Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

jitulka1970
14. led 2010

Moc a moc díky, Zuzi i Luciemar. Už teď vím, že mi tady s vámi bude moc fajn! 😉 No a jen doufám, že se opravdu brzo zadaří!

luciemar
14. led 2010

Petro, doufám, že se nám oběma brzy zadaří...
Já měla po šestinedělí taky problém, ms nepřicházela asi dva měsíce, tak jsem musela jít na vyvolávačku. Tenhle cyklus už byl v pohodě, měřím si bazální teplotu, takže i vím, kdy byla ovulka.... 😉
Snad bude další cyklus taky v pohodě...

pettrraa
14. led 2010

Luciemar spíš bych Ti přála aby už Ms nebyla žádná 😀

kalimero11
15. led 2010

Ahoj holky,

Jituli, zdravím. Je mi líto, že máš za sebou také tu smutnou událost s mimoděložním, ale můžu Tě ujistit, že bude líp. Ono se to sice celkem táhne, než se člověk dobere k mimi, ale většině z nás se to dříve či později povedlo či povede. 😉 Já jsem po odebrání pravého vejcovodu, na operaci jsem byla 22.12. 2008, domů mě pustili na štědrý den. Byly to smutné vánoce, ale lotošní mi to plně vynahradily. Nyní jsem 30tt a v březnu by k nám měl přiletět čáp. 😵 Pevně věřím, že tentokrát to dopadne dobře, ale klid nebudu mít dřív, než budu mít mrňouska v náručí. 😔

Peťo, nedali mi na odběry pero, dali mi obyčejnou jehlu, která se nasazuje na injekce a k tomu jsem dostala 6 zkumavek. Píchnout se tím perem by bylo asi OK, protože se do prstu zabodne právě tolik jehly, kolik je třeba. 😉 Ale s tou s injekční jehlou to bude horší, jelikož nemám cit. 😒 Buď si ji tam píchnu málo, anebo zbytečně moc a pak to bude bolet. Musím tedy napsat, že odběry ze žíly mi nevadí, ale z prstů.... To mi fakt nedělá dobře. 😒 Si pamatuji ještě z dětství, jak jsem v pěti letech se tak zabejčila a sevřela ruce mezi kolena, že na mně museli přijít 4 dospěláci a násilím mi provést odběr. 😀 😀 😀 Chudák maminka, ta se za mne musela stydět. 😀

Zuzi, já si také tipuji klučánky. 😵 Tedy u Tebe. Nebo alespoň jednoho. A taky nevím proč. A jména? Co kdybys nám to prozradila interní poštou, tak by nikdo neoprávněný tyhle děsně tajné informace nedostal. 😉

Jaru, do toho! Do toho! Kdo je připraven, není překvapen!!! 😀 Třeba ovulka příjde v jiném termínu nebo dorazí 2x! Nic se nesmí ponechat náhodě!!! 😉 Ty jó, úplně živě si představuji, jak si dokončujete domeček a jaké Vám to přináší potěšení... 😵 Květen je tu cobydup a pak ten skvělej pocit, že jste spolu dokončili něco tak velikého a krásného... Ten pocit uspokojení... Bude Vám v domečku spolu moc krásně, budeš si zařizovat zahrádku a mimísek k Vám dorazí, ani nebudeš vědět jak. 😵

LucieMar, zdravím. Také častěji čtu, než píšu. To psaní zabírá dost času, který mi díky škole pořád chybí. Ale už jen 4 zkoušky a další semestr bude za mnou. 🙂 Přeji úspěšné snažilkování?

Halpa, jsi tu někde? Jak se s Ondráškem máte?

