Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

jarka.09
19. říj 2009

Čau holky, jak se vede? No, jsem ráda, že všechno ok a že se vám daří. Veru, já asi taky budu těhotná, taky mám na břiše pořádnej špek 😀 😀 😀 se máte, že to máte na co svádět 😉

zuzka.o
20. říj 2009

ZUZKA 29.10. NT screening, 21.10. a 18.11. krev na NT, poradna 6.11.
ELE 22.10. poradna a NT 4.11.
ANDREE ???

zuzka.o
20. říj 2009

ELE: ty už máš těhu gatě????? Já zatím ještě většinu zapnu (když dlouho sedím, tak si rozepnu knoflík). Hoď foto ať se inspiruju 😉 A kolik jsi za ně dala? A hlavně kdeeeee? To je otázek, co? 😀

JARUŠKO: chichi....tak to já jsem teda podle špeků měla být těhu tak minimálně rok zpátky 😀 😀 😀 Ale teda šlo to zčásti zatáhnout....teď už to nejde 😀 😀 😀

jarka09
20. říj 2009

ELE: tak už se ke mě doneslo, že jsi na neschopence? Co je na tom pravdy? 😨

zuzka.o
20. říj 2009

ELE...děje se něco? Jsi v pořádku? 😕

pettrraa
20. říj 2009

ahojky co ta Ele doufám že je vše ok
jo děvčata počkejte po dětech to ty špíčky zůstanou no někomu třeba né ale mě jo 😀
před prvním těhu jsem měla 47 kg a přibrala 16kg a pak mi zůstala váha na 51kg to jsem měla i před druhým těhu a to jsem přibrala 14kg no a ted mám 53kg a to mě teda pěkně štve.Ale po druhém to šlo dolů lépe toma jsem nekojila a u kuby jsem kouila do 7.5měcíců tak možná proto to bříško šlo lépe dolů no ale mám vytahanou kůži nejsem schopná cvičit doma se nedokupu a nikam chodit nemám čas teda spíš nemám hlídání no.

eleanthis
20. říj 2009

holky vy jste nejaky famistky - ja normalne makam jak sroubek :D:D:D

neschopnost si hodlam zaridit az mi prijde vyplata s vanocnima premiema, pak uz me v praci nikdo neuvidi :D

zuzi - gatky uz mam, no 🙂 rifle taky zapnu, ale kdyz v nich nejakou dobu jsem, boli me podbrisek, kdyz se to uz stupnovalo, tak jsem zkusila ty kalhoty s gumou a bolesti jsou ty tam 🙂 v riflich jsem musela absolvovat dve odpo ve skolce a to jsem si knoflik fakt rozepnout nemohla - chodili mi tam porad rodice platit a bylo to peklo, tak jsem si rekla dost !!! - kalhoty me staly 300kc u vietnamcu 🙂 jsem stastna jak blecha a mam spis jinej problem - rano se zapominam ve skolce prevlikat, protoze mam porad pocit, ze jsem v teplakach, jak jsou pohodlny :D

jinak jsem prave prisla z masaze a je mi hafec fajne, varim si ryzovou kasi a uz se tesim i s ni do vanicky, takze zadny strachy holky... :D malem jste vydesili i mne, proc jsem dnes byla v praci, kdyz mam byt doma :D

kalimero11
20. říj 2009

Ahoj holky,
koukám, že těhulkám se daří dobře, to je fajn. 😵
A snažilky se doufám pilně snaží. 😉

Kontroly:
ZUZKA 29.10. NT screening, 21.10. a 18.11. krev na NT, poradna 6.11.
ELE 22.10. poradna a NT 4.11
Kalimero 30.10.
Andree ?

Mne zavalilo učení, pořád v tom ležím a nejsem schopná nic pořádně vymyslet a vytvořit nějakou tu seminárku. 😒
Furt se mi hlavou honí mateřské starosti a na nic jiného se nějak nemůžu soustředit. 😖 Už se těším na mimino jak malý Jarda. 😅

Petra, máš krásnou váhu a po dvou dětech už nárok na nějaký špíček máš, tak to neřeš. 😉

dennisa
20. říj 2009

Ahoj holčiny.
Jdu pozdravit. Manžel má po dlouhý době noční, tak jsem sama přes noc.

