Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
8. srp 2007

Lucíííkuuu ahooooj, to jsem ráda, že jsi už mezi náma, dala si nám zabrat, hlavně že vše dopadlo jak má 😀 . Tfuj, hned je mi líííp 😀 . Testovat zatím nebudu, já se strašně bojím zklamání, chci to ještě vydržet, ale myslím si...že nic z toho nebude, žádné těhu příznaky nemám 😒 . Hlavně se opatruj, dávej na sebe pozor a až budu mít pocit, že si mám testnout, tak vám pak dám určitě vědět...ale chci to vydržet do pondělí, to bych to měla dostat.

lucikpetik
8. srp 2007

tak to ti milo fandim, jak ja se znam, tak bych to nevydrzela...hned si jdu pro jistotu ulozit vase telefonky....
ale doufam, ze je nebudeme potrebovat, ze strach uz mit o sebe nebudem.

mila30
8. srp 2007

Luci, teď mě tak napadlo...ty si testovala před MS? A jak hodně před? Měla si nějaké těhu příznaky??? Já totiž nemám žádné a to břicho mě někdy bolí jako při MS a někdy ne..takže jako vždycky. Máš tvůj grafík jak vypadal než si to zjistila?

maova
8. srp 2007

Tak mi odjela kamarádka, David ještě nepřijel z práce, tak jsem nakoukla chvíli k vám 😉 Dopoledne jsem to uklízení stíhala jen tak tak, stejně tady malá zase nadrobila a rozlívala šťávu, tak jsem se zase tak snažit ani nemusela 😀

Luci, jsem ráda, že jsi zase tady a že je všechno v pořádku 🙂 Doufám, že jinak sis dovolenou hezky užila, i když byla krátká.

Milo, já jsem testovala poprvé asi 10. den po ovu a nic, ono je to asi různé, ale jestli vydržíš do pondělí, tak to jsi dobrá, já už bych to asi taky nevydržela 😅 Ale je jasný, že nechceš být zbytečně zklamaná, to se vůbec nedivím. Držím pořád palce 🙂

Zuzko, doufám, že máte tu sobotu nějak vyřešenou a že bude všechno v pořádku. Nebuď prosím smutná a určitě sem choď dál 🙂

mila30
8. srp 2007

Marti, spíš jsem srab než dobrá, vždyť o nic nejde, udělat si test a buď vyjde nebo ne 😉 , já to chci vydržet co nejdéle, ale už si taky moc nevěřím...No uvidíme...už mi z toho trošku hrabe 😀 , vím, že jsme se tenhle měsíc moooc snažili a pak ta pořádná ovulace a taky.. minulý rok jsem otěhotněla právě v červenci, tak si říkám, že by bylo fajn kdyby se to opakovalo, ale aby to bylo teď to pravé těhu ... a řeknu vám holky...jestli to dostanu, tak to tentokrát budu brát asi špatně.. ☹

lucikpetik
8. srp 2007

no ja jsem se milo testovala pred MS, jak jsem psala, bylo to 11 den po ovu...a carka uz byla silna...a zrovna vcera jsme s kamoskou probiraly, jake jsme maniacky, kdyz vyjde negativni, tak jsme si rikaly, no jo, jeste je brzo a proto je v krabicce pro jistotu jeste jeden...
a graf uz nenam, hledala jsem ho uz zuzce, ale nejak ho tam ted nemuzu najit...a tehu priznaky jsem taky nemela zadne, jen me pobolivalo bricho, jakoze ma prijit MS.
jinak to vypada, ze na te chate to jsou vazne potvrzene nestovice, tak jeste ze jsem je mela

maova
8. srp 2007

Milo, hlavně se na to moc neupínej, já vím, že se to lehko říká, ale ať to zklamání není tak veliký, kdyby bylo. Teplota se ti zatím hezky drží a kdyby byla ovulace podle doktorů, tak jak řekl, tak už si myslím, že jsi těhulka 😉 Ale nevíš to jistě, tak nemá cenu dělat závěry, hlavně, když MS čekáš až v pondělí. Možná, že když si uděláš test, tak budeš aspoň vědět na čem jsi a připravíš se na to 😉

Luci, já dělala test 10. den a nic, je vidět, jak je to různé 😉 Ještě, že ty neštovice můžeš mít jenom jednou a že ti nic nehrozí.

lucikpetik
8. srp 2007

ani mi nemluv, me by piclo, kdyby se neco melo stat kvuli nestovicim, to aby clovek pak radeji nevychazel z baraku

maova
8. srp 2007

No to jo. To je jako s tou listeriozou, já se snažím nejíst plísňové sýry, i když je mám moc ráda a oni jí teď najdou i ve slanině 😒 No to už bychom ale nemohly jíst vůbec nic ☹

lucikpetik
8. srp 2007

no jak to taky miluju, hlavne hermelin, nasi dneska delali pepu na grilu a ja si nedala, ale za kus zvance to nestoji...

