Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

maova
2. črc 2007

Jak pospíchám, tak píšu rychle a nečtu to po sobě, tak se moc omlouvám za plno chyb 😕

blanuleplus
2. črc 2007

Myčku máme doma, tam se vaří vždy jak pro závodní jídelnu. A je to supr. Doma to zvládám, ale musím mít nádobí dřív, než přijde MM z práce. Když se plánoval byt, MM myčku nechtěl (vždyť jeho maminka ji také nemá 🙂 ) a to mu ji všichni vnucovali. Tak ji teď budem muset kupovat dodatečně a předělávat kuchyň... 😉

lucikpetik
2. črc 2007

no blani nestacim se divit, my mycku taky "nepotrebovali" a kvuli mycky, kterou jsme razem chteli v lednu predelavali kuchyn... tak co mame jeste spolecneho....??? 😀
jinak to mlaskani sam na sebe, skvele, taky me to pobavilo...hlavne ty jsi musela mit zachvat smichu, ne?
a marti po grilovani je mycka k nezaplaceni.... 😀
a bud v klidu, ja to po sobe taky nectu, takze chyby neresme a zadne tam nemas...

blanuleplus
2. črc 2007

To víte, že jsem se začla řehtat, až jsem ho vzbudila. 😀
Luci, naštěstí se snad nechal přesvědčit a udělali alespoň přípravu na myčku. Tak to snad nebude takový problém. Taky si myslím, že nádobí z myčky je i hygieničtější. U MM rodičů se myje nádobí v napuštěném dřezu, neoplachuje se a utírá se do utěrky. Na to jsem si musela dlouho zvykat. 😖 Přijde mi to strašný. Já ho alespoň opláchnu a nechám okapat...

lucikpetik
2. črc 2007

jo blani tak to je u vasich stejne jako u nasich 😀 kupodivu teda 😀

blanuleplus
2. črc 2007

Naši mají myčku a když se jim teď rozbila, tak se mamka nemohla dockat, az bude zpátky. Tohle jsou manžílkovi rodiče, tam se neodmlouvá 😅

lucikpetik
2. črc 2007

😀 😀 😀

maova
2. črc 2007

Blani 😀
Naši měli myčku snad deset let a když se jim teď taky rozbila, tak během týdne měli novou 😉 Už si na ní taky tak zvykli.

Mám zase pracovní novinky, jak se to tady tak mění, hlavně to vedení. A žádná radost, a tak za mnou přišla sekretářka, že mě zachrání jediný ... a že se teda musíme hodně snažit 😀

lucikpetik
2. črc 2007

tak to mas marti v kapse, ale to jsi ji jeste asi nerekla, ze?

maova
2. črc 2007

Ještě ne, ráda bych to nejdřív řekla kolegovi a ten má teď dovolenou, takže až za 14 dní, když se tady zase sejdeme. To už budu mít po dalším UZ a po odběrech, takže budu mít větší jistotu, že je všechno v pořádku 🙂

lucikpetik
2. črc 2007

dneska se holky loucim, jedu se podivat na tehu kamosku, za tyden ma termin...tak to budu zavidet 😉
a pak se jedu masirovat... 😝

maova
2. črc 2007

Tak si hezky odpoledne užij a přeji krásnou masáž, kterou teď malilinko závidím já 😉 🙂

zuzan
autor
2. črc 2007

Marti, tak to je paráda, že to takhle krásně vyšlo 🙂 Sice asi nebudeš mít úplnou jistotu po mateřské, ale to je ještě daleko a do té doby může být všechno úplně jinak 🙂
A co se myčky týče, tak té už se nemůžu dočkat 🙂

lucikpetik
2. črc 2007

marti diky, ale radsi bych na tu masaz nesla.. 😉 tak holky dneska papa

maova
2. črc 2007

Zuzko, to jo, co bude po mateřské, to je hodně daleko, tak to zatím asi nebudu řešit 🙂
Luci, já vím, taky mi to zas tak nevadí, že nemůžu jít 😉 Jenom mě bolí docela záda, zvykla jsem si jít jednou za dva měsíce, že to bylo akorát, když jinak pořád sedím u počítače, tak teď už je to třetí měsíc co jsem nebyla a je to znát.

lucikpetik
2. črc 2007

tak holky uplne jsem te kamaradce to brisko zavidela, sluselo ji to...ach jo....uz ho mela i dole, takze to bude co by nevidet 😉 ted se jedu masirovat, tak alespon nejake pozitivum.... 😉

mila30
2. črc 2007

Ahoj holky, koukám jak jste se pěkně rozepsali... 🙂 .
Luci, je mi líto, že si to dostala a ještě máš takové bolesti, ale nic se nebuj, určitě to někdy vyjde a určitě brzo 😉 . Já mám kolegyni a její sestra, měla mimoděložní, pak srůsty takže operace a už má dvě děti, jedno se jí narodilo minulý týden a mělo 4,60kg 😀 , takže žádný strachy 😉 a to jí je skoro 40 let a ještě se zadařilo a bez pomoci, prostě tak samo.. 😀
Marti, tobě to vyšlo úplně suprově, to budou v práci za 14 dní čučet, co ?? Chtěla bych vidět jak se budou tvářit až jim to řekneš 😉 .
Jinak holky ta myčka...hned bych jí taky brala a všema 10, ale máme malý byt a už teď co jsme dostali svatební dary do kuchyně, tak ty máme v předsíni na skříni a v ložnici pod postelí 😀 😀 .
Joo... a holky kdyby jste mě viděly..jak jsem se strašně na obličeji osypala, na celé bradě mám nějakou vyrážku a všude beďáky a to i na zádech..ach jo ☹ vypadám jako puberťák ☹, doufám, že mi to sluníčko a mořský vzduch trošku vylepší 😉 .

