Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
31. srp 2007

Jo a je mi líto, že zrovna na ten velký UTZ má tvůj manžel noční ☹ . A co dělá? Nezvládl by to přeci jenom? 😉

ivusa1
31. srp 2007

Ahoj holky. Je tu konečně pátek a dva dny volna 🙂 přeju vám krásný víkend!!

lucikpetik
31. srp 2007

ahoj zlaticka, taky vas jdu vsechny pozdravit a poprat hezky vikend, ikdyz venku je poradna zima...

romcatko
31. srp 2007

Milo, tak to vypadá docela nadějně.... držím palečky. Já začala špinit, takže MS za dveřma, no... tak opět nic 😒

mila30
1. zář 2007

Romí, ale ty si opravdu krátce po operaci, tak nebuď smutná. Já vím, že se mi to lehce řekne, ale víš co...mě říkali doktoři, že i když nám snažení povolí hned třeba měsíc nebo dva po operaci, tak stejně vědí, že se většinou nezadaří, protože to ještě není pořádně zahojené a pokud by se i přes to zadařilo, tak to většinou žena potratí a ani o tom neví. Takže ty máš ještě čas a věř, že to pak všechno půjde ráz na ráz a to proto, že tělíčko bude po tom všem zahojené a pořádně na to připravené 🙂 .Podívej na ostatní holky, jsou už těhu, takže je to na 100% jasný, že to vyjde i nám 😉 🙂 .

mila30
1. zář 2007
romcatko
2. zář 2007

Milo moc děkuji za optimistická slova. Za 20 dní jdu na první injekci k dlouhému protokolu, tak se mi IVF přiblížilo.... a třeba to vyjde ;)

zuzan
autor
3. zář 2007

Ahoj holky, jsem zpátky...abych nenarušovala diskuzi, tak zbytek napíšu v mailu 🙂)) Jinak jdu ve středu k doktorovi, aby se mnou vymyslel, co dál, ale na dovče jsme se fakt poctivě snažili, tak bych byla ráda, kdyby to už nebylo potřeba 🙂 A hlavní věc, v sobotu jsme sedli do auta a jeli 300km do Františkových Lázní jen proto, abych si sáhla na sochu Františka 🙂)), prošli si kolonádu, sedli do auta a jeli zase zpátky 🙂 No, nemám doma poklad? 🙂 Neznám jinýho chlapa, který by byl ochotný pro mě tohle udělat 🙂))
Luci, doufám, že už je aspoň trošku líp...je mi to líto, ale i to k těhu patří a věř, že máš jistotu v tom, že to přejde 🙂
Mílo, tobě obrovská gratulace k ovulaci 🙂)) Je hezký, jak málo stačí ke štěstí 🙂 Když mi ovulaci graf poprvé ukázal, taky jsem z toho byla takhle nadšená 🙂)) Manžela je mi taky líto, užije si... A taky mám takový tušení, že se pásový opar hojí hodně dlouho...měla ho kamarádka a dlouho se ho zbavovala...ach jo... Snad se mu brzy zahojí a bude zase v pořádku... Jinak u mě proběhla ovulace v úterý, tak teď budeme jen spolu čekat na další ortel...bývám v tomhle období hrozně podrážděná a nervózní, tak si se mnou manžel užije 🙂
Marti, před tebou smekám...jsi šikulka, když upleteš takový krásný svetřík, já na tyhle ruční práce nikdy nebyla a když jsme měli ve škole rodinnou výchovu (nebo tak nějak se to nazývalo, kde nás mj. učili i plést) a ob týden se tenhle předmět střídal s techničkama, tak jsem se vždycky radši těšila na to, jak budeme něco vyrábět v dílně mnohem víc, než na pletení, vaření apod. 🙂)) A taky gratuluju k úspěšné kontrole 🙂)) Bříško už máš krásný...
Romčo, ty hlavu vzhůru, všechno se řítí ke zdárnému konci a už brzy se začnou dít zázraky...
Ivuš, ty se tu ukážeš jen občas, ale jsem ráda, že i u tebe je všechno v naprostém pořádku a užíváš si bezproblémové těhotenství 🙂
Blani, vaše miminko krásně roste 🙂 Je fajn, že už je ti dobře 🙂 A kdy se ti manžel z Německa vrátí? Jinak taky gratuluju k těhu průkazce i k vašemu medvídkovi 🙂 Vždyť sis toho čekání taky užila až až...
Tak se jdu probrat fotkama z dovči a nějaký výběr vám pošlu 🙂))

blanuleplus
3. zář 2007

Ahoj holky, zatim jen zdravim a hlasim, ze jsme uz zase s MM v Praze. Pred chvili jsme dojeli a ja hned zas bezim zkusit stesti na zkousku, ale zadny extra nadeje si nedelam, spis az za tech 14 dni... Pak napisu. Hezky den 🙂

lucikpetik
3. zář 2007

ahoj holky, tak jaky jste mely vikend?
a jak se vsechny mate?

