Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

pettrraa
25. zář 2009

ahojky holky Andrejko moooc gratuluji ke super kontrole a průkazce 😉
Dennisko taky potichu gratuluji a přeji at je těhu ok.Já při kubíkovi to dostala a jen dva dny špinila a pak nic tak jsem si udělala test a byli tam //.
Kalimero to je blbé že máš vycházky jen 4 h.A s kočičkou mě to moc mrzí
jinak všem těhulkám co maj nevolnosti přeji at je brzo přejdou a s tím jídle je to fakt něco také jsem to v těhu měla jedla bych ale nevěděla co ☹ a při prvním těhu jsem nemohla péct kuře strašně mi ta vůně smrděla takže celý těhu jsem ho nedělala a jak jsem porodila tak jsem to zkusila a v pohodě a vůbec mi to nevadilo.U druhého těhu mi nic nevadilo.Ale milovala jsem strašně mandarinky to jsem snědla za týden 4kg 😵 naštěstí jsem se neosypala 😵

lucbra06
25. zář 2009

Ahoj mam už konečně PC doma 😉
Teda holky já se z vás picnu 😵 😵
To je nádhera jak tady těhulíte,Denisko potichoučku gratuluju je to nádhera 😵 😵 já jsem celá paf.
Mě bolí dnes muj vejcovod a pod bříšku takže snad ovu bude ze zdravé strany 😉
Máme tu dnes a zítra vinobraní,ale vubec se mi nikam nechce,jsem nějaká pohodlná 😖

zuzka.o
25. zář 2009

ANDREE: moooc gratuluju k srdíčku a k průkazce. Teda, tys jí dostala nějak brzo, ne? To já ani nevím, jestli bylo nějaké srdíčko při kontrole vidět..... že si mě objednal až za 3týdny. To jsem byla 6tt+0....každý doktor má jiné metody. Za měsíc, to budeš už v 11týdnu..... to už bude vidět krásné miminko.
A to břicho blolí, protože se tam všechno natahuje a rovná, neboj, to nic není 😉

LUCBRA: jsem si říkala, copa s tebou je? A tys neměla PC.... co Nelinka a školka? Už si zvykla?
Jen houšť, jsi další v těhulení na řadě.... a nechci poslouchat žádné výmluvy 😀 Ovu jak vidno je, je ze správné strany....tak jen do toho. Snad tentokrát nemáte doma žádného kazišuka. 😀
Jééé, vinobraní, burčáček....ten bych si dala...mňam 😝 🙂

PETRA: mandarinky.....ty jsem mohla po kolech i jako netěhu..... to budou zase výdaje 😀

lucbra06
25. zář 2009

Zuzka když jinak nedáš tak jsem v řadě teda no 😀 Nelča uplně super ve školce strašně se jí líbí
Tu ovu jsemcítila i minulej měsíc ze spravný strany,ale teda ted je to silnější.
Žádný vinobraní nebude,bude plození 😀 Tchýně nám v týdnu přinesla burčák a já jsem se teda pořádně pročistila 😀
Zuzi už ti leze bříško,když tam maš plno 😵 ?3v1 pěknýýý 😵

pettrraa
25. zář 2009

holky jsem uplně asi blbá když mě bude bolet břicho při ovulaci tam kde mi zůstal vejcovod tak se můžeme snažit? Je to něco pro mě jiného tak fakt nevím ☹ abychom se nesnažili zbytečně 😉

dennisa
25. zář 2009

Achoj holky!
Děkuju všem za reakce. No zatím je na všechno brzy, to ještě může dopadnout všelijak. U mě pozitivní test není žádná výhra. Dneska mě celý den docela silně bolí břicho, takže uvidíme, jak se to vyvrbí 😖 Jsem teprve 30 DC.
Kali, fotky dodám. Akorát máme notebook v opravně a ke stolnímu PC nemůžu najít kabel, abych ty fotky mohla vložit.
Testovat taky dlouho nebudu, protože nemám kde koupit test, to jsem dopadla 😀
Nejdřív se do lékárny dostanu asi až v úterý večer.
Ale v tom září vím akorát, že sex byl 11 Dc a pak byla docela pauza, víc jak týden, takže je mi záhadou, z čeho bych měla otěhotnět 😀

