Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
10. zář 2009

Mar...díky 😵 😵 😵 😵 😵 Úplně líííítááááám 😵

kalimero11
10. zář 2009

Zuzi, fakt krásná čárečka... 😵 😵 😵 No jo, to budou krásné dvojky... 😀
Blindící stavy né.... 😔 😔 😔 😖 😖 😖 Taky jsem říkala, že to zvládnu pro to mimi s přehledem, když to ale trvá celý den, tak mě napadají hnusný věci. 🤐

mar26
10. zář 2009

zuzko no jo...vydrží až 240x víc jak jiné děti 😀 ...fakt nespavec...i když když je dobrý den tak celé dopoledne nespí a usne třeba kolem 13h a vydrží 4 hodinky v kuse a pak zase usíná až kolem půl 10-10...a ještě občas dost brečí,když se zrovna nechová..no ale přežily to jiní,musím taky,když už jsem zvládla ten porod 😀
a věřím,že úplně lítáš,co manža?

zuzka.o
10. zář 2009

Uf...... teda dvojčátka by mi fakt dostaly! Z těch vašich řečí tady o 2 a 3čatech mi jde hlava kolem. Před kontrolou u doktora asi nebudu spát 😀 Ale je fakt, že se mi to měsíc před otěhu zdálo...dívalal jsem se na utz a byly tam 2 bublinky a v nich pidimiminka.

Blindění bude hnus, to je mi jasný, ale já jsem prostě šťastná, že čekáme mímo....tak to nějak prostě zvládnu. Doufám, že mi to nesejme na hodně dlouho. 2x-3x blinknu a bude! 😀

zuzka.o
10. zář 2009

Mar: no tak to je teda ale čiperka. Bude to pěknej živlík, ďáblice....už má taťka připravenou flintu? Až bude Natálka v pubertě, aby mohl odhánět ty nápadníky 😀

Manžílek mi od rána nebral telefon, tak jsem měla fakt strach! Ale teď zavolal, konečně.... poslala jsem mu v MMS ten testík....je naprosto nadšenej a šťastnej. Pořád by mi hladil bříško...dokonce už mimi i pojmenoval. A jak jsem mu řekla, že vy mi tady předpovídáte dvojčátka, drží se toho jako ho.. košile a neslyším nic jinýho!!! 😀 Je prostě nadšenej a už by to rád všem kolem vyslepičil. To jsem mu zakázala, že až po kontrole. No a on mi vás tady závidí, že se vám tady můžu vypovídat....a že on nemůže. Že to je nespravedlivý 😀 😀 😀

kalimero11
10. zář 2009

Mar,vydrž, za pár let se to zlepší... 😀 😀 😀 Myslím, že až vyrostou Naty zuby, pak už budete za vodou.. 😉
Stejně jsou to krásný starosti, ale maminka si také potřebuje někdy odpočinout, viď? 😉

Zuzi, tak ať nám tu manža klidně napíše. 😀 My ho vyslechneme, pogratulujeme mu, pomůžeme vybrat jména pro dvojky... 😀 😀 😀

zuzka.o
10. zář 2009

Kali....nezlob! 😀 😀 😀 😀 😀 Bude to jedno a hotovo!

Já mu to nabídnu..... jsem na něj zvědavá. 😉

kalimero11
10. zář 2009

Jasně, že to je jedno, že to budou dvojky 😀 , hlavně ať jsou zdravý... 😵

zuzka.o
10. zář 2009

Tak jsem si tak vzpomněla, kdepa je SEB???

zuzka.o
10. zář 2009

Teď jsem jukala do starší disk...a SEB je už 17tt!!! 20.2. čeká mimi.... tý jo, to to letí! Takže přecejenom je někdo před tebou, KALI 😉

eleanthis
10. zář 2009

ahoj holky 🙂

jojo ,reditelka cucela, v tu chvili sklapla a bylo na ni videt, ze nevi, jestli me ma dal perovat, nebo co ma delat... pak se rozzarila - ona je hrozna herecka a rika - tak se vam to podarilo!!!! no a dneska byla na vsechny uplne nasrana - ona je hrozne naladova, asi uz ji to docvaklo. na me si to ted nedovoli, protoze vi, ze bych se sebrala a odesla predcasne 🙂 haha - mam ji na haku a bavi me to. maloktera zenska je fakt takova potvora a tyratelka.

