Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
7. zář 2009

Tak si to přesně myslím.... a ráda bych měla páreček...ale kdyby to byly ty dvojčátka...tak radši holky. Manža říkal, že teda nechce být v menšině! Máme i pejska holčičku! 😀

kalimero11
7. zář 2009

Když bude mít přesilu ženských, tak bude mít doma dokonalý servis... 😀 😀 😀

zuzka.o
7. zář 2009

To mu zkusím říct.... no podle toho čínskýho kalendáře jsme teda vyráběli klučíka.... a co vy? Co vám "vychází"? Mám ho snad v albíčku.

lucbra06
7. zář 2009

Já podle toho kalendáře,Nelča měla být kluk 😉
Ale jinak jsem hodně slyšela že to vychází 😉

kalimero11
7. zář 2009

Nikča měla být podle tohoto kalendáře kluk. 😀
Tentokrát by to měla být holka, tak uvidíme. 😉

zuzka.o
7. zář 2009

Kali...tak to budeš mít obráceně....teď to má být holka...a bude to kluk 😉

eleanthis
7. zář 2009

ahoj holky, uz jsem se nemohla dockat nez dorazim domu z prace, abych zkontrolovala svou carku a je tam :D porad - teda na tom testu z rana, ale nijak nezmizela, spis je takova stalejsi :D ja jsem tak rada, ze jsem to vsem hned rozkecala, i kdyz jsem si to zakazala.. ale to neslo - hned jsem potrebovala donest tezkej zebrik, hned me bolelo v krizi, hned jsem po silenym shonu oblikani - dnes 26 deti ve tride a ja sama - byla unavou uplne vyflusla... tak se holky ptaly, co mi je... no kdyby to dopadlo blbe, stejne by se to dozvedely a musely me zastoupit, tak co...

dneska mam vazne dost a uz se tesim se najist. jsem zvedava, jak dlouho to budu v praci zvladat, tesila jsem se, ze aspon do vanoc, ale dneska jsem byla fakt milionkrat na pochybach :( doufam, ze to ustojim.

zuzi - taky mas porad pocit jak na mrchu? ja jsem teda pred ni, ale je to temer stabilni pocit, tak se bojim, jeslti je to dobre.

podle toho kalendare, bych mela mit kluka, me je to docela jedno, hlavne, at je to zdravy, pak uz si to vychovam k obrazu svymu :D :D :D

lucbro, - byla jsi pro testik? testuj, at vime, mamka uz to ma a ty nikde, to musi neco znamenat :D

lucbra06
7. zář 2009

elea nebudu testovat,když to nedostanu tak to zkusim až ve středu.Nepřidá mi vidět bílej test,takže to necham osudu,ale zítra určo testit nebudu.
To tam jsi sama na tolik dětí?No panečku to je radost 😀 .

mar26
7. zář 2009

Ahoj holky 🙂

houpu se s Naty na míči až jsem ji uhoupala 😵

kalimero to už jsi 12tt...koník nepíše dny,jen tt 😵 ,to je krása jak ti to naskakuje
Naty nemá na levé noze stříšku kyčĺe.tak má na 4 měsíce třmínky..nejdřív jsem z toho byla špatná,ale hlavní je,že bude naprosto v pořádku 😵 a krásně si na to zvykla..je to moje sluníčko a šikul

zuzko manža měl teď 14 dní dovču,tak to bylo moc fajn.Naty je trošinku vzteklounek,ale je s ní lepší a lepší a už se hodně směje a povídá 🙂....co ty?
Příší rok bysme rádi k moři...asi Mallorku 🙂...milujeme Španělsko...Kanáry jsou s prckem daleko

kalimero11
7. zář 2009

Ele, norma je 25 dětí, jak je možný, žes jich měla 26? Že by další školka, která porušuje předpisy? 🙂 No s tou únavou to bude náročné, děti Tě odpočinout nenechají, tak jsem zvědava, jak budeš zvládat. Ale být Tebou, tak jdu na marodku hned a to proto, že ve školce jsou pořád nějaké nemoci a to pro embryo v prvních třech měsících může mít fatální následky. 😒

Mar, třmínky miminka snášejí dobře, to jen rodiče se tím trápí. Sice malou trochu zbrzdí ve vývoji co se týče hybnosti, ale brzo to pak dožene a hlavně bude zdravá. Znám lidi, kteří své dcerce kyčle velmi zanedbali a chudinka dnes je coby mladá slečna na vozíku a přitom by stačilo tak málo, aby dbali rad lékařů.
Manža má teď také dovču, tak si užíváme společných chvilek. Sami ve dvou, jako za mlada, protože Niki dnes odjela do školy v přírodě.