Teda, až jsem se vyděsila, co je s Ele. No koukám, že všechno v pořádku, ufff 🙂

Kali, to se Ti vůbec nedivím, že myšlenky jsou jinde. Já bych školu ve svým věku už asi nedala. Tenkrát po střední jsem se nedostala na vysokou a už jsem pak v sobě nenašla ambice zkoušet to znova. Jediný co dělám je, že mě hrozně baví angličtina, takže už x let praktikuju takový samostudium doma, na internetu s přáteli ze zahraničí a tak 🙂

jarka09
21. říj 2009

Ahoj holky, tak koukám, že jsem tu rozpoutala vlnu paniky - to se omlouvám, šlo o nedorozumění, jó, drby mi holt nikdy nešly... 😉
Kali, se ti divím, že studuješ tak poctivě, když to teď slyším v televizi, tak vystudovat můžeš za dva týdny a žádný stresy, jen na to mít ty chechtáky 😀
Tak dneska to sluníčko snad zase ani nevykoukne!!!

andree01
21. říj 2009

Ahoj holky. Taky jdu pozdravit.
Mam se dobre, nevolnosti vitam 🙂, rozezrana nejsem, spis toho moc nesnim, vaha stabilní, bricho po ranu nijake, ale plochy to není, takovy malinky kopecek pod pupikem, vecer je z nej ale docela balooon...🙂 kalhoty nosim, dokonce jsem si koupila nove dziny, normalni, zadne tehotenske..-)
Uz pokukuju po gravidjoze, pry je to super v tehotenstvi.
A od 12 tt planuju, ze se zacnu fotit jak mi brisko roste, to se mi libi, jak je to zvetsovani videt. 🙂
jmena zatim nevybirame, ani si to jeste nijak neuvedomuju. Ale je zvlastni a napinave, ze uz to v sobe mame a netusime co to bude. ja bych chtela asi holcicku, ale mam chut na kysely zeli, okurky, sladky vubec, tak nevim jestli tem chutim verit nebo jestli na to neni jeste brzo, aby se to dalo takhle poznat. takhle mi spis lidi tipujou kluka.

jdu na kontrolu ted v patek - 23.11. ma mi delat utz vnitrni i pres bricho a vzit krev a ja mám donest moc. rikal, ze mi snad ma delat testy na downuw syndrom, nevim jestli to jsou ty tripple testy, nic o tom nevim. Ale rikal, ze ty testy, co mi bude delat uz ted se normalne delaji v 16 tt, ale ze on ma vybaveni a ze to umi na 95% zjistit uz tak brzo... nevim jaky test mel na mysli, taky nevim cemu rikate NT screening. Radsi už nic nectu, nikde nic nehledám, jenze pak nevim co co znamena...🙂

Jo a mám pocit, že zacinám mít vykradeny slabikar...normalne mi asi uz mekne mozek, casto nemuzu najit i bezny slova.

mejte se hezky a snazilkám preju, aby se zadarilo, ted je zrovna takovy cas na to valeni v posteli. Ja teda na to nemam ted vubec chut, cely tri mesice ☹, ale pry se to ma brzo zlomit 🙂, tak uvidime.

papa

zuzka.o
21. říj 2009

ELE: uffff....to jsem si oddechla, že jsi v pořádku 😉 A s těma gaťkama to je fajn, já mám ještě jedny pláťáky, co jsou hodně bokový a ty mi nedělají vůbec problém. Tak bych se chtěla juknout po nějakých stejných ale teplejších. Dneska, když jsem šla ráno na krev, mi v nich už teda byla docela zima zimoucí 😅 Ale ty těhu kalhoty mi asi brzo neminou, břicho si mi nějak zvětšuje.Zatím to na foto není, ale brzo bude. Začnu fotit po skončení 1.trimestru.
Hmmmm.... a masážičku bych si nechala líbit..... hele a co ta svatbička? Budeš zimní nevěstinka nebo to necháte po narození prcka?

PETRO: to máš super váhu po 2 dětech.... a na ten špíček se vyprdni, máš na něj nárok....kolik ti vlasně je? (jestli to není tajnotajný) 🙂

JARUŠKO: v poho....já taky moc na drby nejsem, holt se občas nezadaří. Když mi někdo něco říká, pamatuju si to tak den a pak frrr z hlavy! Po týdnu jako vymetýno 😅 😀 😀 😀 A máš pravdu s těma vejškama a titulama. Že na právech se bere se ví odjakživa! Holt to teď prasklo a dělá se kolem toho humbuk. Ale když podvádět, tak snad trochu věrohodně, ne? Jako titul za měsíc........blázni!!!!!!!! Na to se muselo časem přijít!!!!!!

