Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
10. srp 2007

Ahoj holky, tak Vás bohužel zklamu, ale test neprokázal těhu ☹ . Ráno byla teplotka 37, tak si myslím, že se teď bude do pondělí hezky snižovat. No nic...nemůžu chtít zázraky, po MS začnu měřit pořádně a pak to třeba vyjde 🙂 . Jinak Vám přeji moc hezký den, snad bez těch ošklivých bouřek co byly včera a hlavně je víííkeeennnddd 😀 .

mila30
10. srp 2007

Jo a taky mám dnes takové ty pravé MS bolesti a taky náladu, takže PMS jako blázen ☹ , to si se mnou manžílek užije... 😉

zuzan
autor
10. srp 2007

Dobré ráno, holky...nějak zjišťuju, že vůbec nestíhám reagovat, protože jste strašně upovídaný 🙂)) Blani, tak to je fajn, že vám dá strejda auto do pořádku a budete zase moct jezdit...

Mílo, mrzí mě tvé dnešní zklamání, ale už včera, když jsi mluvila o testu, jsem si říkala, že je to ještě hooodně brzy... V pondělí MS nedorazí a úterní testík už ty // odhalí 🙂 Věřím tomu, fakt!!!

mila30
10. srp 2007

Zuzi, díky moc za povzbuzení, ale ta MS dorazí, vím to... ☹ Víš co, ovu sice dle doktora byla, ale na levo a tam nemám vejcovod, tak i proto..a hlavně teplota jde stále dolů. Ale jinak děkuji, že tomu věříš 🙂 . Taky bych byla ráda...

many
10. srp 2007

ahoj holky 🙂 jsem tady poprvé a našla jsem tohle téma,tak si to tady pročítám,já zatím problémy nemám,ale moje sestra jo,měla mimoděložní a vzali jí vejcovod,taky jí řekli,že už je to 50 na 50 a že už třeba nemusí mít vůbec mimi,je z toho nešťastná,už přes rok se snaží a nic,tak jde zase znova na nějaké vyšetření a pak možná umělé oplodnění

maova
10. srp 2007

Ahoj holky,
Milo, je mi líto, že testík neukázla //, ale ještě to není ztracené a taky budu držet palečky pořád 🙂 Teplota je pořád krásně vysoká, ona by neměla klesat moc postupně, prostě jeden den pak najednou klesne, takže dneska vypadá zatím pořád dobře 🙂 Ale řekla bych, že doktor se s tou ovulací spletl, protože kdyby byla tak brzy, tak už jsi teď těhulka 😉

many, myslím, že tvojí ségru zbytečně straší. Po jak dlouhé době otěhotněla poprvé? Mě doktor řekl, že je šance pořád 70 až 80 procent, to je pořád dost a druhá doktorka, že tyhle případy se občas stanou, ale nikdy nezažila třeba dva za sebou. Myslím, že je to škoda, že jí tak vystrašili, tím víc se bojí a je to pak horší. Posílám jí hodně sil a vyřiď jí, že pokud nemá a neměla jiné problémy, tak otěhotnět může opravdu bez problémů, vždyť když se podíváš, už je nás tu taky zase plno těhulek a ostatní se brzy přidají 🙂

zuzan
autor
10. srp 2007

Ahoj Many, díky za povzbuzující zprávy... Ale je nás tady cca 7 stálic a z toho 4 už jsou těhulky a 3 zatím čekáme, tak naději neztrácíme...

Mílo, aha, já zapomněla, že to bylo ze špatné strany... Moc bych ti to přála, ale v tomhle případě bych asi radši spíš počítala s MS a kdyby náhodou nepřišla, tak to pak bude jedině příjemné překvapení...Každopádně budu držet palce-když ne teď, tak do příštího měsíce 🙂
Mě od včera taky teplota klesla z 37,1 na 36,9, ale protože je mi ještě hůř, než včera (bolí mě v krku, spustila se mi rýma a celkově je mi blbě), tak budou i teploty určitě ovlivněný... U tebe asi budou rozhodující až ta nedělní a pondělní, u mě středa, čtvrtek... Ale je víkend, tak se přece nebudeme stresovat 🙂))
Copak máte v plánu? My jedeme do Třeboně na společný koncert Jana a Františka Nedvědových a zítřek "jsme ještě nevymysleli", ale nejradši bych po práci zalezla do postele a vylezla až v pondělí ráno do práce 🙂

