Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
18. lis 2009

Ahoj holky, tak zase zdravím po pracovním kolečku, mám teď 2 dny volno 🙂

Kali, velká gratulace k chlapečkovi 🙂 🙂 Je paráda mít doma páreček 😉

Ele, to děsně letí, ty už půjdeš příští týden do práce? Vidíš, já Ti říkala, jak to rychle uteče 😅 Tak užívej poslední zbytky volna a odpočinku 🙂

Andree, v tý Praze to je teda děs s porodkama, to jsem ani netušila, že to je až tak hrozný a je takovej boj o registrace. Doufám, že takovej boj nebude, až se budu objednávat na jaře do CAR 😅 Budeme jezdit taky do Prahy.

Zuzi a vlastně i Andree, holky vy už budete za chvíli v půlce těhu, no to je šílený, to je kvapík 🙂
Zuzko a co bříško, neroste zatím moc? Počkej za pár týdnů, vylítne ani nebudeš vědět jak 🙂

Péťo, tak tě taky skolilo nachlazení jo, to je blbý. No já klasika, já pořád kašlu, už víc jak měsíc. Sice míň, ale nějak to neustalo úplně.

Vánoce zatím vůbec neřeším, nějak na to není čas. 😖 Cukroví nebudeme dělat, nějaký dostaneme od babičky, manželovi vychází na Štědrý večer noční služba, tak já asi pojedu k našim do Pardubic, neumím si představit zůstat na Štědrý večer sama doma přes noc . Takže ty letošní Vánoce ani moc neprožívám.

Jarko, no tedaaaa 😠 😠 To jsou svině, fakt že jo! Zrovna nedávno o tom byla reportáž ve zprávách, jak zloději vykrádají rozestavěný baráky... Fakt svině, makat normálně nebudou, hlavně, že budou okrádat jiný. 😠
Co V8m všechno ukradli? Taťkovi nedávno vykradli stavební buňku na nářadí. Ukradli teda "jen" nějakou speciální vrtačku, ale taky byla dost drahá.

jarka.09
18. lis 2009

jojo, Deniso, to jsi napsala výstižně - svině jedny! Fakt mám vztek, dneska jsem vůbec nespala, při každým zašramocení ve mě hrklo. Asi to měli vytipovaný, rozflákali dvoje dveře, chvíli hledali a pak našli... vzali vrtačku s příklepem, pilu - tu si manžel pořídil před nedávnem a rozbrusku. No, pila pět tisíc, rozbruska byla za tři a vrtačku jsme měli půjčenou od mýho taťky, byla už starší, ale moc nepoužívaná a značková, takže nová tak kolem třech tisíc. Dveře naštěstí byly starší z jinýho baráku, ale sloužily nám, jelikož zatím nemáme na nové. Tak teď nás čekají navíc investice do nějakýho lepšího zabezpečení. Policajti nás upozornili na to, že když tam byly úspěšný, tak by se mohli vrátit... no teda pěkně děkuju... 😒

dennisa
18. lis 2009

Jarko, no tak to je hnus. To by mě taky pořádně naštvalo 😠 Co si to vůbec dovolujou!
To aby jste se báli tam už cokoliv nechávat, ale kam to zas dávat že jo.
Tam, kde stavíte je v okolí víc rozestavěných baráků?

jarka.09
18. lis 2009

Přímo u nás ani ne, ale v okolí by se něco našlo, obecně si myslím, že se staví hodně, takže mají na výběr...

zuzka.o
18. lis 2009

Ahoj holky 😵

JARUŠKO: teda, to jsem to asi přivolala!!!!! Hajzlové to jsou!!!!!!! Useknout jim hnáty jako ve středověku. Pak se začnou aspoň něčeho bát! Jak pracuje policie, soudy .... směšný! Fuj! Tak vám přeju pevný nervy a radši na stavbě nic nenechávejte.