Ele, opatruj se a šetři se! Práce není zajíc a neuteče! 😉

luciemar
15. led 2010

Petro, to máš vlastně pravdu... 😀 😀 😀
Kali, díky za přáníčko. Jinak...taky se teď učím na zkoušky, takže občasné zavítání na Koníka je pro mě příjemným rozptýlením... 😉

pettrraa
15. led 2010

ahojky kali tak to je asi s tou jehlou horší takybych nevěděla jak moc se píchnout já mám hodně malé prsy tak i když mi dělaj odběr tak to pěkně bolí jak mi mačkaj prst aby něco teklo ☹ No čeká mě to v uterý už ted mám nervy budu se cpát kyslelejma okurkama a pít vodu s citronem aby to bylo ok 😀 jo a beru sebou Kubíka ta Dr je z něj uplně mimo a pak mi zapomene vynadat že jdu po tak dlouhé době 😀 jo a taky mě aspon veme dříve je tam vždy plno babiček a dědečků 😀
tak Luci a kali přeji at zkoušky zmáknete na 1.Máte můj obdiv já bych se už nic nenaučila stačí mi učení se s Tomíkam 😀

eleanthis
15. led 2010

caute holky - vitam novy prirustek Jitulku a zdravym starou ztracenou a nalezenou Luciemar 🙂

tak ja uz mam hotove nastenky na zimu, karneval i na jaro, takze 5, jsem rada, ze jsem to udelala, protoze se nebudu muset pro zacatek v praci tolik honit. Jak ste mi psali, at s tim elanem trochu setrim a nesedru se, tak se ted trochu stydim, protoze vcera jsem byla jak torpedo a dokonce jsem si zasla po celym pul roce do posilovny a dost se zridila... dneska rano byl trochu problem vstat z postele, a nejen proto, ze jsme vcera byli vecer v kine a vratili se domu az ve dve rano 🙂 a dneska... no jsem 14 DC, takze asi chapete, co se delo, jen co pritel otevrel dvere od bytu pri prichodu z prace :D

citim se hrozne dobre. svet se mi v utery obratil naruby, nejak mam strasnou potrebu si ho uzit a nepromarnit ani chvili 🙂 fakt zazitek, takovy "prozreni" 🙂

Kali - mas to teda husty s tou jehlou... mozna bych trochu protestovala, snazila se priplatit si za to pero nebo tak neco... odbery z prstu jsem absolvovala naposled jako mala, ale dodneska, kdyz si na to vzpomenu, tak jdu do kolen - jak to tam rozmazavali na to sklickko... strasny... fuj. odbery z ruky taky zvladam od mimotehu dobre... to me fakt vyskolili, 3 tydny jsem se stydela se nekde vyslict do kratkyho rukavu, vypadala jsem jak prvotridni fetacka...

Zuzi - rada bych si typla, ale musela bych te videt v obliceji, coz mi asi nedovolis... tak se budu muset nechat prekvapit. nastesti uz to nebude dlouho trvat 🙂

Jari - cas leti, ted budeme vsechny doufat a i kdyby to pred LPS nevyslo, tak se budeme tesit na pozitivni vysledek. Uz vis prubeh? na jak dlouho to je, kolik direk, kdy domu?

Jinak holky snazilky, jak jsme na tom?

Zuza - 24tt
Kali - 30 tt
Eleanthis - 14 DC
Jaruška - 15 DC
Luciemar - ?
Peta - ?
Lucbra - ?
Jituska - sestinedeli

pettrraa
15. led 2010

Ele to je fajn že se cítíš tak skvěle
no já mám právě ms a snad mi v neděli skončí 😒

jarka.09
15. led 2010

El: živě tě vidím, jak torpédo, určitě si to uží, ale brzdi holka 😉
Průběh vím, jeden den ráno nástup, druhý den zákrok, třetí den domů, pokud nebudou žádný komplikace - ty si nepřipouštím.Za tři dny na kontrolu ke své doktorce na vyndání stehů.A myslím, že pošupajdím do práce. Horší by ale bylo, když by cyklus zaprotestoval a trochu se posunul, protože to by se to muselo celý odložit zase o měsíc a to by mě šlehlo, pravděpodobně bych musela znova absolvovat předoperační vyšetření a vůbec by to byly zmatky. V práci už mám nahlášenou dovolenou, tak nevím.
Jinak jsem se hoky chtěla trochu svěřit, nevím, jak jste na tom, ale mě teda ten sex podle kalendáře za těch deset měsíců už trochu leze krkem. Nevím jak to máte vy, ale občas to pro mě je dost náročný... jsem hrozná, co? 😒

pettrraa
15. led 2010

Jaru neboj určo mrcha příjde tak jak má a ty tu lps budeš mít brzo zasebou no a nebo mrcha nepříjde vůbec a ty najdeš na testíku //
Jaru určo hrozná nejsi.Mě to ted zatím neva protože to je u nás ted první měsíc ale když jsem se snažili o kubíka tak za těch 6 m mě to taky lezlo krkem ☹

zuzka.o
17. led 2010

Ahooooj holky 🙂

KALI: teda, ty odběry bych asi nedala! Fuj.... moc ti budu v úterý držet paluchy a myslet na tebe, jak při tom trpíš.