mila30
8. srp 2007

Marti, teď jsem řekla manžílkovi, že jdeme zítra koupit těhu test, koukal jako blázen, tak jsem mu řekla jak to mám s tou teplotou, chtěl teď hned jet do lékárny, ale já ho přemluvila až na zítra, že si ho v pátek udělám ať vím na čem jsem.
Teď jsme dostali DVD naší svatby a holky, řvu to jako blázen 😀 .
Mějte hezkou dobrou noc a pěkné sny 🙂 .
A holky těhulky, ty plísňáky fakt raději nejezte 😉 .

maova
8. srp 2007

luci, pepu na grilu bych si dala taky 😀 Ale já mám vůbec chuť na všechno co se nesmí, třeba na tonic 😅

Milo, DVD ze svatby musí být nádherný 😵 Já jsem si to naše už hodně dlouho nepustila, ale taky se mi moc líbí 🙂 A s testíkem jsi se myslím dobře rozhodla, když bude negativní, nic se neděje a nebudeš vyčkávat do pondělí 😉 Taky přeji hezkou dobrou noc 🙂

mila30
9. srp 2007

Dobré ráno holky 🙂 . Tak nás dnes zase čeká pěknej pařák 😝 , to bude zase jízda domů autem, jsem vždycky úplně vyřízená 😒 . No, ale lepší sluníčko než zima 😉 .
Jinak jsem dnes ráno naměřila už jen 37 tak uvidím zítra ráno a podle teploty si buď test udělám nebo neudělám. 😉
Lucíku, když nemůžeš najít ten grafík, pamatuješ si alespoń jaké si měla teploty ??
Taky jsem se včera bavila o měření BT s mojí kolegyní, kterou mám moc ráda a vážím si jí, je jí teda přes 50 let, ale je skvělá. A ta říkala, že si léta měřila BT a že mi přinese nějaké její poznámky a tak, takže po MS na to měření vlítnu a to bude lítat 😀

zuzan
autor
9. srp 2007

Krásné dobré ráno 🙂 Mílo, musím ti říct, že jsou to s tebou teda nervíky 🙂)) Je to jak v hodně napínavém filmu, tak snad to dopadne tak, jak si a hlavně TI všechny přejeme... Tady na jihu je hodně ošklivě, zataženo a mlha, tak snad se to taky vybere do sluníčka 🙂 Co se testů týče, tak já si je nechávám až jako krajní řešení a vždycky dám nejdřív přednost MS...až když má třeba 2-3 dny zpoždění, tak zkouším testnout...už mi to ani nepřijde, nějak jsem rezignovala, ale taky každý měsíc tajně doufám 🙂 Teplota mi už 4. den stoupá každým dnem o 0,1°C, tak dnes jsem na 37,1°C, ale přikládám to tomu, že mě bolí v krku, tak to spíš bude nějaká viróza, než že by to znamenalo něco jiného 🙂
Luci, jsem ráda, že jsi v pořádku a že to takhle dopadlo...z neštovic opravdu strach mít nemusíš, pokud už jsi je v dětství měla, ale je mi jasný, že tě to pořádně vyděsilo...
Blani a jak je tobě? Ještě tě zlobí nevolnosti? Doufám, že už se to bude jen a jen zlepšovat... Sobotu máme vyřešenou asi takhle: "Nějak to vymyslíme"...
Marti, ta návštěva musela být roztomilá, i když po ní zbyla taková spoušť 🙂 Aspoň jsi viděla, co tě čeká 🙂)) A co tvé špinění? Už je to dobrý? Určitě je fajn být doma, nemuset nikam chvátat, vstávat do práce...

mila30
9. srp 2007

Zuzi, také bych chtěla "rezignovat" tak jako ty, ale víš co..uvidíme zítra, já si jako těhu vůbec nepřipadám, takže samozřejmě v duchu doufám, ale tak nějak vím jak to dopadne a hlavně pokud mi dnes skočila teplotka dolů, tak nevím jak bude vypadat zítra 😉 . Za to tvoje teplota vypadá slibně a myslím si, že to bolestí krku nebude 😉 .
A v tu sobotu držím palečky, aby jste to "nějak vymysleli". 🙂

zuzan
autor
9. srp 2007

Mílo, já bych na pokles teploty až tak nesázela...dneska může o stupínek klesnout a zítra zase o tři stupínky stoupnout 🙂)) Já myslím, že rozhodující budou až teploty ve dnech, kdy má přijít MS, takže bych teď žádné závěry nedělala...A co se těhu příznaků týče, tak někdo je má hned, někdo až později 🙂)) Teď tu můžeme hezky spekulovat, ale stejně budeme muset počkat, tak tohle celé drama dopadne 🙂 Každopádně nám všem držím palečky!!!

