Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
30. srp 2009

Ahoj Lucbra 🙂 To jsou ale trápení, co? Uvidíš, třeba to bude těhu.... kdy to máš dostat...teda nedostat?

jarka.09
30. srp 2009

Zdar holky-uf, to je teda fuška vás dočíst 😀
El: máš pravdu, taky umím plašit, však sis to taky zažila 😀
Já teda žádný bolesti a problémy poslední dobou nemám, teď teda, když vás tak poslouchám, nevím, jestli je to dobře nebo špatně 🤐
Holky, věřím, že tento měsíc vám to vyjde, tipuju tak 2-3 přírůstky - minimálně!!!! 😎

dennisa
30. srp 2009

Ahoooj holky.
Tééda, musím Vás pochválit, jak to tu pěkně frčí 🙂 Vůbec nemám zatím šanci všechno dočíst, zrovna jsem přijela z práce po 3 nekonečných pracovních dnech. Zítra a pozítří mám volno, tak snad Vás dočtu 😝 I když mě teda čeká úklid, protože o víkendu tu byl tchán a dělali s manželem novou podlahu v chodbě, takže náš byt je opět ve stavu po výbuchu, furt dokola 😠 Ale podlaha pěkná, to zas musím kluky pochválit 😅
Mějte se krásně a já se snad zítra zastavím 😉

lucbra06
31. srp 2009

Krásné ráno 🙂
Zuzka MS asi okolo toho 10.9.už začínam plašit.No ta doba od ovu do MS je za trest 😅 😠
Zítra jde moje prdelinka do školky 😕 já to asi nepřežiju 😉

andree01
31. srp 2009

Ahoj holky, tak dalsi tyden pred nama...
jeste k tem mym bolestem, zapomnela jsem rict, ze jsem mela uraz patere - zlomeny dva obratle - bederni a naslednou kompresy dvou obratlu. Takze ty moje bolesti muzou byt klidne i od toho, protoze me casto boli v krizi a navic je mozne ze ta mala panev je tim i ovlivnena, bolesti jdou az do kostrce a to je hodne neprijemne... treba to mohl byt i duvod mimotehu, to mi rekl dr, ale to samozrejme nikdo nezjisti... a mozna ted i ty bolesti prameni od toho a treba to bude mit vlivy i jine... ☹

eleanthis
31. srp 2009

ty jo holky, vy ste se cinily vcera vecer, dopoledne mrtvo - museli jsme to tu s andree obsadit :D

jo ve skolce se fakt pobavim, nejlepsi jsou novy decka, ktery hned, co rodice vytahnou paty vyklopi vsechny rodinny podrobnosti :D my se nad tim s ucitelkama obrazne receno bavime, ale mnohdy jsou to i zavazny veci - kdyz dedecek honi rodinu se sekyrou a pod. mela jsem ve tride neter Reginy z vyvolenych - to by jste cumeli, co jsem se vsechno dozvedela. Mimojine jsem potazmo zjistila, ze muj - tehdy jeste novy chlap (ted uz inventar :D ) je nejlepsi kamarad jejiho bratra 🙂 - svet je malej. Ale je zabavny poslouchat, jak decka nesnasi koupat se ve vane s mamkou, protoze ji musi drhnout zada, jak se mamka tatkovi posmiva, ze sedi porad za pocitacem a nic jinyho neumi, jak tatka radi klukovi, ze ma resit svoje problemy jako arnold swarzeneger a pousti mu bojovy sceny, jak na to... jak tatka tak strasne chrapal, ze mamka musela celou noc spat s holkama v detskym pokojicku a pod :D

jinak holky drzte se a hura do novyho tydne!

andree01
31. srp 2009

to me El ani nenapadlo...ze vlastne znas ty rodice vic nez si mysli...🙂 ty by asi koukali, co?!