KALI: se ti nedivím, že nad bakalářkou se ti přemýšlet nechce. Já mám taky moc myšlenek na mimi, co koupíme, jak to vybavíme....možná se nám časí na větší byteček....ale nechci to zakřiknout 😉

DENNISKO: jak je? To seš dobrá, že se k tý angl dokopeš. Já se o to snažila mockrát a vždycky mi to vydrželo tak týden 🤐 Děs! Ale potřebovala bych to obnovit jako sůl. Když pak potřebuju někde žblebtnout, jsem jak tatar!

ANDREE: Tak to bude určo ten NT screening - krev + utz. Ono je to prý přesnější a věrohodnější než ty tripple testy v 16tt. Snad tady nekecám nějaký kraviny 😅 A občas teda ta těhudememnce zasáhne i u mě 😅 Já myslím, že ty chutě jsou jenom orientační, mamka když čekala mě, měla chuť jenom na maso! Jsem zvěavá na sebe...jak se to pozná, když to bude kluk a holka, to budu asi dort zajídat uzeným 😀 😀 😀 A s chutí je to u mě stejný..... chudák manža 😅 😅 😅

zuzka.o
21. říj 2009

Kontroly:

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ANDREE 23.10.
ELE 22.10. poradna a NT 4.11
KALIMERO 30.10.
ZUZKA 29.10. NT screening, 21.10. a 18.11. krev na NT, poradna 6.11.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eleanthis
21. říj 2009

ahoj holky, tak uz konecne zitra kontrola, prijdu si nejaka nervozni... mam strach, jestli je vsechno v poradku... ani nevim proc :( uz me to trapi dva dny, takovy divny pocit strachu... treba je to jen trema pred dobrymi zpravami 🙂 tesim se, az mimi uvidim 🙂

taky me zitra ceka zubar... sice o jeden povinny zapis do tehu knizky min, ale teda netesim se, mam vypadenou plombu a injekci si muzu nechat max. zdat... takze druhy stres na zitre.... uf, v 11 ne me myslete, to budu sedet v cekarne gyndy jak na trni 🙂

vsechny moc zdravim a drzte se

pettrraa
21. říj 2009

ahojky ele neboj určitě bude vše ok
kali také se nedivím že nemáš myšlenky na učení ale jen na těhu 😉
Zuzi moc přeji at vám větší byteček vyjde
jo těhu demence a pak je mateřská demence tu mám já už sedm let
😀 Zuzi tajemství můj věk není ted mi bylo 15.10 31 ☹ ale čoveče ani si tak nepřipadám cítím se stále na dvacet 😀
Včera jsem byla u kadeřnice a jsem uplně nové měla jsem hnědé proužky a blond a ted to mám víc tmavé hnědé a červené proužky 😀

dennisa
22. říj 2009

Ahoj holky!
Dneska odjíždím na 4 dny odfrknout si do rodnýho města. Tak se těším, navštívíme všechny příbuzný a kamarádky, bude to fajn 🙂

Péťo, to jsi přesně o rok a 10 dní mladší, než já 😉 Já jsem 5.10.
Takže dodatečně gratuluju k narozkám 😵 😲

zuzka.o
22. říj 2009

ELE: neboj, to zváldneš, myslíme na tebe....jsem zvědavá na fotečku 😵

DENNI: tak s to krásně užijte, odpočiň si a naber novou energii ....měj se tam krásně 😵

Mooooc PETŘE a DENNISCE gratuluju k narozeninkám 😵 😵 😵 Vše nej nej nej nej nej nej....... 😵 😵 😵

dennisa
22. říj 2009

Zuzi, děkuju 🙂 I když mi letošní narozky dopadly katastrofálně, vlastně ten den mě odvezla ta záchranka, ale od tohoto roku je slavím ten den dvakrát, jak mi řekl primář v nemocnici 🙂
A jsme mladý holky, já se taky cítím na míň 😉

Jdu ještě teď dopoledne zkusit kadeřnici, jestli mě vezme na stříhání hned, jsem zjistila, že jak jsem doma, nějak moc mi narostly vlasy 😀

zuzka.o
22. říj 2009

No...já v prosinci slavím "30" a teda vůůůbec se na ní necítím....spíš taky tak na 20 😅 A teda bude se ode mě očekávat oslava .....se mi vůbec nic nechce vymýšlet kam, co, jak, koho pozvat,........ Ach jo.
To je DENNI jasný, že ty narozky budeš slavit 2x, bylo to obrovský štěstí, že jsi v pořádku! A teda slavit musíš jako blázen, ať máš ráno vždycky pořádnou opičku 😀 😀 😀