mila30
3. zář 2007

Ahoj Zuzi, vítám tě doma a díky za mail a fotečky. Musela to být moc fajn dovča a jsem ráda, že jste si jí tak užili 🙂 .Můj manža ten opar už skoro nemá, tím, že šel hned k doktorovi, tak se mu to zastavilo a už se mu krásně vstřebává a ani moc nebolí, tak jsme rádi. Jinak já chodila pořád na UTZ a dnes jsem byla na krvi, aby se 100% prokázala ta ovu a ve čtvrtek jdeme na ten pohovor a domluvit ten postup před 1 IUI.
Blani, tobě držím palce aby zkouška dneska dopadla dobře 🙂 .
Luci, víkend byl docela fajn, takovej válecí 😀 .

mila30
4. zář 2007

Tak koukám, že jsem tady už asi jen zůstala já a ještě možná Zuzka a taky Romčátko 😒 .

zuzan
autor
4. zář 2007

Ahoj Mílo 🙂 Hlásím se jako přítomná 🙂 A jaké byly výsledky krve? Ovu potvrzena a všechno v pořádku? Určitě ano a jsem ráda, že i tobě se ta pomocná ruka pro přírodu blíží neuvěřitelnou rychlostí 🙂
Asi toho mají teď holky moc 🙂

mila30
4. zář 2007

Zuzi, výsledky se dozvím ve čtvrtek, ale doufám, že to bude všechno OK 🙂 .
Dneska mám špatný den ☹ , mám nějaké depky..to je to PMS 😠

lucikpetik
4. zář 2007

ahoj milo, ale ja tady zustala s vama, jen mam hodne prace, tak vas jdu jen pozdravit a aby toho vseho nebylo jeste malo, tak me od vcerejska jeste boli hlava...takze mooooc prijemne....

zuzan
autor
4. zář 2007

Ach jo, holky...tak to je mi moc líto, že máte takovéhle trable... Luci, tobě posílám léčivý pozdrav z Jižních Čech a Mílo, ty hlavu vzhůru...ať tenhle měsíc dopadne, jak dopadne, tak na každém je něco pozitivní...jestli to vyjde, tak super a pokud ne, tak už hodně brzy tě čeká nadějný krok vpřed a blíž ke splnění tvého velikého snu a přání...tak zase úsměv a hned bude líp 🙂

maova
4. zář 2007

Ahoj holky, já jsem taky tady, ale včera jsem byla u zubaře a pak jsem celý den courala se ségrou po Praze a sháněla dárky k svátku a narozeninám. A potom jsme jeli s Davidem na nákup, takže jsem se domů dostala až večer úplně ucouraná 😉 Ale koupila jsem si aspoň takový delší svetr, tak jsem měla radost. Jenom teda fakt netuším, kde seženu džíny, protože ty jsem si zkoušela dvoje a ty těhotenský, to byla fakt katastrofa 😒

Zuzko, mám radost, že jste si dovolenou tak krásně užili 🙂 A držím palečky, aby i snažení vyšlo a hlavně na tebe budu myslet, až budeš u doktora, aby měl pro tebe dobré zprávy 🙂 Ještě jsem nekoukla do mailu, tak za chvíli si prohlídnu u fotky 🙂

Luci a co jinak nevolnosti, už to ustupuje? Já jediné s čím mám problém jsou opary, už jsem teď měla čtvrtý a včera jsem tu něco zahlédla, že prý to může být problém, ale fakt netuším proč, tak jenom doufám, že to ničemu nevadí.

Mílo, nebuď smutná, doufám, že je to jenom okamžik a už je zase líp 🙂 Čeká tě teď určitě krásné období, ale věřím, že nervy asi trochu pracujou. Přeji moc štěstí, aby všechno vyšlo 🙂