JARUŠKO.... já to měla taky tak! Už mi sex a myšlenky na něj lezly na nervy, vždycky to bylo hezký tak 1-2x po MS, tak před ovulkou, ten 10-13DC..... a pai katastrofa. Musela jsem předstírat zájem, iniciativa byla na mě, protoře manža byl na tom asi ještě hůř. Ale holky.... vyplatí se to! Já když mi tam prcci čutají, B je teda aktivnější, nadskakuje mi břicho, tak si říkám, že všechno to trápení za to stálo.... uvidíte samy (a určitě už brzo). Těhulení je fakt jiný stav, snažím si ho užívat i přes všechny drobné problémy. No a dneska manža by sexík strašně chtěl a já teda vůbec.... tak si vzpomíná na časy, kdy jsem ho kolem ovu násilnila 😅 😀 😀

ELE... ty jsi teda ale tornádo! Ještě do posilky, kino a divoká noc..... fakt ti ten zázrak moc přeju.....jen tak dál 😉 😀
Jo a nějak se vyfotím a pošlu i los fotos na mailíka... pošli mi ho do IP, teď nějak nevím, jestli ho mám 🙂

eleanthis
17. led 2010

Jari - sympatizuju s tebou - ted teda ne, protoze jsem silene nabuzena a po tom zmlklym mi i docela hazej hormony (viz teda muj podobanej dekolt), nicmene ma to i sexualni podtext. ... nicmene kdyz si vzpomenu na leto, v srpnu jsem vazne dekovala bohu za ovulacni testy .... uz me to vecny strileni naslepo fakt nebavilo (a to to byly jen 2,5 mesice :D)... pak jsem si rikala, ze pritel nevi, ze si delam test, takze po mrse stacilo par cisel a kolem pozi testu se strefit ve spravny den, pripadne i den pote - jak rikala kali - pockaji si i 3 dny na vajicko... a pak uz jen tak ze setrvacnosti do mrchy... i kdyz ja jsem svy tehotenstvi poznala dost brzo podle tech podivnych pocitu a bolesti, takze uz na sex nedoslo. ted to beru trochu sportovneji a musim se priznat, ze se snazim respektovat partnerovy potreby a tak si pomaham - neprimyma technikama... trochu zmena a ja jsem bez ujmy (na zdravy svych trubek) :D

jinak holky jsem 16 DC, jeslti neco bylo, tak uz je to zadelany :D zaprisahla jsem se, ze na to nebudu verit, ze si nebudu fandit, ze chci proste volnej prubeh, pohodicku, uzivani a klid.... a NEJDE TO! pristihuju si, jak si to zase cely maluju na ruzovo, jsem strasna! uz abych sla do prace a nemela cas na zaletny myslenky!

luciemar
17. led 2010

Ele - vůbec se ti nedivím, já si to taky hned první měsíc snažení malovala na růžovo a byla jsem 100% přesvědčená, že to tentorkát vyjde. I jsem měla takové příznaky, ale asi jsem si to vsugerovala. Tak jsem se zapřísáhla, že už si na to budu muset dát pozor. Ale vím, že to bude zase stejné... 😀 Prostě nejde se na to nesoustředit.
Moc ti držím palečky, aby to tentokrát vyšlo, když se teď vše ubírá tím dobrým směrem. Organismus si pomohl od cysty a teď bude chtít určitě brzy těhotnět!!!
Jinak, já jsem teprv 4.DC, takže začátek. Co se snažení týče, tak mě to zatím baví...teprv druhý měsíc, takže to je pochopitelný.
Závidím těm, které mají ovulaci pravidelnou (tzn. někdy okolo 15.DC) a tedy ví, kdy na akci. Já ji mám tak různě, takže se preventivně musíme snažit průběžně pořád 😉 😀 Ovu testy jsem ještě nezkoušela, ale myslím, že by se mi to docela prodražilo. Měřím BT, ale na té ovulku poznám až poté, co proběhne...takže tak 😅
Přeju krásný zbytek neděle!

