Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
25. bře 2010

ju zuzi, moc pekne
teda Kali uz valiiii, to je parada, uz se tesim na marecka 😵 😵 😵 😵 😵
no holky, uvidime, ja to ted neresim, proste se ukaze, ale nemyslim si, mam ted v praci fakt fofr, zkraceni smen vedlo akorat k nalozeni vagonu dalsi prace, kterou jako zastupka ted delam... no veru, prece to nebudu delat ja... jak rika pani reditelova... takze nevim, kam driv skocit. uz se tesim na volnej vikend :D to jedine mi ted z toho vseho plyne, vice volna v dobe mimo pracovni 🙂

Denni, gratuluju k pozitivnim vysledkum, sice je to plaseni, ale mam ve tride jednu maminu, co dela tady v Heliosu (CAR) a tak jsem se ji ptala, co a jak. letos pujde kluk do skoly,ale slibila mi, ze kdyz se rozhodneme, tak ji mam zavolat a zaridi mi lepsi terminy konzultaci a tak 🙂 jsem rada, znami jsou proste znami 🙂

pettrraa
25. bře 2010

ahojky jééééé kali bude mít zítra marečka u sebe to je super tak moc přeji at je vše ok a moc se těším na fotečky miminečka
denisko to jsem moc ráda že je vše ok a hezky odpočívej a také se těším až půjdeš na ivf 😉 a oznámíš nám že čekáte dvojčátka tak bych ti to přála
😵
Ele kočko neboj určitě to brzo vyjde 😉 to je teda strašný s prací místo odpočinku ještě víc práce že ☹
zuzi teda pěkně jste pokročili s bytečkem 😉
venku je tak krásně jsme celý odpoledne venku

dennisa
27. bře 2010

Ahoj holky!

Tak Kali už to má určitě za sebou a Marečka u sebe 🙂 Těším se, až nám tu napíše, že už jsou doma.

Ele, pořádně si užij víkend, když toho máš teď v práci tolik. Škoda teda, že se nějak pokazilo počasí, alespoň u nás.
Včera krásně a sluníčko a dneska prší 😠
A ta známá v CAR se hodí vždycky. I když u Vás to půjde určitě přirozeně 😉

Včera jsme byli na procházce, pak jsem skočila na gyndu a k obvodní předat zrpávy z nemocnice.
No a teď už jsem doma sama, manžel je v práci, tak si budu jen tak odpočívat. Ještě mám před sebou 4 dny volna 😉

Všem přeju krásný víkend!

pettrraa
27. bře 2010

ahojky danisko tak to je fajn že máš ještě 4 dny volna tak krásně odpočívej
u nás se taky počasí pokazilo škoda ale snad brzo bude zase teploučko.
mě je dnes nějak divně od žaludku a byla jsem 3x na wc ale nemám průjem tak nevím co to snad to bude brzo ok

dennisa
27. bře 2010

Péťo, těhotná asi nejsi co? Nedávno byla MS pokud se nepletu, škoda...
Tak se dej brzy do kupy, ať je líp!
Jsem udělala večeři a manžel nikde, tak si to ohřeje, když nejede včas.
Tady zas prší, ale já jsem stejně zalezlá doma, tak mi to je fuk 😅

pettrraa
28. bře 2010

ahojky No Denisko těhu nejsem ms mi skončila v so.Dnes už je mi dobře tak to byla asi jednodenní slabost nevím.venku je pěkná kosa nás to počasí navnadilo a ted je zase chladněji

copak asi kali kdy je pustí domů už se těším na mimi.
Moje tři kámošky taky porodili jedna má kluka měl 4150g a53cm další má holku ta měla 3220 a 49cm a třetí má taky holku 2900g a48cm tak je kolem plno miminek

zuzka.o
28. bře 2010

Ahoj holky 🙂

ELE.... je fajn, když budeš mít v caru známé..... ale neplaš, ty těhulíš jedna radost, tak to nebude potřeba. 😉

DENNI...užívej si volníčka. Sice bez manžílka, ale hoď si nožky hore, odpočívej a nabírej síly na další pracovní dny.