Andree, gratulace ke kontrole a srdíčku 😉 🙂

Jarko, jsi na řadě, bojuj holka bojuj 😅 🙂

Kali, teda to jsou věci s těma vycházkama 😒 Přece Ti to takhle nenechají až do konce těhu? To by bylo na odstřel.

Petro, mě po laparce taky bolívá břicho úplně jinak, než dřív. Předtím jsem nic nevnímala a od laparky mě často tak různě pobolívalo. Někde jsem četla, že to může být tím, že se tam uvnitř vytvořily srůsty, tak nevím.
Ale každopádně se snažte, nikdy to nemusí být zbytečně 😉

lucbra06
25. zář 2009

Holky tak asi poznávam tu pravou bolest při ovu,bolí mě bříško i při sexu což se mi stalo prvně 😖
Tak doufam že to bude mít dobrou dohru 😉 i když manža zítra odjíždí 😠

pettrraa
25. zář 2009

dennisko mě ted pobolívá na pravé straně tam mi právě chybí vejcovod a asi tak za týden bych měla končit šestinedělí po té laparce tak nevím jestli se ohlašuje MS.a docela už se těším až to dostanu 😵 a pak doufám že to budu mít pravidelné no a na vánoce šup na mimi 😵
Tobě moc přeji aby to těhu bylo a né MS 😉
Lucbra mě to při sexu naštěstí nebolí tak snad to u teba taky bude ok

dennisa
26. zář 2009

Péťo, to klidně už může být MS. Já si pamatuju, že jsem ji po laparce dostala přesně za 4 týdny. A taky jsem se na ní strašně těšila 😅 Takže na Vánoce začínáte opět se snažením jo? 🙂 To uteče 😉
Dneska mě bolí břicho míň, ale stejně mám pořád pocit, jako bych to měla každou chvíli dostat. Furt lítám na záchod se kontrolovat, snad mi z toho nehrábne 😅
Mažu do práce, všem přeju krásný víkend 😵

pettrraa
26. zář 2009

ahojky všem přeji krásný víkend
Dennisko na vánoce chceme na mimi pracovat 😉
a nedivím se Ti že furt se kontroluješ já také vždy byla nervní když jsem to měla dostat a nechtěla jsem to mít protože jsem si myslela že bude mimi a nehorší bylo když mě to 5 dní vynechalo a pak jsem to dostala to bylo na nervy člověk si dělá naděje že teda už se zadaří a pak nic ☹
Moc Ti přeji at to nedostaneš 😉
Andrejko vše nejlepší k svááááátku hodně moc štěstí zdraví a hlavně krásné zdravé dětičky 😉

eleanthis
26. zář 2009

ahoj holky, tak se taky hlasim - teda DENNI!!! ja cumim a na duchy rozhodne verim!!!! videlas myho ducha a dneska uz mi nezbyva pomalu barva ani na kontrolni carku :D pro radost si obcas testik udelam :D na KO jdu ted ve ctvrtek uz podruhe - budeme 7+1, a budou se delat odbery krve, musim prijit i s curankama, takze asi nejaky setreni 🙂 kez bych mela uz prukazku, se strasne tesim !!!

