Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

hanny1994
6. led 2018

@daphney mrzi me to vim, jak se citete! Ale budte rada, ze se na to prislo vcas 🙂 me nechali tak dlouho v bolestech az mi ten vejcovod praskl a vezli me na sal za minutu 12, pravy vejcovod mi odstranili a rekli mi, ze mame dodrzet sestinedeli ,a ja dva mesice potom otehotnela a mam dvoletou zdravou holcicku. Drzim palce v pristim tehotenstvi 🙂)

leontynkar
6. led 2018

@hanny1994 jeste ze to dobre dopadlo, fakt to visí nekdy jen na vlásku.. jako u Vas. Ja si v den operace dala D5 i D1, ze me nejak divne bolí břicho a vecer na pohotovost a jeste v noci operace ☹ taky nade mnou stali všichni svatí, jsem si toho vědoma.
a po druhé menstruaci jsem otěhotněla. A fakt pri ovulaci ze strany bez vejcovodu.
Jen ale paní psala, ze maji po ivf, tak nevim jaky je schéma u tech reprodukcnich klinik po laparoskopii. Ale dala bych tomu 3 mesice. Kdyz se bude citit dobre.

jajinka007
20. únor 2018

@leontynkar Ahojky, jak se daří? my stále snažení bez výsledku.

leontynkar
20. únor 2018

@jajinka007 AHoj, to mě moc mrzí. Já jsem začala 18.tt a až na bolest zad, kterou jsem měla i u dcery, je vše OK. Ťuk ťuk.. A zobeš nějaký podpůrný preparáty? Já jedla inofolic a manžel folandrol.

jajinka007
28. bře 2018

@leontynkar Ahoj, zatím nic neberu, ale už začínám uvažovat, že dojdu k dr., aby se mě ujal a poslal na nějaké vyšetření, nebo něco.. v mém okolí je těhotných už 8 holek.

leontynkar
30. bře 2018

@jajinka007 a proč si nekoupila nějaké ty preparáty na podporu ovulace? 🙂

jajinka007
3. dub 2018

@leontynkar Řekla jsem si, že na to zkusím přestat myslet, no jenže jak jsem se "blokla", tak jsme s přítelem spolu přestali spát (poslední dva měsíce). Jako ne úplně, ale málo, takže všechno naprd. Ale teď jsem si řekla, že se do toho snažení pustíme, přestala jsem před dvěma týdny kouřit, koupila bylinky na odkyselení organismu a objednám se k Dr.

leontynkar
3. dub 2018

@jajinka007 jasan, moc držím pěsti, aby se vám to podařilo vrátit do normálu. Určitě to brzy klapne, fakt není ta šance o tak stráááášně moc snížená jak u holek s oběma vejcovody. Za mě doporučuju ovulační testy ;) ale každý to má prostě jinak nu. Někoho to zbytečně moc stresuje. Já jsem zas byla klidnější 🙂

elca77
3. dub 2018

@leontynkar to to utíká už 18 týden ❤️už vite,co to bude??

leontynkar
4. dub 2018

@elca77 ted uz jsem 24 😊😊 čekáme druhou holčičku. Ted me pekne rejpe v podbřišku 😍😍

elca77
5. dub 2018

@leontynkar je tak to je Fajn, holky si budou spolu hrát....opatrujte se💗

rubesovak
5. dub 2018

První těhotenství po 1.IUI bylo mimoděložní a vzali mi pravý vejcovod. Pak přišel test průchodnosti toho levého, ten byl v pořádku takže jsme mohli pokračovat v IUI dlouho se nedařilo ale teď jsem po 7.IUI v 16tt a z pravého vaječníku🙂a důvod IUI u nás byl anovulační cyklus, takže se clostikem nebo Gonalem stimulovaly vaječníky. Všem držím palečky🙂

monina1210
14. srp 2018

Ahoj, určitě je to tu někde probírané, snad ale nikoho nenaštvu, když se zeptám znova, asi si i potřebuju trošku popovídat.. Kdy zhruba bych mohla po zákroku (laparoskopie) čekat menses? A jakou máte zkušenost - kdy naskočila ovulace? A probíhá pravidelně? Myslím každý měsíc? Doktorka mi toho moc neřekla, jen, že vejcovod, který mi zůstal, je zdravý, takže v početí by neměl být problém. Čekat/nečekat - prý jak se budu cítit, že ale stejně bude rozhozený cyklus. FNOL Olomouc.. Všechno proběhlo jaksi moc rychle, nikdo se se mnou moc nepáral, nevysvětloval. Naštěstí se i rychle hojím, každý den (jsem teď čtvrtý po operaci) lepší. Prosím o trošku infa, moc děkuju. Monika