Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

rizecek08
29. srp 2011

@martinakl chudáčku, takový nervy... Mysli na svatbu, hezky si to užijte a na nic špatnýho ohledně mimča nemysli.Stresuj se teď maximálně tím, jestli bude v sobotu hezky 🙂

rizecek08
29. srp 2011

@absti jinak já jsem otěhotněla po 4. měsíční pauze na druhý pokus.

martinakl
29. srp 2011

@rizecek08 Tak to muzu, protoze to mame v patek a zatim to ma byt podle predpovedi jediny zatazeny den tenhle tyden 🙂 Ale preci proste nemuzeme mit takovou smulu.. Nejdriv mimodelozni (navic to byly dvojcata, jedno ve vejcovodu jedno v deloze, ale potratila jsem ho - to je taky pravdepodobnost 1 ku nekolika tisicum), ted tohle? To snad ani uz skoro neni mozny, ne...

gammaray
29. srp 2011

@martinakl teda,máš už toho,holka,taky pěkně za sebou 😠 tedka se snaž myslet na svůj nejkrásnější den ....
zrovna se mi ozvala známá,která měla dle krve zjištěno riziko na downa a teda velké riziko 1: 10 (vím,že jinak se udává snad ve statisících).na odběru choriových klků byla v pátek,nervy jak špagáty a dnes mi volala,že jí syndrom vyloučili 😀 tak snad jsem tě aspon trochu uklidnila,děvče....

maac
29. srp 2011

@martinakl jejda zlatíčko,tak to mě moc mrzí, jsou to nerváky,ale já pevně věřím,že to nakonec dopadne všechno dobře.Moc moc moc vám budu držet palečky.Jak jsem ti psala o mojí mamce,tak jí hrozilo riziko 1:31 na Downův syndrom,ale nakonec se malá narodila zdravoučká.

martinakl
29. srp 2011

@gammaray @maac Teda holky, to jste me tedy s temi cisly fakt uklidnily 🙂 Dik moc.... I kdyz Down ma myslim bezne tak 1:800, tohle je v tisicich, ale tyhle cisla jsou dost podobny. Tak snad to takhle bude i u nas 🙂 Mam teda strach i z toho zakroku.. Ne ze to bude bolet nebo tak, ale spis je to jako u plodovky rizikovy.

rosnatka
29. srp 2011

@martinakl Ahoj, držím Ti palce, aby vše dobře dopadlo. Chápu, jaké máš nervy. Mě čeká za dva týdny NT screening. Je mi 38 a modlím se, aby to dobře dopadlo a já na odběr plodové vody nemusela, protože mám v děloze myom a to je při odběru plodovky docela problém. Takže ještě jednou... tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí a ať se Ti tvůj páteční Velký Den vydaří. J.

gammaray
29. srp 2011

@martinakl jsem pako,píšu že ve statisících..... 😀

rizecek08
29. srp 2011

@martinakl Neboj všechno dobře dopadne. A náhodou i zatažený den bych vám záviděla, jsou z toho nádherný fotky. Kamarádka měli před bouřkou a ty fotky mají úžasný. My měli na svatbě snad 40st. a azuro a stejně nás fotograf fotil ve stínu, aby jsme se mu prý nekřenili. 🙂 Na počasí nezáleží, hlavně aby jste si to užili vy dva.

martinakl
30. srp 2011

@rizecek08 Teda ty mi nejdriv pises, ze se mam stresovat jen z pocasi, a ted zase, ze ne, tak ja nevim 😀

maac
30. srp 2011

@martinakl pokud to půjde tak se nestresuj vůbec z ničeho, zkus všechno vypustit z hlavy a užijte si to 😉

slunicko_luca
30. srp 2011

Holky dekuju za rady, dnes jsem byla na kontrole po 14 ti dnech od laparoskopie, ptala jsem se na na koupani, tak pry koupani v mori nevadi. Jinak me prekvapilo - cekala jsem, ze bude probihat nejake klasicke gynekologicke vysetreni, pripadne ultrazvuk, ale dr. me jen prosahal bricho a to bylo vse.

