Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
26. srp 2009

Ty jo, to jsem ještě neslyšela, že se mrchy srovnají....... ale u nás to zjevně funguje 😀 😀 😀

Andree: to by bylo super! Tak moc držím palečky.

My máme 31.8.12let od seznámení.... to by byl taky dáreček!

zuzka.o
26. srp 2009

Denni: ty sis to holt rozhodila tím těhu, jinak bys ovulajdila a mrchovala s náma 🙂 .....ty se máááš, že máš volnooooo ....závidííííím 🙂

kalimero11
26. srp 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Ahoj holky, je mi moc smutno, nechci zlehčovat to naše trápení, ale co je to proti tomu posuďte samy: mým známým včera v noci zemřela holčička na selhání srdce. Letos by měla slavit třetí narozeniny... Celou dobu byla zdravé dítko, před třemi měsíci náhle zkolabovala a teprve pak objevili vadu srdíčka. Byla na nějaké operaci a propustili ji domů, jako adeptku na transplantaci, té se bohužel nedočkala.
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzka.o
26. srp 2009

Kali: to je mi mooooc líto 😖 😢 😢 😢 ....chudinka holčička, to je tak nespravedlivý!!! 😔

vinie
26. srp 2009

Takže holky je to v děloze 🙂 jsem moc moc moc ráda. Pořád mám semtam to hnědé špiněn 😕 í-dostala jsem na to léky, tak snad se to urovná. Nesmíme sexovat a musím být opatrná...

vinie
26. srp 2009

kalimero: všimla jsem si toho až teď - no to je strašné ☹ ☹ ☹ je mi jí moc líto

zuzka.o
26. srp 2009

Vinie: jéé, to je skvělůá zprávičkaaaa!!! Moooc gratuluju 😵 Tak na sebe dávej pozor 😉

dennisa
26. srp 2009

Kalimero, to je taaaak smutný ☹ ☹ ☹ ☹ V podstatě zdravá holčička a pak je během pár měsíců všechno jinak a přišli o ni ☹ Opravdu tragédie pro ty rodiče.

Vinie, Tobě gratuluju, hlavně se opatruj a bude to dobré!

lucbra06
26. srp 2009

kalimero to je mi fakt líto ☹ ☹ mám taky stejně starou holčinu a neumim si to ani náhodou představit ☹ ☹ uplně mam slzy v očích to je hruza co se děje.
vinie moc gratuluju,to ti spadl kámen ze srdce až do LTM to bylo slyšet 😵
Mame tady neteř od včera a nějak nemáme šanci se snažilkovat 😠 takže jsem nějaká mrzutá 😅 dneska mě začínaj bolet prsa,takže bud mrcha nebo 😵 😵 asi spíš ta mrcha červená 😠

eleanthis
26. srp 2009

ty jo holky, strasne dik, jsem teda v klidu, ovulace byla urcite, test jsem si delala znovu a uz nebyl ta carka nebyla tak vyrazna jako den pred bolestma - to zarila jak dalnice - taky jsme to pojistili prepadovkou 🙂 a vcera teda fakt hrozny, do vecera jsem se pak fakt uz jen vlekla, navic jsme byly ockovat pejska na vzteklinu a chudina se 7x poblila... takze vcera jsme byli - jak rikal muj pritel - ovulajda a poblinkajda... obe v posteli... vecer jsem si rikala - jeste to prekousnout - jeste zkusit jeden sex. pokus... ale neslo to, spermici tam byli ze vcera a i predvcera, tak jsem se ujistovala tim, co rikala kalimero - pockaji si i 3 dny

dneska jsem jakoby mi vubec nic nebylo, rano jsem mela jeste trochu strach delat prudsi pohyby, ze to zacne bolet, ale doted jsem jak rybicka, takze fakt asi ovu... sila, tohle jesti budu zazivat v praci s 28 detma na krku, tak me asi svihne, to me budou nosit :D

to je fakt smula s tou malou holcickou, skoda, ze se na to prislo az tak pozde, ale vada zda si byla i tak fatalni, kdyz byla na cekacku na darcovstvi, je to sila. mne se zase snazila jedna mamina zrejme rozptylit, at nemyslim na tehu a zacla mi vypravet prihody z jejiho okoli. kdyz vytasila svagrovou ktere se v 7 mesici dite obesilo na pupecni snure, tak uz jsem sla do kolen... prej - to jsem vas asi ted vydesila, ze? ale vy se nestresujte :D - to mi fakt pomohlo... je to vsechno smutny ☹

a jeste mam dotaz k tomu divnymu caji na K - neumim to ani napsat, natoz vyslovit - korthy co? to pomaha na tyhle bolesti?

