Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.
hanny1994
6. led 2018
@daphney mrzi me to vim, jak se citete! Ale budte rada, ze se na to prislo vcas 🙂 me nechali tak dlouho v bolestech az mi ten vejcovod praskl a vezli me na sal za minutu 12, pravy vejcovod mi odstranili a rekli mi, ze mame dodrzet sestinedeli ,a ja dva mesice potom otehotnela a mam dvoletou zdravou holcicku. Drzim palce v pristim tehotenstvi 🙂)
leontynkar
6. led 2018
@hanny1994 jeste ze to dobre dopadlo, fakt to visí nekdy jen na vlásku.. jako u Vas. Ja si v den operace dala D5 i D1, ze me nejak divne bolí břicho a vecer na pohotovost a jeste v noci operace 😞 taky nade mnou stali všichni svatí, jsem si toho vědoma.
a po druhé menstruaci jsem otěhotněla. A fakt pri ovulaci ze strany bez vejcovodu.
Jen ale paní psala, ze maji po ivf, tak nevim jaky je schéma u tech reprodukcnich klinik po laparoskopii. Ale dala bych tomu 3 mesice. Kdyz se bude citit dobre.
jajinka007
Dnes v 09:02
@leontynkar Ahojky, jak se daří? my stále snažení bez výsledku.