Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

denousek
16. kvě 2011

@cuci25 jo do 5 ml/U se to bere jako nagativni...no pak rekni co rano testik ju 😉

cuci25
17. kvě 2011

@denousek @saronka Holky, tak tohle je můj dnešní ranní testík 🙂 to vypadá už nadějně ne? 😉

cuci25
17. kvě 2011

Holky a kdy dokáže doktorka určit, jestli se to usadilo správně? Za měsíc letíme na dovču, tak doufám, že bude vše ok 😨

saronka
17. kvě 2011

@cuci25 to je už hotová věc, pokud jsi měla včera jen stínek tak HCG hezky roste.. neboj..bude.. já byla ve 4měs v Italii letecky 🙂)

saronka
17. kvě 2011

@cuci25 jinak já byla týden po dálnicích.. jako fakt stejně silné a ještě nebylo srdíčko, ale už tam bylo vidět, že je gestační váček..záleží, kdy došlo k uhnízdění..zavolej a uvidíš..

cuci25
17. kvě 2011

@saronka a myslíš, že to teď bude doktorka řešit nějak víc, když máme za sebou to mimoděložní těhu? 😒

saronka
17. kvě 2011

to nevím já bych to řešit dřív chtěla..jako určo si pak řeknu o HCG ob den... at vím jak stoupá...moje gynekoložka je rodinná kamarádka, takže to mám trošku jiné

denousek
17. kvě 2011

@cuci25 jééééé 😵 😵 😵 tak sem rada ze jsem te k tomu dokopala 😵 hned volej dr!vazne--to se musi at ti veme krev hned!prave po mimodeloznim se to musi hned!aby nebylo zaseneco spatne coz urco nebude 😵 ale zavolej jí.... ..tak mooocc závidím 😝 😎

cuci25
17. kvě 2011

@denousek už jsem volala, mám přijít v ten čtvtek jak na krev tak i na kontrolu, tak uvidíme 🙂 budu se modlit, ať je to tam, kde má být 😎

denousek
17. kvě 2011

@cuci25 to ti věřím tfuj tfuj tfuj 😵

martinakl
17. kvě 2011

@cuci25 Jeee urcite to bude v pohode 😉 Moc moc drzim palce..

Ja minuly tyden vzala posledni antikoncepci , zitra bych mela dostat MS a pak taky hura do toho 🙂

cuci25
17. kvě 2011

@martinakl no vidíš,třeba to bude hned napoprvý 😉 u nás to je taky tak,jestli všechno dobře dopadne :-/ kéž by mi už ve čtvrtek řekla,že je to v děloze...ale to je ještě asi brzy ☹

martinakl
17. kvě 2011

@cuci25 No vzhledem k tomu, ze poprve se nam to povedlo uplne nahodou (po dvou mesicich vztahu, takze jsme nic takoveho jeste neplanovali a "davali si pozor", tak doufam, ze i ted to pujde snadno 🙂 . Hlavne, aby se neopakovalo i to ostatni...

cuci25
18. kvě 2011

Eufórii už zase vystřídal strach 😒 Bojím se toho, co mi zítra řekne, už aby bylo ráno ☹

maac
18. kvě 2011

@cuci25 ahoj, tvé obavy plně chápu, taky jsem si tím prošla,ale naštěstí to napodruhé dopadlo dobře.To samé přeji i tobě, takže pfuj, pfuj, pfuj 😉

cuci25
18. kvě 2011

@maac děkuju...zítra dám vědět, jak to dopadlo... 🙂

saronka
18. kvě 2011

@cuci25 určo dobře 🙂

cuci25
19. kvě 2011

Tak nejsem o nic chytřejší ☹ doktorka tam nic neviděla. Prý je asi ještě brzo,nedá se přesně určit,kdy došlo k oplodnění. Nabrala mi krev a odpoledne budou výsledky. Ráno jsem si ještě dělala testík a druhá čárka už je stejně silná,tak nevím,jestli je to dobrý znamení. Ach jo ☹

saronka
19. kvě 2011

neboj já první utz neměla nic..jen náznak dutinky.. takže v pohodě..

cuci25
19. kvě 2011

@saronka hcg je 692. To je asi dobry ne?

denousek
19. kvě 2011

@cuci25 jééé no to je super!!!tak to gratuluji maminko....můžeš byt klidna..na UZV je to videtaz pri 1000 a více 😵 ty se mááššš 😵 😵

saronka
19. kvě 2011

jojo to je oka.. to ještě není nic vidět až nad 1000Hcg aa ted čtu jak píše Dan..přesně jak říká..

cuci25
19. kvě 2011

@denousek @saronka Jé holky to jste mě uklidnily 😉 no vidíte a tohle mi doktorka vůbec neřekne. Takže myslíte,že teď už to mimoněk být nemůže?

denousek
19. kvě 2011

@cuci25 nevim jak to myslis jako mimodelozni?no to nevim....to by asi nejspis byli hodnoty nižší to já jsemmela hodnotu u mimoňa 92 a pak klesala apak zase zkocila na 189 ale vic ne 😵

cuci25
19. kvě 2011

@denousek no to myslim. Mě totiž poprvý žádný takový testy nedělaly. Šla jsem na první prohlídku a hned jsem jela do nemocnice ☹

saronka
19. kvě 2011

já měla 8tt u mimoně 450 takže fakt cuci v pohodě..

cuci25
19. kvě 2011

@saronka tak děkuju za info 🙂 jsou to nervy než se to potvrdí...člověk ani neví,který bolesti jsou normální a který ne :-/

denousek
23. kvě 2011

@cuci25 tak co kočko,jak seš na tom? 😵

cuci25
24. kvě 2011

@denousek dnes odpo další kontrola a krev... Už by tam mělo být něco vidět,pokud mi spravně roste hcg. Tak uvidíme 😉

denousek
24. kvě 2011

@cuci25 dej vedet jo 😵