mateta888
26. srp 2009

kali : tak to šílený ☹ já mám stejně velikou nerušku a to bych nerozchodila

Vinie : obrovskááááááááááá gratulace 😀 😀 😀 mám z tebe radost a držím pěstičky

jinak dneska jsme si s manžou tak nějak poprvé pořádně promluvili od nemocnice a už to bylo za potřebí, pořád jsme byli v sobě. Nějak se nám to všechno nakupilo a když se něco s..e tak pořádně. . . . 😖 Ale vyříkali jsme si to a probrali i jestli vůbec na to má to zkusit znovu takže mi odpoví až mi skončí šestinedělí, ted mi nedokáže odpověd. Musí to taky nějak překousat.
Dneska jsme byli u švagrové a ta má 8 měsíčního prcka tak si s ním hrál abyl docela hotovo takže ho z toho musím dostat já a pak zas budu mít snad čásek na sebe.
To je strašný všichni tady píšete pozitivně a vůbec a já si zase stěžuju a koukám že jsem se docela i rozkecala a nedává to ani moc smysl , no tak končím 🤐

jarka.09
26. srp 2009

Kali: fakt šílený, nepopsatelný, těžko k tomu něco dodávat...
Vinie: tiše gratuluju, máme z tebe radost! Určitě to bude dobrý. Nechávají tě na neschopence?
El: tak to máš pojištěný, tak to musí vyjít 😀 Čekáš-respektive nečekáš to taky tak kolem 9.září, že? 😅 Jo, ten kontryhelový čaj je na různý ženský problémy, to si i najdi na netu, ale myslím, že lepší zkonzultovat to v tvém případě s doktorkou, nevím, jakou roli v tom hraje ta endomet... cosi, vidíš, já si zase zaboha nemůžu zapamatovat tenhle výraz... su fakt debil 😀

dennisa
26. srp 2009

Elean, kontryhelový čaj, píšou na něm, že je třeba i na zažívací potíže a tak....u žen třeba na srovnání menstruačního cyklu, na bolest při MS a podobně. Ale když jsem se na to ptala svýho gynekologa, řekl mi, že to slyší poprvé a nezná to 😖 😅

Mateto, to je dobře, že jste si s manželem promluvili. My jsme měli taky teď v červenci po potratu krizovku. V lednu po mimoděložním jsme to tak nějak ustáli a teď, jak jsme oba věřili, že to dopadne a nedopadlo, jsme se v tom oba plácali. Trvalo to asi týden, ale komunikace vázla, fakt lepší si o tom hned promluvit. Doporučuju!
Ale jinak si tu stěžuj, piš co cítíš, tohle není diskuze jen o tom, jak jsme pozitivní, povětšinou se snažíme, ale taky občas nejsme, každá si s sebou neseme nějaký trápení.
Každá máme sem tam špatný myšlenky, někdy víc, někdy míň. Rozhodně se neomezuj a vypiš se tu 😉

zuzka.o
27. srp 2009

Ahoooj holky moje 😵 😵 😵

Jen se tady vyplačte, postěžujte si, nikdo vás za to neodsoudí...... pak bude svět hned o trošku růžovější 😉

U mě nic novýho, ráda bych vám tady napsala, že mám nějaký těhu příznaky,...ale nemám ☹ Moc v to tenhle měsíc věřím. A už teď je mi jasný, jestli to nedopadne, budu dost na dně! 😔 Nějak jsem se nedokázala na to neupnout........ uf.

zuzka.o
27. srp 2009

Ele: tak to teda byla fakt hustá ovulajda!!! A Poblinkajda je taky super 😀

dennisa
27. srp 2009

Ahojky.
Zuzko, no tak, copak jsme si tu už x krát psaly, že si nehrajeme na těhu příznaky, ty můžou být nebo nemusí být vůbec. Tak nezlob 😀 😉

Já jsem dneska 1 DC, docela to jde, břicho bolí tak normálně. Takže po týhle MS jdeme zase do snažení naplno, teď to byl takovej zahřívací měsíc 😝

zuzka.o
27. srp 2009

Dennisko ...pajdooon, pajdoooon 😅 😀 Sem se nějak upsala.... ale prostě mi to tenhle měsíc nedá (obzvlášť, když mi to Lucbra tak vyvěštila, že to bude teď). Pořádně ani na nic jinýho nemyslím.

A jak jsem to známým vyprávěla, jak jsem se v pátek zbořila, tak všem je to nějak divný. Vždyť já jsem byla ok a najednou taková ťafka mezi oči, hejno opic mi skočilo za krk a byla jsem totál country! Tak jestli náhodou to nezařídilo miminko, že se mu ten alkohol nelíbil, tak zařídil, že jsem ho všechen vyblindila .....

