Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

jajinka007
6. říj 2017

Já dnes od dopoledne bolesti v podbřišku, v neděli má ms přijít, takže snad to stihneme aspoň do Vánoc :D

leontynkar
6. říj 2017

@jajinka007 ale on neni pozitivní nu. . Ale uvidime. Dnes jsem si byla pro agolutin. I kdyby to těhotenství , tak to ničemu nevadí. Na krvi jsem nebyla. Počkám 🙂

jajinka007
9. říj 2017

@leontynkar Já dnes 2dc, ms dorazila jako hodinky v neděli. Co nového u tebe?

leontynkar
9. říj 2017

@jajinka007 tyyyjo, ty pravidelný cykly na minutu závidím 🙂 ja nic nového. Bolí me břicho, je mi blivno, test negat., nějaký myslim 40-41.DC.. ale cystu nemam. . Tak asi hormony. Mela jsem ted poslední 2 roky cyklus 30-33 dnu, nevim co se děje ☹

jajinka007
24. říj 2017

@leontynkar Ahoj, jak jsi nakonec dopadla? Já jsem teď 17dc a přijde mi podle hlenu (testy jsem nedělala), že ovu teprve bude dnes nebo zítra, což mi přijde teda pozdě, ale byla jsem trochu ve stresu, tak se to mohlo posunout.

leontynkar
24. říj 2017

@jajinka007 ahojky. Ja jsem 9.DC. Mela jsem minuly 52 dnu. Po agolutinu jsem začala krvacet 10.DC. Ale to jsem nikdy neměla... tak snad uz bude tento ok. Tak zkus dnes testik ;) držím pesti!! 🙂🙂

jajinka007
5. lis 2017

@leontynkar dnes zase 1DC. Nejraději bych to hodila za hlavu, ale nejde na to nemyslet.

leontynkar
5. lis 2017

@jajinka007 jeeee. To me mrzi. Áchjo. A víš ze ovulujes, atd..? Ja mam dnes pozitivní Ovu test, tak toho musíme využit. 🙂

jajinka007
7. lis 2017

@leontynkar no právě nevim. Po přečtení spousty diskuzí jsem ztratila důvěru v ovu testy a bazálku neměřím. Spíš si jen myslím, že ovuluji, podle bolestí, ale to může mít klidně i jinou příčinu. No teď jsem se objednávala na roční kontrolu ke gyn., tak jsem chtěla právě na termín před ovu, aby mi řekl, jestli se blíží, ale sestra mě objednala až ke konci cyklu, už neměla místo, tak se s ním pak domluvím na nějaké kontrole, nebo aby mi řekl, co se dá dělat. Zas na jednu stranu to stále nechávám osudu a říkám si, že ještě není třeba úplně vhodná doba. Zítra jdeme řešit hypotéku a to, kdybych byla těhu, by asi řešit nešlo. Muž je OSVČ, takže můj příjem je (pro získání hypo) určitě důležitý. 🙂 tak to ti držím palce 🙂 🙂 🙂

hope84
8. lis 2017

Ahoj🙂
mohla bych se zeptat, jestli taky nema někdo zkušenost s mimodeloznim těhotenství s příznaky? Stale me tlačí na prave straně v podbrisku... tak nevim... dekuji za odpovědi 🙂

leontynkar
8. lis 2017

@jajinka007 mne ukázaly teda dobre. Minule byly potřeba jen jednou, ted nevim jak to bude nu. Byla jsem vcera na UZ a ovulace proběhla, jen na ty “blby” straně no 😢 jak to dopadlo s hypotékou?

@hope84 podle názvu teto skupiny ma 🙂 neber to nejak zle. A jak dlouho Te to bolí? Jak dlouho mas od vynechání? Spinis?

hope84
8. lis 2017

@leontynkar
Ja vim, promin, nebyla to zrovna trefná formulace. 🙃
Nu, neřekla bych uplne přesně bolí, ale spis pne. Tlačí... ale úplná bolest to není. Je to cca 6 den, je to zhruba ode dne, kdy jsem měla dostat ms. Ne, to ne... nespinim. Nekrvacim. V tomto ohledu je to v poradku...
Prikladam i fotku ... prvni je 14 DPO a druhá 19 DPO... tak snad HCG stoupá správně.