Jarusko - tak jsem si rikala vcera - tak vajicko uz mas uhnizdeny :D:D:D:D:D

Andree - gratuluju k prohlidce 🙂 a prukazce 🙂 - pekny pekny

zuzi - takovou dobu do prohlidky, to je taky radost :(, ale aspon pak budes mit uz vsechno jak na taliri, hlavne se setri, dvojcata je zaprah uz v brise...

dneska jsem prolomila pomyslnou barieru a doprala i od ovu - strasny ze, prvni sex... dopadlo to docela dobre - i kdyz teda predchazel sen o brutalnim potratu - holky ja mam nejaky spatny sny ted, taky me v noci boli nohy a blbe se mi spi.... jidlo se uz trochu uklidnuje, spatne mi neni, pritel mi ted dela palacinky a pak pujdeme nakupovat, to zase bude ucet za dobroty... jsem ted mlsna az beda :D

kamaradka se vcera stala tetou -ale holky, ta jeji svagrova porodila 5kilovy decko!!!! to je psycho... doktor pry jak to odrodil konstatoval: tak... a muze jit rovnou do skolky...

fakt neco!

peti, jak prozivas - "mrtve" obdobi - uz je ti lip? verim, ze jo. nabiras silu 🙂

vitam zpet lucbru - uz se nam teda styskalo :D tak sup holky na to a dalsi tehule sem

zuzka.o
26. zář 2009

DENNISKO: tak to lítání na záchod, jestli to dorazilo jsem měla CCA ještě týden po vynechání. 14dní mi bolelo břicho jako na mrchu, která má dorazit každou vteřinou....takže jsi na dobré cestě. Moc na tebe myslím, můj manža taky a přeje ti ať se to povede 😵 😵 😵

LUCBRA: tak to je fajn, že se malá ve školce takhle hezky zabydlela. paráda! 😵
Břicho se mi zdá trošku splasklo, byla jsem dlouho nafouknutá. A teď tak nějak drží stejně. Ale teda když se večer konečně trochu najím, tak mi tam všechno tlačí a mám pocit, že asi prasknu 😅 😕 Včera jsem měla talšíř česnečky a myslela jsem, že to bude moje poslední hodinka 😀 Pupek jak před porodem 😀 😀 😀

PETRA: já jsem taky ovu po laparce začala pořádně vnímat. Takže je to normální.....jo a mrcha dorazila taky přesně 4týdny po LPS.... a taky jsem se na ní těšila jako blázen¨, to bylo poprvé, co jsem mrchu vítala s úsměvem ....pak jsem jí nesnášela. Na Vánoce to bude skvělé snaženíčko, pohoda, všude kolem úsměvy, láska,....paráda....to bude krásnej Ježíšek 😵

ELE: ty máš už takhle brzo kontrolu, paráda. Jsem zvědavá, jestli taky dostaneš průkajdu. A máš donést moč???? tak to mně teda doktor nic neříkal. Ach jo! Jsem se vůbec na nic nezeptala, byla jsem tak v šoku z dvojčátek.... ale příště to musim napravit. Takže už jíš dobře, to je super.

Já mám tak 2dny celkem klid, tak snad se to už nevrátí. Ale musím si sakra rozmýšlet, co sním.....je to takovej rituál jako při ochutnávání vína znalcem. Nejdřív na to jídlo kouknu, když se mi neudělá zle, tak k němu čuchnu, když je to zase dobrý, tak ho ochutnám (malý kousek).... a když je to OK, tak to sním 😅 😀 😀 😀 😀 No a pak čekám, co to se mnou udělá ...hihihihi

ANDREE: vše nej nej nej nej k tvému svátečku, hodně zdraví a krásné miminko v bříšku 😵

Jinak dneska se mi zdál fakt hnusnej sen.... zdálo se mi, že mi doktor řekl, že už čekám jenom jedno miminko, že to druhé se ztratilo 😢 😢 😢 .... doufám, že to na té kontrole bude v pořádku a budu mít dvojčátka. Už jsem si zvykla na to, že budou 2.... a na obě se moooc těším 😵

eleanthis
26. zář 2009

zuzi - tak koukam, ze nocni desy asi patri k tehu :D, jsme na tom stejne, fakt psycho...