eleanthis
17. led 2010

takze rekapitulace

Zuza - 24tt
Kali - 30 tt
Eleanthis - 16 DC
Jaruška - 17 DC
Luciemar - 4 DC
Peta - taky kolem 5 DC
Lucbra - ?
Jituska - sestinedeli

Jinak musim teda rict, ze po tom potratu jsem ztratila "schopnost" poznat ovulaci... sice tim zmizely ty ukrutny bolesti, ktery ovu signalizovaly, takze bych mela byt rada, ale na druhou stranu jsem ted stale cekajici... tak uvidime, jak to bude pravidelne nebo nepravidelne... budu si verit. Zajimavy je, ze ackoliv je cysta pryc, porad sem tam citim docela bolesti jako pri ni... asi si preventivne po tomto cyklu skocim za doktorkou zkontorolovat, jestli je vazne vsechno tak OK jak to vypadalo na prijmu 🙂

pettrraa
18. led 2010

ahojky Ele to jsem ráda že jsi v psych pohodě a uvidíš že brzo na testíku najdeš dvě obr // 😉
Zuzi jak píšeš manžel taky držkovat když musel podle pl dnů a né jen když chtěl no a pak když jsem byla těhu tak vspomínal jak to bylo fajn 😀
my se včera tulili bylo to fajn když to člověk dělá pro radost a nemusí myslet jestli už se zadařilo to zase až kolem 15dc budu nervozní 🙂 nedá se na to nemyslet ☹ furt si to zakazuji ale prostě to nejde .
však to všechny známe moc dobře

misa1982
18. led 2010

Ahoj holky jdu vas pozdravit tady u nas je neskutecne mnozstvi snehu s kocarem se skoro neda ani vyjet je to boj s tema chodnikama!Jinak se mame dobre zitra nam budou 3mesice a jdeme na ockovani....
Jinak Zuzi ja si myslim ze budes mit 2kluky.....
Ja jdu varit se tady mejte krasne a vsem snazilkam preju brzo 😵 2carky... 😵

pettrraa
18. led 2010

ahoj míšo to věřím s tím sněhem to je děs se s kočárkem brodit.Ty jo už tři měsíce to tak letí.Tak at moc při očkování nepláče prdolka malej 😉

halpa
18. led 2010

Ahoj, zdravím 😉

Kali - tobě chci ale napsat, ať si neděláš starosti. Já měla taky těhotenskou cukrovku, nevážila jsem jídlo v žádném případě, jen jsem se omezovala ve sladkém a někdy jsem měla dokonce podhodnoty, až jsem dostala seřváno, že málo jím a že si mám klidně dát i sladkou vánočku... a s tím pícháním to zvládneš, máš sice horší podmínky, ale... 😉

Jinak s Ondráškem se máme fajn. Ani nevím, jestli jsem vám to tady psala, už nemám přehled, jaterní testy jsou skoro v pořádku (už jen jedna hodnota je zvýšená) a stává se z něj pořádný raubíř a vztekloun. 😀 Chodí kolem nábytku, po čtyřech leze tak rychle, že mám co dělat, abych ho chytila a vůbec, začíná žvatlat, je to prostě náš malý zázrak. 🙂 😉

halpa
18. led 2010

Ahoj, zdravím 😉

Kali - tobě chci napsat, ať si neděláš starosti. Já měla taky těhotenskou cukrovku, nevážila jsem jídlo v žádném případě, jen jsem se omezovala ve sladkém a někdy jsem měla dokonce podhodnoty, až jsem dostala seřváno, že málo jím a že si mám klidně dát i sladkou vánočku... a s tím pícháním to zvládneš, máš sice horší podmínky, ale... 😉

