Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

matulik284
11. zář 2009

dakujem lucbra...si zlata 🙂

kalimero11
11. zář 2009

Denni, také přeji vše nej k svátku! 🙂 A brzkej pozitivní testík! 😵

matulik284
11. zář 2009

Denni vsetko najlepsie.... a aby uz bolo coskoro miminko 🙂

eleanthis
12. zář 2009

ahoj ahoj, jdu podporit zuzku :D a vkladam svy zesileni testiku - 5tt+5dni

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

eleanthis
12. zář 2009

teda co blbnu - paty tyden - takze 4tt+5

matulik284
12. zář 2009

ahojte....bola niektora z vas na prefukovani ostavajuceho vajickovodu?

zuzka.o
12. zář 2009

Ahoooj holky moje 😵 .... to nemůžete tak brát s těma mejma testíkama.... já si hraju s fixkama a přibarvuju (abych vás naprdla) 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... měla jsem ovu 13DC, to vím na 100%.

Ele....kráááásně ti sílí čárečka...jen tak dál. 😵

Matulik: takže jsi vydržela netestíkovat, to je fajne. 😉 Jejda...ani nevím, jestli tady někdo na profuku byl. 😅

matulik284
12. zář 2009

zuzi nevydrzala....testik bol dnes rano negativny ☹

eleanthis
12. zář 2009

zuzi - 🙂 hezky s tema fixkama, ja jsem zjistila, ze vas mystifikuju a nejsem schopna si ani spocitat ty tydny a dny :D takze oprava cislo no - uz asi tri - jsem 4tt+3... si porad pridavam :D

zacina me bolet v krku a mam z toho depku, byla jsem v lekarne a borec mi rikal, co vse nemuzu, ale ze muzu stodal... zaplatim kilo,prijdu dom, rozbalim to, a dozvim se, ze je tam neskutecna davka alkoholu a ze zvlaste tehotne a kojici to musi prab na vedomi - tak co mam delat - lit to do sebe a rikat si dobry nebo jit zase jinam? me fakt chlap nasral, studuje na to dost dlouho, aby byl schopen mi poradit...

matulik - tak se asi mrcha zpozdila :( to je zrada, kdyz clovek ceka a nic

dennisa
12. zář 2009

Moc Vám děkuju za přání k svátku 😉 🙂
Mám pracovní víkend, takže nestíhám. Ale už jen zítra a pak frčíme na týden na Šumavu a bude to super relax 😎

Ele, krásný čárky, pěkně sílí 😉
Vůbec máte všechny ty čárky nějaký silný a výrazný, téééda tady se to bude jen hemžit dvojčátkama 😝 😀

Tak já se loučím, kdybych se sem zítra večer už nedostala, tak se objevím za týden, až se vrátíme domů. Opatrujte se tu a těhulky hlavně opatrujte bříška a testíky 🙂 😅

eleanthis
13. zář 2009

dennisko - zrelaxuj se a zaloz na krasny miminko 🙂 preju, aby sis dovcu pekne uzila a budeme te tu cekat 🙂

dneska se vraci andreeee!!! ja jsem zvedava

holky, mam rymu jak svina a boli me celou noc v krku a kaslu :( jsem z toho uplne mimo, ted si udelam vylet do lekarny - tehule muzou jen jitrocelovej sirup - mimojine mnam mnam :D - a sterimar sprej do nosu... tak nevim, jestli nemam zustat doma, nez se vracet mezi ty infikovany harantiky ... 😝

matulik284
13. zář 2009

ele ahoj....tak sa pekne vyliec a nech ti uz pekne daju ten spravny sirup 😉
ja zatial mrcha nic...ale uz sa mi stalo ze som mala aj 43dnovy cyklus...tak mozno sa mi len predlzil...ja neviem.
Inak baby keby som teraz mala 36dnovy cyklus tak sa moze stat ze mi vcera 31dc este testik nic neukazal?

eleanthis
13. zář 2009

ahoj matulik - vetsina testu je schopna ukazat tehu az v den ocekavane MS pokud jde o 20 jednotkovy test, tak to vsude prezentuji, pokud mas tak dlouhe cykly, zrejme i ovulaci budes mit pozdeji nez maji holky s 28dennim cyklem (tam to je okolo 14 dne cyklu - ja jsem mela 13.den). takze klidne pokud mas 36 dnu cyklus, tak 31DC ti to jeste nic neukaze. ja jsem mela prvni pozi test jen s 10 jednotkama asi 26 den z 29denniho cyklu, ale byl to ten testik s malo jednotkama a byl tam jen miniduch k videni az po 10 minutach a jen u okna na svetle

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pak se to rysovalo uz dal. nejlip je to videt az ted to uz je 32DC

matulik284
13. zář 2009

no u mna je dost mozne ze som mala ovu 18, 19dc....tak uvidime ako sa to bude vyvijat.
Ked som mala mimotehu tak som testovala az 38dc - a bol tam taky tienik ako si mala ty teraz 26dc....a v ten den som dostala aj ms...takze som myslela ze tehu nie som...az neskor som zistila ze som mimotehu.
Ty si dostala tiez ms pri mimotehu?