zuzi - ja jsem dneska 4tt+3d - carku ti teda zavidim, to je fakt dalnice a prisuzuju ti dvojcata... moje carka je zrejma, ale objevi se az tak po minute, pak sili, ale presto nedosahne teda intenzity testovaci cary. ale i tak jsem v klidu. pri mimoni jsem mela carku az 32DC a to jeste uplnyho ducha, kterej zesilil az tak po 20 minutach. a pak slabnul, i hcg mi klesalo. ted to jasne sili, ale delam si nedockave testy kazdy den :D tak jen pomalu. uz mam posledni, tak si ho chci udelat az tak v sobotu, nedeli, to bych mela videt zmenu.

jinak pocity na blindeni nemam, ale zacinam mit nejaky divny chute - citim sladky hrozne intenzivne a maso a ostatni jidlo jen strasne mdle. docela malo citim sul a vsechno mi prijde malo slany. vcera jsem jedla chleba se sunkou, oravskou slaninou, chorizem a zlutou paprikou. tu papriku jsem citila uplne silene a zbytek mi prislo uplne bez chuti... byla jsem z toho na vetvi. to samy s rajskou omackou s kolinkama a masem - rajskou jsem citila strasne ostre sladkou a maso vubec... vecer jsem si dala ke kofole korbaciky a citila jsem chut jen ty kofoly - to sladky a ty korbaciky mi prisly strasne malo slany ... kdyz jsem je mela v ty vinarne driv, byly slany az hruza. tak nevim... jinak me zacinaj bolet prsa na dotek dost a v podprde odpoledne uz taky...

ale raduju se z toho vseho i toho, jak se ke vsemu stavi Dan 🙂 zacina vyzvidat, co a jak vypada, jak se citim a jak co bude... chci mu pustit i to videjko, co tu nekdo nekdy dal - tu 3D animaci s aj mluvenim o tom, jak to funguje a vyviji se. at se angazuje, at ho zapojuju.

kdy jdes zuzi k doktorovi?

matulik284
10. zář 2009

ahojte 🙂
tak trosku som si tu o vas citala....ja som tiez mala mimo. tehu v maji a dost sa bojim aby sa to nezopakovalo...ale ako tak citam tak vela z vas je teraz normalne tehu a ja sa tesim spolu s vami. 😉 drzim vam vsetkym palceky. Ja tiez teraz cakam ci dostanem ms alebo nie...som 29dc, ale mam nepravidelnu ms asi tak 32-35dc. Myslite ze by som mala na test este radsej pockat?

eleanthis
10. zář 2009

ahoj matulik, ja jsem taky mela mimotehu v kvetnu - tedy v maji 🙂 a ted jsem 5tt 🙂

testik muzes zkusit, ale vybrala bych si z tech s 10 jednotkama, treba rapiclear. nicmene nejjsitejsi bude test az po tom 35DC

matulik284
10. zář 2009

ahoj eleanthis ano vsimla som si ze aj ty si v maji (kvetnu) mala mimotehu....ja som ho mala den pred tebou teda 5.5.....tak som teraz zvedava ze ci som alebo nie som tehu. Asi este s tym testovanim chvilu pockam...lebo cyklus je fakt vselijaky...teraz uz 2krat som mala 30 dnovy - inak som mavala dlhsi. A gratulujem k mimi 🙂

misa1982
11. zář 2009

Ahoj holky tak jsem byla vcera na kontrole a mam narizene od doktorky lezet maly je hodne dole a ted jsem 33+5 a to je jeste hodne brzo na to aby se narodil i kdyz jdu cisarem tak ma prej jeste cas mame vydrzet jeste asi tak 14dni to jdu na dalsi kontrolu a to uz me asi posle do nemocnice....tak se pokousim lezet.... 😉 😉

zuzka.o
11. zář 2009

AHoooj holky 😵

Matulik, jajaj, další chudinka, kterou to postihlo. Já už nevim, proč si už ti mimoni nedají pokoj, co? Je mi to líto, co se stalo, ale jak vidíš, i když si třeba počkáš, mimi se nakonec objeví. Já jsem byla na lpsk 26.1.09 .... snažili jsme se od konce března....a vyšlo to až v srpnu. Já bych být tebou s testováním počkala .... je ještě brzo. Abys pak nebyla zklamaná. Jinak moc držím palečky 🙂

Misa: jejda... tak pořádně odpočívej a nech se obskakovat. Miminko se musí ještě chvilinku u tebe dopéct, než bude hotové. Myslím na tebe ať to dobře dopadne.

