Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
28. srp 2007

je tak to je fajne...a 8 cm, to uz je veliky...jen nechapu, teda, kde mas to brisko.. 😉

blanuleplus
28. srp 2007

Ono se to v ty my panvi nejak ztrati 🙂 Jestli to mas v prukazce, muzem porovnat miry 😉 Ale je pravda, ze jsem mivala bricho skoro propadly, jak mi vystupovaly kycelni lopaty a ted tam ta tvrda boule zustava 😅

mila30
28. srp 2007

Blani, tvůj prcek je teda velikej 🙂 a jestli vypadá jako plyšový medvídek, tak to musí krásné vidět... taky bych si přála mít v sobě malého medvídka 😢 ...
Manželovi píchají injekce B12 a dostal nějakou pastu na natírání a dlabě B-komplex. Bolí ho to, ale zatím je statečnej, tak doufám, že mu to vydrží 😉 .

blanuleplus
28. srp 2007

Milo, mas statecneho muze, to se jentak nevidi 🙂 Muj je takovy hodne protivny decko, kdyz mu neni dobre a tohle neni asi sranda. Medvidka se dockas, uvidis. Vzdyt jsi na nejlepsi ceste 😉 Me dnes silene boli hlava, takze uceni nic moc a usnout taky nemuzu 😒
MM maminka volala, vysledky z biopsie jsou ok, tak se nam vsem ulevilo... 🙂

lucikpetik
28. srp 2007

milo chudacek manzel, blani to je fajn, ze vysledky jsou dobry...
a porovnat muzeme co v prukazce, ale nevim kde co mam hledat, tak rekni... 😉

blanuleplus
28. srp 2007

Luci, ja mam na strance, kde je vyska, hmotnost, krevni skupina atd. a pisou se tam zaznamy z kontrol, uplne nahore "Panev" a miry 21, 23, 32, 18 🙂

blanuleplus
28. srp 2007

Jinak mam skupinu 0 Rh neg., takze nas budou hlidat, jestli si nedelam protilatky proti mrnousovi...

lucikpetik
28. srp 2007

aha, tak se jdu podivat, ale vim, ze krevni skupinu tam jeste nemam, na ty testy na skupinu, na HIV apod. mi brala minule, ale jdu se podivat na tu panev...
jestli tam neco vyctu...
co tobe dela problem, to je jsi neg.????

lucikpetik
28. srp 2007

tak nevim, nejsem z toho chytra,mam tam akorat vysku, vahu, ale o panvi ani tuk

ivusa1
28. srp 2007

Ahoj holky.
Marti ty už máš krásné bříško, manžílek je dnes doma, tak až vyleze z WC 🙂 tak ho odchytnu ať mě vyfotí a dá mi sem fotečku, tak snad už dnes se pochlubím. Příde mi že mi přes víkend docela vyrostlo, tak jsem zvědavá jak to zhodnotíte 😉

lucikpetik
28. srp 2007

no ja mam bruch jak v patem mesici, az se za to stydim. vcera mi manza rikal, ze me nema ani vyfocenou, jak se menim...meli jsme vcera pohovor....porad mi prislo, jako ze se poradne netesi, ze na me ani nesaha...vcera jsme to probirali a on rikal, ze se moc tesi, ale ze ma porad strach, ze mi bude sahat na brisko, bude na fazolku mluvit a neco se stane jako poprve a ze uz by to nezvladl, tak ze priznava, ze ma blok, ale ze se moc tesi, tak jsem mu rikala,ze mi to ale chybi,ze to potrebuju videt, tak se snazi, dneska jsem ho nachytala, jak na internetu sleduje hracky a uz vybral chuvicku s webkamerou a traktor a vrtulnik na dalkove ovladani, tak jsem se smala..., ze se to holcicce urcite bude moc libit...

mila30
28. srp 2007

Holky, já když čtu jak si krásně užíváte těhu s manžílkem, tak mám slzy v očích ☹ . Vím, že se pořád opakuju, ale já se snad toho mimíska nedočkám ☹ . Teď má ještě manža ten opar ach jooo, jde na mě asi nějaká depka ☹ .
Promiňte....

