Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucbra06
29. zář 2009

JJá při mimoni měla první hodnotu asi 30 druhou už 170 ,mysleli jsme že to leze dobře a prd ☹
Do pátku je daleko,držim pětičky a snaž se být v klidu.

eleanthis
29. zář 2009

ahoj holky - tak ZUZI - negratuluju k premiere... fujky fujky... ja byla dneska na oberu na kontrolu stitne zlazy - tehule, mely byste se vsechny informovat, je to treba zkontrolovat!!! a budu tam zda se chodit i vicekrat, tak jsem cekala nejaky mdloby - neprisly, prisly az po ceste domu z prace autobusem... to jsem cekala, ze uz se pobliju na schodech pred bytem... ale ustala jsem to 🙂 tak dobry... brisko me zlobi, tlaci, picha, boli, tak nevim :( uz pozitri jdu na KO, tak se hned optam... asi jsem fakt nejaka cita, nebo co :( bobo moje, at je jen vsechno v poradku, mam tam v brise endometriozu, tak treba proto :(

jinak dasi - je mi lito, ze hladina je tak nizna :( budem drzet palce oba 🙂

tak uz cekam na JArusku - ovu mela uz minuly vikend, takze tedka uz je aspon tak kolem 10 dni po 🙂 se tesim jak mala :D

luci tak to uz neprijde ne? oni si spermici pockaj 🙂 klidne i tri dny na tu spravnou chvili 🙂

zuzka.o
29. zář 2009

ELE: jejda, tak to jsi teda měla s chlupem. Já teď nosím v kabelce pytlík, protože hodit to do něj mi přijde lepší než třeba na schody, který bych pak musela znova mýt (a to by se mi kufr zvedl znova).
Tak teda mě bříško nebolí nějak výrazně, jenom občas někde trošku píchne,.... při kýchání nebo zakašlání se snažím stulit do klubíčka. Spíš to jídlo mi dělá problémy....a hlavně teda spánek! HNUS! Už abych se krásně dosytosti vyspinkala...ale to si asi počkám 😒

JARUŠCE taky moc držím palečky....teda i s miminkama (jestli teda nějaký palečky mají).... je s těhulením s LUCBROU nařadě ....to budou ale pěkný těhu Vánoce pro všechny 😵

ELE: a co mám kontrolovat na štítce? Byla jsem tak rok,dva zpátky u praktický a měla jsem z krve vše v pořádku..... to mám jít znova? A neprohlídne mi praktická při kontrole v těhu???

lucbra06
29. zář 2009

No jo tak to Jarka už by mohla něco vědět 😉
S těma spermikama si myslim že je lepší přímo v ovu já tomu moc nevěřim že si počkaj,musej mít na to dobrý prostředí atd...
Když se blinká tak je to prý dobře jsem slyšela,ale já neblindila za těhu ani jednou ani mě nic nebolelo,nepýchalo 😅
Ale taky ted čekám že to bude jiné,tak se holky držte 😉

jarka.09
29. zář 2009

Čau holky, no vy jste zlatý, že na mě myslíte. Já předevčírem dostala nějakou rýmici, tak jsem se dneska vybavila v lékárně stodalem a nějakýma kapičkama - prý to můžou i těhule, tak když by to vyšlo, abych měla čistý svědomí. Na zítra jsem si vzala dovču, abych si trochu odpočinula a nepřecházela to. No, příští týden by se to mělo rozseknout, tak uvidíme 😉

pettrraa
29. zář 2009

zuzi tak to jsem ráda že jsem tě nevyděsila 😵
Dašule to je asi málo ale jak píše zuzka třeba to do pátku povyleze více 😉 Moc budu držet pěstičky

dasule
29. zář 2009

děkuji.

zuzka.o
29. zář 2009

JARUŠKO: tak to se pořádně zítra vylež, ať je rýma co nejrychleji pryč 😉 A na příští týden se moooc těším..... to bude zase čárkovací týden....ty, Lucbra.... jupíííí

LUCBRA: no, já bych se teda bez těch nevolností a blindění obešla, ale co.....něco se musí pro mimi vytrpět. A zas až tak blbě i není.

