Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

blanuleplus
24. kvě 2007

vim, ale bolesti mam porad jen hodne na strane...dole v podbrisku vubec nic. no cekaji me zas tak dva tydny napeti ☹

lucikpetik
24. kvě 2007

ach jo, tak hlavne at vse dobre dopadne, ja ale stejne verim, ze budes prvni //

blanuleplus
24. kvě 2007

diky 🙂 bylo by to nadhera. ja bych se snad zblaznila radosti 😀 jenze ty // jsou stejne jen zacatek a k mimi dlouha cesta... ale verim, ze se do pristiho leta vsichni mrnousku dockame 😉

lucikpetik
24. kvě 2007

no bez zacatku to nejde a ver tomu ze ta dlouha cesta bude nadherna....

ivusa1
24. kvě 2007

Ahojky.
Blani a Romčo moc Vám držím palce a věřím že budete těhulky!!! Nebojte dobře to dopadne!!

romcatko
24. kvě 2007

Blani na sestru fakt kašli. Hlavně se teď opatruj a kdyby něco víc, tak do špitálu. Raději dřív, než později. 😵 Mimoděložní je fakt nebezpečné (mě to už opakují 4.týden 😠 ) Ale věřím, že to bude ok a třeba budeš fakt 😵 těhulka.
Ivo, já těhule nejsem stoprocentně, ale už bych brala, aby se to nějak pohlo.

maova
24. kvě 2007

Ahoj holky,
Blani doufám, že to budou // a žádné mimoděložní. Tohle čekání je strašný, doufám, že se zítra dozvíš z krve dobrou zprávu a pak se to bude dál hezky vyvíjet. Kolik dní máš zpoždění? A dělala sis doma test?

Romcatko, držím ti taky na zítřek moc palce, aby už hcg kleslo.

A Blani, moc děkuju za fotky, je to prostě nádhera 😵 Musela to být úžasná dovolená a hlavně žádnej velkej pupík nemáš 😉 Moc ti to na fotkách sluší 😉

blanuleplus
24. kvě 2007

Holky diky. Ani se nemuzu poradne ucit a zitra mam zkousku... ☹ Zacinam se pomalu utesovat tim, ze kdybych mela tu smulu, ze to bude mimodelozni, ze aspon priste uz to bude pres nejake centrum reprodukce a tudiz snad konecne ok. A pak si nemusim delat starosti s zadnou antikoncepci 😉 Jen dvojcata by me asi vyvedla trochu z rovnovahy 😅
Romco, jak je mimodelozni tehotenstvi nebezpecne, jsem poznala na vlastni kuzi. Odesla jsem si v pohode do skoly a po pul hodine me z ni odvazela rychla, div jsem jim tam neomdlela ☹
Marti, zpozdeni zatim nemam. Cekam MS nejdriv o vikendu, spis az v pondeli. Jsem tak 12 dni od ovulace. A od te doby mam bolesti. Test byl negativni. Ani v krvi jeste nic byt nemusi. No, uvidime... A pupik zas takovej problem u me nebyl. Vse mi jde vzdycky do zadku a do stehen...takze s pupikem bych byla kompletni 😀

lucikpetik
25. kvě 2007

blani moc na tebe dneska myslim, hlavne nas nenapinej a hned napis, jak jsi dopadla..

blanuleplus
25. kvě 2007

Ahoj Luci. Díky za podporu. Už jsem taky pěkně nervózní...teď jsem tam volala a výsledek ještě není. Mám to zkusit znova před druhou. 😖
Ale aspoň mám zkoušku z manželského poradenství. Manžel nevěřil, když jsem na "svatební cestě" vytáhla učebnici Manželská terapie 😀

zuzan
autor
25. kvě 2007

Blani, tak to gratuluju k úspěšné zkoušce 🙂 Jsi šikulka 🙂 Už máš teď hotovo nebo tě ještě nějaká zkouška čeká? S tou manželskou terapií na svatební cestě, to je příběh zralý do Bakalářů 🙂)) Taky jsem zvědavá na výsledky, ale určitě bude všechno v pořádku...neboj...
Romčo a jak to vypadá s tebou? Už něco víš?
Holky, ještě sem nakouknu, ale už teď vám přeji nádherný víkend a před ním ještě hodně pozitivních zpráv...pro všechny...