ivusa1
28. srp 2007

Mílo také budeš těhotná neboj, moc tidržím palečky 🙂 My s manžílkem o tom také ještě moc nemluvíme, ale kouká jak mi rostou prsa a břicho tak už je to lepší, když je vidět že se něco děje - těhu pokračuje, také se bojíme že se něco stane, ale musíme doufat a věřit. Tak už je tam fotečka, ale vypadá skoro stejně, asi není moc vidět že by vyrostlo.

romcatko
28. srp 2007

Milo, já jsem tady ještě taky.... a taky občas smutním....před pár dny jsi mi tu dodávala naději.... jak ráda bych ti jí dodala. My se o mimi před mimoděl. snažili 2 roky a přirozeně sami (i bez té operace) máme minomální... ale snažím se věřit, že se miminka dočkáme. Seber síly. Bude hůř 😉 až nebudem moct v noci spát, protože nám tam budou řvát miminka 😅

romcatko
28. srp 2007

PS: proto jsem si trochu dala od koníka i dalších debat o snažení pauzu.... bere mě to k depresím 😢 Ale holky, moc vám to přejíííí. Fakt. Jen ta touha být taky těhu. ☹

mila30
29. srp 2007

Romí, díky moc 🙂 . Jí vím, že to jednou přijde a to na 100%, ale občas mě to prostě chytí, teď má do toho ještě manžel ten pásový opar, tak je toho na mě nějak moc a taky bych měla jít příští měsíc na to první IUI, tak asi i z toho mám strach..nevím 😒 . Ale dnes už je zase líp 🙂 , já ty depky vždycky rychle zaženu a je zase dobře 😀 . S depkama si totiž nepomůžu a akorát si víc ubližuju, takže depky pryč a fofrem 😀 .
Ivuš, bříško ti trošku povyrostlo, to je vidět, ale ty si takový hubeňour, že to na tobě bude vidět až tak v 5 měsíci 🙂 . Takže nemusíš mít strach, že by si po porodu zůstala tlustá jako hrošík 😀 ty budeš zase jako laňka 😀 .

blanuleplus
29. srp 2007

Ahoj holky, vsechno bude dobry. Prece si ty nase miminka zaslouzime 😉 Romci s Milou, vam budeme ted extra drzet palce, at to vyjde, Zuzka to taky urcite kazdy mesic prolomi (dovca je prece idealni 🙂 ) a my ostatni uz snad taky mame to nejhorsi za sebou, srdicka tlucou, briska rostou...jen Lucik si jeste "uziva" nevolnosti. Vypravela znama, co ji bylo zle cele tehu, ze kdyz se synacek poprve opil a ji doma narikal, jak je mu zle, tak mu jen rekla: "Bud rad, ze to do zitrka prejde, ja s tebou trpela 9 mesicu". Holky, i tohle nas jednou ceka od tech nasich miminek 🙂
Luci, tobe teda asi jeste panev nemerili. To ja kvuli tomu nedostala minule prukazku, ze jsem to tam jeste nemela 😒 MM se taky jeste moc nezapojuje. Jen je unesenej z toho, ze mi vyrostla prsa a brisko zatim nejak nevidi. Ale citim, ze uz se trochu prestal bat, kdyz ted mame prvni trimestr za nama a videl fotecky...tak snad az brisko zacne byt vic videt, tak se taky trosku "zapoji" 🙂
Ivus, je sranda, jak kazdou boulicku ted pozorujem, jestli brisko roste a myslim, ze po druhem trimestru uz se budem jen desit, kam to chce jeste rust 🙂
Me uz je dnes trochu lip, ale vcera jsem si s tou hlavou fakt uzila. Jeste v noci jsem kvuli tomu nemohla spat... Tak snad se to zas pres den nerozjede 😖

maova
29. srp 2007

Ahoj holky, dneska jsme měli výlet s tchýní, zašli jsme si na oběd a byl to fajn den. Přijeli jsme domů a byla jsem docela unavená, David musel na noční a najednou volala mamka se ségrou, že mě zvou na večeři, takže jsem se zase dobře napapala 😀 a před chvílí jsem přišla domů. Zítra jdu po měsíci na kontrolu k doktorovi a už se moc těším, doufám, že všechno bude v pořádku a budu se rovnou objednávat na utz ve 20. týdnu.
Dočítala jsem, že se manžílci třeba moc nezajímají a je vám to líto, ale už nás to bylo taky tak. Myslela jsem si, že se David ani netěší a vlastně až teď v poslední době mám najednou pocit, že se sám začíná zajímat, ptá se co a jak, chce vidět bříško ... . Ono to přijde, prostě ty začátky si myslím jenom nevnímají jako my 😉