Zuzko, kdy ma dorazit ms? ze se ptam, ja jsem zvedava komu to tentokrat vyjde 🙂 se nas snazilo hodne, tak by v tom byl cert aby aspon jedne nee.

zuzka.o
31. srp 2009

HOLKY....ŠTÍPNĚTE MĚ.....!!! 😲 😲 😲

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

andree01
31. srp 2009

ZUZKO, VIDIM TO TAKY...JSOU TAM DVE .
Jupííííííííííí, normalne mam radost z tebe...
tak pfuj, pfuj, pfuj...at je vsechno v poradku.....

jarka09
31. srp 2009

ZUZO, ŽE BY???? 😵

andree01
31. srp 2009

navic kdyz uz to mas takhle krasne videt a mas to dostat ve stredu? tak to vypada nadejne...
vidis, takze vcera ta bolest v podbrisku nebyla jen tak, ale znameni, ze se mas setrit... 😉
zuzko a jinak jsi psala, ze ti je dobre, ne?! zadne priznaky atd, tak aspon vidis, ze nic nemusi byt predem jiste a to jsi si chtela ted dat pauzu... 😀

tak holky, kde je dalsi?

zuzka.o
31. srp 2009

mám to dostat ve čtvrtek..... a při mimoni jsem měla slaboulinkou čárku až 31DC!!! A dneska jsem 25DC!

zuzka.o
31. srp 2009

Andree: jaký jsi měla čárky při tom biochemickým těhu? Zdá se mi (ta moje čárka) na mimoně i bio dost silná.

andree01
31. srp 2009

no prave to vypada dobre, jsem se ti divala ted na testiky z mimone a takhle jasne jsi je nemela a to uz jsi byla po ocekavane ms...
tak se opatruj a cekala jsi to trochu, nebo si vazne na sobe nic nepoznavala, zadne tehu priznaky jen vcera to brisko trochu po tom behani? 😉

andree01
31. srp 2009

a bezela jsi za manzilkem s mokrym testem v ruce? 😀 😀 😀
jednou jsi to tu psala, ze bys hned bezela, tak jsme se tomu smala... 😀

andree01
31. srp 2009

moje byla slaba delala jsem si je cca 4 dny pred ocekavanou ms, odpovidala tak 1-2 testu z tvyho mimone...to co mas dneska ty, tak ta je silna oproti tomu mymu... navic jsem mela priznaky a tak 3 dny pred ms mi skoncily, takze to uz asi bylo ztraceny a pak hcg uz bylo negat za tyden na to...☹

zuzka.o
31. srp 2009

Fakt žádné příznaky! Jenom jsem o víkendu běžela v noci čůrat. To jsem připisovala větší konzumaci. Já jsem si to strašně přála, dneska s manžílkem máme 12let od začátku chození....tak jsem mu to hned po telefonu nevyzvonila. Ale volal mi, jako by to snad tušil. Budeme u rybníka (místo seznámení) večer vypouštět štěstí (chtěla jsem si přát miminko, ale teď si budu přát, aby to dobře dopadlo).

No kdyby byl manža doma...tak za ním s tím mokrým testem běžím! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To je jasný. Já budu mít problémy to vydržet do večera! Už teď bych to ráda vyzvonila všem.... ještě že se můžu vykecat tady u vás 😵

zuzka.o
31. srp 2009

Andree: to jsi mě fakt uklidnila. I z toho mimoně už nemám takovej strach. Ale stát se může všechno. Jen doufám, že já už mám vybráno a vše půjde hladce. Pche....se musím smát, že jsem o víkendu chtěla pauznout snažení a vrhnout se na hubnutí.... 😀

andree01
31. srp 2009

krasny, uplne mam husinu z toho...tak preju moc moc stesti...aby to dopadlo dobre a vam se splnilo nej nej pranicko.
jeste radsi pockej, rekni to manzilkovi a se zbytkem bych ja osobne radsi pockala...