A jinak holky u nás v únoru už většinou píšou, že cítí pohyby a já teda pořád nic, tak už mi to přijde skoro divný, ale prostě mám asi nějak línější miminko 😅 A zase se uklidňuju, že kamarádka říkala, že pohyby víc cítila až ve 23. týdnu, tak to mám ještě čas 🙂

lucikpetik
4. zář 2007

marti tak mi moc lip neni...jeste abych toho nemela malo, tak me dneska poboliva hlava, doma je jak po vybuchu, budu muset zacit neco delat....porad me natahuje, uz me to nebavi..
tak sup sup se svetrikem do albicka, pro zvedavky jako jsem ja...
zuzi ty jsi plna optimismu, jde poznat, jak jsi krasne odpocata...a dekuji za pozdrav, snad dorazi az sem... 😉 a bude lip...
blani tve fotky jsou super, jsem se pobavila, to jsou milacci ti pejsci...a co uceni,jak to jde?
a milo, hlavu vzhuru, pryc s depkama.....
a romi, co skola?

maova
4. zář 2007

Luci, tak já až si ho vezmu na sebe, tak řeknu Davidovi, aby mě vyfotil, on myslím na těle vypadá líp, než jen tak 😉 Je takový pruhovaný a příjemný, mamka teda řekla, že se v něm to bříško ztratí, ale já ho tam vidím i tak 😉 🙂
Na uklizeni zatim kasli, dokud ti neni dobre, ja jsem do toho 12. tydne taky nic moc nedělala a neuteklo to 😉 Pockej az ti bude lip, snad i ta hlava brzy prejde a radsi odpocivej.

lucikpetik
4. zář 2007

a marti nesmutni, pohybů se urcite brzy dockas. ono to pry zacina takovym pocitem, jako ze ti v brisku litaji bublinky...

maova
4. zář 2007

Luci, ja vim, dekuju 🙂 Ja prave porad sleduju aspon ty bublinky a ono ani to ne 😉 Ale asi je jeste cas, nekdo to proste citi asi pozdej, tak budu nejspis ten pripad 😉

lucikpetik
4. zář 2007

tak jsem se prave vy...z podoby, a uvidim co se bude dit dal, to jsem se dneska mela jit podivat na 14 denni miminko, tak asi nic...

blanuleplus
4. zář 2007

Luci, fakt doufám, že ti to každým dnem skončí. Já si to už ani neumím představit, že by mi mělo být tak zle... S hlavou jsem si užívala minulý týden a včera, jak mě to ségry trdlo povalilo, tak jsem si zablokovala kloub, kde se spojuje lebka s páteří a taky jsem si užívala... Malá je super, ale ještě hrozně ztřeštěná. Vlčák už je rozumný stvoření a je sranda, jak se jí snaží vychovávat.
Zuzka si užila super dovču a hýří optimismem...to ráda vidím 🙂
Milo, koukala jsem na graf a vypadá to, že skutečně "funguješ" na 1. Tak depky pryč. Buď se vám už zadařilo, nebo se dočkáte brzy s malou pomocí 😉 Romčátko už to má taky "za pár". Moc na vás, holky, myslím. Stejně jako na Zuzku. Ta si to zas pojistila Františkovým pindíkem 🙂
Marti, včera jsem už taky seděla ve škole s rozepnutým knoflíkem na riflích. Už i MM poprvé uznal, že mi trošku bříško roste 😅 a tak jsem zašla do HM, protože mi ségra říkala, že jim do Plzně přišla nová těhu kolekce, ale v Praze ji prodávají jen v Letňanech. Asi mi nezbyde nic jinýho, než se tam vydat. Jinak podzimní kolekce je plná věcí nositelných i v těhu, tak jsem si koupila aspoň obyčejný dlouhý černý tričko. V CA měli jedny rifle, co by se mi líbili, ale jen velikost 36 a to jsem neměla nikdy, natož teď 😒 Mrňous už se ti v bříšku hýbe pěkně dlouho, jen to holt ještě není znát. Já už se taky moc těším, až budu cítit, že tam je 🙂
Ivuš, zdravím, co nového? Koukala jsem do alba, taky se už bříškatíš 😉

lucikpetik
4. zář 2007

blani fotky jsou fakt skvele s hafanen, to se musi nechat...
tak holky u nas v ove s HM tehu oblecky nemaji... ☹ a do prahy to mam prece jenom trosku z ruky....
nic, dneska opoustim pc a chci jit na to mimi se podivat, vemu si kyblik a vyrazim

mila30
4. zář 2007

Ahoj holky,
tak jsem ráda, že jsme se tady zase všechny sešly, už jsem měla strach..
Holky, depky nemám z toho, že nejsem těhu, ale ráno mě vytočil manžel, nechal mi auto a v něm žádnej benzín a já s ním každé ráno jezdím do práce přes jižní spojku a najednou to na mě začalo řvát, tak jsem se lekla a rychle jsem zajela na benzínku, tam samej hnusnej kamioňák, né že bych je všechny odsuzovala, ale tyhle byly hnusný. No a já mezi nima 😒 , fakt hnusnej pocit takhle před šestou hodinou ranní, když už je tma. ☹
Jinak podle grafu funguju opravdu dobře, doufám, že i krev mi to potvrdí a domluvíme se na to IUI, měla bych to teď o víkendu dostat, takže pak za 15 dní a je to... 😉.
Blani, fotky jsou super, jen jsem měla strach, aby ti nepomačkali bříško 🙂 .
Marti, na svetřík se taky těším, tak šup šup ať je v albu 🙂 .
Luci a ty nevolnosti...určitě to rychle uteče jako Blance a bude dobře, držím palečky 🙂 .