lucikpetik
2. črc 2007

ahoj milo, a co fotecky, to vis, moc se tesime... 😉
prave jsem prijela z masaze, bylo to uzasne...priste jdu za 14 dni na jednu metodu, co se pry zjisti, jestli jsou vsechny kosticky na spravnem miste a udajne by to melo pomoct k tehu, tak uvidime, jak na tom budu...ale uz mi prislo divne, kdyz se na me divala a ptala se, jestli jsem jako mala nekdy nespadla na kostr...apod se vyptavala a ve vsem mela pravdu, tak me trosku desila...ale zase jestli to pomuze, tak do toho jdu...

mila30
2. črc 2007

ahojky Luci, já si myslím jestli ti nebude dělat mobilizaci páteře, to je teda konečníkem, ale prý ti tam všechno srovná tak, že to máš na tom správném místě. Fotečky, manžílek akorát přivezl, tak až ho znásilním, tak mi je sem hodí 🙂 .

lucikpetik
2. črc 2007

a co je mobilizace patere? napisu ti do IP, co mi bude delat.... 😉

lucikpetik
2. črc 2007

tak ja cekam na fotecky, alespon jednu, jsem hrozne nedockava 😝

maova
2. črc 2007

milo, taky už se na fotky moc těším 🙂
Luci, vypadá to zajímavě, koukla jsem na to jenom trochu, potom si to pročtu pozorněj 😉 Hlavně pak dej vědět, jak jsi se po tom cítila 🙂

lucikpetik
2. črc 2007

jdu tam az za 14 dni, tak to je jeste cas, nijak se na to neupinam...ale treba mi srovna kosticky...
znama, co nemohla mit deti s manzelem se loni rozvedla, nasla si jineho pritele a dneska jsem se uplnou nahodou dozvedela, ze je tehotna, pry u te me maserky byla a davala ji dokupy pater, pry proto nemohla otehotnet...a to nevedela, ze tu holku znam, opravdu doktori tvrdili, ze deti mit nebude, takze jak mi dneska rekla, ze je tehotna, tak jsem valila oci....
tezko rict, jestli ji fakt pomohla, nebo zmena partnera...

lucikpetik
2. črc 2007

tak ja se dneska loucim, v ramci diety jdu na 30 minut naskocit na orbitreck, tak ahoj zitra

mila30
2. črc 2007

holky, tak tady to máte, doufám, že se vám budou alespoň trochu líbit, jste úplně první kdo je vidí ( samozřejme až po nás 😀 )

FOTO: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

Luci, dej pak vědět jaké to bylo, já bych to po dovče také možná zkusila 😉 .

lucikpetik
2. črc 2007

Milo, kraaaaasa, nadherna kyticka a moc Vám to tam oběma sluší. a ty fotky v té zahradě, no krása....
ale mas uplne jine vlasy, nez tady v profilu, ze?

maova
3. črc 2007

Milo, byla jsi nádherná nevěsta. Taková jemná, krásná 😵 Moc vám to oboum slušelo a šaty i kytičku jsi měla taky krásnou 🙂 My jsme měli svatbu kousek od vás, v Průhonickém zámku 😉

mila30
3. črc 2007

Luci, mám je jen o něco delší a tím pádem se mi docela dost vlní, takže proto jsou jiné, ale příští týden jdu zase tak, jako na obrázku 😀 .
Marti, také jsme to chtěli na zámku, ale tohle datum oddávali jen v dendrologické zahradě, takže jsme nakonec skončili tam 🙂 a i tam se nám moc líbilo.
A děkuji moc za poklony 😉 . Musím se přiznat, že i já jsem se tam sama sobě libíla 😀 a manžel, ten byl úplně super v tom žaketu s cylindrem 🙂 .

lucikpetik
3. črc 2007

no milo opravdu dokonale, moooc vam to sluselo opravdu....
no spis jsem myslela, ze mas ted asi vlasky svetlejsi, nemas? 😝

blanuleplus
3. črc 2007

Ahoj holky 🙂
Milo, fotky jsou opravdu krásné, moc vám to sluší. To já bych manžílka do tak svátečního oblečení nedostala, ale vypadá to supr. Jen si říkám, že vedle vás budu jak hroch. Vypadáš jak panenka... To já se cítím drobná jen když jsem se svou ségrou (měří 184cm 🙂 ).
Luci, masáž bych si taky dala, už mě všechno bolí... Ale slyšela jsem, že se to nedoporučuje a taková ta "jakomasáž" by mi stejně asi moc nepomohla. Jsem zvědavá na tvé zkušenosti. Já už se chystala na Mojžíšovku, to bude asi podobný systém.
Marti, ty si to umíš zařídit, co? 😉 Já zrovna zjišťuju, že na marodním dostanu nějakých směšných 1200 Kč (bez záruky, ještě se na to musím přeptat). Takže se asi raději nechám uschopnit, jak jen to bude možné aby si mohl manžílek alespoň odepsat něco z daní za spolupráci... Když není člověk jako zaměstnanec, tak je to fakt bída. ☹
Zuzko, včera mi volala mamka a "teta vědma" prý tvrdí, že to už věděla, že budem mít mimčo a prý to bude kluk. Tak jsem zvědavá... Je pravda, že mě trošku uklidnilo, že je přesvědčená o tom, že to tentokrát dopadne dobře. 😅