ja si ted varim zelnacku, mam na ni strasnou chut a uz se nemuzu dockat... po cesneku mi vcera bylo taky strasne tezko, tlacilo me to v brise, fuj fuj, tak nevim, a pritom mam cesnek normalne strasne rada na vsem a kdykoliv :D

dneska mam brisko nejaky nabourany, ale spis to prisuzuju tomu rannimu pokusu o sex .... jsem si natahla ty svaly, ktery uz nekolik tydnu v klidu spinkaly a ted me boli v obou bocich... jak pri namozeni a taky zada, takze to dneska vidim max na relax, byly jsme nakupovat a bylo mi v tom obchodaku nejak blbe od zaludku, asi moc vuni... ale taky uz zacinam mit sileny pocity nesnesitelnyho hladu... a tak se toho bojim, ze budu za chvili jak balon, a to nechci, nechci tak velky dite... bojim bojim.

jinak tvuj ritual s jidlem je fakt vtipnej :D

andree - jak se citis ty?

no a co ta nase denniska? to je taky napad, koupit jen jeden test :D

zuzka.o
26. zář 2009

ELE: tak to já jsem sebou skoro švihla v pátek v sámošce....hnusnej vzduch a nízkej tlak...bezva kombinace 😠

Hm....zelňačka....to eni špatnej nápad.

Jo..... a co je to sex??? 😕 😕 😅 😀 hihihi

A ty noční můry bych teda mohla vynechat. Stačí, že spím fakt blbě, bolí mi prsa, nevím jak se uvelebit.... a do toho ještě fuj sny!!!!! Teď jsem to doháněla spaním poo... a byla to paráda 😉 😵

kalimero11
26. zář 2009

Ahoj holky 🙂 ,

na mne padla strašná depka z toho domácího vězení. ☹ Manža s dcerou jeli na hory na výlet a já se rozbulela, že musím sedět doma. 😕 Tak že prý zůstanou také doma. No, ale to jsem také nechtěla, proč by holčina měla trpět mou marodkou, že? Tak mám celý den nakrajíčku. Pak jsem bulela zase, že nám ty politický svině, které tunelují peníze ze státního rozpočtu ve vlastní prospěch nám sníží mateřskou o 20procent a sobě platy jen o 4 procenta. 😠 😠 😢 Sedm let řeším, kdy bude finančně udržitelné pořídit si další dítě a když do toho jdeme, tak nám seberou tři tisíce měsíčně z mateřské. A to celý život dřu jak debil a měsíčně mi strhávaj 8000Kč na daně a pojištění. 😠 😠 😠 V týhle republice se už fakt neoplatí být poctivým pracujícím člověkem. 😔 Že já se nenarodila jako nepřizpůspbivý občan. 😠

Andree, moc gratuluji k srdíčku i k průkazce. A také k svátku, pokud jsi teda Andrea? 😉 To je síla, mimi 6mm a už mu jde vidět srdíčko. Ta technika v dnešní době je fakt neuvěřitelná... 😵 😵 😵 S průkazkou už se cítíš jako opravdová těhule, ne? 😉

Petra, z počátku těhu mi také neuvěřitelně smrdělo kuře a všechno maso mi chutnalo jako zkažené. 😀 Teď už je to naštěstí pryč. 🙂

Denni, jsem přesvědčena, že mi tyhle vycházky opravdu zůstanou až do konce těhu. Začínám přemýšlet o tom, že to psychicky nezvládnu a půjdu žebrat o náhradní práci na denní směny. Ale to si musím dobře rozmyslet, neboť kdyby zase vzniknul nějaký problém v těhu, tak bych zas nastoupila na marodku od začátku a to znamená další tři týdny bez vycházek a zas bez peněz. Takhle se mi finančně marodka bude postupně zvedat.
Navíc by nastal i problém s malou, musela by se sama vypravovat do školy a sama vracet domů. Jéžis se picnu, já mám z toho všeho stres a dilema, co bude lepší volba. 🤐 No, ale začal mi semestr a za chvíli budu mít tolik učení, že snad už nebudu mít čas na to věčné přemýšlení a užírání se. 😀