ja mam tu mrchu dostat 6.9. na 1. vyroci svatby, taky by to byl krasny darecek, ale kdo vi...ty moje priznaky tem bych rada verila, ale ty bolesti me drzej pri zemi, i kdyz dneska v noci uz to bylo lepsi... ale radsi s nicim nepocitam ☹

zuzka.o
31. srp 2009

Já jsem při mimoni měla děsně zvětšený prsa a bolela. Tak jsem si říkala, že tohle je u mě prostě jasnej znak těhu.... a vidíš, není. Tak na příznaky nedej. Každý těhu může bejt úplně jný.
Hmmm...to by byl krásnej dáreček.... 1.výročí.... to by bylo takový symbolický.... držím palečky. 😵

Já jenom plaším, určitě počkám s ostatníma, ale manžovi to prostě dneska musím říct.

andree01
31. srp 2009

to mu urcite rekni, bude mit radost a myslim, ze hezci darek bys nevymyslela 😀 (tim nechci pochybovat o tve kreativite) 🙂

zuzka.o
31. srp 2009

Andree 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....... půjdu koupit přáníčko a vlepím tam ten testík... ten bude koukat!

andree01
31. srp 2009

joo, to je dobry a napad.
Si rekne: " Jezis co to jeee, po 12 letech pranicko? " A pak to otevre a pujde do mrakot radosti...🙂

zuzka.o
31. srp 2009

To bude nádhera .... už se na to těším. Lepší by byla fotečka z UTZ... ale tohle taky bude paráda!

lucbra06
31. srp 2009

No tééééééda 😵 😵 😵 zuzka to je super mam na krajíčku 😅 já jsem říkala že jsem čarodějnice 😀 jéééé to mam radost jupííííí 😵 😵

halpa
31. srp 2009

Ahoj

zuzi - potichounku gratuluji 😉 🤐
andree - já měla takové bolesti v noci, které ustoupili po vyčůrání při mimoni. Ale to tě nechci strašit. Pravda je, že pak jsem měla dost velké bolesti i při normálním těhu, takže buď v klidu. Růst dělohy opravdu dost bolí a taky se prkrvuje, takže to cítit musíš. Já bych si udělala citlivý těhu test, když chceš mít klid (otázkou je, jestli se uklidníš nebo ještě víc znervozníš 😒 ). Budu držet palce. 😉

dennisa
31. srp 2009

Ahoj holky.
No co to vidím Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵
Uuuaaaaa, no konečněěěě. Strašně moc Ti to přeju a držím palce, ať je všechno v pořádku!
Úplně mě to dojalo 🙂

Tak holky, najedeme na další vlnu, co vy na to? 😉 Já začínám se snažením naplno tenhle cyklus, takže to všechny stíháme do konce roku 😉

mateta888
31. srp 2009

Ahojky koníkovky

Zuzi : obroskááááááá gratulace 😀 a držím pěsti a máte štěstí, hele ještě typ na ten dáreček, já jsem to mladýmu řekla tak že jsem mu dala bačkůrky a kámoška byla úplně nahí a bříško si dala obrovinánskou červenou mašli taky to mělo super úspěch, tak se holky snažte at je vás co nejvíc příští měsic já si ještě musím počkat 😒

zuzka.o
31. srp 2009

Jéééé...holkyyyy mojeeee......se mi chce normálka bulet ..... snad je vše v pořádku. Kdy mám jít k doktorovi?

A ta těhu vlna je fajn nápad...nechci v tom být sama. Kdo bude těhulit se mnou?

andree01
31. srp 2009

Zuzi, pockej do pristiho tydne, to jsme na rade ja, Jarka Lucbra a Eli... to by bylo, aby jeste jedna nebyla... 😀
ja bych sla asi tak ve stredu za tyden... to uz by ti rovnou mohli rict, ze to vidi v deloze jak si to tam lebedi 🙂
driv asi nema cenu, vzyli by ti jen hcg a to ti vlastne ukazal uz i ten test, navic si myslim, kdyz tu carku mas docela videt uz ted, tak mimone se nemusis bat. jen kdybys zacla spinit, tak bych letela driv