Ele: hmmm...všichni strašíte s dvojčaty,.... se tý kontroly u doktora normálka začínám bát. 😀 Což kdyby to byly holky, byla bych spokojená...ale 2kluky neeee...to by mi stačil jen jeden...a pak holčička.
Tak to já jídlo vnímám teda stejně. Jenom dneska ráno jsem nějak nemohla sníst svůj oblíbený chlebík s medíkem.... A po cestě co práce mi byla chvilku zima a chvilku horko. A teda od rána mi bolí v křííííži....juj!

Jůůůů..... můj metřík od včera poskočil...jsem už 6tt! (tedy 5tt+0)

Musím vám přidat mojí dnešní čáru (už se to čárkou ani nazvat nedá)! 😀

zuzka.o
11. zář 2009

Už je to tam......takhle vypadá testík po 1 minutě! 😅 😅 😅

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kalimero11
11. zář 2009

Ahoj holky 🙂 ,

zrovna mi pod okny projel bus s dětmi ze školy v přírodě. Za chvíli budu mít Nikču doma. 😵 Jé, já se tááák těším... 😵 Manža už na ní netrpělivě čeká u školy. 😅

Zuzka, kdo se mi to smál, že mám moc testíků? Už mě doháníš. 😉 Krásná tlustice. Navíc už se blíží termín návštěvy Mudr., to jsou příjemné chvíle, co?

Mísa, vydrž. Je to sice nepříjemné - dodržovat klidový režim a ani to moc s dítkem nejde, ale naštěstí Tě to potkalo skoro v závěru těhu. Nebude trvat dlouho a můžeš jít rodit. To už nějak vydržíš. 😉 Budu na Tebe myslet. 😉 Jsem tu každý den, tak můžeš psát, ať se Ti krátí chvíle. 🙂

Matulík, vítám Tě mezi námi. S testíkem nespěchej, ještě je čas. Máš celkem dlouhé cykly. Nyní je důležitá trpělivost, dříve nebo později se však dočkáme všechny.

Ele, to je fajn, že máš babici - šéfovou v hrsti a nemůže prudit. Až Tě naštve, doneseš ji marodku. 😉

zuzka.o
11. zář 2009

Ahoj Kali 🙂

No jo.... prostě se to nedá vydržet netestit, obzvlášť,když jsou testíky doma v šuplíku. No ... kontrolička bude už příští týden.... jsem fakt zvědavá, jestli tam je jedno nebo dvě..... 😅

zuzka.o
11. zář 2009

To je super, že se vám cácorka vrací ze školy v přírodě. To bude dneska určitě něco moooc dobrýho k baště, co? A navrch zmrzlinovej pohár.... 😵

kalimero11
11. zář 2009

Zuzka, už jsme se na ni těšili, ale ona má ta potvůrka nějakou protivnou náladu. Když jsem ji po hodině řekla, ať se převleče do domácího, tak jen pronesla" !Už to zase začíná..." 😨 A že se doma nudí, že by chtěla být ještě tam s dětmi. 😒 No, ten sourozenec ji vážně chybí a já když teď nemám vycházky, tak s ní ani nemůžu ven na hřiště. 😢
K obědu jsme měli jahodové knedlíky, to má ráda. 😉

Jo, mrkněte, ať se pobavíte 😀 : https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zuzka.o
11. zář 2009

http://numerologie.najdise.cz/

Docela to na mě sedělo 😅

zuzka.o
11. zář 2009

Kali : 😀 😀 😀 ...dobrý, to si asi pořídim 😉

Teda, to je ale potvůrka prapodivná. Prej...už to zase začíná 😀 😀 😀
Viděla jsi babicovy dobroty? Tam měl super recept na těsto na ovocné knedlíky... ne mouka, ale strouhanka!

zuzka.o
11. zář 2009

Hele...Kali...tak přidej fotečku, ať se můžeme tady přesvědčit, jestli je to s tím břichem pravda 😉 😀

kalimero11
11. zář 2009

Babicovy dobroty jsem neviděla, asi budu muset mrknout, protože ty dnešní knedlíky mi vůbec nechutnaly. 😖 No ale Niki si je chválila, tak třeba je to jenom těmi podivnými chutěmi v těhu. Zdály se mi málo slané, tak jsem si je solila. 😀 Ale to už jste tu s Ele probíraly, že?