DENNI: to je naprd, že manža bude na Vánoce pryč. Taky bych si nedovedla představit být sama. Zažila jsem si to jeden Silvestr a byl to boj.
Chichi.... přijde mi, že mi bříško teď hrozně poposkočilo. No a za 14dní jsem nabrala 0,5kg... no asi budu muset omezit ty svý čokoládičky a lentilečky..... 😅 V pátek začínám 16tt!!! Dneska jsem byla na druhé krvi a mám si v pátek v 1 zavolat na kompletní výsledky genetiky. Doteď jsem byla klidná, že je vše ok, když NT bylo 1,2mm což je krásný..... a najednou prda dalších výsledkůůůůů .... no snad to dopadne na 1 s *. 😉

ELE: já ti čoveče závidím ten vyráběcí elán. Měla jsem ho taky, ale teda teď přijdeu domů zbitá jako pes, v noci se prd vyspím, tak o víkendu dávám polední šlofíčky a na nějakou kreativní tvrobu nemám náladu.

zuzka.o
18. lis 2009

ANDREE: já taky chci začít s výbavičkou po novém roce.... bude na to čas a penízky. Kočárek bude lahůdka, budu muset do nějakého spec.obchodu a vyzkoušet skládání, manipulaci,.... protože na netu může vypadat sebelíp a pak s těma dvěma prďolkama to bude v praxi jinak.

KALI a Marečku... jak je? To teda koukám, co všecho zvládáš a to ještě máš malou!!! Nechápu! 😲 Já jsem totál mrtvola, chíplotina..... ono je asi fakt, že mi vycucávají dvě mimča, že třeba s jedním byl¨to bylo jednodušší.... ale já se na ty dva uzlíčky moc těším.
Pohlaví si určo necháme říct...... ale nikomu to neřekneme.... to bude překvápko 😀 😉
A teda s těma řemeslníkama je to děs. My máme kamaráda - moc šikovného truhláře..... tak bych ti ho doporučila, ale je to daleko 😖

zuzka.o
18. lis 2009

Baví se Sněhurka a Ježibaba, kam na vejšku.
Sněhurka: "Já půjdu na ekonomku. Tam nebudu nejhezčí, ale budu nejchytřejší!"
"To já půjdu na matfyz", na to Ježibaba, "tam sice nebudu nejchytřejší, ale budu nejhezčí!"
Přiletí k nim jepice a povídá: "Já půjdu na práva do Plzně, sice se tam nic nenaučím, ale zato stihnu dostudovat."

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eleanthis
18. lis 2009

ahoj holky - teda Jari - vy to pekne valite - samy vzruso - nezavidim, nepreju... husty

jinak holky pokud vas zajima ma tvorba, staci mrknout na my stranky - pardon za reklamu - www.hippyart.net . www.verunka.hippyart.net tam jsou navody, a taky vyrobky. vetsinou, co delam, hodim na verunku, at to muzou delat i jiny 🙂 ale nestiham 🙂 - dneska jsem byla koupit barvy na textil - docela mastny, tak jsem si rikala, co nerozdam na Vanoce, hodim na Aukro, treba nekdo koupi, at se aspon ta investice vrati - (jedna barva 89kc!) 🙂

jinak tu mrchu odvolavam - proste si jeste musim pockat.

zuzi - tak jsem zvedava na vysledky, urcite to bude v pohode! a budou zase fotecky? 🙂

misa1982
19. lis 2009

Ahoj holky tak jak se tady mate?Tomášek ma dneska presne mesic!
zuzi:a nam tady reknes co cekas? 😉 😉

kalimero11
19. lis 2009

Ahoj holky,

Jaru, to je mi líto, že vás vykradli. ☹ Hnusáci, hnáty useknout! 😠 Chtělo by to do domečku zavírat obrovskýho hlídacího psa, aby ty hnusné zloděje pořádně prohnal.

Míša, už měsíc? 😲 😲 😲 Tý jo, to letí... Napiš nám něco o porodu! A taky nějaké info, jak Tomášek roste, co dělá, a tak... 🙂

Ele, mrcha dojde, ještě má holt čas.