PETRA....teda, to je ale přemiminkováno.

zuzka.o
28. bře 2010

Ve čt¨vrtek jsem měla mírný šok, holčina z disk.o dvojčatech (termín pár dní předemnou) v pondělí porodila!!!! Jsem se vám holky tak lekla, že nemáme hotový byt, není přestěhováno,.....honem jsem začala prát, žehlit, připravovat věci pro mmi (do krabic). No....fakt mi chytly nervy.
Další pokroky....máme plovoučku v ložnici, ještě zbývá obývák. Nábytek bude tenhle týden..... tak snad to zákneme do porodu 😅

pettrraa
28. bře 2010

Zuzi moc neblázni a odpočívej nebo taky brzo porodíš určitě se to doma stihne 😉 už jsi doma nebo stále chodíš do práce??
no jo je plno jarních dětiček 😉

eleanthis
28. bře 2010

Teda ZUZI - dobrej sok, ale i ty urcite vis, ze to muze prijit kazdym dnem 🙂 to uz si ridi prtata 🙂

Peti - asi ta strevni chripka, co ted vsude lita, no hlavne, ze jsi to mela jen takovy lehky... v mym okoli je to uplnej sajgon!

Denni - tak uzivej volna, co bych za to dala! ja delam nejaky veci do prace a nadavam sama v sobe, v patek jsem dostala v praci silenyho zdrba a porad me to drzi... fakt jsem nastvana jak nikdy

eleanthis
28. bře 2010

a kde je Jarka? mela by vedet, co tento mesic! a nikde nikdo

pettrraa
28. bře 2010

ele to mě mrzí že tě v práci naštvali snad bude lépe
no jo co jaruška? taky jsem zvědavá mooooooc doufám že jim to vyšlo
a co vy ele jak se snažíte???
my máme zatím čas než bude ovulka ale jak jsem říkala budem sexíkovat jen když budem chtít a né žádné honem honem ted to vyjde 😀

dennisa
28. bře 2010

Ahojky!
Zuzi, no jo, porod už může skoro být, dvojčátka asi málokdy vydrží do termínu co?
Ale neboj, to zmáknete, všechno se stihne, už se to v bytečku rýsuje 🙂

Péťo, teda to se rodí dětí, to mi povídej. Okolo mě už porodily skoro všichni, ještě v červenci porodí nejlepší kámoška a skoro zbydu poslední, co nemá dítě 😒

Ele, tak ať je to po neděli v práci lepší a moc tě tam nezloběj.

Manžel přijel teď večer z práce, najedl se a usnul tu na sedačce vedle mě. No to jsme teda pokecali 😀 Ani jsem se ho nestihla zeptat,jak bylo v práci 😅

pettrraa
28. bře 2010

Denisko nezoufej taky brzo budete mít dětičky 😉 vždyt otěhu jsi vždy brzo né?? akorát bohužel mimoněm ☹
moje kámoška co má stejně starou holčičku jako my kubíka tak loni přišla o mimi v 9tt pak ve 22tt to jsem tu psala mimi by bylo postižené a oni se rozhodli ho dát pryč a to si chudák užila musel ho porodit ☹ no a ted zase v 11tt přišla o další je mi jí strašně líto ale aspon mají tu holčičku prý se asi ještě jedou pokusí on má totiž její manžel něco s chromozomy ☹ je fakt zázrak že ta malá se povedla v pohodě dr jim teda řekli že i další mimi může být ok tak uvidí no moc bych jim to přála tak jako tady vám všem 😉
Jo denisko tohle moc dobře znám můj manžel taky kolikrát vytuhne když příjde z práce a ani nestihnu se zeptat co a jak se měl 😀

dennisa
28. bře 2010

Péťo to je strašný s tou Tvojí kamarádkou, úplně z toho mám husí kůži, jak to čtu ☹ Ta si teda užila toho špatnýho až moc.
Měli by je proklepnout doktoři, když takhle pořád potrácí. To právě může být něco s genetikou a podobně.