blanuleplus
9. srp 2007

Ahoj holky. Koukam, ze jste se vubec neflakaly 🙂 My vcera podnikli rychloakci kino (chtela jsem videt Vratne lahve) a bylo to hrozne fajn. Nebyli jsme v kine aspon pul roku. Mela jsem sebou lizatko na nevolnosti, nakonec jsem to vydrzela, ale hned jak jsme dorazili, jsem si davala jeste testoviny s tunakem, protoze nam vyhladlo 😅
Pred chvili s MM propadl rost u postele, tak tam vykrikoval, ze ji vyhodi z okna...takze asi budem bez postele 😎 Jo, kdyz jsem mu rikala, at tam tu matraci vzdycky tak nehazi...no nic.
Holky, strasne moc na vas myslim a doufam, ze tentokrat zklamani neprijde. Teploty se zatim drzi, tak at uz neklesnou celych 9 mesicu. 😉 Ja teda taky vydrzela jen asi do 12.DPO, ale ja si byla skoro jista, protoze mi zacinalo byt zle, tak bych si asi taky rekla, ze je jeste brzy. Treba budete dalsi bezpriznakovy tehule s pohodovym tehu jako Martinka 🙂 Me uz je taky lip, naopak me spis uz chyta zrava... Plisnaky ted taky nejim a to vim, kde maji naprosto luxusni nakladany hermelin...mnam.
Nase video ze svatby se moc nevydarilo, protoze nas tocil jen znamy, starsi pan, ktery ho pak sestrihal tak, ze polovina veci tam neni a original kazetky tata ztratil ☹ navic hrozne foukalo, tak tam je slyset hlavne kvileni vetru. Ale pak jsme nataceli "tanecky" a to fakt stoji za to! U toho kazdy dostava zachvaty smichu a MM se uplne opotil, kdyz to videl poprvy 😀 Tak jsme si rekli, ze to pak jeste doupravime a prehrajeme na DVD. Nastesti fotky jsme si nechali delat profi a jsou moc hezky.

mila30
9. srp 2007

Zuzi, díky 🙂 . Řeknu Vám, že nikdy se mi ty dny tak netáhly jako teď. 😀 Ale co...buď to vyjde nebo ne, už to neberu tak nějak vážně, protože se uklidňuju tím, že jdu příští pátek na gyndu domluvit se co a jak dál, takže vím, že když to holt nevyjde, tak to vyjde příště 😀 . To je přece jasňačka, jednou to vyjít musí a basta 😀 .

zuzan
autor
9. srp 2007

Blani, tak to je fajn, že jste si včera dopřáli kino...ono je třeba nějky vypnout a odreagovat se 🙂 A postel??? Třeba si koupíte novou, až jí manžel rozbije úplně 🙂)) Hermelín mám taky moc ráda, ale asi 2x jsem si zkusila dát nakládaný a ten mi nechutnal vůbec...Odradilo mě už to, když jsem viděla, jak plave v oleji...
Mílo, tak to je paráda, že jdeš za týden k doktorovi...už to psychice hodně uleví a pomůže, ale já věřím, že ten už akorát potvrdí tvé těhotenství a tím celá věc nabere pořádné obrátky...
Těhu příznaky na sobě hledám každý měsíc, ale už jsem poznala, že celé dva týdny od ovulace do menstruace mě příšerně bolí prsa (a to tak, že nemůžu ani ležet na břiše) a menstruační bolestí mívám taky občasný, takže z toho žádný závěry dělat nemůžu 🙂
A naše svatební video...povedlo se hodně...ale asi ho hodně dlouho neuvidíme...bylo by mi moc smutno 😢

blanuleplus
9. srp 2007

Milo, to je moc dobre, ze jdes k dr. Ja teprve vcera rusila termin v Podoli. Taky me uklidnoval ten pocit, ze kdyz to nepujde, ze nam tam pomuzou...a uz to byl mozna duvod, proc se nakonec povedlo. A taky je dobre, ze mas potvrzenou ovu. Ale samozrejme bych byla radsi, kdyby ti pristi tyden uz jen pogratuloval k tehu 😉 Taky si uvedomuji relativitu casu 🙂 Treba dny do kontroly srdicka, navic s nevolnostma byly taaaaaak strasne dlouhy...a bojim se, ze druhy trimestr se skolou utece, ze se ani nestacim rozkoukat.
Zuzko, postel mame krasnou, rok starou, takze bych ji nerada menila 🙂 Budu muset poprosit meho sikovneho tatinka, aby nam udelal poradny ocelovy nosniky... Dva mesice pred tehu jsem taky vzdy od pulky cyklu byla presvedcena, ze jsem tehu a mimodelozne, ale asi jsem mela jen namozeny pupek z toho, jak jsem surfovala, tak me to pak zlobilo. Asi jsem to po ty operaci fakt trochu uspechala... U tebe to takhle teda taky moc nepozname... Tak at se drzi teplota 🙂