lucbra06
29. zář 2009

No kdybych předem věděla že budu blindit klidně i celý těhu,tak mi je to samozřejmě taky jedno 😀
No to budou zase nervy příští týden 😀 říkam si nebudu plašit s testama,ale jak se znááám......... 😀
Já už tomu nerozumim myslela jsem že mam ovu před 3dny,protože mě bolelo bříško 3dny a dneska mam taky nějakou lochtačku 😉

pettrraa
29. zář 2009

Jaruš mooooc držím pěsti aby to už vyšlo 😉
já bych taky klidně celé těhu prozvracela hlavně aby bylo vše ok 😀 při klukách jsem měla spíš po ránu průjem a nezvracela vůbec
Eli určo to píchání a pobolívání bříška není nic vážného myslím na tebe
😉

pettrraa
29. zář 2009

Lucbra že by mimi lechtalo to by bylo supeeer 😉

lucbra06
29. zář 2009

Já mam taky ráno prujem,třeba 4krát za dopo 😀 ,ale to mam po raní kávě.Na mimi je brzy to se tam ještě nedostalo 😖

pettrraa
29. zář 2009

tak snad najde brzo cestičku a krásně se uhnízdí 😉 😉 🙂

eleanthis
29. zář 2009

peti - diky za podporu, ja si taky nemyslim, ze je to blbe... proste kdo vi,co v tom brichu je, a jak moc to tam bylo. po operaci mi rekli, ze mam endometriozu III. stupne - pak uz je jen IV. - bohuzel ani v pooperacni zprave se tim nikdo extra nezabyval, zabyvali se spis tim mimotehu... takze nejak chybely fakta, kde vsude to bylo a jak moc velky, jen mi rekli, ze zadne srusty ani zadne myomy tam nebyly, ze jen cosi za delohou - to se vetsinou popali laserem a necha s tim, ze bud pujdes na hormony nebo otehotnis a ono se to zlikviduje samo. tak jsem se rozhodla samozrejme pro tu druhou variantu... ted teda trpim 🙂 - ne, neni to drasticke, taky me napadl zanet mocaku, protoze to trochu boli, kdyz curam - ne v trubce, ale v brise, to jsem mela i po mimotehu a byl to zanet. tak jsem si koupila dneska urinal - ty brusinky, muzou to i tehule, tak se dopuju, no ve ctvrtek odevzdam vzorky a budu pak chytrejsi 🙂 ted jsem si naordinovala teplou postel, jednohubky, cajik a dr. house - 🙂 ideal na odpoledne :D

zuzi - stejne, z toho blinkani mam strach, naposled jsem zvracela nekdy ve skolkovskym veku... takze deprese uz predem... ale pri dvojcatech je to asi jasna paka. jinak v mym okoli zadny tehule nezvracely, vsem bylo bud jen blbe, nebo meli srajdu 🙂

uz se tesim na pristi tyden na carkovaci schema 🙂

pettrraa
29. zář 2009

Ele tak to bude dobré když řekli dr že klidně můžeš otěhotnět a čtvrtek už je zachvíli.tak moc držím vše co mám 😉

zuzka.o
30. zář 2009

ELE: neměj deprese z ničeho, těš se z toho, že jsi těhulka. A to blindění přežiješ.... já to naprosto nesnáším a dá se to. Mysli na to, že takhle mimi dává o sobě vědět, že prospívá.

Já jsem dneska jako v mrákotách. Motám se, je mi tak nějak divně, ale už jsem neblindila.... a spalo se mi v celku dobře. Tak snad to tady v práci přežiju a nikdo po mně nibude nic chtít 😅 😀

andree01
30. zář 2009

Ahoj holky.

Zuzi a El: snidate rano? me to fakt pomaha, rano se nasnidam a pres den to jde, dokonce jdu v praci i na obed a pak neco vecer maleho snim a jde to.

Holky, taky uz mate pocit, ze si delate tukovy polstar kolem bricha? ja aniz bych tomu nejak pripivala, nijak se neprejidam, tak mam ten pocit. Brisko uz mi asi malinko roste, ale jsem nejaka rozkydla...☹ jestli na to neni jeste brzo, taky mi otekaji trochu nohy, co pak budu delat v tom 3. trimestru? Asi budu jak pumpa, merim skoro 180 cm...☹ Doufam, ze se to nejak ustaly.