Zuzi, já toho moc nestíhám, vždyť nechodím do práce a to učení zatím pěkně šulím. Nějak mi nejde se soustředit. 😖 Tak se zatím věnuji seminárkám, to celkem jde. A té hudebce. A malá - velká, ta je už samostatná, už mě moc nepotřebuje. 😉
Výběr kočárku budeš mít náročný, to budeš muset do nějaké specializované prodejny, ne? Já kočár neřeším, vytáhnu z půdy kočár po Niki, jé to bude nostalgie a navíc tím dost ušetříme. 🙂 Já nový kočárek nechci, protože jej musíme parkovat venku, když jdeme Mudr. nebo do obchodu a u nás se kočárky kradou, měla jsem o nový hrozný strach, když stál před barákem od doktorky třeba hodinu bez dozoru. Navíc tam nebylo vůbec vidět. Teď už to bude historický model, tak doufám, že mi ho nikdo nelupne. 😉

Denni, Ty jsi ale pracant! 🙂 Jedeš pořád na plný výkon. Budeš mít alespoň o vánocích volno?

dennisa
19. lis 2009

Ahoj holky.

Zuzi, mě taky zajímá to pohlaví, s náma se podělíš ne? 😉 🙂 My to nikomu nepovíme, sííííím 😀

Ele, koukala jsem na ty Tvoje stránky, teda ty jsi šikovná, fakt jo, moc pěkný 😉
A na mrchu počkej, však ona dorazí, mně tentokrát po té laparce dorazila až za cca 5 a půl týdne.

Míšo, ahojky. No téda, už je mu měsíc, tak to je fofr. A jak zvládáte, je hodňoučkej a nezlobí maminku? 🙂

Kali, učení všechno ještě doženeš, ještě je času dost, než porodíš 🙂
No vidíš, jak jste to vyřešili s kočárkem. Je to síla, kolik ty kočárky stojej. Švagrová koupila hlubokej za já nevím kolik a malá jí z něj vyrostla během 7 měsíců a pak ho prodala ani ne za 2tis.

O Vánocích mi to vychází v práci celkem slušně. Ten týden, co jšou svátky jdu do práce jen 1 den 😉
Tuším, že ve středu 23.12., jinak mám celý týden volno, ale právě manžel bude furt v práci, tak to je naprd.
No aspoň budu mít na všechno doma čas pěkně připravit a navařit a tak.

misa1982
19. lis 2009

Ahoj holky,ja byla cisarem do patere Tomášek je hodnej napapa se a spi uz koluka kolem sebe je to proste zlaticko! 😵 😵

zuzka.o
19. lis 2009

Ahoooj holky 😵

Když já to mám od manži zakázaný říct i vám 😅 .... tak si budete muset počkat 😉

MISA: ty brďo.... toto letí, to už je Tomáškovi měsíc????? 😲 Tak ať je pořád tak hodnej jako doteď 😵

KALI: nebuj, učení ti neuteče 😉 A teda s kradením kočáru jsi mi dost překvapila! Fuj! Tak snad na váš starý nikdo mít zálusk nebude.

ELE:fotečky budou až 4.12., to jdu do poradny. A tam se objednám na velký UTZ a pak taky na 4D, prý to dělají tam co jedu na ten utz a stojí to 1.000,- , komentovaná půlhodina.

DENNI: to je naprd, že s manžou nebudete moc o svátcích.... u nás je to naopak, manža bude mít volno, naposled půjde do práce na službu ze 17.na 18.12. a pak až po novém roce.... tak si vezmu taky volno a bude!Budeme papkat, čučet na pohajdy a chodit na procházky.... to bude romantika 😵

pettrraa
19. lis 2009

ahojky Ty jo jaru to jsou fakt svině bych je přetrhla hajzli.Tak dnad už daj pokoj a nevrátí se
Míšo toto letí co už je malému měsíc 😲
Zuzi to je fajn že už máš koupené dvoje katata těhu.Tak to budem pěkně napjaté copak do budete mít přála bych vám páreček 😉
Kali ty jsi dobrá ještě při malé studovat tak at ti to jde dobře.Jo a já mám kočár ještě po Tomíkovi schovaný mám hluboký patron khaki béžový takže je stále moderní 😉 a je teda na chvíli kluci v něm byli 5 měsíců a pak jsem si koupila sporták a pak ještě golfky 😉 ale sporták po tomíkovi jsem prodala a na kubík se koupila nový a i ty golfky jsem si koupila na kubíka nové 😀
kali co nějaká fotečka malé slečny by nebyla???
Denisko tak to je škoda že manža na štědrý den je v práci tak hlavně že můžeš jet k vašim abys nebyla sama doma.Teda ten kašel je teda hnus že se tě tak drží
mě je lépe mám jen rýmu nebo spíš jako ucpaný noc kašel nemám.A dnes jsem umyala okna tak mám hotovo hurááá

