Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
18. zář 2009

MISO: jéééé...děkujuuuuu ...já mám husinu a taky nakrajíčku, jak mi tady všechny blahopřejete....to je nádhera!!!!! 😵 😵 😵

luciemar
18. zář 2009

Teeeeeeeeda Zuzko,

úplně mám husí kůži a jsem dojatá... Směju se jak měsíček na hnůj... 😀 😀 😀
Mám z tebe takovou radost a moooooc gratuluju!!!
Je to prostě nádherný, co dodat....Hlavně se opravdu šetři a nech se manžílkem opatrovat!!!

misa1982
18. zář 2009

Zuzi malej v brise s toho ma taky radost dava mi poradne kopance 🙂 🙂

zuzka.o
18. zář 2009

LUCI: mooooc děkujuuuuu.....jsem fakt šťastná 😵

misa1982
18. zář 2009

Zuzi ono je to do toho ukonceneho 12tt hodne rizikove tak na sebe davej opravdu pozor neni to sranda a ted muzem hadat co to bude ja rikam ze 2kluci prala bych ti parecek ale myslim ze to budou kluci....

kalimero11
18. zář 2009

Můžeš vůbec pracovat? Dokážeš se dnes soustředit na práci? 😉 Ještě že nejsem v práci, nemůžu se soustředit i za Tebe. A holky co Tě tu vyhlížely od rána asi padly překvapením pod stůl, když se dosud neozvaly.... 😀 😀 😀

luciemar
18. zář 2009

Zuzko, a kdy to řeknete rodičovstvu???

zuzka.o
18. zář 2009

Já se budu snažit šetřit, práci mím v kanclu, tak to namáhavé vůbec není. Jooo.... a mám brát 2 listovky!!!

Pracovat nemůžu, jsem z toho totál vedle!

Chihiii...kde jsou všechny??? Pod stolem? Já teda nebejt těhu, tak se zleju až padnu pod stůl 😀 😀 😀

No.... ještě nevím,ale teda tohle je zpráva století!Dneska slavíme babičky svátek, přijede i babička z Prahy....tak možná tam.....dle situace.

Ale teda kontrola až za 3týdny.....to nevydržím!
9.10.09 ....hezký datum!

luciemar
18. zář 2009

Nojo, to víš, dvě mimča - dvě listovky 😀

misa1982
18. zář 2009

Listovku jsem brala taky na zacatku a neboj ty 3tydny utecou rychle a uz uvidis male miminka a hlavne jez na co mas chut a v nicem se neomezuj myslim ze po dvojcatech ti nic nezustane bude to poradnej zaprach....ty jo to bude neco nakupovat to vsechno dvakrat ted uz to je v pohode vseho je vsude dost ale kdyz jsme se narodily my tak mamka rikala ze byl orisek sehnat stejne veci tenkrat ze meli znamou v obchode tak jim obcas schovavala veci bokem.....

zuzka.o
18. zář 2009

Tak tak.....hoooolky,......já bych šla normálka nejradši chrápat! Jak jsem od včerejška byla nanervy, tak se to teda na mě podepsalo. uááááááá

mar26
18. zář 2009

zuzko já mám normálně husinu fááákt.

moc,moc gratuluju k dvojčátkům....nádhera 😵 😵

kalimero11
18. zář 2009

To bude legrace, až bude Zuzi vybírat kočár. 😀 Bydlíte v paneláku? A by Vám vešel do dveří? 😒 Tý jo, kojit dvě mimča najednou, Zuzi, Tebe ještě čekají věci.... 😀 Ale zas ta radost z miminek bude dvojnásobná... 😵 😵 😵

zuzka.o
18. zář 2009

MAR...mooooc děkujuuuu 😵

KALI: jj, panelák...1+1!!! 😲 😅 😀 To bude prča!

misa1982
18. zář 2009

zuzi fak bydlite v 1+1? 😲 😲

zuzka.o
18. zář 2009

Hm...to je mazec, co?

andree01
18. zář 2009

Ahoj,

Zuzi, teda ohromna gratulace, to je fakt uzasny, klidne mazej domu spinkat, vzdyt na to mas narok... 😀

Me to holky rano nedalo a taky jsem vyrazila, bez objednani, mel teda reci, ale je to taky zakously v deloze... Na srdicko mam prijit presne za tyden. Fotecku jsem v tom zavalu radosti ani nevyzadala. Tak nesmim zapomneout priste. ma to 6 mm a videla jsem uz i takovou bilou tecku v tom cernem hrasku. ta to uz je mozna i ten mimisek. Jinak se me ptal, jestli nechci neschopenku, ale zatim jsem odmitla. Doporucil listovku a premyslel nad nejakyma hormonama, ale protoze jsem mela pravidelnou ms, tak zadny nepredepsal. 😝

a nad tema vcerejsima krecema se ani nepozastavil, tak snad je to normalni...netusim.