Jinak s Ondráškem se máme fajn. Ani nevím, jestli jsem vám to tady psala, už nemám přehled, jaterní testy jsou skoro v pořádku (už jen jedna hodnota je zvýšená) a stává se z něj pořádný raubíř a vztekloun. 😀 Chodí kolem nábytku, po čtyřech leze tak rychle, že mám co dělat, abych ho chytila a vůbec, začíná žvatlat, je to prostě náš malý zázrak. 🙂 😉

pettrraa
18. led 2010

Halp tak to je super že testy jsou dobré.Jo to je krásné období když dětičky lezou a vše rozhazují a pak když se staví tak padaj to jsou někdy rány co?A to žvatlání je užasné.Jsou to fakt malé zázraky 😉

kalimero11
19. led 2010

Ahoj holky, zdravím. 😉

Halpa, díky. Dnes jsem začala s těmi odběry. A nezvládám to. Píchla jsem se ráno 4x a bohužel krev byla všude, jen ne ve zkumavce. Nebyla jsem schopna držet v jedné ruce zkumavku a ještě si mačkat ten prst. Tož jsem řekla manžovi, ať mi pomůže mačkat ten prst a on odmítl. Tak jsem se rozbulela jako malá. 😕 😲 🙄
Řekl mi, ať tedy ty odběry odmítnu. 😒 No něco jsem do zkumavky vypotila, ale asi to bude málo. ☹
Zítra jim to odnesu a pokud to nebude vyhovující vzorek, tak jim řeknu, že na odběry buď budu docházet anebo ať mi předepíše to péro, klidně si ho zaplatím. 😔
Ondrášek už je veliký chlapík, roste do krásy. 😵 Brzo budete odhánět ženské. Začíná to už ve školce. 😀 Je super, že se mu lepší jaterní testy, jen tak dá! 🙂 Jak jste si užili vánoce? Z čeho měl největší radost?

Petra, jak dopadla kontrola? Se máš, že už to máš za sebou. 😔

Misa, s tím kočárkem to musí být fakt horor. 😒 Už jsem nad tím přemýšlela, jak mají asi maminy fungovat, když cesty i chodníky jsou zavalené sněhem. Já jsem teda zatím bez kočáru, ale jsem jakási nestabilní na tom ledu a před dvěmi dny jsem se proletěla vzduchem. Naštěstí jsem dopadla na zadek a dobrý. 😀 Ale musel to být teda pohled. 😀 😀 😀 Co malošek, hodnej? Nechá Tě v noci vyspat?

Zuzi, myslíš na mne? Teda na mé utrpení u odběrů? 😀 právě jsem provedla dnešní druhý odběr. A šel líp než ráno. Sice jsem měla zkrvavené obě ruce i koberec to schytal, ale malinko jsem trefila i do zkumavky. Jsem na ni vyzrála. 😀 Postavila jsem ji do lisu na česnek, aby stála svisle a sama a oběma rukama jsem mačkala krev směrem do ní. Tentokrát by to mohlo na vzorek stačit. A teď mě celý ten prst pálí. 😨 Doufám, že se Ti tohle vyhne...

Ele, co nového? Pošli mi kousek elánu. Nejlépe ještě dnes, ať ty odběry líp zvládám. 🙂 Dnes Vás zahltím krvelačnou diskuzí. 😀 Už jsi byla v práci? Co děti? Co šéfová? Nějaké změny?

Deni, kde jsi, nenahlížíš alespoň?

Luciemar, lepší je nevědět, kdy ovu je. Budete se snažit dle chuti a ne dle nějakého data, který se lecky nepodchytí úplně přesně a pak se to těhotnění neúměrně protauhuje. Mně taky MS poslední dbou chodila s rozdílem až 5dní, takže Ovu jsem si spíše tipovala. Nakocen jsme mimi vyrobili v době, kdy jsem si byla jista, že ovu být nemůže. 😀

Jaru,m do toho! Je třeba vše řádně pojistit! 😵

zuzka.o
19. led 2010

AHoooj holky 😵

KALI... to je jasný, že na tebe myslím. A koukám, že ti to jde odběr od odběru líp, jsi šikulka. A to ty prsty střídáš? Aby sis ten jeden úplně nezdemolovala.
Ale teda lis na česnek mi fakt pobavil, jak jsem si tě představovala 😀
Ať ti ty výsledky dobře dopadnou.