Lucbra, test nebude bílej! Bude pruhovanej! 😉 😵 Byl tam přeci duch a ten do středy určitě zesílí. 😵

dennisa
7. zář 2009

Ahoj holky.
Koukám, že já jsem tady vždycky v úplně úchylný časy 😀 Jednou v šest ráno a pak skoro v půlnoc 😅 Ale aspoň vidíte, že na Vás všechny myslím, i když toho času je málo.
Ale poctivě dočítám a když to jde, snažím se i psát 🙂
Od zítra mám 3 dny volna a kupu práce doma, tady nějak nikdo poslední dobou neuklízel, nebyli lidi 😀

Zuzko, já si taky strašně moc přeju holčičku, moooc 🙂 Manžel připouští jen kluka, vůbec nebere v úvahu, že to je 50 na 50 😵 Ale pohlaví miminka určuje výhradně muž hned v prvním okamžiku spojení, to jsem vyčetla. Takže ať pak nepřijímaj reklamace 😀

Kali, my jsme teda včera (11DC) měli sexík, ale nevím, nevím, to asi nebude to pravý, ovulace asi ještě ani není. Teda já nevím, já ji asi nepoznám a nekoumu.
To neva, do konce roku ještě nějaký ten pokus zbývá 😉

Elean, ty testíky jsou krásnýýý. Já to tam vidím jasně a hlavně to sílíííí. Tfuj, tfuj,tfuj, jsi jasná holka 😅 😵

Luc, do dalšího testování držím palce!! Třeba to bude, někdo má hned, někdo později. Kolik jsi DC?

Zdravím mamči mar a halpu 🙂

Aaaa, víc si fakt nepamatuju, tak se omlouvám. Teď snad do pátku, než půjdu do práce budu víc v obraze 🙂

misa1982
8. zář 2009

Ahoj holky je krasne sledovat a cist jak testujete moc vam to vsem preju hlavne na sebe davejte velky pozor vsechny!Ja verim ze do vanoc tady budete tehule uplne vsechny!Jinak ja se mam celkem dobre 😉

lucbra06
8. zář 2009

Ahojky
No duch jo,ale vykoukanej 😀 jen na světle.Zítra zkusim mamatest.
Denis dneska jsem 33DC

zuzka.o
8. zář 2009

ELE: jj, často mám pocit na mrchu... a to i dost nepříjemnej....teda hlavně když mám plnější močák... a v noci!
To je paráda, že čárka sílí....mám veeeelkou radost! ELE...tolik dětí??? 😲

Mar: To je hezký, že Natálka se už směje... Hm a celá rodinka pohromadě, to je paráda! A s těmi třmínky si nedělej starosti.... ono je dobře, že se to podchytilo a zas to není taková doba, aby se to nedalo vydržet. Je mi jasný, že tě to jako maminku mrzí.

Dennisko: no to je fakt, že se tady zjevuješ jak duch...buď ráno nebo v noci.... ale jsme rádi, že se na nás i přes velké pracovní nasazení zajdeš podívat. 11DC klíďo může být ovu..... já jsem při mimoni otěhulila se sexíkem 12DC....vím to přesně, protože jsem pak už vůbec neměla chuť..... teď jsem měla ovu 13DC. Kámoška dokonce měla ovu ještě při MS, takže museli načervenou, aby se jim narodili 2krásný dětičky.

MISA: tý jo...34tt....paráda! Tys psala, že jsi ze čtyřčat? To jako jednovaječných nebo dvoj? To musí být ale tvoje mamča fakt úžasná! A chudáci teda dvoje budoucí snachy...jestli se to dědí obgeneraci.... 😅 😕

LUCBRA: Neházej flintu do žita...třeba se tam ty // fakt objeví.... testni 😉

lucbra06
8. zář 2009

Zítra ráno testnu 😉 já už jsem jí tam hodila 😀
Ani nemam příznaky,jen ty prsa,ale ty bolí před každou mrchou.Nemam ani bolesti,špinění před MS tak mě vždycky ráno přepadne mrcha z čista jasna 😀

zuzka.o
8. zář 2009

Lucbra: příznaky nehledej...já jsem je hledala a nebyly! Jenom teda mi bolelo v kříži a to je u mě dost časté, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Teď mám jenom pocity na mrchu, prsa mi trošku bolí. Rozhodně mi víc bolely při mimoděložním. To jsem je měla jako balony.

lucbra06
8. zář 2009

Nerada si dávam naděje když vim že to tak nebude 😉
Já když jsem byla těhu s Nelčou nemohla jsem jít ani po schodech každej pohyb prsou bolel 😝
to jsem měla taky balony a ty lívance 😀 jinak tam nic nemam normálně 😅

vinie
8. zář 2009

Ahojky. Mateta: děkuji za uklidněn 🙂 í, snad to všechno dobře dopadne, snažím se co nejvíce odpočívat. Jinak doktor zatím neříkal v kterém jsem týdnu, poslední menses byla 13.7. ale pozdější ovulace.
Kalimero: -taky plánuju jít na nemocenskou a vycházky - jít občas na vzduch by bylo fajn... 🙂 tada pokud budu moct..

andree01
8. zář 2009

Vy na me myslite?tak myslete...jupiîi,mam radost,ale ticho at nic nezakriknu...pozdravy od more.el-tobe taky gratulace,takze ted jsme min 3 novy,jen at nam to vydrzi..pfuj,pfuj,pfuj

andree01
8. zář 2009

Pisu pres mobil,tak proto strucne.papa

kalimero11
8. zář 2009

Ahoj holky 😉 ,

Andree, zdravím. Jak se cítíš? A jak si užíváš dovču? A testovala jsi znova?