Lucbra, vítej. 🙂 Šupej na vinobraní a pěkně si ho užij. Brzo už nebudeš moci popíjet... 😀 😀 😀

Zuzi, s tím Tvým rituálem u jídla, to je hezký... 😅 To já takhle otevřu lednici a čuchám, jestli mi tam něco zavoní. A obvykle nic, tak ji zase zavřu. Jdu tam takhle několikkrát a furt si nejsem schopná nic vybrat. A pak už mám takový hlad, že si stejně musím něco vybrat. 😀 Ale je fakt, že poslední dobou nemám chuť na nic. 😕
Na ty škaredý sny nemysli, netřeba se trápit... 😔 Brzy budou srdíčka a bude líp... 😵 Jo a na spaní jsem si pořila kojící polštář, vždy se jím tak obložím, že můžu spát na břiše, aniž by mne bolela prsa či ten pupík. 😉 Tak ho skoukni na netu, protože určo bys ho k dvojčátkovému bříšku pořádně využila a po porodu předáš mimískům.

Ele, pětikilový mimino? Páni! Já měla dcerku 4,2kg a v poradně u dětské Mudr. jsem se vždy cítila blbě, protože na mne maminy soucitně koukaly, že mám postižené dítě, protože moje dcera vypadala o tři měsíce starší, ale neuměla to, co ty starší děti už zvládaly. Ve 4 týdnech vážila již přes pět kilo a zatím jen ležela. A ony se děti s její váhou už otáčely, protože jim byly 4-5 měsíců. Ve třech měsících měla přes sedm kilo a takhle vážily některé děti, kterým bylo půl roku a už uměly sedět a ona ještě neseděla, tak zas ty soucitné pohledy. No na palici. To tu Tvou kamarádku čeká taky... 😒
Jo a koukám, že česnek asi vadí každé těhuli?

dennisa
26. zář 2009

Ahoj holky.
Dneska jsem měla v práci manažerku na kontrole, tak jí říkám, jak tam děsně smrděj ty přepálený jídla vedle z hospody. A ona říká: Já nic necítím, nejseš ty těhotná? 😀 Tak povídám, že néé 😅
Já jsem po práci nelenila hledat otevřenou lékárnu, našla jsem a nakoupila testy. Teď večer jsem si jeden udělala a dobrý, čárka je a nezmizela 🙂 Řekla bych, že i zesílila. No uvidíme, co se bude dít dál. Pořád mě bolí spíš ta strana, kde zůstal vejcovod, ale zase si říkám, že i na mimoně by ta bolest byla ještě brzy, tak kdo ví co to je.
Každopádně Zuzi moooc děkuju a pozdravuj ode mě manžílka 😉 Jste hodný 🙂

Kali, to je teda situace 😖 To úplně chápu, jak Ti muselo být, když nemůžeš s rodinkou ani na výlet. A přitom zdravotně by jsi to zvládla. Tak co to máš za dr., že tě tak drží doma 😠

zuzka.o
26. zář 2009

KALI....jejda, nepropadej depce. Neprospívá to ani tobě ani mrňouskovi...... takže se hoď do pohodičky, dej si nějaký veselý filmík, čokoládku nebo něco mlsného a zavrtej se do peřinek. Na politiku už zezásady nekoukám, se vždycky strašně rozčílím, nadávám a nejradši bych roztřískala televizi!!! Tak to dělej taky tak.

A změnit mudru??? To by mohlo být také řešení, vždyť to je vězení a z toho by ses mohla zbláznit!

Juj...5kg....to je síla! Ono bude stačit 3,5kg a bude ho aaaž dost při porodu.