jitulka1970
28. bře 2010

Ahojky berušky, tak se zase hlásím. v pondělí jsem byla u MUDra. a řekl mi, že to "zrovna vypadá na ovulku". Tak jsem mu sdělila, že to je sice skvělé, nicméně, že přítel je mimo domov, takže mě to "asi trošku mine". Na to on mi odpověděl (je fakt skvělej...primář jeden;)): "bydlíte v paneláku?:"tak zkuste "nějakýho" souseda 😀" a já na to, že kdyby znal moje sousedy, tak by mi tuhle variantu, v životě, nenavrhoval 😀 Nicméně mi přítel ve středu přijel domů, takže jsme na to hned vlítli a ve čtvrtek znovu, takže uvidím (každopádně jsem zkoušela kartářku, a ta mi řekla, že letos rozhodně mimčo NEE -ale to mě nijak nedostává, protože pokud otěhotním v dubnu nebo v květnu (a později), tak se mimčo stejně narodí až příští rok;), takže kartářka je už i tak "mimo mísu", a to je pro mě směrodatný!!!!!! 😉
I přesto, že se tady nehlásím každý den, tak tady stejně každý den jsem! Čtu si všechny příspěvky, akorát nereaguju, protože (mám pocit, že) nemám čím. Ale jinak jsem tady a čtu. Takže Peti, Ele, Zuzko, Denni, Jaruš (i když, kde seš????), Kali (ty naše mamčo čerstvá-novopečená)): jsem tady a děkuju vám všem za to, že jsem vás tady našla, a že jste mě vzaly mezi sebe!!!! Omlouvám se za to, že píšu málo, ale slibuju, že budu psát víc!!!!!!!!!!!

jarka.09
29. bře 2010

Ahoj holky, já taky zdravím. Jitulko, mám to teď podobně jako ty, chodím sem, pročítám, ale nepíšu. Nějak mě ten neustálý kolotoč leze na mozek! Manžel bude mít tento týden narozeniny, užuž to vypadalo, slibovala jsem si, že mu dám ten nejkrásnější dárek, to co si opravdu přeje a zase to nevyšlo. Věřila jsem tomu, mrchu jsem měla už týden zpožděnou, ale říkala jsem si, že on bude ten první, kdo se to dozví, že si to zaslouží, ale neklaplo to. Už si říkám, že já to prostě musím překousnout, ale jeho je mi fakt líto..No, tak asi tak ve zkratce. Jinak beru ten letrox na štítnou žlázu, tak ten mi asi trochu zamával s cyklem. Tak uvidím, co bude dál. Tak se mějte, opatrujte se, a papa

dennisa
29. bře 2010

Ahoj holky.
Jitulko, Jarko.....já taky měla párkrát období, kdy jsem si to tady jen četla, ale nepsala jsem nic. Prostě jsem nevěděla čím přispět a tak. To je normální....
Ale jsem ráda, že o Vás vím, že si to tu čtete a jste i tak v obraze 😉

Jarko, to je škoda, že zas nic, chápu, že ten celej kolotoč leze občas na mozek, když je to pořád dokola stejný a úspěch žádný....jak ty to vůbec teď máš s CARem? Nechceš tam prostě naběhnout a řešit to s nima? Člověk se nemusí hned hnát do IVF, ale oni nabídnou i jiný varianty a můžou pomoct.