Pupek nefotím, zatím žádný těhotenský zaoblení nemám. Zatím jsem nic nepřibrala. Ale jsem celkem dost špekatá od přírody. Takže to triko se mi bude hodit vždycky. 😀

zuzka.o
11. zář 2009

Kali.... 😀 😀 😀

Jůůů... dneska má DENISKA svátek...tak všechno nej nej nej...hodně zdravíčka a hlavně do vánoc zdravého mimíska s bříšku 😵 😵 😵

eleanthis
11. zář 2009

AHOJ HOLKY

kali - mas pravdu, uz me srat zenska skareda nebude :D na druhou stranu si vyliva zlost na my kolegyni, ktere zrovna dnes davala primo za vinu veci, ktery jsem vcera udelala resp. neudelala - dostatecne neuklidila - ja.... viz, dokonale nesrovnany panenky v kocarkach zakryty tak, aby nikde nevylizal ani kousek perinky... atd... je to blazen... zrejme maji doma jeden suplik na ponozky bily a jeden na barevny a tam jsou ponozky srovnany podle barev od nejsvetlejsi po nejtmavsi ...

tak chute mam teda zajimavy - silene zostreny sladky a kysely a vsechno ostatni mdly a nijaky... dneska jsem zaznamenala dalsi zajimavou vec - VSICHNI MI SMRDI ! ... dnesni cesta rano autobusem byl horor, pul cesty jsem jela se zakrytym oblicejem rukama a cmuchala svuj narcisovej krem, protoze chlap prede mnou kdykoliv se bus rozjel, zacal vydavat proste chlapskej nevypranej pach... kdyz jsem se konecne vysvobodila prestupem do saliny, hned pri nastupu me do nosu prastil smrad snad vsech vonavek a propocenejch trik z celyho tydne dohromady... ven jsem po par zastavkach uz vystupovala v mrakotach a pomalu zacla mapovat teren, kde se v nejblizsich dnech budu uchylovat ke zvraceni... strasny... mam takovy pekny mistecko o zastavku driv... asi tam ted budu casto hostem... jestli mi zacne byt blbe, tak se zblaznim... zvracela jsem naposled, kdyz mi bylo sest a prezrala jsem se krupek..

dneska mi celkove neni obzvlast dobre, v brise se mi to nejak mele... asi nejaky prevratny zmeny na konci 5tt 🙂 a bolej me prsaaaa, ale brutalne.... no - nechtela ja jsem byt nahodou tehotna?!

takze jinak - jsem strasne stastna, ze me boli prsa, chce se mi zvracet, vsichni mi smrdi jak tyden stary ponozky, jidlo nema zadnou chut a jsem strasne unavena 🙂 jsem tehu! raduju se!

eleanthis
11. zář 2009

jinak ZUZI - ta tvoje dalnice je uplne deprivujici! mam strach se normalne testovat, ze ji taky nebudu mit takovou a ze je neco spatne... jsem teda o par dni pozadu 🙂 ale stejne.... a kdy jdes presne na gyndu? ja pujdu v pondeli 21.9.

matulik284
11. zář 2009

ahojte 🙂
Zuzi tak to je super, ze sa podarilo 🙂 Asi teda s tym testom este pockam ....dnes mam uz 31dc...tak este vydrzim.
Kalimero dakujem za privitanie 🙂 Som rada, ze som nasla tuto temu...ze nie som sama po mimotehu....je nas teda hodne..

lucbra06
11. zář 2009

Kalimero uplně vidím sebe když jsem přijela ze školy přírodě,všechny otázky mě otravovaly (asi návrat do reality,no nevim 😀 )až třeba druhý den jsem vyprávěla sama od sebe.Ale určo je ráda že je u maminky 😉

Zuzka ty už netestuj nebo ty testy zavaříš 😀 moc se těšim na tu tvou kontrolu 😉 třeba jsi otěhu před ovu a tak máš to hcg tak vysoký.Jinak dvojčátka by taky nevadila měla by jsi je jednim vrzem 😅 .Já mam už Nelinku a dvojčatka bych taky brala všema deseti 😅

Denisce taky přeji moc,moc zdravíčka,štěstíčka,lásečky a hlavně to miminko(ka) v bříšku co nejdříve 😵 😵

A vítam matulik a zároven držim palečky na testík 😵