ivusa1
9. srp 2007

Ahoj holky.
Tak jem zpátky z dovolená zdravá a živá 🙂

blanuleplus
9. srp 2007

Jeeeee, Ivus se nam vratila 🙂 Jake to bylo? Nezlobil mrnousek?

ivusa1
9. srp 2007

Bylo to dobrý, moře a bazén teplé, pokoj s balkónem dobrý až n postel - hrozně mě z ní boleli záda, a jídlo jse měli polopenzi, snídaně supr, ale ty večeře - hrůza, holky zhubli jsme s manželem každý dvě kila. Vůbec nikde se tam nedalo koupit maso, takže jsme si nemohli mc vařit obědy a na véču jsme si pak někam došli. Ale přežili jsme to, jsme opálení, trochu mi povyrostlo bříško 🙂 čím větší jsem měla hlad tím mi bylo víc špatně, ale nezvracela jsem ani v letadle.

ivusa1
9. srp 2007

Teď musím do úterka zase ztlousnout na váhu co mám uvedenou v průkazce, jinak bude doktor asi docela koukat, v úterý jdu na kontrolu, tak snad už budeme ít fotku miminka, manžílek dal miminku prozatím název Sobina 🙂 A jak pak se máte vy? Copak je nového?

blanuleplus
9. srp 2007

Tak to je dobre, ze jste to takhle zvladli. Ja si to vubec nedokazala predstavit. Ja bych mohla tak maximalne na lod na more, protoze by mi nevadila morska nemoc, kdyz mi bylo stejne zle 🙂 Nastesti uz mi zacina byt lip. Koukej se teda pekne vykrmit a posli nam fotku briska z dovoleny, prosiiiim 🙂

mila30
9. srp 2007

Ivuuuš vítáme Tě doma, teď musíš jen pořádně baštit aby jsi měla dobrou váhu a těšíme se na fotku mimíska 🙂 .
A jak holky píšete, vím, že příští týden se s doktorem na něčem domluvíme a začneme to nějak řešit a i to mi moc pomáhá...
Jen jsem neměla včera manžílkovi říkat, že mám ty teploty vyšší a že si udělám zítra ráno ten těhu test, on si myslí, že už budu určitě těhu a já ho zase zklamu ☹ . Dneska ráno mi bylo totiž nějak špatně, nezvracela jsem to ne, ale bylo to jen tak tak a trvalo to chvíli asi tak půl hoďky, tak jsem mu to říkala a to jsem neměla také dělat, protože hned," musíš si koupit ten test"...on prostě věří že se zadařilo...achjooo ☹ .

blanuleplus
9. srp 2007

Milo, vzdyt se treba zadarilo 😉 Ja vim, ze psychika dela hodne, ale treba jsi mela skutecne uz i pravou tehu nevolnost. A rikala jsi, ze je tvou velkou oporou, tak urcite bude i kdyby se nezadarilo. Jen je zvedavej, jako my vsechny. Ja si pamatuju, ze me se ptal MM snad uz druhy den po ovu, jestli se to neda nejak zjistit 🙂 Sama jsem se divila, ze MM snasel ty neuspechy lip nez ja. On proste veril, ze se toho mimca dockame, ze kdyz bude treba, ze si na nej budem i setrit...

zuzan
autor
9. srp 2007

Mílo, tak věř taky a musí to vyjít!!! Je to hezký, když to s tebou manžel takhle prožívá 🙂 Ta dnešní nevolnost je dobrý znamení!!!
Ivuš, vítej z dovolené zpátky a až se trošku rozkoukáš, tak čekáme na fotky...
Blani, taky jsem měla poslední 3-4-5 měsíců pocit, že to vyšlo, takže na příznaky nesázím 🙂

lucikpetik
9. srp 2007

ahoj holky, vy jste se zase po ranu rozpovidaly..
ivus vitame zpatky...
milo ja jsem uplne nedockava na zitrek, na testik, a jestli tam nebudou // uz zitra, tak pondeli to jisti..a zuzi ty mi taky prijdes docela dost nadejna, holky to by bylo super...ja bych byla tak rada...

ivusa1
9. srp 2007

Milo třeba to opravdu vyšlo a jsi další těhulka!! moc držím palečky! 😉