Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
26. pro 2009

Ahoooj holky 😵

Tak svátky už jsou skoro za námi, právě jsme se vrátili z Prahy od babičky. Co do jídla to bylo náročné, pořád jsem do sebe něco musela cpát.... (v úterý jdu na kontrolu, musím stoupnout na váhu....úúúúú)..... Prckové dostali spoustu oblečení od tchýně, až to nafotím, hodím odkaz. Jsou to moc roztomilé věcičky 😵
Doufám, že jste si užívali stejou pohodu.

KALI: krásně jsi to napsala..... já budu mít své "výročí" na konci ledna. Musím říct, že to uteklo. Moc všem snažilkám přeju, ať se rychle zadaří a za rok si tady budeme psát buď jak vám rostou bříška nebo dětičky.
Moc se na to těším..... nevzdávejte se.
A ty KALI se drž, je to náročné, ale ten brouček v bříšku za to určitě stojí 😵

ELE: máš pravdu, bude to náročné, ale já se na to strašně těším. Každý mi lituje, ale já jsem šťastná, že budu mít rovnou dvě štěstíčka, věřím, že se to všechno v klidu a pohodě zvládne. První měsíc bude takové to seznamování, to vám sem budu psát, jak jsem vyřízená (teda pokud bude vůbec čas)..... ale postupem času to bude lepší a lepší......

jarka.09
27. pro 2009

Ahoj holky!
Larri-je mi to moc líto a myslím na tebe! nesmíme se vzdávat, musíme bojovat a pak jednou budeme vděčný, že jsme ten boj nevzdaly a to trápení, kterým jsme si prošly bude nepatrný oproti nesmírné radosti z miminka.
Jinak holky jste to tady moc hezky napsaly, musíme věřit v lepší zítřky a věřme, že ten nový rok nám přinese samé radosti a když starosti, tak jen ty krásné, miminkovské 😉

zuzka.o
27. pro 2009

Tak jsem přidala fotečky věcí, co A a B dostali/y od Ježíška 😵

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

pettrraa
27. pro 2009

ahojky tak u nás vánoce byli fajn kluci měli z dárečků velkou radost.a já taky dostala jsem od manžílka hodinky vonavku a příbory
holčičky nevzdávejte se a bojujte budeme si tu navzájem moc držet pěstičky a věřím že se všechny dočkáme krásných zdravích miminek 😉
zuzi moc krásné věcičky pro miminka

lusye
27. pro 2009

ahojky holky, nedavno jsem vam psala sve obavy z mimodelozniho tehu. Pomohly jste mi. Dekuji. 🙂
Nastesti vse dopadlo dobre, miminko je tam kde ma byt a uz ma i srdicko. 😵
Moc Vam dekuji a preji Vam brzo // na testech a spoustu radosti z miminek! Stastny rok 2010! 🙂 🙂 🙂

pettrraa
28. pro 2009

lusey tak to obrovskááááááá gratulace tak at je vše ok až do samého konce a krásné zdravé miminko 😉 😉
holky tak mě skončila ms a koukala jsem na těhu kalkuačku tak bych pode toho mohla otěhu už 1.1 1010 😀 tak odedneška začnu manžu znásilnovat 😀 no myslím že on se nechá dobrovolně 😀

pettrraa
28. pro 2009

jo a v noci mi přišla sms od kámošky ze základky si píšeme přes net že se jim narodil Honzík má 2700g a 47 cm a prča je že se narodil jako nám před 7 lety Tomášek a měl skoro stejné míry Tomík měl 2750g a 47cm
😀

zuzka.o
28. pro 2009

LUSYE: mooooooooc gratuluju k miminku na správném místě a k srdíčku 😵 Teď se hlavně šetři a odpočívej. Přeju pohodové těhulkování 🙂

PETRA: krásné silvestrovsky podnapilé miminko, jo? To by bylo krásné.... tak se někde pořádně zboř na Silvestra a povede se to 😀 😉 😵 Držím paluchy.
..... to je hezký,s tejná váha, míra a datum..... paráda

pettrraa
28. pro 2009

zuzi my silvestra budeme trávit s partou kamarádů i s dětma takže já určo pít nebudu a pak kolem 20h pojedem domů a tatka pokud se přes den nenaláme tak večer doma určitě taky né on nerad pije sám 😀 ale moc si nevěřím že by to hned na poprvé vyšlo.Nooooo i když v létě to taky vyšlo hned po měsíci ale bohužel špatně skončilo 😒 no nebudu se raději moc těšit ono to snad vyjde kdyžtak jindy 😉

zuzka.o
28. pro 2009

PETRA: tak to budeš muset nějak vykoumat jinak..... ale za zkoušku nic nedáš.... nám se to teda taky povedlo hned napoprvé a blbě to skončilo.... a pak po 5měs úspěch 🙂 Budu ti držet paluchy 🙂

lusye
28. pro 2009

holky, dekuji moc. 😵 😵 At se Vam vse dari a splni se Vase sny v roce 2010! 🙂

misa1982
29. pro 2009

Ahoj holky preju vsem hodne stesti a zdravi v novem roce 2010! 😵 😵 😵

eleanthis
30. pro 2009

Peti - ber to v klidku, ted uz to nech na nahode, a nestresuj se. je mi jasny, ze se nakonec stresujeme vsechny a porad :D ale pokud to jde, tak na to nemysli a uzivej si, ze to zkousite.