matulik284
13. zář 2009

a mimochodom testovala som 20 jednotkovy test

eleanthis
13. zář 2009

ne ja jsem nedostala MS vubec, akorat jsem mela uz asi 4 dny pred terminem hrozne nevolnosti, silene bolesti v podbisku a stavy na omdleni. pak jsem to nedostala a test byl negativni. az po 4 dnech po terminu se objevil stinek, ale bolesti uz byly stale vice silnejsi, uplne bodani, ze jsem se treba musela uplne predklonit, jak to bolelo. tak jsem sla hned k doktorce a bylo to mimotehu, do 4 dnu uz jsem lezela v nemocnici - to trvaly ty dvoje hcg testy.

ted si fandim, ze to bude uz dobre, carka byla uz pred terminem a ted porad sili, i kdyz dneska taky citim kde co... sem tam me zaboli na te zdrave strane, tak mam trochu strach, ale zacinam mit problemy s peristaltikou strev - asi zakernej progesteron, ktery zabranuje stahum delohy... takze me boli bricho i proto... ale uz jsem si dneska rano udelala zasobu acidofilnich mlek :D jinak mam jen zdravej tehotenskej bilej vytok, zadny stopy krve nebo tak, tak verim, ze to bude ok... i tak bych rada jeste vydrzela do pristiho pondeli na prohlidku... to budu 5tt+5 a to uz by mohlo byt pekne videt

eleanthis
13. zář 2009

je mi jasne, ze je pro tebe to cekani nekonecny, zvlaste proto, ze mas cyklus tak dlouhy, ale testovala bych fakt az tak 35 DC, to uz by mohlo byt neco videt a pro jistotu bych koupila ten rapiclear - teda test s 10 jednotkama. pak uz by to melo byt videt.

matulik284
13. zář 2009

ja som mala pri mimotehu...1den spinenie, 2den uz nic, 3den znovu spinenie a potom 4dni som normalne krvacala takze som ani netusila ze som tehu....bolesti som nemala vobec...iba po ms ma stale strasne boleli prsia a bolo mi tak zvlastne tak som isla k dr. vzal mi krv a zistil ze je to pozitivne...okamzite som znovu robila test a bola tam riadna silna ciarka...na druhy den som sla do nemocnice...len ma trosku popichavalo na tej strane ale ziadne velke bolesti...potom uz v nemocnici som odpadla a zacala krvacat do bruska tak ma museli ihned operovat.
U kazdeho je to asi ine...u mna sa cudovali ze nemam bolesti.
Ele verim ti, ze sa teraz bojis...ale teraz to uz urcite bude normalne tehu 🙂 ved ciarocka bola uz ovela skorsie...drzim ti palceky aby vsetko dopadlo dobre a ty si mala zdrave mimi.

Ja teda este pockam a ak nepride ms tak budem testovat az vo stvrtok rano...nemerala som si bt, takze ja len predpokladam ze ovu bola od toho 17-22...v tomto rozmedzi isto, ale neviem presne ktory den...

andree01
13. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpatky, bylo krasne, pocasi super, tak akorat. jen dneska ta cesta zpet mi dala zabrat, hlavne ta D1, to je desny, samy skakani v aute a taky brisko se dlouho a hodne ozyvalo
Po ms ale ani stopy, jen obcas hlavne v noci me boli brisko, boli me prsa a jinak mi je celkove lip nez tyden dva po ovulaci... takze si muzu hladit brisko 🙂 rano mi byva zle, ale vetsinou to samo prejde, jinak vune, chute atd zatim nemam, ani nafoukla nejsem.
jsem se divala na vase testiky, teda vy se cinite... ja si delala celkove zatim jen tri a ten posledni, pred dvema dnema se blizil tomu poslednimu od zuzky, taky krasna carka, hned vybehla, takze taky doufam, ze tentokrat bude vsechno v poradku. mozna nebyt tech testiku, tak ani nevim, ze jsem tehotna, bolesti jako na ms mam jen po ranu a obcas me pichne, zaboli vpravo vlevo jakoby nekde u vajecniku, obcas blizko trisla a jinak nic
v patek jsem volala na gyndu, ze se objednam, ale nedovolala jsem se, tak zitra se objednam na pristi tyden, bud utery nebo patek.dneska jsem 34 DC.