dennisa
19. lis 2009

No Zuzi, to jako máme do května vydržet jooo? 😀 No co nám zbyde 😅
Tipuju dva kluky 😝

Péťo, už děláš vánoční úklid? To já až tak v půlce prosince, dřív se k tomu asi nedostanu.
Chci si pořádně protřídit oblečení, myslím, že hodně toho půjde do kontejneru, mám tu věci, který na sebe nevezmu jak je rok dlouhej, tak na co je tu sušit ve skříni.

eleanthis
19. lis 2009

ty jo Zuzko - ty jsi teda trapitelka! - nerict, jestli mame cekat ruzovou nebo modrou oslavu! to je teda!

ja jsem dnesek stravila tvorbou vanocnich tasek... mam pocit, ze se nedokazu ani rovne postavit, mame v obyvaku jen nizkej stul a ja to cely den blbec delala na nem... takze v predklonu na urovni sedacky... uf, ale vysledky jsou krasny! pracuju na tom, hodit odkaz na galerku 🙂¨¨

zuzka.o
20. lis 2009

Ahoooj holky 😵

Volala jsem na výsledky genetiky a jsou negativní. Jupí
Jo a mám krev 0- (prý je vzácná)

Budete to muset vydržet 😀

pettrraa
20. lis 2009

ahojky No Denisko už uklízím teda zatím ty okna pak koupelnu a nakonec kuchyn musím toho využít že jsou kluci zdraví a chodí do školy a školky tak mám na to klid dopoledne.
Dnes jsem mluvila s jednou holkou co jí v květnu skončila mateřká a je stále bez práce je to tu fakt hrozné ☹ tak proto tu práci v lednu vemu i kdybych měla mít já nevím 4000 než nic že.Holky nevíte kolik musím mí odpracováno abych měla nárok na mateřskou??

eleanthis
21. lis 2009

petra - myslim ze musis mit celkove asi 3 mesice - ale uplne celkove za cely zivot. pak muzes byt na materske porad za sebou, to by nemelo mit zadny vliv

jinak dneska mame uklizeci den - vysavani a vytreni dopadlo dobre - rekneme bez kecu, ale pak jsem se vrhla na nas kumbal - neuklizelo se tam od dob, co jsme se stehovali - takze pul roku - jak jsme se stehovali - vsechno jsme davali tam, aby nebyl po byte binec a pak se to jen vybalovalo, ale skoncila tam hromada krabic, ktere se nevybalili, dneska jsem se na to vrhla - jsou to vetsinou pritelovi kramy.... kabely, kdejaky reklamni predmeny, trika atd.. taky nejaka elektronika a pak moje blbosti na vyrabeni, ozdoby do bytu na ruzny svatky atd... no neobeslo se to bez sceny.... pritel byl dotcen, ze si dovoluju vyhazovat kramy, na ktery roky nikdo nesahl a jsem presvedcena, ze v zivote nesahne - no! co kdyby se to nahodou nekdy hodilo 🙄 !!!! takze parada - ted uz tam uklizi jak vzteklej, asi sam kouka, co vsechno nakonec uzna, ze nebude treba... hura a ja budu mit vic mista na svy veci 😀

co vy, jak travite sobotni dopo?

eleanthis
21. lis 2009

Zuzi - jinak gratulace - uz se na bobisky moc tesim :D, ja mam 0+, tak muzem tvorit idealni par :D

halpa
21. lis 2009

pettrraa - 270 dnů v posledních dvou letech.