..................... zase kecám a kecám, co?!

😕 😅 😀

Ty seš 1DC, hezký číslo. To jsem byla včera večer napoště. Už jim došly čísla do 999...tak začali znova od jedničky. 🙂

Jůůů....takže za 12dní už? To je paráda, bude nové snaženíčko.... a to by v tom byl čert, aby to už sakriš nevyšlo 😠 😎 Budu na tebe moc myslet ....zasloužíš si to 🙂 🙂 🙂

andree01
27. srp 2009

Zuzi,
neboj, priznaky byt vubec nemusi, radsi se na telo moc nesoustred. hlavne at jsi co nejvic v klidu, bude lip tobe - kdyz by to naaahodou nevyslo a kdyz by to prece jen vyslo, tak i tomu drobecku bude lip, kdyz bude mamina v klidu.
kdyz nam to ted nevyjde, tak za to mohl urcite druhy vajecnik...a i kdyz nahodou pristi mesic bude blba strana, tak do vanoc se trefime...🙂 nejsi na to sama, ten stres kolem nam nepomuze, spis naopak...
my nad tou prirodou vyzrajeme 😀 😀 😀

zuzka.o
27. srp 2009

Dík Andree za povzbudivá slova. Jsem prostě melancholik,no! Jednou optimistka, podruhé pesimistka.... Budu se snažit řídit tvými radami 😉

Určitě nad ní musíme vyhrát...... my všechny! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vinie
27. srp 2009

ahojky, na neschopence zatím nejsem, ale pokud by špinění nepřestávalo tak bych určitě šla...

zuzi: ty příznaky fakt cítit nemusíš, já si tenkrát kolikrát namlouvala, že mě bolí prsa, dokonce mě i sem tam nebylo dobře nebo se mi točila hlava, tak jsem si říkala,že by.. a ono pak nic a dostala jsem to-sugerace je šílená.
A teď, když to vyšlo, tak jsem pořádně ani bolest nepociťovala - nebylo mi špatně, jen jsem měla jeden den šílenou žravku
Každopádně držím pěsti ať zde brzo některá přibudete 😉 ...

kalimero11
27. srp 2009

Ahoj holky,

mně se nějak nechce psát. 😒 Pobolívá mne břicho a jsem pořád unavená. 😖 Chodím jen do práce a čas mezi směnami trávím v posteli. 🙄 2.9. jdu k Mudr., tak doufám, že bude vše Ok. Na té naší skvělé dovče jsme si dávali jídlo v hospodách a já tam cca na tři dny chytla střevní problémy, tak doufám, že to byla jen nějaká přeháňka a nenakazila jsem se nějakým zkaženým jídlem.... 😝

Vinie, moc veliká gratulace. 😵 Zadej si do profilu "metřík", ať můžeme sledovat, jak Ti těhu ubíhá. 😉

Holčinky, už se nemůžu dočkat vašeho testování...

Pááá

lucbra06
28. srp 2009

dobré ránko děvčátka 😉
Normálně nemuže spát třetí den vstávam v 6hod 😠
Zuzka nesmutni,já vím je to všechno zatraceně těžky,ale nám všem se to povede 🙂 .Abych ti pravdu řekla tak na to myslim hodně až to neni zdrávo.To tady byla ta neteř,je jí 7 tak tý nic nenamluvíš snaženíčko na bodu mrazu a já taky.
kalimero měla by jsi se šetřit 😉
Tak si jdu uvařit kávu a čumět do blba 😀

jarka09
28. srp 2009

Dobré ráno,
Luco: ty jsi teda ranní ptáče 😉 ale nesmutni, jsme tady na jedný lodi a nenecháme jí přece potopit.. já se snažím teď fakt na to nemyslet, mám výhodu, že máme teď obrovskej blázinec se stavbou, je to takový maraton, večer padneme do postele, na sex občas ani nepomyslíme, takže si moc nadějí nedělám. Říkám si, že prostě až bude čas, tak se to jednou povede. Nemůžeme mít všechno hned jak si usmyslíme. Vím, že až to dostanu, tak budu zklamaná, ale i tak se pak zase naladím na tu optimistickou notu a dám se do pohody. Takovej kolotoč.
Teď jsem se do toho zamotala a nevím ani, co optimistickýho napsat nakonec. Nechce se mi používat nějakou frázi, no, ale myslím, že mi rozumíte 😀 od rána už takhle blbnout....nechci se vidět večer 😉