Já jsem teď ve fázi, že čekám na mrchu (cca za 14 dní) a pofrčím do Gennetu na krev a objednám se na další schůzku s paní primářkou a možná, že už se pak pošlou papíry na pojišťovnu a rozjede se to 🙂
Takže jsem teď zas v takovým mrtvým období, kdy čekám, ale já už jsem zvyklá furt na něco čekat, takže mrchu budu čekat s otevřenou náručí 😅

pettrraa
29. bře 2010

ahojky jaruško to mě moc mrzí že to nevyšlo hlavně kůli manželovi mě by krásný dárek ach jo je to nespravedlivé ☹ tak snad to brzo přejde
Jitulko přesně jak píšeš letos mimi nebude na světě ale třeba zplozené 😉
já si jen tak zkoušela těhu kalkulačku tak kdybych ted otěhu tak tp bych měla 25.12 a Tomíka máme 27.12 😀
ale stejně tomu nevěřím že to vyjde tak co je mi uplně jedno kdy by se narodilo jestli v zimě nebo v létě
Denisko tak to bude paráda už abys to měla vše zasebou a v bříšku miminka 😉

zuzka.o
29. bře 2010

Ahoj ahoj ahoj 🙂

JARUŠKO...to je škoda, že tam mrcha mrchovatá nakonec přišla 😖

JITU....tak snad se to snažení vydařilo ve správnou dobu. 😉

DENNI.... čekání je strašná věc. Jak už jsem tady mockrát psala, jsem strašlivě netrpělivý člověk a tebe obdivuju, jak to čekání snášíš. Tak už se to po mrše rozběhne, paráda!!!!!

PETRO...budu držet paluchy, aby jsi otěhulkovala a mimi se narodilo na Tomíkovo narozeninky a vy měli další Vánoční miminko.

pettrraa
29. bře 2010

Zuzi moc díky bylo by to docela fajn jen teda bych ráda rodila až po štědrém dnu 😀 😀 ale víš jak to jsou zase jen plány a tajné sny které se málo kdy vyplní 😒

kalimero11
29. bře 2010

Ahoj holky 🙂 ,
tak jsem tu... 😉 Už máme kluka doma. Narodil se 26.3. ve 4.50hodin. Vážil 3980g, měřil 49cm. Má se čile k světu. 😵 😵 Na svět se dral rychle, tak měl chudinka celou modrou hlavičku. 😒 Respektive modřinu přes celou hlavu. 😕 Říkali mu šmoulík. 😀 Zatím nevím, jak se vkládají fotky v této nové verzi Koníka, ale až na to příjdu, pošlu Vám fotky. 😉

Zuzi, jsi ještě vcelku?

Ele, Jaru, Deni, Petra i ostatní snažilky - předávám štafetu, pevně se chyťte, ať se brzo zadaří!!!
Držím palečky, moc... Moc.... 😵

dennisa
29. bře 2010

Jééé Kali, vy už jste doma, no krásaaa 😵 🙂 Velká GRATULACE k Marečkovi 🙂 🙂 🙂

Teda docela macek, podle tý váhy 😉 Takže porod nakonec rychlej?
Budu se moooc těšit na první fotky 🙂

pettrraa
29. bře 2010

ahojky kali vítejte s marečkem doma at je jen zdraví a dělá vám samou radoost je to kus chlapíka.To vás pustili domů brzo ty jsi rodila normálně, já myslela císařem?
Moooc se těším na fotečky 😉 😉

eleanthis
29. bře 2010

tak predem KALI - gratuluju k Marečkovi a koukej pridat fotecky, at se muzeme pokochat

Jari, to teda koukam, tyden zpozdeni a ty nic nereknes... ale chapu, ze jsi chtela mit prekvapeni pro manzu... co nadelas holka... toho cekani jsme si uz kazda uzili az az, tak snad se zadari, kruci, MUSI preci!

