Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

maova
25. čer 2007

Ahoj holky, tajně jsem sem po ránu z práce nakoukla 😉 A čtu tady takový úžasný zprávy 🙂
Blani, strašně moc držím pěsti, aby ty dvě // zůstaly a všechno bylo v pořádku 🙂 Já jsem dělala ten první test myslím 10 DPO, kvuli tomu zaplacení dovolené a neukázal vůbec nic a druhý jsem dělala 13 DPO a druhá čárka tam byla, ale taky ne hned hodně silná, až po pár minutách. A na prvním UZ jsem byla už 4+4 a bála jsem se, že je to moc brzy a nebude nic vidět, ale váček tam už byl 🙂

Romcatko, my zrovna tenhle týden jedeme na tu cyklodovolenou, ale potom už budeme pořád doma, tak pak už je to úplně jedno 🙂

blanuleplus
25. čer 2007

Milo, dík za povzbuzení. Snad to bude dobrý...mooooooc bych si to přála 🙂 Ale já už o jedno mimi přišla před rokem, když jsem začla špinit a pak i krvácet a v únoru při mimoděložním... Navíc mě pořád bolí břicho, víc než při mimoděložním, až jsem čím dál víc nervózní z tý Itálie. Odjíždíme 21 DPO. Radši bych alespoň věděla, že mimi je tam, kde má být... Zas mě uklidňuje, že Itálie není Egypt a tak by to nemuselo dopadnout tragicky.

mila30
25. čer 2007

Blani a nechceš raději skočit k doktorovi ??? Ať máš jistotu ? Nebudeš se tolik nervovat a budeš vědět na čem si 🙂. Bez toho bych nikam nejela...jinak z té dovčy nic mít nebudeš, takhle budeš vědet a nervíky nebudou tolik pracovat 😉 co ty na to?

blanuleplus
25. čer 2007

No uvažuji o tom, ale mám pocit, že teď by stejně nic nezjistil. Tak zkusím alespoň ascorutin, co mi doma zbyl. Dr. tvrdí, že něco je vidět až tak od 1000 jednotek hcg. Ale asi tam zkusím zavolat, jestli mě vezmou před odjezdem. Teď to stejně záleží na přírodě, jestli se mimi udrží... 😖 A kdybych začla krvácet, tak bych asi jela zas do Krče. Třeba by pomohly ještě nějaký hormony. Minule jsem brala duphaston.

mila30
25. čer 2007

Jo a Martíku na té cyklodovolené se prosím moc nepřetěžuj, jezdi jen tak jako lehárko, ať mímískovi neublížíš 🙂

mila30
25. čer 2007

Blani, raději tam zavolej, prosíííím, za to nic nedáš 🙂 A ty jsi z Krče? Já totiž bydlím 3 minuty od Krčské nemocnice, tam jsem byla i na těch dvou operacích 😉 Až tam zavolaš, tak napiš co řekli, ju?

blanuleplus
25. čer 2007

Milo, teda úplně jsi narušila můj rádoby klid 😖 Chtěla jsem dělat další test za dva dny, abych nebyla za hysterku 🙂 Bydlím v Hostivaři, ale autem jsme v Krči za 15 minut a operovali mě tam s mimoděložním a všichni byli hrozně fajn. Tak bych příště (pokud nějaký bude muset být ☹ ) asi jela znova tam.

lucikpetik
25. čer 2007

dobre ranko vsem, teda nestacim se divit, co jste tady za vikend vytvorily, to tady jeste nebylo....
no nevim, na co mam driv reagovat, takze na polovinu veci stejne zapomenu...
no Blani to je uzasne, ja myslim, ze je to na dobre ceste....to je parada, parada, parada...a myslim, ze mimisko se tam u tebe uz zabydluje....
a co ja, no co si myslis? nevydrezela, uz v patek, ale nic... 😅 😒 ☹ 😖 , ale porad si rikam, ze to treba bylo jeste brzo...jeste ten test udelam ve stredu, jen kvuli toho rentgenu a manzelovych narozenin....ale tento mesic jsi byla na rade ty, takze ja zase priste.....
jinak milo krasna fotecka, to je taky nejaka svatebni, ze?
ahoj ivus, po dlouhe dobe, te zase vitame...
marto, dikybohu je vse v pohode, hlavne se opatruj, zadne kolo a podobne veci, jo?
a milo s tim pejskem to mas naprostou pravdu...my taky v te dobe meli maleho hafana a moc to pomohlo....
a ty mas hady? o boze holka, to bychom nemohly byt kamosky ☹ to je zvire, ktere ja nemuzu videt ani v televizi 😀
a s tim kafickem vam budu normalne zavidet....asi prijedu 😅 😀 😀