Hlásím úspěšnou kontrolu, i když jsem trubka a zapomněla jsem se zeptat na míry a váhy prcků... jsem ale trotlík! Ale dle tabulek by měli/y mít přes půl kila... takže kilo dětí v břiše 😀
A je pořád hodné, leží na P boku, hlavičkou dolů, B je neposlucha (asi po tatínkovi) a ke KP, ... do včerejška bylo nay 100% napříč a dnešní hrůzostrašnou noc se otočilo. No.... usnula jsem až když mi zazvonil budík, takže tak na půl hodinky, celou noc jsem sebou mlela, když jsem si lehla na P bok, čutalo mi A, když na L bok, čutalo mi B a když na záda, tak obě .... no a výsledek je nevyspalá mamina a otočené dítě...bezva! Teď sedím v práci a otvírá se mi tlamajzna, div bych si panty nevyvrátila! Už se těším domů na postýlku. Po raním venčení jsem říkala naší pejsce, že jí strašně závidím to chrupkání.

MISA: to je děs s tím sněhem, ono jak to nahrnuli k okraji chodníku, tak se nedá pořádně přejít silnici, teď ještě hlídat tající sníh ze střechy, rampouchy....fuj!

HALPA: to jsem moc ráda, že jsou výsledky už skoro dobré, už aby se to všechno ustálilo. A koukám, že začínáš mít pěkného čertíka 😀 Alespoň se maminka nebude nudit. 😉

ELE: jejda, tak aspoň pozitivní je, že už tě ovu nebude tolik bolet, budeš muset holt přítele víc a častěji násilnit 😉 😀

PETRA: máš pravdu, ono tulení jen tak je vždycky to nejhezčí.....

pettrraa
19. led 2010

ahojky kali neboj to časem půjde jsi šikulka lis na česněk super 😀
Já mám hodnoty 6,6 takže super já k dr nakonec jen volala protože mi zase marodí kubíček tak prý mám držet dietu 😀
Zuzi to jsi se teda moc nevyspala ale holka bude hůř 😀 hlavně že dětičky jsou ok 😉

eleanthis
19. led 2010

ahoj holky, tak mam za sebou druhy den v praci

souhrne receno - po vcerejsim zazitku jsem (ackoliv 17 DC a clovek nikdy nevi) vecer s unavou konstatovala, ze pokud je ovu prave ted, tak se dobrovolne hlasim na tehu az pristi mesic.... rano jsem vyrazila v sest a dorazila tez v sest, sedrena z kuze....

dnesek byl lepsi, i kdyz mnohem vetsi zahul na nervy, ale zvladla jsem si odpoledni fitko, tak se citim vic odpocata, a unavena ne stresem a silenym shonem, ale tak prijemne makackou....

jinak Kali - ptala jsi se, jestli se neco zmenilo - ne, je to jeste horsi, nez jsem ti onehda psala, ponevac holky co mohly, to mi znicily nebo ztratily, ve skladu mi nadelaly neskutecny bordel a zehlim resty, ktery jsou tam od rijna... nikdo za mne nehnul prstem a tak proste tedka vsechno dohanim... a to me jeste dostala rida, kdyz po prvnim dnu, co jsem tam stravila, hnedka dneska nastoupila a zacla me drbat, kdy opravim, vyrobim, zajistim, udelam nejruznejsi veci, nad kteryma oni tam 2,5 mesice mavaly rukou... tak jsem to uz nevydrzela a rekla ji narovinu, ze za jeden den nejsem schopna dat do kupy to, co oni tam ctvrt roku prekracovali.... tak se trochu uklidnila, no zitra uz ji cekam znova... takze tak. jo a jsi statecna, ze to tak zvladas a bojujes s tim. musis, ses velka holka, dokazes to!