many
10. srp 2007

díky,hned jí napíšu a trochu ji aspoň povzbudím,snad 😒

lucikpetik
10. srp 2007

dobre ranko holky, milo tak to je mi lito, ze dneska // nebyly, ale treba je opravdu brzo, a pondeli to jisti...
zuzi to je mi lito, ze jsi nemocna, tak do te postele zalez, jak prijedes z prace a uzivej si to....
a co my budeme delat o vikendu vubec nevim....predpokladam, ze chlapi pojedou zase neco betonovat na chatu, takze co ja, vubec netusim....

mila30
10. srp 2007

Ahoj holky, těhu už teď neřeším, prostě je to tak jak to je 😉 . Zadaří se příště 😀 .
Jinak Many, opravdu vyřiď sestře ať se nebojí. Já sem chodím asi od června a od té doby je každý měsíc mezi námi nová těhulka 🙂 , takže to určitě čeká i na ní 🙂 . Ať se přidá mezi nás, pokud má možnost a my jí tady řádňácky povzbudíme 😉 .
Jinak my na víkend plánujeme jen uklízení a zítra večer návštěvu mé prostřední sestry a nějakej ten nákup, potřebuji nové kalhoty a manžílek měl narozky, tak nějakej ten dáreček. 😉
Zuzi, ty utíkej do postele odpočívat ať se ti to nerozjede a nemáš z toho angínu.

lucikpetik
10. srp 2007

to je dobry pristup milo, s tim mas polovicne vyhrano... 😀

many
10. srp 2007

mila 30 - ahoj,děkuju vyřídím,jinak ona zatím nemá net,ale už se natom pracuje,ona půjde teď na nějaký testy a bude chodit na krev,jestli prý vůbec ovuluje,no je to síla holky

lucikpetik
10. srp 2007

many hlavne at neplasi, urcite deti mit jeste bude....a co ty, taky se uz snazite?

many
10. srp 2007

já už neberu prášky druhý měsíc 😀 a včera a dnes mám neschopenku,protože jsem ve středu odpoledne začala zvracet jako ďas a měla jsem průjem,včera mě to přešlo,ale nešla jsem do práce,hrozně se mi motala hlava a chytl mě pravý vaječník,ale tak moc mě píchal,že jsem nemohla pomalu chodit,jak jsem seděla tak dobrý,ale jeden pohyb a trpěla jsem jak pes,tak mě pak manžílek vezl na ženský a pan dokrot říkal,že mi buďto praskla menší cista a nebo mám špatnější ovulaci,že to bude za 2 dny dobrý,a je mi už líp,bolí mě to sem tam

lucikpetik
10. srp 2007

tak treba to byla ovu...nekdo to tak ma, ze ma takove bolesti, to ja ovu treba vubec nepoznam.....
hlavne, ze uz ti je lip

many
10. srp 2007

tak to doufám,nebudu mít každý měsíc,to bych se zbláznila,fuj,ale doktor říkal,že tam mohla vytéct nějaká vodička a proto mám ty bolesti,no nevím nevím,mám taky doktora a na něj hodně ženských nadává,a i sestra už od něho odešla,ale já tam sem zatím,dokud nebudu mít problémy,ale kdyby něco,tak hned zmizím k někomu jinému 😉 jdu se napapat,mám hlad 😀 pa pa

many
10. srp 2007

jo a ještě se tě zeptám,ty už máš nějaké ty zkušenosti ☹ co je dobrý,když chci mimčo,myslím nějaké vitamíny,mám něco brát,třeba zinek,hořčík,....?díky moc

maova
10. srp 2007

Zuzko, tak honem domů a do postýlky 🙂 Nepustí tě z práce třeba dřív?