leontynkar
8. lis 2017

@hope84 hcg 100% roste , jen to neni dělaný na stejných testech, tak i to barvivo muze byt trosku jiný. Ale pokud je ta bolest jen občas, neřešila bych. Pamatuju si, ze me to nejvíc bolelo pri dosednuti nebo po nějakém nárazu, treba v autě. . kdybys chtela mit 100% jistotu, skoč si na krev a za 2 dny znova. Kdyz poroste o dvojnásobek, nemáš se čeho obávat 🙂 držím pesti! A ty dvě čárky trochu závidím 😇

hope84
9. lis 2017

@leontynkar
Muze ta čárka během dvou dni vyblednout?

leontynkar
9. lis 2017

@hope84 jojo, ona tak zaschne. Teď je ten test krásnej. Břicho bolí furt stejně? Já myslím, že to vypadá moc hezky 🙂

hope84
9. lis 2017

@leontynkar
Dekuji, ze mi pomahas. Jsi moc hodna. Vážím si toho🙂. Je to poprvé a jsem z toho trosku nervózní🙂. Ale to bude asi normalni🙂
Neřekla bych, ze se jedna o bolest. Jen pocit tlaku. Je to trošičku neprijemne. Ale ve spanku to necitim a kdyz se rano probudím, tak taky nic. Jen tak nejak v prostředku dne je to cítit nejvíc a většinou, kdyz lezim na zádech. Při chůzi to není skoro cítit. Ja jen, ze ten tlak není tak uplne v prostřed břicha, ale na prave straně mezi pánevní kosti a prostředkem břicha. Ale na “ malou” chodím ted častěji. Tak mam trosku obavu. Ale zitra uz jdu rano na prvni kontrolu, tak bude vsechno v poradku 🙂
Asi tak v místě polohy dlaně🙂

leontynkar
9. lis 2017

@hope84 hele, takhle na dálku to stejně nevyřešíme. Ale při tom mimoděl. mě to bolelo pořád... takovej tlak prostě. A jak jsem psala - mnohem víc při dosednutí nebo otřesu. Takže jestli tě bolí to břicho občas a hlavnětřeba i jako před MS, je to úúúplně normální. Neboj. Bude to v pohodě 🙂

hope84
9. lis 2017

@leontynkar
Díky🙂

hope84
10. lis 2017

@leontynkar
Ahoj, tak jsem po vyšetření. Gynekologicke vyšetření v poradku, děloha zvětšená a ultrazvuk potvrdil i jasne patrný žloutkový váček a maličkou bílou věku kousek vedle něho🙂)).
Pristi čtvrtek jdu opět na kontrolu a snad uz bude videt mnohem víc🙂))

leontynkar
10. lis 2017

@hope84 to je paráda. Držím pesti at je vse v poradku 🙂

aguaverde
10. lis 2017

Holky jdu vás jen podpořit 😉😊 přesně 2roky od mimoděložního (odebraný pravý vejcovod) jsem znovu otěhotněla a teď tu v náručí chovám dnes přesně 6týdenního klučíka 😃😃😃

janina419
16. lis 2017

Ahoj holky jsem po laparoskopii 9 dni po mimodeloznim tehu vcera mi dr vyndal stehy ale vlevo v podbrisku se mi jizva rozjela vypada to ze je to jen z vrchu ale nevim jestli to jit zasit nebo ne ma nekdo zkusenost a kam zajit

nc30
16. lis 2017

@janina419 Zkus si to zetejpovat...pritahni ty konce jizvy k sobe nejakou naplasti vyjde to nastejno jakoby se to sesilo...podkozicko uz srostle bude urcite😉a hodne ty jizvicky maz a lehce masiruj a nechod se solarkovat...

janina419
16. lis 2017

@nc30 dekuji myslis ze nemam chodit k dr to ja asi nedokazu zatejpovat jo vypada to ze to je jen zvrchu cim mazat

carmenz
16. lis 2017

@janina419 Já mazala měsíčkovou mastí. Jak píše @nc30, podkoží bude srostlé. Takže fakt maž hodně, ať se pěkně hojí. Údajně taky na lepší regeneraci po operacích a hojení jizev pomáhá Wobenzym, ale zkušenost vlastní nemám.

elca77
16. lis 2017

@aguaverde
Tak já taky holky!!! Mě vzali v dubnu 2016 levý vejcovod, a v říjnu jsem měla pozitivní test😊. Dnes má malá 5 měsíců přesně❤

beruska1889
16. lis 2017

tak já jsem, za měsíc, rok po operaci a další těhotenství zatím nic... ☹ ☹ ☹

elca77
16. lis 2017

@beruska1889
Neboj to přijde🍀

garalela
16. lis 2017

Po mimoděložním druhý pozitivní test do půl roku, ale skončilo jako zamlklé, další těhu nyní a je to již pět let.

beruska1889
16. lis 2017

@elca77 doufám..... děkuju ❤