blanuleplus
25. čer 2007

Ahoj Luci, ještě se bojím radovat, ale je pravda, že jsem se na ten testík koukala už asi desetkrát 😅 . V pátek muselo být ještě hodně brzy. I teď je ještě čárka hodně slabá. Ale začínala prosvítat už v časovém limitu. Jen jsem se bála, že si jí tam domýšlím 😅 Takže máš ještě pořád velkou šanci a já věřím, že ve středu (pokud vydržíš 😉 ), tak tam máš krásný //. Jsem ale ráda, že jsi se přiznala, že nejsem praštěná sama 🙂 Já si dnes koupím ještě na středu a pak se uvidí... No vidíš, to je nápad. Přijeď. Bydlet můžeš u nás (když přežiješ, že tam s Tebou bude kolo, snowboard apod).

zuzan
autor
25. čer 2007

Krásné ráno všem...taky se nestačím divit...Blani,moc gratuluju...jistota je, že jsi těhotná!!! Hlavně aby bylo všechno v pořádku a já vím, že je...On ten nahoře to tam má na povel...a ty víš, co tím chci říct...
Luci, tobě moc držím pěstičky a Ivčo s Milou a Romčou, nám nezbývá než čekat, ale přece nebudeme trhat partu, takže některá z nás je na řadě teď...
Marti, ty s mimískem se moc opatrujte a při každé nejistotě radši okamžitě páděte k doktorovi...
Jinak Romčo, po laparce (mimoděl.těh.) jsem byla na neschopence 2 týdny, dýl mě taky nenechal s tím, že to není potřeba, protože nemám fyzicky náročnou práci...A taky si teď vyčítám, že jsem týden po operaci stěhovala s manželem nábytek-dělali jsem novou ložnici a nikdo mě neinformoval o tom, jak se mám chovat nebo nechovat...já vím, mělo mě to napadnout samotnou, ale chtěla jsem se co nejdřív zařadit do běžného života... Ach jo...

zuzan
autor
25. čer 2007

Jo, Luci, s tím kafčem...já jsem taky mimo region...Tak nemusíš smutnit sama...

lucikpetik
25. čer 2007

no to nevim, prijed kvuli kafca, nevim co mi na to rekne muj drahy, ale dalo by se to nejak spojit, ze bychom treba o prazdninach jeli na vylet, ja sla s vama a peta se svyma kamaradama...
blani no jsem silena, jeste v patek jsem si rikala, nebudu se testovat v zadnem pripade a pak jsem ho z niceho nic vytahla a uz to bylo...no pako...
a pak zase nasrana... 😀
a ty ses testovala kdy? ktery den?
pockam do stredy, ale nemyslim si, v sobotu jsme byli na svatbe, docela dost jsme to zapili....takze opravdu si myslim, ze zadne tehu nehrozi, kdybych mela podezreni, asi nepiju....
tak treba v cervenci, ach jo...
a uz se tesim blani na dalsi tve zpravicky ohledne mimi..uz jsi nekam volala, nebo jdes k doktorce? nebo cekas na stredu? 😀

