Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
15. zář 2009

andree - hehe, ty jsi si priznaky vybrala predem :D ted budes mit pohodovy tehu ani nebudes vedet :D

zuzi - ani mi nemluv, vecer jsem mela tak zacpanou jednu dirku nosu -a to fakt poctive proplachuju sterimarem, ze jsem myslela, ze se v noci zadusim... krk o moc lepsi, aspon ze tak, ale dneska jsem smrkala hnusny sople a mam z toho des bes... tak je teprv utery, do nedele casu dost na vylezeni, ale hlavne, at neprijde horecka... drzim se doma, v teple a za chvili vlitnu i do postele :D

jinak vcera jsem mela teda dobrou krizovku! kdybych na ty pravy strane nebyla vybrakovana, tak uz tady silim s mimodeloznim... protoze takovy tahani a boleni primo v miste zrejme toho upalenyho vejcovodu... sila. jakoze nechavalo me to krute klidnou, prave proto, ze vim, ze tam nic nemam a pokud to boli, tak jen z toho duvodu, ze je tam srust, kterej se zrejme nejak natahuje nebo drazdi... ale byt to na druhy strane, tak me tu mate plnou diskuzi... 😖

eleanthis
15. zář 2009

jari, ty jo, tak to musim dneska nekde sehnat schranku

eleanthis
15. zář 2009

Jari - tak jeste ze existujou internetovy stranky se seznamem postovnich schranek, jedna je tu hned kousek, tak tam pujdu :D

zuzka.o
15. zář 2009

JARKO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .... ale dobrá smrt usexováním, ne? 😀 😀 😀

ELE: tak to je dobře, že ti je líp. JJ, ty stavy s bolením na P straně znám, už jsem se ani neděsila, protože ¨vim, že to mimoň být napravo nemůže. Když mi zabolí vlevo, probleskne mi hlavou mimoň.....ale hned si vzpomenu na testíky při mimoni a teď a jsem klidná.

matulik284
15. zář 2009

holky...no ale ak som mala tu ovulku 21dc...tak spravim testik vo stvrtok..to bude 15dc a to uz fakt bude musiet byt nieco vidno. Teraz testik pri sebe nemam ziadny..a kedze som z dediny tak tu ho ani nekupim. Kupim ho zajtra po praci a vo stvrtok rano spravim...ak dovtedy nedostanem ms. Co myslite moze byt? 😉

zuzka.o
15. zář 2009

Budu na tebe myslet 😉 A hned dej vědět, ju?

matulik284
15. zář 2009

dik zuzi 🙂 Ano dam vediet, ale az vo stvrtok poobede lebo budem v praci

eleanthis
15. zář 2009

matulik - uz se nemuzu dockat!

eleanthis
15. zář 2009

tak jsem si od radosti udelala znovu test:D - prijde mi uzasny, jak prvne clovek ceka - 3 minuty, 5 minut, po 20 minutach hleda ducha... ted mi staci 10 sekund a uz se rysuje prvni carecka, kontrolni neni jeste ani napita... to je tak hezky !

zuzka.o
15. zář 2009

ELE....moje slova 🙂 Taky jsem ráno testila a bylo to naprosto úžasný 😵

Jo a už vím, co holky popisovaly, že mají kovovou chuť v puse..... mám to taky a je to teda hnusný!!! 😝 🤐

matulik284
15. zář 2009

ele ani ja sa nemozem dockat....

inak mate niektora aj zapchu alebo mali ste pri mimotehu? ja teraz nemam ale pri mimotehu som mala riadnu ☹

zuzka.o
15. zář 2009

Ani při mimoni ani teď.... s tím ti bohužel neporadím.

eleanthis
15. zář 2009

matulik - ja jsem mela zprvu pri mimotehu spis opacnej problem, ted pri tehu taky prvni tyden spis opacnej a od soboty mam problem s tou asi zacpou... prolivam se probiotickym mlikem, takze se mi vzdy podari se v klidu vys... 🙂, ale zacpa je pry pri tehu normalni vlivem progesteronu, ktery nejenze zabranuje stahovani delohy, ale jako vedlejsi efekt zabranuje i peristaltice strev

matulik284
15. zář 2009

to ano ele pri tehu je to normalne 🙂

eleanthis
15. zář 2009

matulik - ja ti hafec fandim! snad to do toho ctvrtka ani nevydrzim :D

matulik284
15. zář 2009

ele ja to zase oddalujem lebo sa bojim ze tam ziadna ciarka nebude 🙂

zuzka.o
15. zář 2009

Teda....já teda mám spíš srajdu....hihi... 😅

matulik284
15. zář 2009

to je tiez priznak tehu 🙂

eleanthis
15. zář 2009

zuzka - muzu te ujistit, ze to je fakt asi priznak tehu, protoze jsem to tak mela pri mimo i ted... hura - dneska i bez mlika :D - si prijdu ze bych mela jit do jine diskuze - misto snazilky a tehule do problemy se zazivanim :D

zuzka.o
15. zář 2009

Hm, tak mi je zase teda divně. Nejradši bych si zalezla do postele a všechno prospala.

