Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
17. zář 2009

ELEEEEEE .......... kde jsiiiiiiiii, už je to hodina a já jsem uschlá naplacičku!!!!! Držím ti palce a pěsti a blbě se mi s tím pracuje (o psaní ani nemluvím).... je vše v pořádku?????

jarka09
17. zář 2009

zuzo, neplaš... jinak než dobrý to nemůže být... 😉

zuzka.o
17. zář 2009

Jsem plašmuška. Ale věřím, že je vše v pořádku. Jenom aby ELE někde neslavila tu dobrou zprávičku a na nás se vyprdla 😉 😀

jarka09
17. zář 2009

to určitě neeee 🤐 😀

zuzka.o
17. zář 2009

Já jdu za 15min domů, pak jdeme na véču a jsem straaaaašně zvědavá na úžasný zprávičky od ELE

jarka09
17. zář 2009

tak to do 15 min. tu určitě bude!!! 😉

eleanthis
17. zář 2009

TRAMTA DA DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

zuzka.o
17. zář 2009

To doufám. Jinak zítra záno nebude mít doktor co vyšetřovat, protože zvědavostí uschnu na placičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarka09
17. zář 2009

Bomba, obrovská gratulace!!! my věděly, že to jinak nemůže dopadnout. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eleanthis
17. zář 2009

hura hura hura - jarusko vidis - padla koza na kameň!

jarka09
17. zář 2009

Já teda su hrozná, přiznám se, že tam vidim jen tu tečku - to je jako ono? 😅 Ale mám z tebe radost, dobrá zpráva, teď to půjde jak na běžícím pásu.... 😀

jarka09
17. zář 2009

Tak tak, padla koza!!! 😀 Já tu tvojí radost slyším až sem... to je skvělý, co dan? už jsi mu to volala?

eleanthis
17. zář 2009

jo ten bobek, to je to mimi

zuzka.o
17. zář 2009

JUHŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ..... je to tam, holka!!!!!! Supeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵

jarka09
17. zář 2009

Kolik že to má, 5 mm? to je drobek!!! a co jinak, co ti říkali, jak se chovali, podrobnosti.....

eleanthis
17. zář 2009

Danovi jsem volala a radoval se tak, jak to umi on - takze bys to ani nepoznala :D, jde jeste s kamosem na kafe a pak prijde, tak bude cumet na ten bobek a uz slysim ty kecy :D - to je jako ono? a vzdyt to vypada jak kdyby tam nekdo kakl.. no to je celej on :D - jinak mezi nama, ta mala fotka stoji 100 kc, takze se holky na prohlidku vybavte, at nejste jak ja, nepribehnete tam jen s 30 korunama a pak dluzite :D no na priste si musim prinest vetsi hotovost, protoze fotky budou zase :D

jarka09
17. zář 2009

tyjo, to jsou pálky - to bude drahý album 😀

zuzka.o
17. zář 2009

A co ti říkala doktorka?

eleanthis
17. zář 2009

no - sestra si ze me delala prdel, ona je takova srandistka, a nechtela me vzit zitra, ze dneska je tam volno a zitra nacvak, tak jsem prilitla do pul hodiny a tak ze prej zvazit, zmerit tlak a td... a ze prej - a kdy byly ty posledni mesice? a to chcete, aby tam bylo 17. neco videt? :D no nevim nevim... tak uvidime

pak doktorka, ze co bych rada a ja ze jsem tehule a ona se rozzarila a rika - no to je krasne! tak jsem rikala, ze jsem mela to mimotehu a tak, takze ze hned koukne. a ze je to teda 5+1 a ze uvidime, co uvidime a pak uz jen utz a hned rika - no jo!! je tam!!! a ja rikam - co? tohle je vono? a ona - jo ten flicek, budete chtit fotku? a chcete ji s tim meritkem, hezci to bude bez nej :D a pak ze mam prijit za 14 dni a ze udela se i celkovy testovani vseho, ze se to musi a taky krev a tak a ze mam brat vitaminy a davat na sebe pozor..

tak jsem valila pryc a jeste jsem sla za tou sestrou a rikam - chcete vedet, co je videt v 5+1? a ona - je tam? no super, tak na sebe davejte pozor a vitaminy pro tehotny a neprochladnout a... uz jsem valila radsi pryc, cela zastavka na me cumela jak zbesila, co tak civim a smeju se jak debil :D

eleanthis
17. zář 2009

jo zuzi - kde tam vidis holku :D mne ted psala svagrova, ze to bude urcite kluk :D tak se smeju, mne je to fuk, jen at je to zdravy a vyleze to v terminu :D

luciemar
17. zář 2009

Šmankote, ELE, to je přece tak nááááádherný!!!!
Musí to být úžasný pocit, viď... 😀
Fakt bááááječný! Gratuluju!

eleanthis
17. zář 2009

no ja jsem uplne v agonii !!!!!

zuzka.o
17. zář 2009

Paráda! Fakt jsem moc ráda, že je vše v pořádku. To víš, oni to chlapi prostě nepochopí. To mimi je pro ně takový abstraktní. Až začne kopat, teprve se uvědomí, že v tobě roste človíček 😵

eleanthis
17. zář 2009

ty jo, ted me zajima, kde je ta mateta, slibila nam dneska test a nikde nic... ty jo... ted se asi budu muset jit najist nebo nevim, co mam delat, jsem uplne roztekana, a myslim, ze se jen tak neuklidnim :D hura hura, zitra to prinesu na KO svy obvodacce, jsem fakt jak mala :D a v po do prace ukazu i reditelce, hura hura !!!

a zitra prijde zuzka a ukaze nam taky fotecku a bude to uplne uz album :D

zuzka.o
17. zář 2009

Musím letět domů, mějte se krásně a ty ELE to hezky oslav.

Zítra na mě prosím myslete, jdu hned ráno, abych v 9 byla v práci.

papáááááá

jarka09
17. zář 2009

budeme na tebe myslet a držet pěsti a čekat na fotečku 😀

jarka09
17. zář 2009

Hele El: něco z tvojeho oboru: http://www.novinky.cz/krimi/179316-ucitelka-v-m...
😖

eleanthis
17. zář 2009

zuzi jen pockej, ona ho ta lehkovaznost brzy prejde :D az mu to tu bude blinkat a kricet :D to budes videt, jak bude najednou ditko materialni :D.... jen at si uziva sve sladke nevedomosti... vcera jsem se na nej zlobila, kdyz mi odsekl a pak jsem hned zacla brecet... asi se mnou zacinaji sit hormony :( a pak jsem mu rikala, ze me nesmi takhle zlobit, protoze jak se pak hned zacnu vztekat a brecet, i kdyz nechci, ze to nejde, ta zmena v emocich je hrozne rychla a nejde s tim bojovat, i kdyz se snazim 🙂 pak jsme sli na tu pizzu.

sam rikal, ze si dame tuhle fotecku do albumu, musim si ji nekam schovat, uz za tu cestu je trochu pochroumana, je to jen faxovej papir... tak se pomalu zacneme radovat spolecne oba.

jo jinak jsem se ptala na ty bolesti fantomovyho vejcovodu a rikala, ze kdyz to preslo, tak je to dobry, kazda ultra bolest se musi hlasit, ze nesmi bolet nic nejak moc. jinak ze tahani, tlaky v pohode, jak se to roztahuje.

eleanthis
17. zář 2009

JARI - no to budu mozna ja v pondeli 😀 😀 😀 😀
ne kecam, budu oslavovat jen radosti a skakanim do stropu!

jarka09
17. zář 2009

To věřím 🙂 víš co, já se obětuju a zapiju to zítra za tebe 😀