Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
6. zář 2009

lucbro - tak si skoc zitra do jiny lekarny pro 10 jednotek 🙂 - ja jsem si udelala zasobu,at muzu kazdy den koukat, jestli to tam roste nebo ne... buh vi, kdy se dostanu na standartni mama test :D pokud to bude silit, tak snad ve stredu - ale kez by... nevim, je normalni chodit curat kazdou hodinu - po vypiti nejaky vody co pul hodiny? ... treba se mi ani nechce moc, ale tlaci to jak blazen :( tak nevim.

lucbra06
6. zář 2009

To u mě je normal,chodim s každou kapičkou 😅
Já nevim no oni mají málo kde ty testy s 10jednotkama,bych musela až do města a Nelča je dosti nastydlá.
Já vžycky brzo odcházim od boje 😀 ráno zkusim jen ten mamatest 😉

jarka.09
6. zář 2009

Čau holky, no ne, teda zírám, tento měsíc bude ale přírůstků... moc moc na vás myslím!!! El: teda, to je bomba, určitě to vyjde, neboj!!! My jsme měli celý víkend pracovní, tak jsem sem ani nestihla nakouknout a teď takový noviny, no mám z vás velkou radost. A taky myslím na Andreu, jak se to u ní vyvíjí, jůůů, to bude těhulek.. 😀

zuzka.o
6. zář 2009

Holky, pořád s manžou netrpělivě řešíme, kdy k doktorovi. Kdy je vlastně vidět srdíčko?

lucbra06
6. zář 2009

Zuzka myslim 6-7týden?Já bych šla teda co nejdříve 😀 aspon tu tečku vidět 😀

dennisa
7. zář 2009

Dobré ránko.
Ještě nakukuju, než odfrčím do práce.
Včera jsem se tak nějak do večera zasekla u Playstationu, no jak malý děcko 😅 Koupili jsme si ho minulý týden, tak mě to ještě baví.

Kali, manžel byl v práci, dneska ráno odjel a přijede zas až ve čtvrtek, takže tenhle měsíc těhotná nebudu. Bez manžela to jaksi nejde, když jsem si včera pracně spočítala, že jsem byla 11 DC. Takže ty "nejlepší" dny teď budu sama 😖

Zuzko, srdíčko může být už v 6 tt nebo taky až v 8,9 tt. Ale ty jdi dřív, ať vidíš aspoň tu tečku, jak píše luc 😉

lucbra06
7. zář 2009

Ahoj,tak na mamatestu hlásim nic 😒 a to jsem určo ovulovala z tý správný strany si myslim teda 😉

eleanthis
7. zář 2009

tak mrknete na ducha 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jeste jsme porad pred terminem asi 1-3 dny 🙂 zatim jen testik s 10 jednotkama, tak nevim, ale moc doufam 🙂

lucbra06
7. zář 2009

elea tak myslim že je to jasný 😀 😵 at ti čárečka pěkně sílý.

eleanthis
7. zář 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dneska budu mit dobrej den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nemuzu se dockat andree, kdy se ma vratit? jsem strasne zvedava 🙂

no a ty se s tim mamatestem jeste netrap, kdy necekas mrchu?

lucbra06
7. zář 2009

máme to s mamku stejně vždy a ta už to dostala včera 😕
ted už budeš mít každý den dobrej 😀 ,to je radosti vid 😵 😵 povadlo se vám to hned?

eleanthis
7. zář 2009

hned ne, i kdyz v podstate asi jo - prvni cyklus sel z ty vybrakovany strany, at doktori rikaji, co chteji, moc jsem tomu neverila, ted to slo z te spravne a ja testila i ovutest, abych to nepropasla 🙂 jsem jak slunicko, pritel to jeste moc nechape a vcera jsem mela dost silny slzavy udoli, ale aspon vstupujeme oba do novyho tydne uz s vyjasnenou situaci 🙂 ted aby se to udrzelo, aby to nebylo jen biochemicky nebo tak neco... no a aby to bylo zdravy 🙂

nicmene kamaradce se ukazal pozitivni test az 3 tydny meskani a malymu je ted uz pul roku - normalne 3 tydny mela testy bud negativni, nebo jeden nega, druhy lehce pozi, pak dokonce i neplatny atd... byla z toho na nervy a koukni, uz je mezi nama 🙂

