Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

martinataylor
9. led 2012

práve me dr. říkal že mám strašne vysoké HCG....ale týden atd.nevím...bylo to v rohu deložním a prasklo to... a marti když jsi mela dvojčata...a jedno v deloze tak to nezachránily v té deloze? a při prvním mimodlež. jsem mela jen 250...to je rozdíl....skoro 4 tisíce ted a nebo 250....achjoooo

saronka
9. led 2012

@martinakl při mimoňi..teď co jsem měla tak to bylo 27.7. Hcg 137 8.8. Hcg 4792

martinakl
9. led 2012

@saronka a toho 27., to jsi byla v kolikatem tydnu, nevis? Moc vyzvidam co 😀

saronka
9. led 2012

toho 27.7. jsem byla max v den MS 🙂

saronka
9. led 2012

@martinakl ovu byla 15.7. takže fakt pár dní DPO

martinakl
9. led 2012

@saronka Jenze ja ani nevim, kdy jsem mela OVU 😠 Byla jsem 34DC, kdyz se objevilo poprve // (1.1.). A 6.1. jsem byla na ty krvi, tak doufejme, ze je to ok. ALe ted jsem si delala pro jistotu posledni test a druha / se objevila stejne rychle jako kontrolni, tak to mi zvedlo naladu 🙂

saronka
9. led 2012

@martinakl jasně neboj..já si tím taky prošla..jdeš už brzo na KO uvidíš bude tam dutinka 🙂

maciatko248
9. led 2012

@martinakl neboj sa bude to dobre 🙂 a na buduci tyzden uvidis malu fazulku 😉 inak k tomu HCG kazdemu to rastie uplne inak, ja som mala 1726 na zaciatku 7tt som pri pohlade na test videla uplne nadhernu tlustu ciarku, keby som nekrvacala ani by som nezistila ze je nieco v neporiadku, a hned po kontrole ma brali prec...takze sa nestresuj kazda sme ina inak nad 1000hcg je miminko vzdy vidiet tak drzim pesticky 🙂

martinakl
9. led 2012

@maciatko248 No tak jestli je to v pporadku, tak by hcg melo byt ve ct nekolik tisic 🙂 No neco snad uz videt bude. Tam, kde ma...
Dekuju holky za podporu... Uz se nemuzu dockat ctrvtka, urcite vam dam hned vecer, jak dorazim, vedet 😉

Pak jeste NT screening a pak teprv snad zacnu verit, ze to konecne vyjde.. Jeste dlouha cesta pred nama 🙂

maciatko248
9. led 2012

@martinakl mas pravdu asi az ked bude babo zdrave v naruci tak sa mozme tesit ze to mame za sebou ale dufam ze to bude u teba ukazkove bezproblemove tehulkovanie ...zasluzis si to 🙂

martinakl
9. led 2012

@maciatko248 To bych si asi zaslousila no 🙂 Ale v tuhle chvili mi prijde uplne neskutecny, ze bychom to tak mohli mit.. Kez by..

jezura
10. led 2012

@martinakl Moc držím palce!!
Prosím vás, mám dotaz. Odešla jsem od svého gynekologa, který se vyznačoval tím, že problémy neřešil a ráda bych našla jiného, kterému budu moct věřit. Nevím,zda to sem patří, ale třeba mi některá poradí doktora v Praze, spolehlivého odborníka.... Děkuju!

martinakl
10. led 2012

@jezura Dekuji.
Co se tyce gyndare v Praze, tak ja bych ti doporucila Dr. Smerala na Chodove v poliklinice. Jsem nadmiru spokojena.. Na vysetreni objednava, takze temer necekas, ale i neobjednanou te vzdycky nekam vmackne. Platim vzdy jen 30Kc plus zrcadlo 65(to je asi dost, ale stoji to za to..). Jinak je ale pomerne mlady (v pondeli je tam jeho otec, s nim zkusemosti nemam) a je strasne sympatickej, nejsem vubec nervozni a vse vysvetli, nic nepodceni... Zkratka mi prijde jako mily profesional 🙂 A ma taky dobre pristroje, nove 3D UZ a tak..
Tady jsou webovky: http://www.gynekologiechodov.cz/

martinataylor
10. led 2012

martinakl....držím moc pestičky, ve čtvrtek čekáme dobré zprávičky...

martinakl
10. led 2012

@martinataylor Dik 🙂 Snad budou dobre..

rizecek08
10. led 2012

@martinakl ahoj Marti, po dlouhé době nakukuju do diskuze a moc gratuluji 🙂)) To je skvely, drzim moc palecky, ty už máš vybráno, tak věř, že bude vše ok.

denousek
11. led 2012

@martinakl jé Marti fakt?juchuuuuu tk to je super ze to tak rychle dopadlo!!ted uz to bude ok!!!
@martinataylor marti ahoj 😉

denousek
11. led 2012

@martinakl zitra koukam jdes na uzv tak podej pak zprávu!!

martinakl
11. led 2012

@rizecek08
@denousek
Ahoj holky. Moc dekuju 🙂 Uz se nemuzu dockat zitrka, jsem napnuta jak ksandy 🙂

denousek
11. led 2012

@martinakl jj aj já za tebe 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj

martinakl
11. led 2012

@denousek No a co ty? Jak se vede? Jste v poradku? 🙂

denousek
11. led 2012

@martinakl jj vsechno ok akorat me strasne stve ze si nedokazu vybrat jmeno.. jak ja to jen udelam chudatko moje.. ☹

martinakl
11. led 2012

@denousek A co to bude? Holka? Kluk? Chces poradit? 😀

martinakl
11. led 2012

@denousek Aaaa ted na tom koukam. Chlapecek Matyas nebo Denis.. Hlasuju pro Denise!

denousek
11. led 2012

@martinakl to jsem vymyslela vcera 😀 jinak tam bylo vasek matyáš lukáš 🙂 nevim nevim prej denis hrazdil nezni moc dobre.. ☹

martinakl
11. led 2012

@denousek No tak z tehle bych vybrala urcite Lukase 🙂 Na druhem miste Denis, podle to nezni s tim prijmenim tak spatne...

denousek
11. led 2012

@martinakl ach jo 😅 buhvi jak to bude za 12 tydnu tam toho jeste pribyde 😀 manzovi se nejvic uz od zacatku libi vašek lukáša hned zavrhl ale kdyz bych o tom mmluvila takk mu to bude jedno 😀

martinakl
11. led 2012

@denousek Ten muj chtel taky Vaska, ale to jsem zatrhla ja 🙂 Lukas se mu taky nelibil.. U nas to vypadalo v pripade kluka na Samuela nebo Tonika. Holcicka by byla asi Zuzanka nebo Maruska.

denousek
11. led 2012

@martinakl samusela chce segra ta je taky tehu 😀 a tonik se mi nelibi ☹ no ono to nejak dopadne nam se Vašík líbí..Vojta a Vašek ♥

martinataylor
12. led 2012

tak jak Marti? myslím na tebe celý den