Milo, máš super přístup. Já věřím, že tady těhulky budeme brzy opravdu všechny, vždyť jsme si přece řekly do léta 😀 a hezky nám to vychází 🙂

Luci, já taky vždycky vymýšlíš co budu dělat, když chlapi pracujou a pak se mi třeba ani nikam nechce a lenoším doma 😉 Tentokrát jedeme v sobotu slavit narozeniny a na neděli zatím nic neplánujeme.

many, tak taky budeme držet palce, abys brzy otěhotněla a ségra až si zařídí net, tak ať přijde za náma, mi jí tady nakazíme 😉

maova
10. srp 2007

A ještě vám holky musím něco říct 😀 Včera jsem snědla k večeři dva rohlíky, banán a pila hodně vody a normálně mi vyrostlo břicho, že jsem vypadala těhotně 😀 A i manžel si toho všiml 😀

lucikpetik
10. srp 2007

no ja brala calibrum baby plan, nebo kyselinu listovou, staci podle me ta listovka, ta je dulezita pro mimi...ale jestli jis dost zelene zeleniny...ja s tim mela docela problem....
a segru za nama posli....me to tady mezi holkama hrozne pomohlo...je to tu moc fajn...
tak to se mas marti, oslava...se napapkas...ja to vidim na to lenoseni, nic se mi totiz ted nechce a jak se do neceho pustim, tak jsem stejne hned unavena...

blanuleplus
10. srp 2007

Ahoj holky, jsem zpatky z poradny. Brali mi krev a merili panev. Kupodivu ji mam v poradku...holky ja mam tak sirokou panev, ze bych ji mohla pulku pronajimat 🙂 takze toho jsem se vubec nebala... No ale prukazku mi nedali, tu mi musi predat az doktor. Takze si pockam do 27.8.
Milo, beres to sportovne, ale stejne doufam, ze budes jeden z tech zazraku a jeste se ti // ukazou 😉 A preju dobre porizeni pri nakupech. Ja zacinam zaelit na MM surf. Mam pocit, ze nic na surf neni drahy a ja setrim, ani si nic nekoupim. Uz nekolikrat jsem pred MM rikala, ze bych si prala knizku nebo kojici polstar na spani, kdyz ho to samo nenapadlo. No a ono nic. Teda mam si to pry klidne koupit... No ted si koupim pekny nic, protoze nevime, kolik dame za auto...
Zuzko, davej na sebe pozor, at neomarodis. Koukej zalezt do postele, at si zitrek a vikend s manzilkem aspon trochu uzijete. 😉
Tehulky, jak vam je? Jsem rada, ze uz nejsou ty vedra. Zitra nas ceka vylet vlakem do KH, protoze auticko uz je nakonec v servisu jinde.

Many, vitej mezi nas. I tvou sestru tu rady privitame. Jen jsem hrozne rozlobena, jak ji vubec nekdo mohl takovou blbost rict. Pokud to bylo jeji prvni tehotenstvi, tak to byla jen nahoda a naopak by mela byt rada, ze s muzem splodit mimco dokazou a ze ji pri operaci urcite prohlidli, takze by melo byt vse v poradku. Myslim, ze ji tim akorat pekne rozhasili psychiku a ted nemuze otehotnet kvuli tomu, protoze to dela hodne. Preji tobe i sestre co nejdriv // a stastne zakoncene tehotenstvi.

lucikpetik
10. srp 2007

ahoj blani, tak u nas teda vedra jeste porad jsou...tak to se to pokazi asi na vikend, klasika....
jinak ja jsem dneska vstavala na trikrat, bylo mi bajecne... 😀 a po dvou hodinach jsem uspesne posnidala jogurtove mliko....
tebe s tou prukazkou napinaji....jeste mesic si na ni musis pockat...no ale hlavne ze je miminko v poradku a ty taky.

ivusa1
10. srp 2007

Ahoj holky.
Vítám nově příchozí a dávám holkám za pravdu, šance je pořád veliká, já jsem otěhotněla napoprvé hned první měsíc a po operaci 3 měsíc 😉 Už je nás tu spousta těhulek, jsme důkazem 😉
Holky taky u vás včera byli takové bouřky? Tady šla jedna za druhou a strašně pršelo snad 3 hodiny a i v noci a byli i kroupy. Na dovče mi to vedro vůbec nevadilo, ale co jsme předevčírem přijeli, tak už ho tu vůbec nemusím. Konečně je mi i chvilku zima 😉 Dneska jedem k mamce na oběd na svíčkovou, tak už mám hroznou chuť, doufám že mi nebude blbě aby to nepoznala. V úterý snad bude vše v pořádku, dostanu fotečku a v sobotu 18.8 máme velku rodinou oslavu, tak to chceme všem říct, tak jsem moc zvědavá jak bude kdo reagovat 🙂 Holky těhulky, už jste to někomu řekli? A nakolik snížili to porodné?