pettrraa
21. lis 2009

ahojky Ele tak to je fajn aspon tam bude víc místa. můj tchán je takový vetešák vše se hodí no a pak to zabírá místo 😖
Díky za radu holky
já jela ráno do města i s klumama pak jsem udělala oběd a po 14h přijeli kámoši a odjeli po 18h tak jsem hezky pokecali

zuzka.o
23. lis 2009

Ahoooj holky 😵

Téda, vy jste se pustili do vánočních úklidů???? Já to letos jenom šmejknu a bude. Cukroví mám objednaný, takže pohoda jazz 😎 😎 😎 Jen ty dárky...... 😕

eleanthis
23. lis 2009

tak show pokracuje - ted jdu z gyndy, cely vikend mam bolesti na pravym vajecniku a v zadech - mam krvavou cystu na vajecniku 3,5 cm... v pondeli jdu na komisi a primar rekne, kdy jdu na operaci... ach jo :( ☹ ☹

zuzka.o
23. lis 2009

ELE.....cože?????? Jak se to mohlo stát, sakra? Chudinko 😔 ☹ To snad není možný, pro tebe je tenhle rok smůlovatej.... a řekl ti doktor něco bližšího?

eleanthis
23. lis 2009

zuzi - jak se to stane, to nevim... proste me bolelo bricho a zada, tak sem si rikala, ze to neni normalni a sla na gyndu.... tam mi doktorka nasla tu cystu, a ze je pekne krvava, ze se s tim musi neco delat. existuje teoreticka sance, ze to samo praskne - coz je dobre... do 4.12 mam termin na mrchu - to je konec sestinedeli... a prasklo by to jedine pri ty mrse... jenze kdybych ji nedostala, coz moc podle vysky sliznice nevypada, tak bych musela na vyvolavacku a zase by se muselo cekat, jestli to nepraskne, a Vanoce na krku... tak jsem sla radsi rovnou do nemocnice a tam mi rekli, ze uz 31.11 mam prijit na komisi, kde primar rozhodne, kdy se bude operovat... kdybych to do ty doby dostala, tak se termin posune a taky se zkontroluje, jestli to eventuelne neprasklo - ale takovy stesti ja nemam, takze uz se vidim na laparce.... do ty doby nemuzu delat nic nez cekat a rikat si, jak je tohle mozny! ach jo...

prvni, co me zajimalo byl muj vajecnik a jedinej vejcovod, kterej mi k nemu vede... tak podle vseho se cysta da sundat, aniz by byl vajecnik poskozenej a jde normalne prirozene otehotnet.... v pripade, ze bude moc zasazenej uz jen IVF... ☹ .... doktorka mi jeste nabidla k tomu i profuk vejcovodu... ale to je zbytecny, otehotnela jsem v klidu a hned prvni mesic... takze to je o nicem... akorat budu pozadovat zkontrolovani stavu endometriozy a popaleni zbyvajicich lozisek.

jinak mam uz tu adresu na svy vyrobky 🙂 http://galerie.hippyart.net/moje_projekty/

zuzka.o
23. lis 2009

ELE: tfuj tfuj... ať ta mrcha cystovatá praskne při mrše! Zase další operace..... ach jo! Holka, ty to máš fakt těžký! Nebuj, určo ti to vaječník nezničí a na jaře se hned první měsíc zadaří, jako v létě.

Jinak ti moc musím pochválit tvoje výtvory, nádhera.... nejnadšenější jsem byla z té zelené nákupní tašky s kopretinkama...krásná. A stromeček je taky boží. 😵

eleanthis
23. lis 2009

Zuzi - kdybys mela zajem o tu tasku - prodam 😉

jarka09
24. lis 2009

El: no to snad není možný! Tak to je mi moc líto, teda já už nic neříkám.... 😒

pettrraa
24. lis 2009

ahojky Ele to je mi strašně líto holka ty si užíváš moc bych ti přála aby přišla mrcha a nemusela si na operaci.
Jéé ty věcičky jsou tak užasné jsi moc šikovná
Zuzi a jak je tobě a co ostatní těhulky doufám že je vše ok
Mě přišla včera mrcha o 6 dní dříve takže budu muset pořádně začít pít ten čaj z kontryhelu at se mi to srovná