Hura zase v praci :D

zuzi - to sis teda musela uzit holka... uz bych s tou praci byt tebou praskla, bude to cim dal "lepsi" 🙂

jitulka1970
19. led 2010

Ahojky, tak konečně jsem si našla chvilku času, abych vás tady všechny zase moooc pozdravila. Zítra mě čeká návštěva dvou lékařů, takže mám celkem hoňku. Nejdřív ráno cesta 200km do Prahy na neurochirurgii na vyšetření s krční páteří a večer doma gyn a tahání stehů po LPSK ☹ Hnusnej leden!!! A aby toho všeho nebylo málo, tak včera se mi můj (přesně dnes 17-ti letý) "chlapeček" vrátil ze školy se zlomeným palcem na pravé ruce. No jo, sportem k trvalé invaliditě! Prostě "když se daří, tak se daří" 😢 Tak jen doufám, že aspoň ten můj doktor mě zítra večer potěší nějakou pozitivní zprávičkou.....Každopádně jsem ráda, že půjdou stehy ven, protože tentokráte se mi to nějak špatně hojí a mám pocit, že na té pravé straně se dělá i nějaký zánět.... ☹ No, snad zítřek přinese nějaké pozitivnější zprávičky

halpa
19. led 2010

Kali - koupili jsme až moc dárečků,nějak se to nasbíralo a tak Ondra nevěděl co dřív vzít do ruky, takže nejvíc se mu líbila první rozbalená hračka 🙂. Ale dneska už si hraje hrozně rád se všema novýma hračkama. 😀 Je to náš malý raubíř, šijou s ním všichni čerti, ale jsem ráda, že je takový jaký je. Dělá nám radost, i když tatínek občas nadává, že to u nás doma vypadá jak po výbuchu, protože maminka lítá kolem čertíka a nestíhá uklízet. 😝 😀

pettrraa
19. led 2010

Ele to je teda v práci s koleginěma síla co si myslí že ty ted budeš vše dohánět jen se nedej 😉
halp u nás je to doma jak po výbuchu pořád až když večer kluci zalezou do postele tak pak uklidím přes den to nemá cenu to bych nic jiného nedělala oni si hračky uklidí tak na půl a já jim pak pomůžu takže taky manžel dříve nadával že je to tu jak po výbuchu ale už si zvykl 😀

pettrraa
19. led 2010

Jitulko tak at ti vše dopadne dobře.Ty jo a syn teda chudák tak at to má taky brzo ok 😉 jo a vše nej synovi k narozkám už je to chlapák co?

misa1982
20. led 2010

Ahoj holky,vcera jsme byly s malym na ockovani dostal hexu,trochu brecel ale ockovani ustal bez teplot a nebyl ani protivnej ale pro jistotu jsem koupila v lekarne Nurofen cipky doktor rikal ze jsou lepsi nez panadolove ....pristi mesic jdeme znovu na Hexu a dostane prvni davku toho prevenalu nebo jak se to pise kdyz je to ted uz zadarmo tak proc to nevyuzit ze...takze dostane 2injekce tak snad to bude taky v pohode jinak ten pristi mesic s nama pujde i starsi bracha na 5letou preventivni prohlidku a prej dostane taky nejake ockovani takze beru tatinka sebou protoze nas cita bude rvat jak tur!Vcera nam byly 3mesice vazime presne 6kg a merime 62cm,jinak je Tomášek zlaticko kojime vecer o pul osme pak se budi o pul druhe a pak v pet nebo o pul seste rano takze pohoda...Martin je taky hodnej ale nekdy me dokaze tak neskutecne vytocit ze pak litaji facky......Tak se tady mejte krasne a ja se nekdy zase ukazu...

zuzka.o
20. led 2010

JITU.... přeju ti úspěšný dnešní den, ať jsou stehy rychle fuč a zánět na ústupu. Jo a teda chudák synáček, přesně jak píšeš, mám ke sportu stejnou přípomínku.... k trvalé invaliditě 😀

ELE... správně, že jsi ředitelku sprdla! Ty jsi v práci den a už abys měla všechno hotový, si asi představuje, že tam budeš i nocovat, ne?

MISA... tak to je malej šikulka, že hexu zvládnul bez teplotky.... a už je to takovej velkej chlapák! A jak si představuju tu společnou očkovací akci, tak se chechtám.... jj, manža při ruce bude fakt dobrej nápad! 🙂