zuzka.o
30. zář 2009

JJ, snažím se nasnídat. Většinou to jde.
Já mám 176cm, takže jsme na tom nějak podobně. A teda děsím se, kolik budu vážit, kdyby to tak šlo bez vážení...... bude to potupa, jak budu říkat sestřičce, kolik je na váze 😅 😀 😀 😀

lucbra06
30. zář 2009

Ahojky holky 😉
Tak s váhou já vždy mlžila,nemohla jsem to vyslovit jsem se styděla 😖 ,ale moc mi chutnalo no 😅 a všechno, musim si dávat v druhym těhu pozor,když ono to nejde 😅

andree01
30. zář 2009

no me uz vazila minuly tyden po obede a mela jsem 72,1 a dneska jsem vlezla na lacno rano na vahu a to jsem byla bez obleceni a 72,9 kg... 😝 a uz se mi pomalu ztraci pas. snad je to jen ten zacatek.
jinak brisko me uz skoro neboli, jen trochu v noci a to vzdy jen chvllku, jinak snad zadny jiny priznaky nemam, zadny vune, chute. Mozna trochu podrazdena a teda co me boli, tak jsou prsa, ale fest. Uz si je radsi mazu olejickem, aby nebyly strie...🙂 Mazete se uz necim, jsem hledala na netu, co tak pomaha a nic moc jsem nenasla. jsem si koupila ten detsky olejicek aviril, u nej jsem se docetla, ze je dobry.
teda co budu delat treba za 5 mesicu???

misa1982
30. zář 2009

Ahoj holky zuzi snidat by si mela muze ti byt spatne i z hladu aspon nejake ovoce nebo neco maleho....Ja pribrala za cele tehotenstvi no kdyz to vezmu tak ze nez jsem otehotnela tak jsem vazila 72kg,nez jsem sla k doktorce to bylo asi v 6tt tak jsem zhubla na 68kg bylo mi ze vseho spatne zvracela jsem i kdyz jsem se podivala na vodu do tretiho mesice proste des a ted vazim 79kg ale uz nepribiram vazim uz asi 3tydny stejne ale jeste po porodu to pujde dolu hlavne tobe zuzi s 2detickama parkrat budete mit bezesnou noc a kojenim se taky hubne....jo a musim napsat ze ja jsem celkem mala merim 165cm takze ted vipadam jak koule! 🙂 🙂

zuzka.o
30. zář 2009

Ahoj MISO. snažím se každý den nasnídat a pak postupně během dne popapkávat. A už je to lepší.
Já se teda radši nevážím, protože z toho mám pak akorát stresy a mindráky. Přibrala jsem při tom mimoni a po rekonvalescenci, pak jsem hubnout nechtěla, abych v pohodě otěhulila..... no a jsem připravená se do toho opřít po porodu. Takže teď se to snažím moc neřešit (ale to vážení u sestřičky mi děsí!!!). Nejsem žádná křehule 😅

misa1982
30. zář 2009

Zuzi ja jsem to spatne precetla ze se snazis nesnidat! 🙂 🙂 n jo uz neumim ani cist...jj to je vzdy neco hlasit to sestre ale musis to brat tak ze ty mas v brisku dve.... 😵 😵

zuzka.o
30. zář 2009

MISO: chichi ... teda dietku držet fakt nebudu!Ať podemnou třeba rupne váha 😀 😀 😀

pettrraa
30. zář 2009

ahojky to je dnes venku husně brr
já taky málo kdy snídám a když nesnídám tak vydržím bez jídla třeba do 13h a když snídám tak mám hlad brzo tím roztáhlím žaludkem asi:Ale v těhu jsem se snažila snídat jinak mi bylo divně.

zuzka.o
30. zář 2009

Kontroly 🙂
Ele... 1.10.
Zuzka... 9.10.
Andree... 23.10.
Kalimero ...???
Denniska ...???

jarka.09
30. zář 2009

Holky, tak hodně štěstí a ať kontroly dobře dopadnou! Už se těším na další várku foteček z ultrazvuku 😀

pettrraa
30. zář 2009

zuzko pěkně jsi to tu napsala tak to aspon budem vědět kdy pořádně všem držet pěstičky 😉

zuzka.o
30. zář 2009

Ono to chce přehled....a čím víc palečků a pěstiček je drženo, tím lepšího výsledku je pak dosaženo 😎 😀

A ještě bychom mohli zavést připadné MS, které nemají v určité datum dorazit...co? 😉

pettrraa
30. zář 2009

jasně.no já se na ní momentálně moc těším v so mi končí 6ti nedělí a zatím ani náznak.Co myslíte jak dlouho mám počkat a když nepříjde mám si jít pro injekci??