blanuleplus
25. čer 2007

Holky, všem vám moc díky. Baštím ascorutin a počkám na středu, jestli bude čárka silnější. Nebo kdyby se to zhoršilo, tak někam pojedu hned.
Zuzko, taky už jsem si říkala, jestli se nám jedna dušička nechce vrátit... Kdybych nebyla alergická na jméno Michaela, tak nad ním možná uvažuju (kluk bude určitě po tatínkovi, to si zamlouval už tchán před rokem). Takže by to možná byla holčička pro babičku a tudíž čtvrtá Blanka v pořadí 🙂 Vím, moc originální nejsme, ale Štěpánka a Dominika už je za náma...
Luci, já se testovala až dnes ráno (po noci má být koncentrace hcg nejvyšší) a jsem 12 dní od pravděpodobného početí. Takže v pátek jsi mohla být teprve třeba 9. den a to je hodně brzy. A co svatba, povedla se?
Myslela jsem, že to nevydržím a manžílkovi to hned "vyslepičím" ale ráno (obzvlášť v pondělí) je pěkný mrzout. Tak počkám na večer. Asi mu dám chladit nějaký alkohol 🙂

lucikpetik
25. čer 2007

🙂) Blani tak to je parada...tak ses testovala az dneska, jo? no dobre, tak ja jeste vydrzim - teda mozna, ale ted test doma nemam, tak hned do lekarny nepoletim a fakt pockam na stredu, ikdyz porad si myslim, ze zbytecne plasim....
a moocc jsem zvedava, na Vas dnesni vecer- musis nam zitra poreferovat 😀
to vis baby zvedave....

romcatko
25. čer 2007

Blani, tak budu držet pěsti, aby // pěkně vydržely a mimi bylo tam, kde má být.

Srazík tedy naplánujeme během léta. Milo, kdy se vracíte ze svatebky?
Přeji hezký den.
Vypadá to, že první holky prolomily ledy a postupně se do těhulek přesuneme všechny. U nás to sice bude asi až po IVF (manžel má špatné spermie), ale zázrak se stát může. 😉 Ve středu jdu do CAR domluvit se, co dál.

mila30
25. čer 2007

Blani, já tě nechtěla vystresovat, to opravdu neeee ☹ já jen chtěla aby si měla jistotu víš a klid na dušičce, ale jak píšeš vydrž do středy a kdyby něco...však uvidíš 🙂
Ze svatebky se vracím za 14 dní a to je tedy 27.7.2007, takže jedině potom, jestli neva....
A holky na řadě v těhu jsme všichni, to je jasńačka 😀
A Blani...ještě jednou velká omluva, já to myslela dobře 😖

blanuleplus
25. čer 2007

Milo, ja si delala srandu. Vubec se neomlouvej. Me jen prislo legracni, ze je z toho nekdo vic vydesenej nez ja 😀
Holky, vsem vam to moc preju, jste absolutne skvely a zaslouzite si drzet co nejdrive ty vysneny uzlicky v naruci... Ja mam samozrejme velkou radost, ale zas na druhou stranu mam ty bolesti a spinim...tak se bojim uplne tomu propadnout. Uz abych videla, jak miminku tluce srdicko. Pak se snad trosku uklidnim. A bojim se, ze u manzilka to bude jeste horsi. Ten uz pri druhem tehotenstvi byl porad takovej, ze se bal tesit...ten tomu nebude chtit podlehnout, dokud mu nebude malinky vriskat v pokoji. ☹

mila30
25. čer 2007

Děkuji Blani, že si to tak vzala, já už se bála, že jsem tě nějak moc vystrašila, ale jak píšeš, jsem z toho asi víc vyděšená jak ty 😉 , ale víš co...já vám to holky všem tak moc přeju, že jsem asi zvědavá jak na tom jste víc jak vy osobně 😀 protože když vidím že se někomu zadaří, jako třeba Martě, tak jsem z toho celá radostí mimo a mám až slzy v očích, takže na vás teď s Luckou moc myslím, aby vám to vyšlo...a samozřejmě všem ostatním to přeji také 🙂 a s tím manželem....je to pro něj těžké, ale věř, že ve skrytu duše taky doufá a moc se těší 🙂 , ale je to chlap a ten to přece nebude dávat najevo,ne 😀

lucikpetik
25. čer 2007

milo jsi strasne hodna, ale ted budeme drzet palce blanuli a pak se uvidi, kdo bude dal, bylo by fajn, kdybychom tu mesic co mesic slavili //