Já teda když otevřu lednici, musím zadržet dech....všechno mi tam strašně smrdí jedno přes druhé a je mi pak blivno. A teda musím se přiznat, co jsem to za debílka!!! Jak mi včera bylo blbě z tý česnekový polívky....no tak já frajerka jsem si jí dneska udělala znova. Měla jsem na ní strašnou chuť....a teď už 2hodiny nadávám, je mi blbě, tlačí mi žaludek...blééééé hnus! Takhle dopadl ten zlý pes z Pejska a kočičky, jak jim snědl ten dort, co do něj dali 100dobrých věcí, aby byl 100x dobřejší...... si připadám jak pitomec! Mi z česneku musí být 2x blbě, abych se poučila
😅 😕 😠 😀

zuzka.o
26. zář 2009

A o tom polštáři jsem už taky uvažovala.....že to musí být pohodlíčko už teď 😵 Asi si ho brzo pořídím 😉 ....a děkuju za tip, Kali 🙂

kalimero11
26. zář 2009

Holky, děkuji za útěchu. 😉 Jste milé. 😔

Zuzi a všechny těhulky, pokud o kojícím polštáři uvažujete, tak si ho pořiďte už v těhu. Pozdějc byste ho využili už jen na půl a je to dost velká investice, tak proč ho nevyužít už dřív? 😉

Zuzi, změnit Mudru, hm... Takhle je dobrá a milá. Máme tu už jen jednu další a nikdo mi nezaručí, že u ní vycházky dostanu delší.

pettrraa
26. zář 2009

Kalimero to mě moc mrzí že musíš být sama doma ta dr je teda blbka proč Ti nedá celý den vycházky když jsi v pohodě
Dennisko to je paráááááda určitě čárečka bude víc a víc tmavnout 😉
zuzi tvoje pospání konzumace jidla je zábavná 😀
ele tak příště radeji mín česneku já ho teda nemůžu ani ted moc natož v těhu to je mi po něm hodně zle.
Holky teda vůbec nevím jestli to do vánoc vydržím když tu čtu jak tu krásně těhotníte 😀
A moje kámoška chce taky třetí mimi doma má 6ti letého klučinu a 3,5 letou holčičku a prý začnou na mimi už ted tak jí budu moc držet pěsti aby jí to vyšlo a hlavně bylo vše ok při těch dvou to měla v pohodě
a dnes mi další kámoška poslala sms že se jim narodila holčička má 3700g a 51 prý jí teda dala pořádně zabrat moc se těším až je uvidím.

eleanthis
27. zář 2009

peti - mas recht, jak jsme rikali, staci 2 cykly a hup na to !

kali - teda s tou materskou jsi me dostala a desne vydesila, protoze ackoliv jsem kdysi vystudovala socialne pravni, tak porad patrim k tem blbcum, co zamenuji materskou za rodicovskej prispevek, takze z tve teze, ze prijdeme o 3tis se mi udelalo fakt uplne blbe... diky bohu, ze je to "jen tech 28 tydnu"... jinak, zajimalo by me, kdyz se to ma pocitat jako normalni PN, jeslti se to neslucuje s PN, ktera treba zapocala uz driv. Ja planuju prejit na PN hned po 1.lednu (to mi totiz v praci naskoci 40 dnu dovolenena novy rok, ktere mi pak musi proplatit) a zustat na PN az do materske, takze jsem zvedava, jestli neexistuje nejaka ficurka, jak to sloucit a treba neklesnout znovu procentualne, ale uvidime... jinak jsem fakt rada, ze rodicovsky uz tak mrzsky prispevky nam zustavaji, stejne, jako porodne...