ja nic, mam v sobotu 30 DC, zatim pocitam s mrchou, to by fakt musel byt zazrak, aby se vajicko zakutalelo do sousedniho vejcovodu.. jako sanci jsme mu dali 🙂 ale spis sazim na duben nebo proste na pak... na leto a na testy... zjistila jsem, ze jsem prestala stresovat, uzivam si pohody, neresim to, mimi samoze chci, ale tak nejak si asi uvedomuju svuj cas a klid... a jsem rada

kalimero11
30. bře 2010

Ahoj holky,
moc děkuji za gratulace. 😉 Fotečky jsou v galerce. Nepodařilo se mi je vložit do původního alba, tak jsem musela vytvořit nové. 😨 Teď zas nevím, jak se zbavit toho starého. 😀
Petra - rodila jsem normálně, jen porod vyvolávali tabletou. 😉 Byla jsem v obrovské porodnici, pořád jim schází postele, takže třetí den posílají domů. 🙂 I tak už jsem to tam nemohla vydržet, jak jsem se těšila domů. 🙂
Denni, Marek je mrňous oproti mému prvnímu dítku. Holčička byla o dost větší (4200g/52cm). 🙂 Kdyby se narodil v termínu bez indukce porodu, také by měl pravděpodobně stejné míry. 🙂 porod mi vyvolali právě kvůli velikosti mimča.
Jitulka - piš, piš... Však to nemusí být jen o dětech a o snažení. 😉
Zuzi - šetři se! V porodce jsem viděla dost mamin, které už měly dvojčátka odrozena a byly v nižším týdnu těhotenství než Ty. Porod tu může být každou chvíli. Tož neřeš uklízení, ono to nějak dopadne a rodina Tě nenechá ve štychu. Radši si připravuj pro mimísky výbavu a vůbec nevadí, že bude zatím jen v krabicích připravena ke stěhování do nového hnízdečka.
Musím končit, prďola se hlásí o žvanec. 😀

halpa
30. bře 2010

Kali - přidávám se ke gratulacím. Malý je naprosto úžasný. 😵

jarka.09
30. bře 2010

Kali: obrovská gratulace, Mareček je nádhernej! Teď hlavně brzké zotavení a ať ti dělá jen samou radost a nechá tě někdy vyspat 😉
Dennisko, do CARu teď nemá smysl chodit, jsem po té průchodnosti a teď máme půl roku zkoušet a když nic, tak teprve pak mám přijít.
Zuzko, koukala jsem na fotky, nááááádherná kuchyně, vše po ruce, tak to má být 😀 a buď trpělivá, ono to nejde všechno hned, já než jsme začali stavět, tak měla představu, jak všechno na sebe bude navazovat, ale jsou práce, který trvají strašně dlouho, nejsou vůbec vidět, pak někdo přijde a vypadá to, že jsme s ničím nepohnuli a nic se neudělalo, to je na palici, ale co, člověk to musí brát trochu s nadhledem, budete to tam mít moc hezký a to je nejdůležitější!
Jinak už se těším na víkend, jedeme kamarádce na svatbu, tak snad bude pěkně a pořádně si to užijeme.

zuzka.o
30. bře 2010

Jééééé....ahoj KALI a Šmloulíčku MAREČKU..... moooc velká gratulace, povedl se vám, je to krásné miminko. A úža jsou ty fotky v modrém overálku a modré čepičce. Bezva, že už jste doma, tam je to přece jenom lepší.
A jak dlouho jsi se "trápila"? Povídej, přeháhěj.....

Nebuj, šetřím se, ale teda už mi to stěhování-nestěhování krká.

Už tady dlouho nebyla ANDREE.... snad je ještě v celku.

JARUŠKO...kuchyně je prťavá, ale jak píšeš, je vše při ruce, to se to bude vařit. Už se těším. Jsem naplánovala hranolky, masíčko s broskví, šunkou a sýrem v nové troubě.... mlask. 😵
Svatbička....to bych si taky dala říct. Tak si to užij a pořádně se opij a udělej jí tam ostudu 😀 😀 😀

ELE.... je fajn, že ses hodila do pohody, tak je to nejlepší. Mimi se u vás brzo ukáže, věřím tomu.

jarka.09
30. bře 2010

Zuzko: to nemůžu! jdu za svědka, znám tam jen pár lidí, to by byla ostuda 😲