blanuleplus
25. čer 2007

Nechci to zakriknout, spineni po ascorutinu prestava, tak snad je to jen jak se mimi zavrtava... 😖
Milo, Martinky zpravu jsem taky obrecela dojetim 🙂 A manzilek uz to vi. Dmul se pychou, ze mu pry staci, aby se na zenskou jen podival...tak jsem mu musela pripomenout, jak jsem mu vysvetlovala, ze to stacit nebude. Ze bude muset spolupracovat trochu vic. 😀 U nej to neni tim, ze by nedaval city najevo, ale ze se boji tesit, kdyz vi, ze uz nam to dvakrat nevyslo... Ale mely jste ho videt 🙂 Dostal malinkej pytlicek, ktery vypadal uplne prazdny, protoze tam byl jen testik. A navic tam zapadl do rohu, tak mel pocit, ze dostava snad jen ten prazdnej pytlik. V pulce dobyvani se do neho, mi rika: "Teda moc velkej darek to neni, to ses moc nepochlapila" 😀 No ja myslela, ze padnu...a kdyz testik konecne nasel a doslo mu to, tak se uplne rozzaril a nakonec zlomyslne dodal: "Taaak, a mas po jezdeni" (Coz mi v tuhle chvili vuuubec nevadi 😉 )

mila30
25. čer 2007

😀 😀 jéééé to je pěknýýý, tak držím palečky aby dopadlo vše dobře a ty si nám psala jen samý pěkný zprávičky 🙂

ivusa1
25. čer 2007

Ahojky.
Blani moc držím palečky. Zase tu brečím!!! 😉 Mocti to přeju a ať e tu těhulek víc 🙂 Jsem z toho fakt na měko!
milo to je hrozný co se ti stalo, ale už to máš za sebou a teď bude určitě lépe!
Holky dnes jsem si chovala 4,5 měsíční miminko Filípka - kolegyně z práci se na mě přijela podívat, jak makám ve 32 stupních. Je strašně krásný. Jsem z toho dneska úplně hotová. A navíc jsem v sobotu z ničeho nic spadla ze schodů na chodbě, hrůza, mám pár modřin, ale naštěstí nic zlomeného. Normálně jsem šla vynést odpadky a najednou jsem ležela pod schoda, fakt hrůza, hlava se mi netočila nic, tak nevím co se děje. Břicho mě jen trochu pobolívá, úplně jinak než předešlé cykly, tak se zas asi něco děje. Mamča říká, že budu asi těhotná, že se jí to také stávalo když mě čekala a manžílek je docela vyděšený. Ale už toho nechám.
Všem držím moc palečky aby to dobře dopadlo!!! 🙂
Čekám na bouřku a pořád nic 😝

maova
25. čer 2007

Blani to je krásný, jak jsi to manžílkovi oznámila 🙂 A je dobře, že špinění ustává, držím strašně moc palečky. Budeš dělat zítra ještě jeden testík?

ivus, tak to by bylo super, kdybys byla další těhulka 🙂 Kdy čekáš MS a kdy budeš dělat test? Budu na tebe myslet, aby to taky vyšlo 🙂

blanuleplus
25. čer 2007

Holky, jste fakt skvely. Akorat jsem nervozni z toho bricha, proc me boli vic nez pri tom mimodelozim... Marti, tebe nic neboli? Jsem moc rada, ze jsi to minule protrhla. Ted to vypada, ze budem tehotnet primo geometrickou radou. Lucka a Ivus vypadaji taky velice nadejne a pak uz to vezmou vsichni najednou 😉 Doufam, ze vydrzim s testovanim az do stredy 😅
Ivus, hlavne na sebe davej pozor, prosim.
Prave se u nas strhl hroznej vichr, skoro jsem ani nedokazala zavrit okna.