A Mílo, Romčo i Zuzko, u vás to určitě přijde hodně brzy, já tomu věřím a budete mít za chvíli miminka taky v bříšku 😵

A jdu se podívat na vaše bříška a nové fotky do alba 🙂

maova
29. srp 2007

Blani a Ivuš, vy jste teda obě tak hubeňounký, že vám ty bříška určitě vyrostou až za dýl, ale malinkatý už obě taky máte 😉 Mě dneska mamka říkala, že budu mít takový rozlezlý bříško po ní, no ale co, vždyť ono je to jedno 😉 Je fakt, že mi začíná jít hodně do stran.
A Blani vaše mimčo už krásně vyrostlo, je to hezky vidět na porovnání všech fotek, co máš v albu 🙂

mila30
30. srp 2007

Ahoj holky, tak jsem si dnes zadala teplotu a v grafu se mi objevila ovulace 😀 , přesně na den přesně jak plánoval doktor a v pondělí potvrdila doktorka 😀 . Já mám takovou radost, ani nevíte 😀 . To je základ a to ostatní přijde samo 😀 . Jééééééé, já mám takovou radost 😀 . Jsem asi blázen, co? 😉
Marti,držím palec aby kontrola dopadla na jedničku * a pak nám hned napiš co tam bylo 😉 .
Blani a co ty a hlava? Je to už dobrý? Možná jestli ta změna počasí na tebe nějak působí...
Lucíí a ty, jak tobě je?
A co asi Zuzka, jak ta se má asi na dovče?
A Romí, jak je tobě kočičko ?
Holky, přeji moc hezký den 😵

blanuleplus
30. srp 2007

Ahoj holky 🙂
Milo, to jsou moc dobré zprávy. Říkala jsem, že flinta v žitě ti nepomůže 🙂 Mám radost a určitě to i tebe trošku uklidnilo. A vyšlo vám to s manžílkem i se snažením, viď? Tak budu držet palce, aby se to vajíčko dokoulelo kam má a nemuseli jste na to IUI 😉 Hlava už je lepší, snad to nezakřiknu. Ještě přes den třeštila pořádně, ale snad už dá pokoj. Nikdy jsem na to netrpěla a teď z ničehonic... 😒 Asi jsem to u dr. zakřikla s tím, jak už se cítím dobře 😖
Marti, já se spíš děsila, že budu ten typ, co začne strašně kynout a úplně všude včetně rukou atd. Takže snad to takhle zůstane 😖 A bříško ještě mít velký nemůžu, za měsíc jdu vyndat ty znamínka. Ty ses včera teda pořádně napapkala... Já už se taky těším domu na babiččiny dobroty 😅 Budu čekat na zprávičky z kontroly...
Dnes budu dělat MM řízky na cestu a balit...a ve 3 ráno ho povezu do Mostu. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu, po takový době. Aspoň nebude žádný provoz 😅

lucikpetik
30. srp 2007

ahoj holky, jdu vas pozdravit az dneska, vcera jsem to tu ani nedocetla, zase byl bezva den, brecela jsem nad misou a pak byla asi 3 hodiny uplne ko....vecer jsme sli s nasima na pizzu, ale po hodine jsem se hrozne trapila, tak mi ani ta pizza nejela a to je uz co rict....
dneska to snad nejak ustojim, nic nemusim, tak snad to bude dobry, vecer se stavi kamoska, tak budeme doma, jsem rada, ze nikde nemusim.
zitra jedeme k pravnikovi prepisovat chatu na nas, tak doufam, ze mi zrovna nebude zle.
jinak milo mam radost s tebou, ze probehla ovulka ja mela, to je dobre znameni...
romi ty nesmutni, predstav si, ze by ti bylo blbe jako me....tak se tes, ze to brzy prijde...
a blani co rizky, nachystany? upeceny?
a marti co ty u doktora?????