andree01
28. srp 2009

Ahoj holky,
blizi se vikend, co planujete? Ja nic, zase ho stravim sprtanim, uz me to nebavi...porad jen do sebe neco tlacim. bleee 😝 ale aspon nemam cas na kraviny.
Jinak me zacina bolet podbrisek a jsem jak fazole... jako minuly mesic, ale bylo z toho nejaky to chemicky tehu a to je jeste otazka, protoze hcg jsem mela negat. jen ty testy pred ms byly pozit., jsem se docetla, ze ms muze taky udelat falesne pozit testy. ☹ a protoze mi zacina byt podobne jako minuly mesic, kdy jsem si myslela, ze to mozna vyslo a prdlajs, tak ted tomu taky moc nedavam... 😎
tak treba zase az pristi mesic a to by byli "cervnatka" 😀 😀 😀

andree01
28. srp 2009

A vinie a kalimero, vy se opatrujte a odpocivejte... a piste si poznamky, pak az budeme tehotny my, a ze budeme vsechny najednou, tak nam budete davat online rady... 😀 😀 😀

ted me tak napadlo, nenabidl vam dr neschopenku? nebo asi je jeste brzo, co?! totiz pry po mimoni je narok na lazne... tak me napadlo, jestli pak pri otehotneni dr neposle na rizikovy ?

lucbra06
28. srp 2009

Jarka tak to máš super lék jak nestíhat nad tim přemýšlet,taky bych potřebovala něco stavět 😅 anabo se sebrat a na dovču do MS to čekání je hrozný.
Víkend mě asi nečeká nějak obzvlášt jiný než ty předešlí 😅 dneska možná večír pujdu s kamarádkou posedět.

zuzka.o
28. srp 2009

Ahoooj holky 🙂

Jůůů, taky bych stavěla. Moc bych někdy chtěla baráček.... Teď spíme na chatě a ráno se mi nechce do práce...hned bych se vyvalila na sluníčko, šla bych na koupačku do rybníka....ach jo!

Jarka: se vám nedivám, že po sprintu v práci a na stavbě nemáte ani chuť na sexíček. 😒

Lucbra: ajaj, jak se to říká.... neteřinka byla pěkný kaziš...k 😀 😀 😀

Andree. já nějak na víkend plánuju válení. Už se těším, až nebudu nic dělat! Sice nemá být nic moc, ale ráda bych se válela na chatě, četla, jedla,.... jo a musím si jet nakrást kukuřici, objevila jsem jí ...uvaříím, posolím,.... a sežeruuuuu 😀 😀 😀 (chudáci zemělělci, aby jim tam něco zbylo)
A co se učíš?

Kali: to je děs, ten průjem. Kdyby to byla otrava, poznáš to, budeš i zvracet, teploty,...to nedávno měl manžílek. V Armě si dal pochoutkovej salát se sekčou a pak jsem ho doma musela ošetřovat. Naštěstí to nebyla salmo.

Dneska jsem se rozhodla, že cestovku zavřu už ve 4 (teda jestli nebudou lidi). Má přijet babička z Prahy a budeme grilovat na chatce....mňááám...už se těším na "Pepíčky" (ty já můžu po kilech)

...................... teda, jak to tak po sobě znova čtu, já jsem nějak na jídlo 😅 😅 😅 😅

andree01
28. srp 2009

zuzko a citis se normos?
co se ucim? mam hotovou stavarnu a delam v projekci a potrebuju razitko, takze autorizace me ceka...☹

zuzka.o
28. srp 2009

Andree, jako normálně. Když jsem měla mimoně, tak to mi bolela prsa a nemohla jsem spát na břiše. Ale to bylo až po //na testu (to bylo 31DC) a teď jsem 22DC, tedy 9dní po //na ovu testu. Ovu byla 13DC.... tak je na "jiný stav" asi moc brzo. Ach jo, to čekání na mrchu mi nebaví! Kdyby bylo snaženíčko, ovu a hned mrcha, to by to líp utíkalo 🙂

Aj, tak to ti teda nezávidím.... to je něco jako státnice?

andree01
28. srp 2009

asi jako statnice nee, ale jedna se o praxi, musim mit po vs min 3 roky praxe a pak se jde na zkousku ze staveb. zakona, kam prinesu ukazat i projekty, ktere jsem delala a komisi povidam co jsme tam delala a ona mi dava otazky.. asi neco jako doktor musi mit atestaci, tak my mame autorizaci...

ja taky nic moc, v noci me bolelo dost bricho, ale asi vetry 😀 , dneska me boli podbrisek, ale rikam si, ze to je normal... ja uz spis verim tomu, ze kdyz je zena tehotna, tak nepozna nic az do ocekavane ms, naopak kdyz neco citi tyden po ovuli, tak je to planej poplach...takze myslim, ze tentokrat zase nic... ☹ a ms bych mela dostat v tom chorvatsku, takze do doby na nejaky test kaslu a bud ms dorazi nebo nee