ty jo, ted me tak napadlo, co asi dela Lucbra?

pettrraa
30. pro 2009

ahojky Ele no taky si říkám nebudu na to myslet ale stejně to tam vzadu někde hlodá a říkám si jestli pak už se to chytá 😀
no taky by mě zajímalo co Lucbra a i ostatní co tu dlouho nebyli
a co Matulík doufám že těhu má už konečně pohodové
a jak je tobě Ele co cista furt tě bolí nebo je to lepší?už se asi těšíš až to budeš mít venku vid a taky budete moc začít se snaženíčkem strašně moc ti přeji at už konečně to vyjde a je vše ok 😉 🙂

halpa
31. pro 2009

Ahoj,

přeji všem vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí do nového roku 2010. 😉

zuzka.o
31. pro 2009

😵 😵 😵 VŠEM HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A POHODY DO NOVÉHO ROKU 2010 😵 😵 😵

pettrraa
1. led 2010

také my přejeme všem vše nejlepší v tomto novém roce 😉 😉

pettrraa
1. led 2010

ahojky tak my si silvestra moc krásně užili s přáteli děti byli spokojené a my taky 😉
jak jste si ho užili vy??

jarka.09
2. led 2010

Ahoj holky, my byli na silvestra doma, měli jsme to letos takový klidnější. Švagrové se 29. narodil chlapeček, tak to byl nádherný novoroční dáreček. Já v neděli dostala mrchu a je to celý takový divoký, chvíli jo, chvíli ne, ale nic mě nebolí. Nevím, jestli jsem to nepřehnala s těma bylinkovejma čajema a tinkturama. Uvidím, když se to nezklidní, tak půjdu v pondělí k doktorce, abych měla klid. Jinak jsme o svátcích hodně odpočívali od stavby, ale makali za nás jiní, tak se přece zase něco pohnulo 😀 Už máme koupelnu hotovou a dlažby v chodbách a obýváku s kuchyní, hned to dostalo úplně jiný výraz, tak z toho máme radost. Tak se mějte!

zuzka.o
2. led 2010

Ahoooj v novém roce 🙂

Tak silvestra neslavím, nějak se neumím bavit na rozkaz.... a v mém stavu jsme nikam nešli. Manža se bál, aby do mě někdo blbě nestrčil. A taky nesnáším rachejtle. Tak jsme byli u M rodičů, pak u mých a v 11večer jsme se přesunuli do postýlky. O půlnoci začal hrozný brajgl, všichni stříleli petardy a naše pejsková to blbě nesla. Tak jsem jí utěšovala a ležela s ní v koupelně. 😒

lucbra06
2. led 2010

Ahoj holky 🙂

Jdu vás po dlouhé době pozdravit,koukam jak těhulkam krásně naskakují tt 😵
Chci vám popřát do nového roku strašně moc zdravíčka,štěstíčka a radosti z miminek,snažilkám at najdou brzy krásné dvě mega čáry 🙂
A jinak já budu opět snažilka od unora 😵 ,mějte se holky krásně a bojujte 😵

zuzka.o
3. led 2010

Ahoj LUCBRA... kampa ses nám ztratila???
Taky ti přeju vše nej do nového roku, hlavně to miminečko v bříšku... ať se brzo zadaří 🙂
... a přijď sem častěji 🙂 🙂 🙂

lucbra06
3. led 2010

Zuzi ráda bych chodila častěji,ale zjistila jsem že mě tu špízuje jeden vetřelec 😠

zuzka.o
3. led 2010

LUCBRA..... to je hnus!!!!!!!!! VETŘELČE ZMIZ!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Tak občas písni do IP 😉

pettrraa
3. led 2010

ahojky Lucbra také přeji vše nej do nového roku a brzo at na testíku máš // hm vetřelče neotravu jo 😠 😠
Jaru tak snad to bude ok třeba jsi těhu 😉 já u Kubíka měla dva dny jako by slabou ms a pak nic a na testíku byli //
jé a nebyli by fotečky hotévé dlažby a koupelny 😉 A gratuluji k synovečkovi 😉
tak my zatím snažílkovali 3x 😀 tak to budou nervy až budu čekat na ms a kort když to mám jednou po 27 dnech pak 30 😒

sonag
3. led 2010

Ahojte, aj ja nám chcem do Nového roku popriať veľa zdravia,šťastia, rodinnej pohody a čo najviac nových tehuliek so šťastným koncom a samozrejme súčasným tehulkám zdravé a spokojné bábätká.... u mňa zatiaľ nič nové, aj keď musím povedať že sme to teraz trochu zanedbávali, ale poctivo pijem Alchemilkový čaj a zdá sa mi že aspoň cyklus sa upravuje... tak hádam bude tento rok v tomto smere úspešnejší : )

jarka.09
3. led 2010

Petro, to víš, že jsem testovala, ale neg.,takže kdo ví, co to bude... ☹
Fotečky mám v albu 😉

pettrraa
3. led 2010

Jaruš tak uvidíš co teda to bude.Koupelna i dlažby jsou moc pěkné 😉

misa1982
4. led 2010

Ahoj holky jak se tady vsechny mate? 😵 😵

pettrraa
4. led 2010

ahoj Míšo máme se celkem fajn.A co vy koukala jsem na fotečky malej krásně roste a velký bráška je taky krásný klučina 😉