lucbra06
7. zář 2009

No jo no,takový štěstí já mít nebudu 😉
To ti věřim že jsi jako sluníčko,neni se čemu divit 😀 a přátel to brzy pochopí až bude hladit kulatý bříško 😅

eleanthis
7. zář 2009

no nekdy se bojim, ze dokud ho to nekopne do oka, tak chapat nebude - asi je to divny, koukat, jak ta zenska vedle tebe kyne a je porad vic naladova :D az to vypadne a muze si to vzit do rukou, je to jiny 🙂 do ty doby nevi, jaky to je, mit nekoho v sobe 🙂

lucbra06
7. zář 2009

No já měla krásný těhu pořád jsem se smála a žrala 😀 měla jsem nahoře 30kg 😅
Manžel byl super celou dobu,jen jednou jsem chtěla větrník v cukrárně a řekl že mi tam nezastaví a já bulela jako želva.Dodnes nechápu kde se to ve mě vzalo 😅

eleanthis
7. zář 2009

hehe - hezky :D to tomu mojemu preju :D

valim do prace, papa vecer

zuzka.o
7. zář 2009

😵 😵 😵 Ahoooj holky mooje.....
teda ELE, ta čárka tam fakt je!!! Toje bombáááááá!!!!!! Potichoučku gratuluju (hlavně to nezakřiknout) 😵 😵 😵 😵 😵 ....ty moje spolutěhulko. Já věděla, že mě v tom nenecháte samotnou! 😀 Krásný den, ELE.... já mám už takhle krásný celý týden...dneska je to týden, co jsem našla // .... a hrozně pomalu to utíká....už bych to chtěla mít potvrzený od doktora. Dneska jsem 4tt+3

LUCBRA...30kg???!!! 😲 Tak tak bych to nechtěla....tak 15kg..... budu se snažit jíst zdravě ale ne dvojitý porce. Už jsem to řekla manžovi, aby mě hlídal. Ale větrník mi fakt pobavil 😀 😀 😀
A držím palečky.

Taky mi zajímá, jak je na tom Andree.... 🙂 Vrátí se až v neděli...to tady asi zvědavostí uschnu!!!

lucbra06
7. zář 2009

Zuzka jak to šlo nahoru,tak to šlo dolu.Ted mam ještě o 8kg méně než před otěhotněním 😀 takže paráda.Měřim 183cm tak jsem to měla kde schovat 😀 .

lucbra06
7. zář 2009

Jo a ty chutě nejdou hlídat 😎 když máš chut tak si dáš,třeba budeš mít chut jen na mrkve 😅 ale já měla na všechno a hlavně večer.

zuzka.o
7. zář 2009

Fakt??? 183? Jůůůů, to je paráda....já mám 176 a vždycky jsem si připadala vysoká...tak to podle tebe jsem prťous! 😀
Uf, se budu fakt snažit to uhlídat....a nemít toho doma moc. Jakmile je doma třeba čokoláda, musím si jí dát. Když doma není, tak mám smůlu.

lucbra06
7. zář 2009

Jo to je pravda je lepší to nemít doma,ale já nebyla líná jít před zavíračkou večer do obchodaku 😅
Já jsem zase měla trauma z výšky,ale ted to mam jako přednost 😀 Manža má 193cm.

zuzka.o
7. zář 2009

Na vejšce v kruhu jsme byly jenom holky a já jsem byla jako jejich matka! Všechny měly tak do 165cm...takže jsem dost převyšovala....ale vždycky jsem chtěla být vysoká...líbí se mi to. A má ráda vysoký chlapy....mrňousové se mi ani nelíbí.

zuzka.o
7. zář 2009

Teda ...dneska jsem si kejchla a dost mi bodlo v břiše.....hnusnej pocit. A břicho mi bolí hlavně v noci. Jak je klid.... tak se to tam asi tvaruje...jinak dneska jsem netestila, včera byla čára silná... No a dneska už nemám testíky...tak si je asi budu muset zaběhnout koupit. Já jsem prostě klidnější, když vidím, že čárka sílí....... ale asi půjdu do jiný lékárny....hihi....

kalimero11
7. zář 2009

Dobré ráno holky, vy se hned po ránu činíte... 😀

Koukám, že Ele si přivstala, tak už tu máme čerstvý ranní výsledek. Vypadá to nadějně, tak ať hlavně čárka sílí. Ele opatruj se a papej vitamíny. A nezvedej děti.