Holky, myslíte,že bych mohla na konci září někam letět? Mohlo by to mimi ublížit? Ráda bych se dostala k moři a vyhřála kostičky.

eleanthis
15. zář 2009

zuzi - ja myslim, ze dovca neva, jestli mas strach z vody, zjistila jsem, ze existuji perfektni tampony, ktery se pouzivaji jako "spunt", aby do tebe nevlezla spinava voda.

http://www.lekarna-online.com/zbozi/1349258-dh-...

ty jo,taky bych nekam jela, letos nam dovolena nevysla :( pristi rok s miminem to taky moc nevidim, ale nudit se hadam nebudem :D tak za rok na to 🙂

jarka09
15. zář 2009

Holky, já nevím, myslím spíš, že než o tu vodu jde o ten let letadlem, ne? Na to bych se radši přeptala doktora...

zuzka.o
15. zář 2009

Vody se nebojím, ta mořská není špinavá. Vyvarovala bych se koupání v bazénu. Ale to letadlo.....nevim nevim. V pátek se na to vyptám u doktora.

zuzka.o
15. zář 2009

Jééé, JARUŠKO...koukám, že máš krásný fotečky v albíku. Moc vám to tam sluší. A to jste měli nějakýho veteránka? Jak jste tam focení v tom zrcátku.... paráda! A kde byla svatbička?

eleanthis
15. zář 2009

Těhotné ženy, pokud nemají žádné zdravotní problémy, mohou bez jakéhokoliv omezení létat do 8. měsíce těhotenství. Od 34. týdne vyžadují České aerolinie (ČSA), ale i většina ostatních leteckých dopravců, potvrzení od lékaře o tom, že těhotná je schopna letu. Jedná se o speciální lékařské potvrzení/formulář MEDIF (Medical Information Form), které nesmí být starší 6 dnů před nástupem cesty.

http://www.porodnice.cz/node/3851

jarka09
15. zář 2009

jojo, veteránci, manžel si vždycky přál se svézt, tak se mu to na svatbě splnilo. Svatba byla v kostele v klášteře v Kostelním Vydří u Dačic. Vícero fotek máme na netu tady na těch stránkách: http://public.fotki.com/polarnici/jaruka-a-petr...

zuzka.o
15. zář 2009

JARUSKO: krása.... jak vy tak veteránci. Koukala jsem, že ten zátah jste měli super. Všichni tam jenom chlastají a chechtají se....paráda!

zuzka.o
15. zář 2009

😀 A jak tam dva tatínci sedí na lavičce....to je bomba fotka!!!!

pettrraa
15. zář 2009

ahojky holky jak jste psali o těch zažívacích problémech a zácpách a průjmech tak já při obou klukách měla na začátku těhu průjem každé ráno místo zvaracení 😀 asi tak dva měsíce.A ted i když jsem byla hodně na začátku asi 5+5 tak mě bylo blbě na zvracení ale nezvracela jsem a pěkně mě pla prsa což u kluků jsem neměla.
A tak od 6měsíce těhu mě šíleně pálela žáha myslela jsem še chcípnu a bez anacidu jsem večer jít nemohla spát fakt děs.A na konco mě boleli hrozně v noci nohy ale nenatejkali mi.Ale i přes to to je to nejkrásnější období a ráda na těhu vzpomínám a budu štastná když to budu moc prožít ještě potřetí a naposledy
😵
Jaru promin že jsem tak drzá ale nakoukla jsem na fotečky moc vám to všem slušelo 😉
matulíku moc přeji at máš na testíku // 😉
Já když jsem si dělala ted test tak jsem tomu nemohla uvěřit tak jsem si hned udělala další a zase dvě čárky byla jsem štastná jak blecha.Fakt jsem to nečekala tak rychlé snažili jsem se pořádně od června a hnad v červenci se zadařilo
ted chci začít zase od října jíst vytamíny a v prosinci na to pořádně skočíme 😀 doufám teda že mě neskolí žádná nemoc jako loni to jsem v lednu byla 5 dní v nemocnici s bronchitýdou ☹ to jsem měli také v plánu na mimi pracovat ale bohužel to kůli mé nemoci nevyšlo a pak taky dotoho furt kluci marodili takže vážně až v tom červnu byl klid a pohoda.Tak moooc doufám že ted to bude fakt lepší.

eleanthis
15. zář 2009

holky, teda dneska si fakt "uzivam" fantomovych bolesti v neexistujicim vejcovodu... nevim, jestli se to tam nejak napina v miste toho srustu nebo co... ale je to docela sila... citim to porad a jsem z toho cela nervozni... ze by 4,5 mesice od laparky nestacilo k dokonalymu zahojeni a tahlo to?

jari - poslano, zrovna jsem chytla borca, co prisel schranku vybirat, tak jsem mu supla testiky primo do tasky 🙂 zitra bys je mohla mit doma