maova
4. zář 2007

Luci, tak doufám, že už je ti líp a užiješ si hezky miminko 🙂
Blani, děkuju za radu, tak to HM taky zkusím, ale mám blíž ČM a do Letňan se tak často nedostanu. Zatím nosím ještě pořád svoje džíny, jsou naštěstí dost nízké, tak uvidím, na jak dlouho mi ještě vydrží 😉 A je fakt, že teď se najednou začali prodávat samé dlouhé svetry i trika, tak to je pro nás výhoda, já asi těhu oblečení ani kupovat nebudu, tohle delší budu potom moc nosit i po těhu, tak mi to přijde lepší 🙂
Milo, musím taky kouknout zase na grafík, ale dívala jsem se před pár dny, co jsi ho sem dávala a to vypadal opravdu krásně 🙂 S tím autem se ti nedivím, to by mě asi taky naštvalo, hlavně, když nic neřekl. Ale chlapi tohle občas vůbec neřeší, tak se na něj nezlob 😉
U nás to nakonec vypadá, že David se mnou půjdu ne velký utz 🙂 Tak doufám, že to tak bude, zatím se nechci moc radovat, ale ráda jsem 🙂

Musím se taky podívat na vaše alba 🙂

ivusa1
4. zář 2007

Ahoj holky.
Jak pak se máte? My zatím dobře 😉 Tento týden už přestanu brát ten utrogestan (ve čtvrtek) tak jsem zvědavá jestli mě zas začne hodně bolet břicho nebo ne, teď občas bolí, ale není to nic hrozného. Taky se mi víc chce na záchod, ale je to planý, tak snad nebudu mít zánět močáku, prý se na to v těhotenstí trpí. Nebřibrala jsem ani kilo, naopak my půl kila ještě pořád chybí, tak jem zvědavá kdy e to zlomí a začnu přibírat 🙂
Mílo moc držím palečky aby vám to za těch 15 dnů vyšlo!!!! 😉

blanuleplus
4. zář 2007

Milo, vzdyt tam urcite bylo jeste dost, abys dojela... Tak me taky vzdycky MM desi, kdyz nam pul cesty sviti kontrolka a on tvrdi, jak jsme v pohode 😖 A to treba vim, ze dalsi pumpa bude az za hodne dlouho. No, nekdy jsou ty nase zlaticka na uskrceni 😅 MM si ode me 3 dny odpocinul s klukama na surfu, tak je ted zas poklad. Jsem zvedava, jak dlouho mu to vydrzi 😉 Vcera dokonce tvrdil, ze do Letnan teda nekdy vyrazime. To jsem zvedava 🙂 Mala ulicnice je nastesti jeste lehka, kdyby na me dupnul vlcak, bylo by to horsi. Takhle mimi utok snad prezilo. Navic sla po obliceji 🙂
Marti, pocitam jen s tehu dzinama (pro ty budu muset do tech Letnan, na CM asi taky nepochodis), ostatni budu taky resit necim volnym. Ja jsem za tuhle modu hrozne rada, protoze jak jsem vysoka, jsou mi tricka kratky i normalne... To je fajn, ze budes moct na utz s manzilkem. Nam to snad taky vyjde.
Jinak i pres vasi podporu jsem to vcera zase nenapsala, uz mam posledni moznost za 14 dni a jsem z toho nestastna, protoze jsem se to sprtala uz tolik casu a porad je to k nicemu...
😠

blanuleplus
4. zář 2007

Ahoj Ivus, vsechno bude urcite dobry. Me brisko poboliva obcas a na zachod litam porad. Ted uz je to taky lepsi, ale jeste pred par dny jsem byla jak starej prostatik a curala po troskach a prerusovane... Tak si z toho nedelej hlavu 😉

ivusa1
4. zář 2007

Tak to jsem přesně já 🙂 Hlavně že píšou že teď už to bude přestávat a mě to teprve začíná 😅 A jak pak se máš ty?