byl to ale plodny mesic ten srpen, co?! 🙂 😀 😀 😀

eleanthis
13. zář 2009

ja jsem si prave BT merila, ale vubec to neodpovidalo, ovu jsem poznala podle bolesti v brise a pak jsem si cestou z prace koupila ovu test a byla tam dalnice jak prase... 🙂 druhy den uz jsem lezla bolestma po ctyrech, - takhle mam bohuzel ovu :( od te doby pohoda a carka 🙂 taky si rikam, ze to bude urcite dobre, ale vis jak, dokud nejdes k doktorce, tak nevis, mozna to prece jen vzdam a pujdu tam uz tento tyden, at mam klid

eleanthis
13. zář 2009

ahoj andree! moc gratuluju, vidis, to bylo starosti a strachu a je to krasna carka 🙂

eleanthis
13. zář 2009

holky - mrkejte - hlasim brutalni zmenu carky 😵 😵 😵 😵

za jedinej den - to je moje pusinka

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

matulik284
13. zář 2009

andree tiez mas peknu ciarocku 🙂

ele tak to ti riadne zosilnela za jeden den 🙂

zuzka.o
13. zář 2009

Ahoooj holky 🙂

Teeeda, ELE, to je ale dálnice! Jsi šikula...to určo nebude mimoň! paráda...moc gratuluju 🙂 To bych se nasmála, kdybys ty měla ta dvojčátka 😀

Andree ahooj ty naše dovolenkářko, kdes v chorvatsku přesně byla? Ani jsem se nezeptala. To víš, těhotenství mi leze na mozek 😀 Hihihi. Moooc gratuluju k dálnici...přidej do albíčka, ať můžeme porovnávat. Kolikátý DC jsi?

ELE: 4tt+4
JÁ: 5tt+2

JOJOOOO.... srpen byl sakra plodnej!!! Jupíííí......

MATULIK: třeba je fakt brzo na pozitivní test. Uvidíš, když ms nedorazí, testni. Držím palce. 😉

DENNISKO: krááásně si užij dovču a zadělejte na červnové miminko 😵 😵 😵

eleanthis
13. zář 2009

zuzi - ja bych se nesmala :D ale pocitam s tim - dedi se to ob generaci - mamcin tatka byl z dvojcat a danova mamka ma taky dvojce, bracha dvojce nesplodil, tak treba my jo 🙂. doopravdy bych se toho nebala, ale verim, ze by ta carka byla silnejsi uz driv, treba jako ta tvoje :D cim vic deti, tim vic hcg :D

zustanu doma, mam boleni v krku, rymu jak blazen a neni mi celkove dobre. takze na gyndu pujdu uz ted ve ct nebo v patek at uz mi daji resume, jsem nervozni, kdyz nevim, ze je to tam, kde ma byt 🙂

andree01
13. zář 2009

Ahoj Zuzko, ja jsem dneska 34 DC, takze 4tt+6, jestli tomu pocitani dobre rozumim.
ja sem ty testiky radsi dat nechci...urcite to pochopite, verim, ze je vse tentokrat ok, ale vite, ze nekdy cervik zahloda a nechci nic zakriknout. zitra chci volat k dr a zajit si k nemu na kontrolu, uz by snad mohlo byt neco videt.
navic ve ctvrtek mam tu autorizaci, tak se nechci moc rozptylovat, zacinam byt trochu ve stresu, moc jsem tomu uceni nedala a pak mame ted nejake problemy v rodine, takze to mi na klidu taky moc neprida... ☹ snad pecicka bude silna a bude vse v poradku.

eleanthis
13. zář 2009

andree - 34 DC to jsi o jeden den napred prede mnou - takze jsi 4tt+5 - prvni den 29DC napr se pocita jako 4+0, max je 4+6 a pak uz 5+0 - taky jsem to vcera pocitala jak blbec :D takze o jeden den driv, to budeme rodit spolu :D

andree01
14. zář 2009

jak ze se to pocita? dneska jsem 35 DC, takze 5tt+0?
jsem ted volala na gyndu a chce me videt az 22.9. to je za tyden v utery, pry driv nic neuvidi, takze by mi stejne nic nerekl. No to nevim, to je za docela dlouho, navic se mi nejak ty tlaky stupnuji, tlak v podbrisku na ms a obcas pichy pichy vpravo vlevo... navic bych normalne mela tento tyden i ovuli, tak snad se nebudu svijet bolesti...
ale si rikam, ze v tehu jsou ty bolesti normalni, takze zatim neplasim... vas asi taky tlaky trapi taky, ne?!

eleanthis
14. zář 2009

andree ja su z toho pocitani uz uplne blba... nedokazu to ted zpocitat ani sama sobe :D, pockame na ZUZKU, at nam to spocita :D - zuzi kolik je 35DC? a kolik 34 DC ? 😖 , ty jo, rekl ti az v utery 22? - ty jo a ja chtela jit tento tyden ... tak to asi fakt taky necham na pristi, ale jsem z toho hrozne nervozni. Uz chci vedet, ze je vse v poradku a sem tam ten tlak, tkery citim, ze je v ramci mezi... obvodacka mi dnes rikala, ze se chodi tak 5.-6.tyden tak nevim... v patek budu 38DC - asi 5tt+3, zavolam tam ve ctvrtek a zeptam se

rano jsem byla u obvodni, na krk mi ani nekoukla a nechala me doma, ten STODAL je pry jediny doporucovany pro tehule na kasle a boleni v krku, pak jsou pry pastilky vincentka, ale muzou se jen 2 denne, protoze jsou dost slany. Do nosu Sterimar. tak se budu valet a uzdravovat...