zuzka.o
18. zář 2009

No já jsem si říkala, kde jsi ANDREE...... paráda, moooc gratuluju. Za týden? Tak to já až za 3....to teda asi nevydržim 🙂

pettrraa
18. zář 2009

ahojky Ele Andrejko a Zuzi obrovská gratulace k mimískům je to hádhera mám radost za vás a Zuzi za tebe dvojnásobnou 😵 😉 moc se holčičky šetřeta a dávajte na sebe pozor
myslím že Lucimer se mě ptala za jak dlouho nám dr po laparce doporučili znova zkoušet mimi že? tak v nemocnici v Benešově mi řekli za 6 měsíců a můj gyn říkal že klidně za 3 měsíce a psala jsem na nějakou poradnu přes net a tam mi dr psal že ani ten půl rok čekat nemusíme ale nanapsal za jak asi dlouho tak myslím že ty 3 až 4 měsíce jsou akorát 😉 ŽE HOLKY 😉

copinka
18. zář 2009

Zuzi moc ti gratuluji hlavně odpočívej a miminka se mají v bříšku co nejlépe 🙂 🙂 🙂

zuzka.o
18. zář 2009

PETRO...ahoooj a mooooc díky (dvojnásobně) 😵

COPINKO....děkujuuuuu..... a hlavně ty se šetři, ať se má Sárinka co nejlíp. 😵

pettrraa
18. zář 2009

ZUZI 9.10.2010 JE KRÁSný datum my máme kubíčka 12.10 2006 a já mám narozky 15.10 jsem si ho dala k narozkám 😀 No a Tomíka máme k vánocům 27-12 😀 chtěla jsem mimi na jaro ale bohužel to nevyšlo tohle by bylo 15.4 ☹ no nic nava bude zase podzimní nebo zimní no a co že 😉

andree01
18. zář 2009

Zuzko a jak se jinak citis? kdyz mas dva hrasky, tak asi napor hormonu a veskery tehu zmeny mas 2-nasobny.
Ja mam posledni dobou porad tlaky jako pri ms, ted mam i to pichani, ale jsem v dobe uvule (kdybych nebyla tehotna) tak doufam, ze je vsechno ok.
Holky, jak je to vlastne na zacatku tehu, kdyz je neco spatne? to se projevi vzdycky krvacenim? takze pokud mam treba i silne bolesti, pichani atd, ale nekrvacim, tak to muzu povazovat za normalni?

zuzka.o
18. zář 2009

To je hezký Petro..... mimi k narozkám...... a nesmutni, jak vidíš na nás třech těhulích,...jde to. Na Vánoce začnete a dojara čekáme //na testíku 😉

ANDREE: čoveče..... mi i z toho škoku přestalo být blbě!!! Ale teda nemůžu se dívat na smutný filmy, hned bulím jako zběsilá!
Nestraš se takovýma řečma, říkej si, že to všechno je v pořádku! A bude to tak! 😉

zuzka.o
18. zář 2009

A kde máme ELE? TO je ještě u té praktické mudr?

pettrraa
18. zář 2009

zuzi díky no snad to půjde dobře no.
andrejko né vždy kdyš třeba špiníš a máš menší bilení to musí být špatná znám hodně holek co během těhu normálně špinil a to v době kdy by měli mít jako manzes.A dokonec kámošky mamka měla normální menzes a byla v 5 měsíci těhu a nevěděla o tom 😀 dřív to nebylo tak jako dnes hlídané a tak
Takže pokud to nebude bolet nějak moc tak bud v pohodě ale jinak si k dr zajdi 😉

eleanthis
18. zář 2009

zuzko, kde je ta fotka? ja nic nevidela!

zuzka.o
18. zář 2009

Andree....neboj, špinění nemusí být vždycky spojené s potratem. Kamarádka zjistila, že je těhu až ve 12tt! Měla normálně MS. Tak se s tím nestresuj....bude to dobré 😉

eleanthis
18. zář 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - tak to neni slooooooooooooooon d:D :D :D :D

fakt jsou dve! to je super - a ja mela z toho tvyho testu fakt uplnou depku :D, ze mas takovou caru :D

eleanthis
18. zář 2009

ty jo tak uz jsem se fakt tesila dom :D u doktorky fronta a pak jsem se jeste musela stavit v masne, protoze jsem mela strasnou chut na nejaky dobroty :D ted uz tu sedim spokojene s chlebem a milionem uzenin :D

andree - byt tebou, vyzadam si kontrolu uz dnes, sama jsi videla, ze se mi tam pinda vcera taky ukazal a to jsem byla jen 5+1 a ty jsi vic... mne doktorka rekla, ze kdybych mela jakykoliv bolesti, mam hned dolitnout, ze bolet by nemelo nic! tak se na to vykasli a val tam! at jsi v klidu! prece nebudes nervovat cely vikend a jeste pondeli