tak mám ještě počkat a přijít za týden. Že by byli asi negativní, že je ještě brzo. Prý to trvá tak 3-4 týdny od oplodnění než se to ukáže a to ještě někomu déle. Tak mě čeká další týden čekání. Nevydržela jsem to a včera jsem si udělala klasický test z moči a stále negativní ☹ dnes už je to 37 den. Tak fakt nevim.
Bradavky jsou větší, mám nafouklé břicho, občas bolí jako kdybych to měla dostat a nic, pořád bych jedla a asi dvakrát mi bylo nevolno. Fakt nevim, asi si to vyvolávám sama. Tak buď to tento týden dostanu nebo jsem blázen 😉
Tak pak dám zas vědět, vám všem držím palečky a přeju krásný prodloužný víkend.
Pa Ivuška

maova
29. dub 2007

Ahoj holky, doufám, že si všechny užíváte krásné volné dny 🙂
ivus, ono po té operaci bude to tělo asi malinko rozhozené, ještě chvíli počkej a kdyby nepřišla, tak zajde na testy příští týden a už by bylo vše jasný. Takhle bys byla třeba zklamaná, že je negativní a ono by to tak ani nemuselo být 😉

blani, tak to jste si udělalali krásnou radost s dovolenou. Kdy jedete? Já pořád nevím, jestli nám vyjde ten červen, i když bych strašně ráda, protože zase až do září se mi nějak čekat nechce. Zítra mám dovolenou, manža bude ráno v práci, tak asi začnu něco hledat.

Zuzko, takže kalíšek vážně dobrý? Tak třeba ho taky koupím, ale zatím si to pořád neumím představit 😉

Luci, takovou radost si taky dělám ráda 😀 Tak to s hubnutím ale nepřeháněj, nejsi žádná tlusťoška a pár kilo navíc vůbec nevadí 😉

No a nakonec ..., přidávám se k vám se začátkem snažení v novém měsíci 😉 MS dneska dorazila, i když jsem až do včerejška věřila, že nedorazí. Měla jsem nateklý prsa, v pátek vyskočila hodně teplota, neměla jsem vůbec nafouklé břicho, jak jindy před MS, prostě všechno bylo jinak než jindy a stejně to nevyšlo. Přemýšlím, že snad i BT přestanu měřit a musím to prostě všechno vypustit z hlavy. Dost mě z toho dneska bolí břicho, tak tady tak polehávám a asi dneska nic moc dělat ani nebudu.

maova
29. dub 2007

Holky, tak já dělám hrdinku, že musíme být vždycky v pohodě a těšit se na další snažení a tentokrát mě to najednou samotnou tak vzalo, že už tady snad dvě hodiny brečím a padlo na mě snad úplně všechno. Tak se musím jenom vypovídat, aby se mi ulevilo. Venku je krásně a mě se tam ani nechce, vypadám jak napuchlá obluda. Ještě, že jsem zítra doma, trochu si odpočinu a do středy už bude zase dobře. V práci je to zrovna taky na nic, k 1.6. asi odejde náš ředitel a tak vůbec nevím co bude, ale vím, že nemá cenu se tím trápit, jenže já vždycky nad vším zbytečně moc přemýšlím. Tak se omlouvám za moje postěžování, příště už budu zase veselá 🙂

ivusa1
30. dub 2007

Ahojky.
Maovo na mě to taky vždycky padne, a je to hrůza. Třeba ve čtvrtek mě bolelo břicho na jedné straně jako když jsem měla to mimoděložní těhu a tak mě to vzalo že jsem celý večer břečela až z toho byl manžel hotový a málem jsme jeli do nemocnice. A dnes už je to dobré. Sice když vidím venku těch milion kočárku, protože je snad každá těhotná, nebo má malé mimčo, nebo už větší v kočárku, tak si říkám že jsem asi mutant, když já jediná ne. My se taky dočkáme neboj!!!! Určitě to už příště vyjde!!! Držím palečky. Každý říká nemyslet nato, ale to prostě nejde!! Viď?
Bude to dobré!!§ Já pořád zatím čekám, zas mě bolelo břicho jako když to mám dostat a nic.
Mějte se moc krásně!!
Pa Ivuška

maova
30. dub 2007

Přeji hezké pondělí, většinou máte všechny určitě volno, já taky a čekám na manžela, měl by být doma asi kolem jedné 🙂
ivus, mám úplně stejné pocity jako ty 😒 A asi je tu máme všechny. A přesně, máš pravdu, nemyslet na to je snad úplně nemožné. Včera jsem si řekla, že na všechno kašlu, nebudu se nervovat, nebudu na to myslet, budu dělat všechno, jako kdybych se ani nesnažila otěhotnět ..... No, ale ty myšlenky k tomu těhotenství stejně pořád přicházejí, prostě to nejde. A moc ti přeji, aby ti mimčo vyšlo a kdyby ne, tak ať MS dorazí co nejdřív, bude to první a pak už hurá do dalšího snažení 🙂 Musíme být všechny statečné a já věřím, že po nějaké době to už budeme brát líp a pak otěhotníme ani nebudeme vědět jak 😀
A já už jsem jinak v pohodě 🙂 Včera jsem se vybrečela, pak jsem si lehla na sluníčko a hned mi bylo líp. A teď si říkám, že si aspoň léto užiju bez nějakých nevolností, třeba se mi opravdu podaří přehodit myšlenky jinam a protože dovolená v červnu opravdu vypadá, že nevyjde, tak se budu těšit na září 🙂