Lucbra, budeš dnes testovat? Já myslím, že i u Tebe to vypadá nadějně, když jsi měla stínek. 😉 S tím větrníkem to je legrace, ti chlapi z nás musí být mimo. 😀 Tohle se přece nedá pochopit, že kvůli takové hlouposti dokáže ženská stropit scénu. 😀 Mně se stalo něco podobného, během těhu s Niki. Ležela jsem v nemocnici a manža mi volala, zda mi má něco přivézt a já že ne, že na nic nemám chuť. Jenomže během návštěv se tam všechny těhule začaly něčím cpát a já dostala takovou chuť na chlebíčky, že jsem manžu požádala, ať mi dojde pro dva do bufetu. A on že nikam nepůjde, že se mne ptal a nic jsem nechtěla. 😢 Bylo to jen jednou za celé těhu, co jsem měla na něco takovou chuť a on mi nevyhověl. 😖 No, mrzelo mne to dlouho, ale dnes když se podívám zpětně, tak je mi jasný, že chlapi tohle nikdy nepochopí, ty pocity těhotné ženské. 😉 Zřejmě by prostál notnou část návštevních hodin v bufetu a chtěl být radši se mnou. Já bych ho ale v té chvíli kvůli těm chlebíčkům oželela. 😀 😀 😀

Zuzka, jsem zvědava, zda na Tebe dorazí těhuchutě a jak jim vydržíš odolávat. To já jsem si tuhle vyrobila karbanátky a cpala se jimi jak divá. Jeden jsem do břicha poslala i ve 4 ráno. 😀

Denni, já se také naposled s manžou tulila 11DC a spermíci si na ovu počkali. Někdy se i téměř nemožné stane skutečností. 🙂

Jarka, někdy také odpočívej. Mám pocit, že jsi pracovně v jednom kole. Také se snažíte nebo si dáváte nějakou pauzu?

zuzka.o
7. zář 2009

Ahoj Kali 🙂

Teeeda, to jsou ale chutě. Mamka mi vyprávěla, že když mě čekala, tak měla hrozný chutě na maso! Přilítla z práce, maso zmrzlý, řezala ho pilou....krásná představa 😀

kalimero11
7. zář 2009

Zuzi, tak to jsi mě trošku zklamala. 😒 Opravdu mne honí mlsná na maso a já si naivně myslela, že se teda asi narodí kluk. 🙂 Sladké chutě se přisujzují těhotenství s holkou. 🙂 poprvé jsem neměla žádné chutě a teď chci masóóó. 😝 😀 😀 😀
Jinak manža si přeje chlapce, já holku, takže je to vlastně jedno. 😀 😀

zuzka.o
7. zář 2009

No KALI, jestli tě to trochu uklidní, tak manža mi nedávno řekl, že jsem vlastně napůl chlap, protože moc nejsem na to čančání domácnosti...všechno dělám jenom že musím..... 😀
Jinak kamarádka nemohla vůbec sladký a má klučíka... a na Prvosenkách je holčina co zase nemůže maso...a čeká holčičku.....

kalimero11
7. zář 2009

Tak to jsem zvědavá, co se nám tentokrát podařilo vyrobit. 😀 Vy by jste si víc přáli holčičku nebo klučíka?

zuzka.o
7. zář 2009

já bych moooc chtěla holčičku..... ale bude to vlastně jedno, hlavně když to bude zdravé. Manža chce klučíka.... už plánuje, jak mu pořídí mini motorku.... jak spolu budou v dílně..... já bych radši tu pronceznu.

kalimero11
7. zář 2009

Holčičky jsou většinou klidnější a v dospělosti se k mámě rády vrací pro radu a tak. Kluci jsou živí, rošťáci. 😉 A v dospělosti se syn tolik nevrací, přece jen pro jeho ženu budeš tchýně. 😀 A holčičky si dokážou omotat tátu kolem prstu, to bys nevěřila. Naše kočka na tátovi úplně visí a on na ní také. Dnes ji byl vyprovodit k autobusu, jela do školy v přírodě a říkal, že se málem rozbrečel, když autobus zavřel dveře a rozjel se. 😀
Ale v podstatě je to jedno, hlavně ať je mrňousek zdravý...