saronka
30. srp 2011

@slunicko_luca aha..tak to já měla ultrazvuk a gynekol.vyšetření..no jo každý to dělá jnak.. tak super, že dovča klapne..
@martinakl Marti udělala jsi dobře.. užij si v pátek svatbu... a v úterý se dozvíš, že je miminko zdravé..kamarádka měla riziko 1:4 a nic 🙂) má krásné zdravé miminečko..držím palečky..

martinakl
31. srp 2011

@saronka @maac
Dekuju holky. Uz se citim o dost lip a hlavne optimisticky 🙂 akorat teda porad spinim, vcera se to zas trochu zhorsilo, tak se musim pozitri fakt setrit.. Dneska jsem si byla akorat nechat udelat nehty, ale to snad nevadi 🙂 Jinak se zas valim.. Kazdy se me pta, jestli jsem nervozni, ale nejsem ani trochu, asi jsem divna nebo to teprv prijde 😀 Spis jsem nervozni z toho pondelniho vysetreni, ale na to se snazim myslet minialne.. Uz mam za sebou zkousku satu, mamka je upravila, protoze jinak bych se do nich nevesla. Mam pocit, ze pred 2 mesici mi slusely vic, ale co 😎

gammaray
1. zář 2011

@martinakl ....tak na ten "tvůj" zítřek a samozřejmě nejen na něj ,přeji hodně štěstííííí....

martinakl
1. zář 2011

@gammaray Jeee dekuju, to je krasny 🙂 Myslim, ze zitrek bude skvelej 🙂

rizecek08
2. zář 2011

@martinakl Tak jsem na tebe dneska (jejda je po pulnoci,takze uz vcera) moc myslela, urcite jste si to moc uzili 🙂 Nevim jak u vas, ale dneska bylo jak krasne teplo a slunicko, tak poradnej lijavec a nasledna duh. Uz se tesim, az sem das nejakou fotku. Jinak se opatruj, preji pokud mozno klidny vikend.

gammaray
3. zář 2011

@martinakl dobré ránko,MLADÁ PANÍ......tak jak 🙂

martinakl
3. zář 2011

Ahoj holky. Bylo to super, moc jsme si to nakonec uzili 🙂 Pritel (vlastne uz manzel 🙂) jeste spi a bude asi cely den po te smrsti panaku 🙂 Ja jsem si dala k pripitku rychle spunty, taky dobry 😀 Do fotoblogu jsem dala zatim jen 3 fotky, co mam od segry. Skoncili jsme v 1 a ke konci jsem byla uz dost utahana, ale nakonec jsem do zvladla az do konce. Jo a ted bych si vlastne mela zmenit prezdivu z martinakl na martinapa 😎

martinakl
3. zář 2011

Tak normalne mi prislo interni postou, ze svatebni fotky sem nepatri a ze muzu dat maimalne 2 jinak cele album smazou 🙂 No chapete to?

martinakl
3. zář 2011

Tak prikladam jeste dve fotky sem 🙂

gammaray
3. zář 2011

@martinakl moc vám to oběma slušelo. 🙂 a ještě jednou,hodně štěstí na té společné cestě životem 😉

saronka
5. zář 2011

@martinakl mooc vám to slušelo a počasí vyšlo..myslela jsem v pátek na vás..dneska držím palce..pak napiš info..

martinakl
5. zář 2011

Ahoj. Tak odber klku ani nebyl nutny, mimi uz nezije ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Priblizne 2 tydny. Zitra nastupuju do nemocnice. Akorat bychom zacinali 15. tyden :(

gammaray
5. zář 2011

@martinakl pane bože néééé....drž se a hodně sil ☹ ☹

saronka
5. zář 2011

@martinakl k tomu není co říct.. ☹ drž se.. 😢 😢

cuci25
5. zář 2011

@martinakl pane bože,to je strašný. Moc mě to mrzí ☹ myslim na tebe...

petula5
5. zář 2011

@martinakl moc mě to mrzí to je hrozný...drž se ☹

maac
5. zář 2011

@martinakl je mi to šíleně líto ☹ ☹ , drž se

rizecek08
5. zář 2011

@martinakl Ach jo, to je mi moc líto. Taková rána, držím palce a myslím na tebe, ať se co nejdříve dáš do kupy. Hodně sil a pevné nervy.