romcatko
25. kvě 2007

Ahoj holky, byly to dnes docela nervy. Hodinu jsem se nemohla do CAR dovolat a když konečně, tak mi řekli, že ještě výsledky nemají. A pak jsem se tam opět nemohla dovolat. U mě nic moc nového. Opět se čeká do úterý na UTZ nic, hcg prý "žádný dramatický vzestup, snad dokonce skoro stagnuje". Kéž by dosáhla vrcholu a začalo samo klesat. Mudr. stále věří, že se to "samo" někam pohne.

blanuleplus
25. kvě 2007

Ahoj Romcatko, vubec se nedivim, ze mas nervy nadranc. Budu drzet i nadale palce 😉 Snad uz se telo umoudri a hcg zacne klesat.
Moje vysledky jsou negativni. Jenze to byly minule zprvu taky (muze byt brzy - krev mi brali max. 12 dni po oplozeni) a ja si zacinam pripadat tehotna. Takze jestli jsem, je to na 80 % mimodelozni. Tak uvidime za tyden...to jsem si toho klidu a psychicke vyrovnanosti moc dlouho neuzila ☹

romcatko
25. kvě 2007

Ahoj Blani, tak doufám, že krev bude i nadále negativní, nebo pozitivní, ale pak plod tam, kde má být. Ty studuješ psychologii? To je hezké, studovat na svatební cestě o manželství. Alespoň budeš teoreticky připravená (na cizí 😀 ) Taky ti držím palečky. A hezký víkend.

blanuleplus
25. kvě 2007

Také přeji všem hezký víkend. Užijte si sluníčka. Jsem ráda, že je tak hezky. Aspoň to nebyl tak velký teplotní skok 🙂
Romčo, studuji psychologii a ještě nějaký rok budu (snad 🙂 ) A manžílek je někdy povedený studijní materiál 😀 naštěstí v otázkách manželství jsme (nechci to zakřiknout) téměř bezproblémoví 😉

maova
26. kvě 2007

Romcatko a blani, držím vám oboum palce, by se to dál vyvíjelo dobře. Tobě romcatko, aby už hcg začalo klesat a konečně bylo po problému a všechno samo odešlo a blani tobě, aby nejlíp hcg stouplo a byla jsi těhulka a na správném místě 🙂 Myslím na vás, aby všechno dobře dopadlo 🙂

Taky je u vás takový vedro? My už tady máme doma 28,5 stupně a je tu strašně. Asi se půjdu chvíli slunit 😉

maova
27. kvě 2007

Doufám, že jste si užily hezky víkend a zítra zase do práce 😉 My jsme měli oba dny návštěvu, tak mi ten víkend rychle utekl, ale jenom týden do práce a máme dovolenou 🙂

Blani a Romcatko, doufám, že je všechno v pořádku 🙂

romcatko
27. kvě 2007

Ahoj Maova. Dost krvácím, ale jinak jsem úplně ok, nic mě nebolí. na kontrolu jdu opět v úterý. Ozvu se, ale až večer. Přes den to nestihnu. Děkuji za optání. Blani, doufám, že jsi taky ok.

maova
27. kvě 2007

A jak dlouho už Romcatko krváčíš? To vypadá nadějně, že by mohlo odejít všechno pryč. Držím moc palce, aby úterní hcg bylo o hodně nižší 🙂

romcatko
27. kvě 2007

Právě že už 14 dní. fakt. A zatím to pořád stoupalo. Ale dnes je to docela nářez, tak mě to zase dalo naději. No, nechci se radovat přesčasně. A děkuji za držení palečků. Taky tady sleduji, kod se objeví jako 1.těhulka. 😵

zuzan
autor
28. kvě 2007

Ahoj holky,tak snad už se tenhle týden všechno rozuzlí...Romčo, tobě přeji, ať zítra HCG dramaticky klesne, Blani ty na mimoděložní vůbec nemysli, pokud těhotná jsi, tak je to tam, kde to být má a pokud ne, tak příště už to určitě vyjde!!! Marti a jak sis ty užila víkend? To je paráda, že už se vám dovča blíží, tak ať ten týden hooodne rychle uteče 🙂 A jak nakonec jedete? Letíte nebo autobusem?