lucikpetik
30. dub 2007

ahoj holky, tak jak jste si prozily vikend? my byli na horach se znamyma..takze fajn...a navic, jak rika muj manzel dneska je maly patek, tak je to fajn, asi se pojedeme podivat nekde na carodejnice...a zitra volnecko...
navic se moc tesim, v polovine kvetna jsme se rozhodli jet na dovcu, tak ted neco vybiram...a rikam si, bylo by fajn, kdyby to tam vyslo... 😝

lucikpetik
30. dub 2007

tak holky zmena, na dovcu letime zitra, takze se tu ukazu asi az 15. mejte se krasne a treba pak budou za ten pulmesic nejake novinky...ja jdu balit, je to vsechno moc na rychlo...

blanuleplus
30. dub 2007

Ahoj holky. Psala jsem vám tady román a když jsem ho odesílala, tak se mi to celé smazalo... ☹
Doufám, že už nesmutníte a sluníčko vám pomáhá zahnat chmury 🙂
Ale taky mně někdy přepadne pocit nespravedlnosti nebo neschopnosti...nebo strach, jak to dopadne příště. Ale teď jedem na dovču, tak jsem plná optimismu (i když mám pocit, že tenhle měsíc bude vajíčko ze špatné strany...). MS dorazila dnes, tak nám to akorát hezky vychází, když odlétáme v neděli... 😉 Dokonce si budu moct tyden davat koktejly u bazenu 😀
Luci, cestovka se jmenuje Oger a z toho Frankfurtu mám taky strach. Chtěli jsme tam jet busem, ale museli bysme tam strávit 18 hodin na letišti, tak asi risknem auto. Takze drž palce, ať nám někde netrucuje... 😖 Kam se chystáte vy?

maova
30. dub 2007

Ahoj Luci, zrovna jsme přijeli z nákupu, tak jsem nakoukla a koukám, jak jste si rychle vybrali dovolenou, to je krásný. Tak si to tam moc hezky užijte a doufám, že přijedete tři 🙂 😉 Kam jedete? 😉

blanuleplus
30. dub 2007

Luci, to jsi nás ještě předběhla 🙂 Držím palce, ať se vrátíte minimálně tři. Hezky si to užijte a naber sílu a energii na celé těhotenství. Já se jen děsím toho, že by mi tam mělo být zle jako minule... 😲 A úspěšné balení. Mně je i tak jasný, že zas něco důležitého zapomenu... 😖

maova
30. dub 2007

Blani a vy jedete kdy? Teda, koukám, že jedete všechny na dovolenou. Já se taky tak těším a ono to pořád nevychází. Nějak nemůžeme najít vhodný termín, vždycky nám tam něco vleze. Ale snad nejpozděj v září taky pojedeme 🙂

blanuleplus
30. dub 2007

Marti, přeju ti, ať se taky dočkáš. Mám z toho skoro výčitky, že nemůžeš... ☹ Vy jste už na svatební cestě byli? Budete čekat do září se snažením nebo bys dovču oželela a nebo by sis troufla jet s bříškem? My odlétáme v neděli skoro o půlnoci.

lucikpetik
30. dub 2007

holky diky moc...jedeme do Egypta, a melo by to vychazet na plodne dny, budeme se moc snazit a pak vam dam vedet, drze palecky..
blani ty taky, mej se tam krasne pak si poreferujeme...padim balit

maova
30. dub 2007

Jé, Blani, to vůbec výčitky neměj 😉 To je prostě jenom zrovna taková náhoda, že je víc věcí a nějak se do toho června nemůžeme vejít, protože ještě k tomu někdy v půlce by měla přijít MS a to jet nechci zase já. Nejlepší by to byla jako u Lucky, na plodné dny 😉 Takže Luci, držím moc palečky 😉 a Blani, doufám, že u vás to bude taky tak 😉 My to jinak budeme mít taky jako svatební cestu, právě jsme nikde nebyli, protože jsme dodělávali bydlení a odložili to právě až na červen. A kdybych náhodou otěhotněla, tak už bychom nikam nejeli, to už bych se bála, ale to bych tu dovolenou s radostí oželela 🙂

blanuleplus
1. kvě 2007

Marti, pokud si něco výjimečně naplánujem, tak to většinou nevyjde... 🙂 My chtěli jet na svatební cestu v dubnu, až přejde manžílkovi v práci největší blázinec a že se tam pokusíme o mimi. No tak jsem pro jistotu otěhotněla v lednu a nad dovčou byl velký otazník. Teď vím, že kdyby jsme jeli, už bych se asi nevrátila...takže teď by mě to už ani nenapadlo. Maximálně po Evropě a to jen 4. - 7. měsíc těhotenství.
Takže ti je jasný, že na svatební cestu jedete až s miminkem? Protože jsme přece do konce léta všechny těhulky 😀 Já bych taky dovču oželela 😉 Ale jsem ráda, že to teď tak pěkně vyšlo. Kdyby se nám tam mimi podařilo, tak bude staré max 8 dní až pojedem domů. To se snad nic nestane. Jen mám hrůzu z tý cesty...no, budu si říkat, jak nesmím být vystrašená kvůli mimču 😅