maova
25. čer 2007

Blani, břicho mě taky bolí, ale určitě ne tolik, jako při tom mimoděložním. Bolí tě prostě pořád? Mě jenom pobolívá. Někdy pravá, někdy levá strana a nejčastěj asi tak, jako bych to měla dostat, tak to je vždycky hodně nepříjemný, ale trvá to pár minut a opakuje se to několikrát denně. Nechceš si radši zítra nebo ve středu zajít k doktorovi?

blanuleplus
26. čer 2007

Ahoj holky.
Marti, me to boli hlavne vecer. To zacnu i slabe spinit. Vcera jsem uz myslela, ze pojedu do nemocnice. Pri mimodeloznim me taky obcas nekde pichlo, jinak to bylo spis jak pri MS. Pak se to zhorsilo behem pul hodiny... Ted je to dost neprijemny. Snad je to jen po ty operaci... 😖 Kdyby se to horsilo nebo jsem zacla spinit krvave, tak pujdu hned. Takhle vim, ze tam stejne nic neuvidi...jsem teprve 3+5. Nejdriv je sance, ze neco uvidi, v utery... A jak se dari Tobe, zkusena tehulko? 🙂
A co ostatni holciny? Me se udela spatne vecer, to se snazim zaspat a rano strasim od 5, jak je mi spatne 😒

mila30
26. čer 2007

ahoj holky, tak to se nám tu pěkně daří 🙂, vypadá to, že to Marta prolomila a teď to půjde ráz na ráz 😀, holky ani nevíte jak bych vám i sobě to mimísko přála, tady u mě v práci, je těhotný každou chvíli někdo 🙂, je to moc krásný, ale stejně to tak někdy u srdíčka trošku zabolí 😢. Blani, nestraším...ale dávej na sebe pozor a co Lucka, jak ty jsi Luci na tom?n Holky pěkný den přeji 🙂 .

blanuleplus
26. čer 2007

Milo, dockas se. Vzdyt jedete na svatebni cestu, tam se plodi miminka jedna dve. Uvidis, ze za mesic hlasis // ty. Moc vam to vsem preju. A kdyz jsme to zvladli my a navic v tom silenym stresu...tak to prece jde. 😉 Ja z toho mam samozrejme taky velkou radost, ale zaroven se bojim tesit. Jsem tehotna potreti a vzdy jsem videla akorat ty //... Neboj, budu opatrna. Moc si preju, aby to uz konecne vyslo a uz i uvazuju, ze mozna do Italie nepojedu, aby si manzilek nasel na jezdeni nahradnika... Skoda, ze uz je zplacena zaloha na ubytovani. Ale taky se bojim, ze kdyz tu zustanu, ze za ty 4 dny zesilim strachy. Takhle se alespon hlidame, kdyz jeden jezdi. Plus cesta... ☹

maova
26. čer 2007

Přeji hezké ráno, tak si sem tajně chodím a až na mě někdo přijde tak se budu divit 😀
Blani, to bolení břicha je možná normální a pokud to není nějak strašný, tak to k tomu asi patří. Myslím, že i na mimoděložní je ještě moc brzy, aby to třeba prasklo. Četla jsem, že to se stává tak v 6 - 8 týdnu. Teď chce asi přijít MS a jak se jí to nedaří, tak tě trápí 😉 Mě jinak špatně pořád není a vlastně mi není vůbec nic, takže nevědět, že jsem těhotná, tak to na sobě nepoznám. Jedině to, že mám víc hlad a večer nafouklé břicho 😉
Milo, i ty se dočkách a všechny tady. A doufám, že teď to půjde pořád takhle rychle a během léta budeme těhulky všechny 🙂

zuzan
autor
26. čer 2007

Holky, já bych se k vám těhulkám tak strašně moc chtěla přidat...A dneska mi to ráno řekl i manžel, že by si moc přál, abychom byli těhotný a všechno bylo v pořádku tak, jak má být...Bylo to moc krásný, když mi to povídal, ale o to jsem zoufalejší, že se nedaří... Je to můj obrovský sen, porodit NAŠE miminko... No nic, užívejte si svoje mimísky a dávejte na sebe pozor... A my, co nás to teprve čeká, za vámi pak budeme chodit jako za zkušenými, na rady 🙂