mimojine Kali - podle me jsi totiz neudelala dobre, ze ti PN vystavil gynekolog. ja jsem domluvena, ze mam prijit zaridit si PN u sve obvodni, tam jsou casem treba i lepsi moznosti vc. vychazek atd. Dle myho nazoru jsou gynekologove ke gynekologickym vecem dost bezohledni,coz ukazuji i tvoje vychazky... moje gyndarka, ackoliv je skvela zenska a vzdy mi pomohla a poradila, mi rekla, ze po laparce uz za 3 tydny muzu jit do prace... tak jsem byla stastna, ze jsem mela PN u obvodni a ta mi v klidu nechala prolezet sestinedeli, po 3 tydnech od operace jsem nebyla schopna niceho... jinak uplne se ti divim, ze se trapis nad sobotama, nedelema nebo svatkama, ty ti stejne PN neplati!!! a kontrola taktez nechodi....

jinak stejny brekot jsem predvedla ja vcera, kdyz mel jit pritel na trance party s rautem a nechteli me vzit s sebou... nakonec jsem sla a silene jsem se tam prezrala a sla dom :D nastesti to bylo v BOBY a tam je fakt dobra klima, takze zadny kour a tak, taky lidi tam bylo fakt dost malo, takze idealni pro me 🙂 akorat ten dnesek nejak ne a ne dospat...

vidis Denni 🙂 - uz to na tobe jde i "videt" 🙂 ale bolesti jsem teda mela uz pred zjistenim mimone a mimon to byl, takze byt tebou, jdu k MUDr. co nejdriv! at mas jistotu.

lucbra06
27. zář 2009

Ahoj holky
Mám dotaz 😉 jak dlouho vás při ovu bolí bříško,mě dneska třetí den občas pýchne v podbříšku,tak se bojim třeba zánětu,ale žádný výtok nemam.Tak se mi honěj myšlenky 😠 Anebo si to nevybavuju z jiných,předešlích ovu.

dennisa
28. zář 2009

Ahojky.
Luc, mě to bolelo tak různě, dva měsíce třeba vůbec a pak další cyklus to klidně pobolívalo i pár dní. Myslím, že zánět by tě bolel víc a poznala by jsi to, nevím.

Konečně jsem našla kabel k foťáku, tak vám jdu vložit ty slíbený testy 🙂

eleanthis
28. zář 2009

luci - mne bolelo jeden den tak stridave, druhy den tak, ze jsem v puli dne uz skoro nemohla ani rovne stat a pak porad natolik, ze jsem se nevyburcovala k zadne akci az do MS, ktera teda neprisla 🙂 nebo, kdyz mesic pred tim prisla, tak i tak jsem uz nechodila vubec cvicit, dokonce jsem s tim byla i u doktora, tenkrat jsem si myslela, ze je to namozeny sval, ale bylo to z te ovu... takze klidne tyden az 14 dni jsem jeste mela neurcity bolesti nebo pichani.

NO DENNI!!! to teda nebude mimon ani nahodou!!! takova krasna carka! gratulujuuuuuuuuuuu - hura, dalsi tehule... 🙂

i kdyz holky, ja vim, ze je to rouhani :D, ale tolik jsem se tesila a ted teda casto nadavam nebo si stezuju, porad me boli v brisku, sem tam napravo, nalevo, v trisle, ale nejvic citim nejaky deni uprostred a kolem pupiku... vcera jsem se zohla v riflich na vylete pro orech a az do vecera me tak strasne bolelo bricho, ze jsem si ten blbej orech musela zacit vycitat :( dneska porad pocity jak na mrchu... a to jsem uz 6tt+5 - uf, prijde mi vsechno strasne namahavy, mam pocit, ze nejsem schopna zadny akce, i vylezt schody pak znamena rozdejchavat to hodinu v klidu :(

dneska jsem se poprvy snad po tydnu vyspala, ale zase se mi zdalo, ze jsem travila tyden v nemocnici s podezrenim na potrat - asi me to uvnitr trapi, strach a nejistota. pred chvili jsem si zabulela u dobryho willa huntinga a prijdu si jak nejvetsi cita na svete, vcera jsem spustila na navsteve u mamky zachvat, kdyz jsem zjistila, ze mi bracha vyhodil stromky, ktery pestuju uz asi 8 let na bonsaje - protoze si myslel, ze jsou uschly, nakonec je muj milovanej musel vybufetit z kose a zasadit je do zeme, pohled na me musel byt asi fakt zalostnej :(, docela se tesim ted ve ctvrtek do poradny, ze si malinko postezuju a zjistim, co je a co neni v poradku. (hlavne ohledne tech pichani nebo boleni).