lucikpetik
28. kvě 2007

ahoj holky, tak tu mame zase pondeli....vikend mi hrozne utekl, oslava, uklid....a co vy? hlavne ze bylo hezky, ne?
blani zadne mimodelozni to neni, neplas...ja verim, z vlastni zkusenosti, ze se da tehotenstvi vsugerovat, taky jsem si rikala, ze mam vsechny priznaky, je mi spatne....a nic...proste to podvedome tak chci, ze si myslim ze jsem a nejsem, takze holky vzhuru do noveho mesice...leto se blizi, limit se zkracuje 😉
dlouho uz tu nebyla ivus, zeby nejake zmeny?

blanuleplus
28. kvě 2007

Ahoj holky. Koukám, že jste měly fajn víkend (to u nás bylo v sobotu trošku dusno a nebylo to jen počasím 😒 ), ale v neděli jsme jeli k našim a bylo to tam fajn. Vyprávěli jsme nad fotkama, grilovali na zahrádce...
Romčo, dej určitě vědět. Doufám, že si tělo samo pomohlo a už to bude ok.
No já už mám za sebou dvě těhotenství a tak si myslím, že můj stav je změněný... 🙂 Snažím se nepozorovat a nemyslet na to, ale ono samo se to vždycky přihlásí...a dnes na testu byla slaboulinká čárka a ještě po limitu, takže mi doktor znovu nabral hcg, výsledek bude zítra, ale zároveň zjistil, že mám zánět močových cest...tak budem do zítra čekat, co s tím ☹
Všem vám moc díky za podporu...

zuzan
autor
28. kvě 2007

Blani, tak slaboulinká čárečka je dobrý znamení 🙂)) A tvá intuice, že se jedná o těhu je správná, tak hlavně pozitivní myšlení a všechno bude tak, jak má...Moc ti to přeju... A co ty Luci, kdy čekáš MS? Zítra dej určitě vědět a přeju Ti, ať je močák zas brzy v pořádku a nezlobí 🙂

lucikpetik
28. kvě 2007

je blani, mocak to je hnus, uz jsem to taky nekolikrat mela...teda ta carka....no...budeme napjate cekat...to vypada nadejne
a zuzi ja cekam MS kazdym okamzikem, uz to citim, ze je nekde na pul cesty

blanuleplus
28. kvě 2007

No uvidíme zítra...ta čárka je téměř neviditelná, takže to zatím beru jen jako určitou možnost. Ani jsem se nedokázala radovat, to asi až ve chvíli, kdy uvidím, jak prckovi bije srdíčko... Navíc nevím, čím by mě chtěli léčit ten močák, když se v těhotenství můžou jen penicilinová antibiotika a na ty mám alergii. Ach jo ☹
Jinak muž taky prohlašuje, že jsem těhule. Jednak jsem přecitlivělá, půl dne nemám na nic chuť a pak v noci útočím na ledničku a po jeho důkladném prozkoumání 😉 tvrdí, že mi narostla prsa 🙂

blanuleplus
28. kvě 2007

Četly jste dobré zprávy od Martinky? 😉

lucikpetik
28. kvě 2007

marto co ty, uz mas cestovni horecku? a vis co mas na dovci delat... 🙂)
no blani vypada to nadejne, moc drzim palce...

blanuleplus
28. kvě 2007

Luci, přečti si od Martinky zprávu v interní poště 🙂

lucikpetik
28. kvě 2007

precetla jsem si to, uzasneeeeeeee
gratuluji...