ivusa1
10. srp 2007

Chtěla už jsem přidat nějaké nové fotky do alba, ale manžílek ještě nevybalil foťák 😒

maova
10. srp 2007

Blani, s tím surfem tě naprosto chápu. Já to mám zase s motorkou. Zrovna zítra jak jedeme na tu oslavu, tak manžel už si naplánoval, jak pojede na motorce a já povezu ostatní autem. Teď se ptal, jestli zajedeme cestou na oběd a úplně to vypadalo, že bychom zajeli my autem a on pojede za bráchou třeba už dřív 😒 Fakt mě ta motorka dokáže vytočit, no ale co nadělám. Navíc z ní mám strach.

Mě dneska jinak tak pobolívá zase víc břicho, tak si půjdu chvíli odpočinout a pak se chystám jít vařit. Jinak je mi fajn a jsem ráda, že už nejsou ty vedra.
Ivuš, mám to jako ty, u moře my vedro vůbec nevadilo, ale tady dost, takže když včera začalo pršet, tak jsem byla šťastná 😉

A Blani, jsem ráda, že jsi i s miminkem v pořádku a průkazku taky dostaneš, hlavně už víš, že je pro tebe připravená 😉

Ivuš, my jsme to jako první řekli rodičům a potom tak postupně ostatním, takže teď už to asi vědí skoro všichni 😉

lucikpetik
10. srp 2007

no ja to rict musela, protoze se me vsichni ptali, jakto, ze jsem neodjela do toho chorvatska a nasim samozrejme, kdyz se grilovalo, nedala jsem si nic na piti, tak to bylo vsem jasne.... 😉
tak jsem ivus zvedava na tvoji fotecku v utery, doufam, ze ja ve ctvrtek taky dostanu, nebo tam bobanka alespon uvidim

blanuleplus
10. srp 2007

Marti, to jsi mela pupik hned vyfotit 🙂 Ja teda taky mivala treba po cocce vetsi bricho nez ted, ale uz trosku roste a v sede je videt 😅 No a taky mam o MM cim dal vetsi strach... Chce jet s nekym, koho sehnal po netu, surfovat na more do Nemecka a ja vim, ze tu strachy zesilim... Aspon ale bude mit uz auto v poradku 😉 Z motorek mam strach, protoze par mych kamaradu nedopadlo dobre...
Luci, koukam, ze s nevolnostma bojujes statecne 🙂 Tak se drz. Muzu te jenn uklidnit, ze to skutecne postupne zas zmizi. Unavena jsem ale taky porad. Sla jsem spat, ale zas tam pred barakem radi se sbijeckou... 😠 S prukazkou me skutecne napinaji. A to ji tam mam uz krasopisne nadepsanou... 😅
Ivus, mas muj obdiv, ze jsi vydrzela nikomu to nerict 🙂 Ja to teda moc dlouho neutajila, protoze mi bylo porad zle a rusila jsem jednu zkousku za druhou... 😅 No a po pondeli uz to netajim vubec. Doufam, ze kdyz budem mit alespon trochu stesti, tak uz se dockame stastneho konce... 😖 A tesim se na fotky 🙂

lucikpetik
10. srp 2007

blani jasne, ze bude stastny konec...
ted uz to je lepsi, pojedla jsem svickovou s knedlikama a je to ok...ale asi musim zacit vic jist....zdrave veci...moc tomu zatim nedavam....

blanuleplus
10. srp 2007

svickovou od babicky bych si taky dala...mnam 🙂 to ja se zas sidim na poradnym jidlu, protoze me to nebavi varit, jak to smrdi. Uz se tesim na dobroty ke tchyni a pry na vecu jdem do restaurace. Tak si nacpu pupik, ze me pak budou muset kutalet zpatky... 🙂 Jeste se musim pokusit vymyslet darek pro tchana k svatku, aby zas nedostal vino... Nejvic by ho asi potesil nejaky upis, ze kluk ponese rodinne jmeno, ale to jeste porad doufam, ze se z toho nejak vycuknu 😅

lucikpetik
10. srp 2007

tak to se dobre nadlabnes...a rodne jmeno je???? 😉