taky vas boli brisko?

nejvetsi strach zacinam mit z prace... prece jen jsem si asi neuvedomovala, jak se tam za cely den nejen nabeham, ale hlavne vynervuju :( v patek mi fakt uz bylo odpoledne uplne do breku. ve stredu jdeme na badatelskou do lesa a ja jsem zjistila, ze uz ted mam nocni desy, ze tu cestu nezvladnu, ze me zacne pichat v trisle a co budu delat. ... asi jsem hrozna ze? mate taky takovy pocity, bolesti, unavu a pocit neschopnosti poradne maknout?

saksina
28. zář 2009

Ahojte holky, aj ja som bola v januari na lap.,nemam lavy vajcovod... teraz sa uz 7. mesiac snazime o babatko a stale sa nam nedari... Aj vam to trvalo takto dlhsie, nez ste znova otehotneli po mimomaternicovom? ja som z toho trochu smutna, ze to proste nejde a potom mam pocit, ze mam nejaky iny problem... Ale ved pred prvym tehu som nic nemala, otehotnela som hned, tak preco to teraz nejde??? 😒

dennisa
28. zář 2009

Elean, když já jsem úplně stejný čárky měla i při mimoni i při tom nedávným potratu. Takže zatím nejásám. 😖 A dneska mě teda pobolívá břicho a pořád jen na té levé straně, bojím, bojím 😒
Vy už to všechny aspoň máte potvrzený od doktora, že to je v děloze, ale já vím prd.
Každý píchnutí v břiše a mám po náladě a vidím se v nemocnici.
Takže Ele, to jsem tě moc nepotěšila, jsem možná marnější případ, než ty s tím přecitlivěním 😀

Saksi, trpělivost. Vím, že se to těžko snáší, ale nic jinýho zatím nenaděláš. Já jsem měla mimoděložní taky v lednu, čekala jsem na to otěhotnění 9 měsíců a pak to dopadlo špatně.
Po mimoděložním a po pauze jsem otěhotněla na druhý pokus, bohužel to skončilo potratem v červenci. No a teď je září a už mám na testu zas //, ani nevím jak.
Před mimoděložním mi otěhotnět nešlo a teď s jedním vejcovodem to jde v podstatě každou chvilku 😅
Každý to má jinak, ještě vyčkej. Pokud by to nešlo tak rok snažení, bylo by na místě to začít řešit s doktorem.

pettrraa
28. zář 2009

ahojky ele jsi určitě přecitlivělejší ale není divu také bych se při každém píchnutí v podbříšku bála.Určitě ale bude vše ok už aby jsi měla po kontrole vid.drž se holka.
dennis moc držím pěsti at je to ok a kdy jdeš k doktoru?
saskino také moc přeji at se brzo mimi zadaří 😉

dasule
28. zář 2009

Ahoj kočky,co říkáte na mé testíky? HCG mi přijde, že jde pomalu nahoru, myslíte, že je to dobře?Děkuji

dennisa
28. zář 2009

Péťo, ve středu dr. zavolám. Na poslední kontrole říkal, že až objevím // mám cca 35Dc zavolat a objednat se.

Dasule, já tam vidím, že Ti čárka sílí. Určitě ještě zesílí. Koukám, že jsi po ET. Tak držím palce 😉

dasule
28. zář 2009

jj,děkuji 🙂