Hihi....jj, doma rostou vlasy víc než venku...hahahahaha.... tak se pěkně ostříhni 😉 🙂

lucbra06
22. říj 2009

Ahojky holky
Já zrovna ted přišla taky od kadeřnice,jsme se asi všichni domluvili 😅 já mam šíleně hustý vlasy to je na palici 😠 .Holky to se máte mě je 24 a cítim se na 40 😀
Těhulky přeji vám at kontrolky dopadnou na 1s hvězdou 😵
Deni to se máš že jedeš do světa 😉 taky bych někam frčela.
Petra dodatečně vše nej,nej,nej.....

dennisa
22. říj 2009

Luc, tak já mám úplně opačnej problém, mám vlasy děsně jemný, takže jak to povyroste, nedrží mi nic a mám to pak zplihlý, zrovna jako teď 😅

Zuzko, tééda to bude oslava jak blázen 🙂 Já jsem si svoje třicetiny užila fajn, dostala jsem strašně moc dárečků, protože jsme se zrovna stěhovali, takže jsme dostali plno věcí do bytu a bylo to fajn 🙂
Já doufám, že příští narozky budu slavit, ale už bez alkoholu 😉

pettrraa
22. říj 2009

Ahojky dannisko tak dodatečně také vše nej k narozeninám a brzo krásné zdravé mimi 😉
Já mám taky vlasů hodně musím si to nechávat prostříhat jinak mám hřívu jak kůň 😀
Lucbra až ti bude víc taky si budeš připadat mladší 😀
já ke 30 narozkám dostala od manžela dovču v řecku kámoška měla taky 30 tak jsem letěli jen mi dvě bez chlapů a dětí a to byla uplně super dovča sice se mi po dětech stýskalo ale tomuhle se říká pravá dovča bez starostí a jen se válet a válet a spát si dlouho jak chci 😀 .Tak třeba za 9 let se mi poštěstí zase 😀
Jinak jezdíme na dovoloné celá rodinka zatím jen po čechách letos jsem teda byla s mejma rodičema a klukama u moře v chorvatsku ale bez manži on tu měl moc práce.
Dennisko hezky si to užij na návštěvách budeš nám tu ty 4dny chybět ☹

lucbra06
22. říj 2009

Deni já jsem zase pořád jako lvice 😀 tak taky nespokojenost 😀

jarka09
22. říj 2009

No tak holky, trochu sebevědomí, koukám, že nikdo tady není se sebou spokojenej 😉
Já jsem zvědavá na ELE, v 11.byla na prohlídce, tak už se těším, kdy se tu objeví s fotečkou... 😵

dennisa
22. říj 2009

Tak už jsem zas doma, neměla místo, jdu až v pondělí, takže víkend musím ještě přežít s těma pačesama.

Tak to se těším na fotečku od Ele 😉

Jarko, já myslím, že každej má na sobě něco, s čím není spokojenej, ale vždycky si říkám, vcelku to mohlo dopadnout i hůř 😀

pettrraa
22. říj 2009

dennisko souhlasím taky si říkám mohlo by být hůř 😀
také se těším na fotky od ele

pettrraa
22. říj 2009

copak asi míša jestli pak už jsou doma s malým mimi

eleanthis
22. říj 2009

holky - zmlklý těhotenství.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimi velikost 6+3 v 10+1... samy si dokazete zpocitat, jak dlouho uz nosim mrtvej plod... je mi z toho na nic.. ani brecet nezvladam... zitra si jdu lehnout, v sobotu bych mela byt doma...

totalni rezignace, totalne cerna vlajka

dennisa
22. říj 2009

Holkyyy, nakoukla jsem od bráchy a Ele, je to strašnýýýý, nemůžu tomu uvěřit, co čtu, moc a moc mě to mrzí holka ☹ ☹ ☹ ☹
Já vím, jak Ti asi je, teď slova nepomůžou....ale není to konec holčičko, jen budeš potřebovat čas....ale pak nic nevzdávej, sama uvidíš, že zas najdeš chuť bojovat, věřím v to! Tenhle boj se nedá vzdát, vím, o čem mluvím!
MOC na Tebe myslím! Drž se!!!!

lucbra06
23. říj 2009

Ele ☹ je mi to moc líto a jak píše Denis slova nepomužou,bud silná a statečná.Moc na tebe myslíme.Ach jo je to všechno tak nespravedlivé 😔 .