Vinie, od kdy plánuješ marodku? Jestli mi Mudra dá jen 4hod. vycházek, tak se vrátím do práce. Na to domácí vězení nemám nervy. 😠 Mně to šíleně vytáčí, hlavně ta nespravedlnost, že některé těhule mají vycházky dlouhé či neomezené a některé striktně 4hod. Záleží to jen na Mudře. Proč to není jednotné??? ☹

Lucbra, nesrovnávej s předchozím těhu. Já také čekám druhé dítko a toto těhotenství nemá s tím Nikčiným naprosto nic společného. Už od začátku je to úplně jiné. Ale z jednoho mám radost, s Niki už jsem v této době krvácela a nastoupila do nemocnice a pak až do konce byla na riziku. Teď začínám věřit, že mne to nepotká. 😉 Tak strašně jsem se toho 11tt bála, aby se to neopakovalo. 🤐

Zuzi, bolest brsou ještě určo dorazí, tipuji tak za 10-14dní. 😀

Míša, už jen šest neděl na odpočinek a na vyspání. Tak odpočívej, pak to na nějakou dobu nebude možný... 😀 Krásně Ti to ubíhá. Kde budeš rodit? Manžu budeš mít sebou?

Denni, kde se touláš, máš volno,tak nás nezanedbávej. 😉

dennisa
8. zář 2009

Kali, jsem tadyyyy 😀 Jdu si zrovna uvařit kafíčko a v klidu si ho u PC vypiju a pak mě čeká velký uklízení.

Andree, zdravím k moři 🙂

Kolik je tu teda už těhulí? nebo spíš jinak, kdo ještě není těhotnej? 😅

dennisa
8. zář 2009

Kali, je to fakt, vycházky určuje výhradně lékař a každej jinak. Záleží, jak je rozumnej a dá se s ním dohodnout.

Zítra jdu na gyndu, kontrola po šestinedělí po potratu. Teda to šestinedělí skončilo už skoro před měsícem 😅 Ale nebyl čas. Snad bude vše OK, ale určitě jo, jsem na gyndě pořád, určitě se nic od poslední kontroly nezměnilo.

misa1982
8. zář 2009

Ahoj kalimero ja uz toho v noci moc nenaspim a doktorka rikala ze me posle do porodnice tak v 37tt jdu cisarem takze at si me tam pohlidaji jinak uz jedno ditko mam bude mu 5let ale je hodnej dost samostatnej tak to je vpohode.A pritel bude cekat na chodbe 😉 😉 Ale ty konce jsou no nic moc v noci porad vstavam na zachod pripadam si jak vorvan a jsem protivna uz i sama na sebe uz aby byl malej na svete!
Jinak Zuzi jsme zustaly s tech ctyrcat jenom dve a jsme jednovajecne dvojcata segra ta deti mit nechce (je nevidoma)jinak jsme byly tri holky a jeden kluk...narodily jsme se o dva a pul mesice driv a merily jsme 30cm a vazily 0,900g no a ja ted cekam druhe mimi a vazim 77kg! 😲 😕

misa1982
8. zář 2009

Jo a budu rodit v Krnove protoze tady u nas v Bruntále uz nejakych par let porodnice neni zrusily ji..ale jo to od nas asi tak 20km tak to je vpohode...

zuzka.o
8. zář 2009

Jůů. ANDREE moc zdravím k moříčku..... závidím to teplíčkoooooo... tady je pěkná kosa! A co, čárka tam je, jestli to dobře chápu????? Ty nás ale napínáš, holka!!!

Denni: moc to s tím úklidem nepřeháněj, ono se to stejně začas zabordelaří (to je moje motto 😀 😀 😀 )

Já si myslím, že těhu je ANDREE a ELE a JÁ..... ty jo, to je ale plodnej měsíc!!!

Kali: to je naprd, ty vycházky. Zkus si u ní dupnout, že to prostě s malým dítětem nejde, aby byla 24hod jenom doma!!!!!

Uj....takže s prsama nemám pokoj? Já myslela, že jooo.... 😖 Teda, ale kdy jí t na kontrolu, toť otázka! nechci se stresnout ...... a aby už bylo něco pořádně vidět.

misa1982
8. zář 2009

zuzi jdi tak kolem 6-7tt to uz pujde videt i srdicko ted ses kolik?

dennisa
8. zář 2009

Zuzko, děkuju za souhrn těhulí 😉 😅

Zuzi, já bych šla tak 6+0 a víc. To už by mělo být vidět. Do toho 6tt by to ještě nemuselo být vidět, tak abys nebyla vystreslá.

zuzka.o
8. zář 2009

Já jsem teď 4tt+....???....4.... 4tt+4 (nějak jsem to nemohla dopočítat 😅 )...... když to asi nevydeeeeržíííím ☹ 😅 .... 6tt+0 budu 18.9. To je hrooozně dlouhá doba!!!