blanuleplus
30. srp 2007

Ahoj Luci, uplne je mi te lito... Vydrz, za 2 tydny uz to muze byt lepsi 😉 Jojo, rizky jsou hotovy, hladem mi tam MM snad neumre 🙂 Ted to jeste uklidit a zabalit...nejradsi bych sla ale spat 😅

lucikpetik
30. srp 2007

tak a asi budes vyrazet, ze? ja se taky chystam jit si lehnout a cist
kez bys mela pravdu, ze to za 2 tydny prejde 😉

maova
30. srp 2007

Ahoj holky, jsem konečně doma, úplně uťapkaná 😉
Šla jsem ráno na desátou do prenatální ambulance, tam mi řekli, že všechny výsledky dopadly dobře 🙂 , pak jsem byla u doktora, tam bylo základní vyšetření a taky je všechno ok, mimčo jsem viděla jenom na chvíli na monitoru a vypadalo, že zase hodně vyrostlo 🙂 a jsem objednaná na 24.9. na velký utz ve 21. týdnu, tak na ten už se moc těším 😉 Musím zjistit, co má David zrovna za službu, byla bych ráda, kdyby tam šel se mnou 🙂 A pak jsem jela do práce, vyřídit všechno potřebné a teď budu už asi jenom odpočívat. Mamka mi slíbila zelňačku, tak si za chvíli půjdu pochutnat 🙂

Mílo, jsem moc ráda, že ovulace byla 😵 Byla teda v pondělí viď? Já jsem si to podle těch teplot úplně myslela, sice už jsi jí včera nepsala, ale jak v pondělí kesla a v úterý vyskočila na 36,8, tak to bylo skoro jasný 😵

Luci, držím palce, aby do dvou týdnů ty nevolnosti už opravdu ustoupily.

Blani, toho jsem se taky bála, že budu tloustnout celkově, ale zatím taky naštěstí ne. Dneska v práci všichni říkali, že mám jenom trošku bříško a jinak jsem pořád stejná, tak to jsem ráda 🙂

mila30
30. srp 2007

Marti, podle grafu se mi to označilo už od neděle(to mi právě klesla) do úterý, tak nevím....ale jsem šťastná, že se tam objevila i když naše pokusy byly v pátek, sobotu a neděli a taky to bylo nalevo, ale co...byla tam a to je super 😀 😀 😀 .
Jsem ráda, že kontroly ti dopadly na výbornou a už se těším až dostaneš novou fotečku a my snažilky se budeme moc pokochat 🙂 .

maova
31. srp 2007

Přeji krásné ráno 🙂
Mílo, moc děkuju. Manžel přišel ráno po noční a hned se taky ptal, proč nemám novou fotku, ale včera to byl takový rychlý utz jenom u doktora a byly by to spíš šmouhy, tak jsem si ani neřekla a počkám si na ten velký utz 😉 Jenom jsem trochu zklamaná, těšila jsem se, že na ten velký půjde David se mnou a dneska jsem zjistila, že má zrovna mezi nočníma 😢 Tak je mi hloupý ho do toho nějak nutit, protože by na tu další noční nebyl vůbec vyspaný ☹
Jinak k ovu mooooc gratuluju a ukážeš nám grafík? 😉

mila30
31. srp 2007

Marti, grafík ráda ukážu, ale nevím jak ho sem vložit. Musím se s tím doma nějak poprat, ale určitě to zvládnu 😀 .

maova
31. srp 2007

Mílo, dělala jsi ho na Fertilityfriend?

mila30
31. srp 2007

Marti, dělala jsem to na wunschkinder stránkách, přeci jenom je pro mne ta němčina lepší 🙂 . Ale to zvládnu a teď o víkendu ho se vložím, aby jste se mohli taky mrknout. Dnes jsem ho dávala doktorce, aby viděla, že i podle teplot ovu byla a ta říkala, že to ještě neviděla a že to je super 🙂 .V pondělí jdu teda pro jistotu na krev aby se prokázal ten hormon, který vznikne v krvi pokud ovu proběhla a ve čtvrtek jdeme na ten první pohovor a podepsat smlouvu na to IUI.